Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2013., 21:54   #961
Leonicaa betu cu vadit tada ali sve mislim da bi test pisnula uskoro.. onda ako bude + razmislim o vadjenju bete iduci dan.. ma ne znam si ni sama.. strah me negativnog ishoda
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 08:20   #962
uf i mene je strah...
ne znam dal da pišnