Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2014., 23:47   #101
nemam problema sa zaspivanjem...stalno mi se spava. Zaspem i brzo me probudi moja mora..u polu snu me izmuči i probudi, do jutra ne spavam...
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:38   #102
Ja imam cesto neke "lude snove" ali jucer i danas uzasno lude i fakat me strah zaspat...

Ako ima netko tu tko moze dati neki savjet sto se to dogada u mojim snovima i na mom podsvjesnim nivou tako sjebano da moram tako sanjati?


Dakle, jucer sam sanjala... nesto... imalo je pricu koju sam zaboravila zbog šoka na kraju.
Inace kad legnem umorna spavati nikad ne sanjam, ali ovaj put jesam...
Sto god da sam sanjala prije ovog, nije bilo tako strasno da bih se probudila pod paralizom sna...

Probudila me nagla paraliza sna i glas muski ... pomalo cudan neobican... i lice pred ocima, vidjela sam samo usta i nos tog ... bića... usta nisu bila nalik ljudskima kao ni nos, usta su bila bez usana zubi su biti cudni kao i cijelo lice... ne ljudsko i nos je bio ne ljudski, nista slicno ni na TV nisam vidjela, na nosu je imalo nesto metalno... ugl... Taj glas mi je rekao
"Kad ces prestati ? "
i tad me paraliza pustila a jos sam mogla cuti taj glas jer se doimao toliko stvarno da sam jos par minuta cula i boju glasa i jacinu.

Cinilo se kao neko vazno upozorenje, jer to je upalo i prekinulo moj san bez najave... probudila sam se 3 min prije alarma sto inace nije nalik meni koju budi 10 uzastopnih alarma i jos kraj njih zaspem


Danas sam sanjala nesto sto nikad prije nisam, da sam morala uloviti vraga i potuci se s njim.
Bilo je to u nekoj šumi...
Mogla sam birati da bjezim ili se borim, no vrag je bio neki mali i ja san imala osjecaj da je to neki test i da nesmjem zajebat...

Tako sam krenula loviti to biće koje je nije bilo materijalno vec kao neki entitet ja sam ga vidjela kao smeđu maglicu koja je brzo jurila, iznenadila sam se koliko sam bila brza i ulovila sam tog vraga.
Imala sam ne opisivu snagu i jacinu mogla bih tom snagom zgradu gurnut, no ono sto me najvise zaprepastilo, cim sam ja bila jaca imala sam osjecaj da se ja pretvaram u toj borbi u vraga, entitet je nestao dok sam ja jos grabila zemlju...
Ne kuzim wtf ali dobro...


Daleko u sumi je bilo odbaceno moje mrtvo tijelo i ja sam ga gledala kako lezim mrtva i moja sestra je dosla da vidi...

Dosle smo doma, i imala je neki uređaj na glavi koji joj je dozvoljavao da mi cita misli preko neke aplikacija na mobitelu...
i onda mi je sinulo "hahah wtf!? pa to jos ne postoji, ja sigurno ovo sanjam"
I zatim mi je mama objasnjavala da je sanjam, da mi nisu htjeli reci za taj uredaj...
Ali sam se pocela smijati ko budala jer sam znala da sanjam i rekla sam sestri, ti sad spavas kaoo i ja... sad cu te probuditi a ti se molim te sjecaj da sam ti dosla...

Ona se slozila s time, ja sam izvela astralnu proekciju dosla do njenog kreveta i vikala njeno ime, vristala ali spavala je ko beba nije cula... ali imala sam dojam da me netko cuo da je netko pitao "sta je to?"

E sad kad se sestra probudi pitat cu je sta je sanjala hahahah!

Sve je to san ali meni je to strasno i sumanuto i ne znam zasto tako sanjam. Niti razmisljam o takvim stvarim vec dugo...
Nije mi ugodno lec nazad u krevet nakon ovakvih sranja.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:37   #103
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Ja imam cesto neke "lude snove" ali jucer i danas uzasno lude i fakat me strah zaspat...

Ako ima netko tu tko moze dati neki savjet sto se to dogada u mojim snovima i na mom podsvjesnim nivou tako sjebano da moram tako sanjati?


Dakle, jucer sam sanjala... nesto... imalo je pricu koju sam zaboravila zbog šoka na kraju.
Inace kad legnem umorna spavati nikad ne sanjam, ali ovaj put jesam...
Sto god da sam sanjala prije ovog, nije bilo tako strasno da bih se probudila pod paralizom sna...

Probudila me nagla paraliza sna i glas muski ... pomalo cudan neobican... i lice pred ocima, vidjela sam samo usta i nos tog ... bića... usta nisu bila nalik ljudskima kao ni nos, usta su bila bez usana zubi su biti cudni kao i cijelo lice... ne ljudsko i nos je bio ne ljudski, nista slicno ni na TV nisam vidjela, na nosu je imalo nesto metalno... ugl... Taj glas mi je rekao
"Kad ces prestati ? "
i tad me paraliza pustila a jos sam mogla cuti taj glas jer se doimao toliko stvarno da sam jos par minuta cula i boju glasa i jacinu.

Cinilo se kao neko vazno upozorenje, jer to je upalo i prekinulo moj san bez najave... probudila sam se 3 min prije alarma sto inace nije nalik meni koju budi 10 uzastopnih alarma i jos kraj njih zaspem


Danas sam sanjala nesto sto nikad prije nisam, da sam morala uloviti vraga i potuci se s njim.
Bilo je to u nekoj šumi...
Mogla sam birati da bjezim ili se borim, no vrag je bio neki mali i ja san imala osjecaj da je to neki test i da nesmjem zajebat...

Tako sam krenula loviti to biće koje je nije bilo materijalno vec kao neki entitet ja sam ga vidjela kao smeđu maglicu koja je brzo jurila, iznenadila sam se koliko sam bila brza i ulovila sam tog vraga.
Imala sam ne opisivu snagu i jacinu mogla bih tom snagom zgradu gurnut, no ono sto me najvise zaprepastilo, cim sam ja bila jaca imala sam osjecaj da se ja pretvaram u toj borbi u vraga, entitet je nestao dok sam ja jos grabila zemlju...
Ne kuzim wtf ali dobro...


Daleko u sumi je bilo odbaceno moje mrtvo tijelo i ja sam ga gledala kako lezim mrtva i moja sestra je dosla da vidi...

Dosle smo doma, i imala je neki uređaj na glavi koji joj je dozvoljavao da mi cita misli preko neke aplikacija na mobitelu...
i onda mi je sinulo "hahah wtf!? pa to jos ne postoji, ja sigurno ovo sanjam"
I zatim mi je mama objasnjavala da je sanjam, da mi nisu htjeli reci za taj uredaj...
Ali sam se pocela smijati ko budala jer sam znala da sanjam i rekla sam sestri, ti sad spavas kaoo i ja... sad cu te probuditi a ti se molim te sjecaj da sam ti dosla...

Ona se slozila s time, ja sam izvela astralnu proekciju dosla do njenog kreveta i vikala njeno ime, vristala ali spavala je ko beba nije cula... ali imala sam dojam da me netko cuo da je netko pitao "sta je to?"

E sad kad se sestra probudi pitat cu je sta je sanjala hahahah!

Sve je to san ali meni je to strasno i sumanuto i ne znam zasto tako sanjam. Niti razmisljam o takvim stvarim vec dugo...
Nije mi ugodno lec nazad u krevet nakon ovakvih sranja.
Šta kaže seka ?

Kada se boriš protiv neprjatelja i ti postaneš neprijatelj (ovo boldano), malos e pravim pametan

Snovi su ti ekstra samo tako nastavi , jer kad pogledaš čovjek skoro pola života sanja , zašto nebih mogla sanjati ono što želiš
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 15:21   #104
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Šta kaže seka ?

Kada se boriš protiv neprjatelja i ti postaneš neprijatelj (ovo boldano), malos e pravim pametan

Snovi su ti ekstra samo tako nastavi , jer kad pogledaš čovjek skoro pola života sanja , zašto nebih mogla sanjati ono što želiš
Da vam ispricam vjerovatno mi nebi vjerovali... pocela sam pisati ... ali sam si zapitala, zasto da dovodim u pitanje svoje psihicko stanje ili iskrenost... nemam koristi od toga sto ce narod znat ili ne znat...

Jos sam imala snova s vragovima i borbom,ne znam sta sad to svaku noc, i u toj borbi moram uci u taj entitet ostat neko vrijeme (a to nije lako jer bjezi) i onda se dogodi reakcije dviju energija ... moram uci u njega da bih ga unistila iz nutra, i zato sam poprimila izgled vraga ali samo zato sto sam bila u njemu i unistila ga... i tako svaku noc... Cak... vec smisljasm u budnom stanju kad zaspem kako cu ga ulovit.
Hahahah Boze svasta samnom.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 15:31   #105
I da jos nesto iz tih snova.
Znaci meni je receno da su te borbe namjestene za vjezbu a da su to "dobri mali vragovi" i nece mi nista nego su bas tu za vjezbu, bi ja drek lovila vragove ahahaha. No to.mi kao nekakvi Droiti namjestaju a oni kazu da su entiteti zivih ljudi skupine nekih arijevaca ... i koliko sam shvatila oni ne pricaju o tome kao ja nigdje ni za zivu glavu a ni ja kao nebi smjela bas pricati o tome...

Kakvi snovi uzas...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 15:42   #106
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Da vam ispricam vjerovatno mi nebi vjerovali... pocela sam pisati ... ali sam si zapitala, zasto da dovodim u pitanje svoje psihicko stanje ili iskrenost... nemam koristi od toga sto ce narod znat ili ne znat...

Jos sam imala snova s vragovima i borbom,ne znam sta sad to svaku noc, i u toj borbi moram uci u taj entitet ostat neko vrijeme (a to nije lako jer bjezi) i onda se dogodi reakcije dviju energija ... moram uci u njega da bih ga unistila iz nutra, i zato sam poprimila izgled vraga ali samo zato sto sam bila u njemu i unistila ga... i tako svaku noc... Cak... vec smisljasm u budnom stanju kad zaspem kako cu ga ulovit.
Hahahah Boze svasta samnom.
Istina imaš potpunu slobodu , mada mene zanima jel te seka čula
ali nemoraš ako nečeš , sve u svemu jako zanimljivo .
Nema te čega biti strah , bar mislim , ipak je sve to san
Živjela i ugodne snove želim
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 15:52   #107
Kad ćeš prestati?
Mene bi najviše zanimalo s čime bi ti to trebala prestati...
Glas mi se čini kao dobronamjeran i da ti ukazuje na nešto loše što činiš samoj sebi a sve ostalo mi je simbolika za borbu protiv same sebe i dijelova sebe koje ne prihvačaš
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 16:31   #108
ipak me strah pricat... Striktno mi je zabranjeno da ista govorim
A ja bih najradije cijelom svijetu rekla.
Izgleda sa imam problena s lajavom gubicom hahahah.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ

Zadnje uređivanje smoky 9999 : 12.03.2015. at 17:27.
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 16:36   #109
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
Kad ćeš prestati?
Mene bi najviše zanimalo s čime bi ti to trebala prestati...
Glas mi se čini kao dobronamjeran i da ti ukazuje na nešto loše što činiš samoj sebi a sve ostalo mi je simbolika za borbu protiv same sebe i dijelova sebe koje ne prihvačaš
Tako je taj "vrazji glas" vrazjeg izgleda... nije bio vrag. Bio je anđeo...
Moguce da se upravo borim upravo sa prihvacanjem neke nove istine o sebi i svemiru... znala sam neke stvari ali sad kad sam osvjestila... ono moje mrtvo tijelo oznacava upravo to... nema vise onog Smokya jer... ova spoznaja te ne moze ostaviti. istim kao sto si nađen.

Sve je bolje nego da se fakat borim s vragovima hahah
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 11:12   #110
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Tako je taj "vrazji glas" vrazjeg izgleda... nije bio vrag. Bio je anđeo...
Moguce da se upravo borim upravo sa prihvacanjem neke nove istine o sebi i svemiru... znala sam neke stvari ali sad kad sam osvjestila... ono moje mrtvo tijelo oznacava upravo to... nema vise onog Smokya jer... ova spoznaja te ne moze ostaviti. istim kao sto si nađen.

Sve je bolje nego da se fakat borim s vragovima hahah
Ako si već prije odlučila da nebih bilo ispravno ili dobro da djeliš nemoj. I ja imam isti problem s time , jer nemaš baš ljude s kojimama možeš razgovarat , naravno ekipa na forumu je extra
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:34   #111
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Ako si već prije odlučila da nebih bilo ispravno ili dobro da djeliš nemoj. I ja imam isti problem s time , jer nemaš baš ljude s kojimama možeš razgovarat , naravno ekipa na forumu je extra
Znas ono... trebalo mi je bas dugo da zaista shvatim i uvidim da zaista nemam s kim...
Znaci kad primim odgovor "Joj,pa kaj sad... nemoj to k srcu uzimat"
"Ma mene to ne zanima"
"Joj kaj si se tak uzrujala"
"Kaj te tu to tako tako fascinira"
" Ma pusti to..."

Onda se sjetim ono... biserje pred svinje...
ili mozda oni svako dan putuju u druge dimenzije i odvaju se od tijela svaki dan i vec im je to sve poznato... onda... moje isprike... ali posto znam da nije tako i dalje ostati ravnodusan...
Ne vidjeti... nista vrijedno divljenja u tome...
bas... biserje pred svinje...


Eto.. nemas koga, kome... sam si.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 22:38   #112
U snovima "sjena" prica s nama, a ponekad i Animus a moze i Anima , ovisi radili se o muskarcu ili zeni.
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 21:54   #113
Želio bi nešto pitati nekoga tko dobro zna kakvo je stanje sna i stanje kada smo budni i svjesni.
Ono što me zanima je kada je dan i budni smo ili po jednom dijela noći prije spavanja mi sve znamo i svjesni smo sata, dana i vremena oko nas. A što kada zaspemo i utonemo u san tada ležimo i tu smo, ali dali stvarno jesmo tu kada bi bio netko u sobi pored nas bi nas vidio a mi njega ne jer spavamo, a sa čime da onda pojasnimo sebi što je san kakvo stanje. Dali smo tada tu ili ne,
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 22:39   #114
Tjelo je tu , ali psiha nije ona putuje astralnim svjetovima.
Tj. na neki je nacin u zemlji "smrti" TJ. nesvjesnom
...

Covjek nije samo Fizicko tjelo, nego i ostala tjela nosimo sa sobom , a nek od tih su Astralno, Mentalno itd
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 22:49   #115
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
Želio bi nešto pitati nekoga tko dobro zna kakvo je stanje sna i stanje kada smo budni i svjesni.
Ono što me zanima je kada je dan i budni smo ili po jednom dijela noći prije spavanja mi sve znamo i svjesni smo sata, dana i vremena oko nas. A što kada zaspemo i utonemo u san tada ležimo i tu smo, ali dali stvarno jesmo tu kada bi bio netko u sobi pored nas bi nas vidio a mi njega ne jer spavamo, a sa čime da onda pojasnimo sebi što je san kakvo stanje. Dali smo tada tu ili ne,
San sam po sebi zapravo ne postoji. Ti imaš physical reality, znači ovo gdje si sada, svjestan si sebe i svoje okoline. Kažemo da proživljavaš stvarnost ; You're experiencing the physical reality. Odnosno drugim riječima, živiš.

E sad, ovo će bit malo nezgodno za objasnit, al probam. "To experience" znači "to project" odnosno obrnito "To project" znači "to experience",a svaki san je projekcija odnosno "dreaming" = "projecting". Koristim se engleskim nazivima jer stvarno očajno zvuči na hrvatskom i teško mi je zapravo to prevest, a da ne izgubim smisao.

E, ti kada spavaš, ti se također "project"-as (kao svijest), ali u non-physical reality.

Na kraju, zaključak:

living = projecting = experiencing (physical reality)
dreaming = projecting = experiencing (non-physical reality)

Naravno, naša, physical reality je puno stabilnija od non-physical i zbog toga smo nje svjesniji, odnosno, većina ljudi je svjesnija sada nego dok spava, odnosno dok je u non-physical reality. Mali broj ljudi (ako gledamo na ukupnu populaciju) može postići lucidnost u non-physical reality na levelu na kojem smo mi sada u physical reality.

Znači u potpunosti kako si sada, sa svim osjećajima, sjećanjima, osjetilima tako si i prilikom sanjanja odnosno kada experience-as non-physical reality. A još ultra manji broj ljudi može podići svijest na višu razinu nego što su u physical. Al to su već extremi.
Hater is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:09   #116
Question

Bok, vec dva puta mi se ovo dogodilo: znaci prvi puta sanjam da se vozim biciklom, i idem sve brze i brze, al ne mogu stati, i kako idem sve brze sve jace mi zuji u usima, znam da sanjam, al ne mogu se probuditi nikako, pokusavam se pomaknuti al ne mogu. Drugi put sam sanjala neku svjetlost, isto sam znala da sanjam i isla sam gore prema svjetlosti, i onda mi je pocelo opet jako zujati u usima, i vidla sam bljeskove i neke likove ispred. Zna mozda neko sto bi to moglo biti?
koko16295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:20   #117
Quote:
koko16295 kaže: Pogledaj post
Bok, vec dva puta mi se ovo dogodilo: znaci prvi puta sanjam da se vozim biciklom, i idem sve brze i brze, al ne mogu stati, i kako idem sve brze sve jace mi zuji u usima, znam da sanjam, al ne mogu se probuditi nikako, pokusavam se pomaknuti al ne mogu. Drugi put sam sanjala neku svjetlost, isto sam znala da sanjam i isla sam gore prema svjetlosti, i onda mi je pocelo opet jako zujati u usima, i vidla sam bljeskove i neke likove ispred. Zna mozda neko sto bi to moglo biti?
Izgleda da si imala dozivljaj ili susret trece Kategorije, sa malim zelenima.
Sad imas vjerovatno chip u glavi!
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 16:59   #118
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Izgleda da si imala dozivljaj ili susret trece Kategorije, sa malim zelenima.
Sad imas vjerovatno chip u glavi!
ne mora znaciti
ako je otmica bila samo astralna nema cipova
__________________
frau merkel kaze: do you know how? a hrvati: vau vau
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:17   #119
Quote:
koko16295 kaže: Pogledaj post
Bok, vec dva puta mi se ovo dogodilo: znaci prvi puta sanjam da se vozim biciklom, i idem sve brze i brze, al ne mogu stati, i kako idem sve brze sve jace mi zuji u usima, znam da sanjam, al ne mogu se probuditi nikako, pokusavam se pomaknuti al ne mogu. Drugi put sam sanjala neku svjetlost, isto sam znala da sanjam i isla sam gore prema svjetlosti, i onda mi je pocelo opet jako zujati u usima, i vidla sam bljeskove i neke likove ispred. Zna mozda neko sto bi to moglo biti?
Op op , svjesnost da sanjaš je lucidan san ondnosno kada možeš donekle kontrolirati svoje snove , ovo je nešto preteče.... preopručam da poslušaš ovo

https://www.youtube.com/watch?v=Zq59XkJFjE0

prouči malo ja se sada mislim baciti u ovo jel sam doživio nekave sponatane stvari a li ne u tom raazmjeru .

http://www.wikihow.com/Perform-Astral-Projection

Isto ovaj link dole . Nemoj se ništa bojati ali mislim da znam di ti je problem , mada nisam ekstra ekspert i nisam neki astralni putnik

Ovo tvoje zujenje me podsjeća na moja neka iskustava ali i drugih neki čuju kao bunjanje .

Ako sam dobro shvatio ti pokušavaš pomaknuti svoje tjelu u snu ? To je nemoguće osim kada to tjelo hoće i onda se pomakneš. Prvo pruči ovo navedeno gore , a kada se želiš pomaknuti moraš pomaknuti svoje astralno tijelo , pošto to nije neka prakasa kuju učiš kao što učih hodati zato imaš poteškoća , vizualizirati astralno tijelo i onda ga pokušati pomaknuti , ono je identično tvom tjelu ali je astralno odnosno ne fizičko. Ne boj se , ako te je strah pronađi an netu načina zaštite astralnog tijela mada ja mislim da je to sve stvar vizualizacije (bar mislim ) . Ja čak mislim da ljudi su sve više i više svjesniji toga i da sve više ljudi se pokušavaju s time igrati , stoga ne boji se .
Živijo
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 11:51   #120
Zasto se bojis? Imas razvijeno sesto culo i mozes bit sretna.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.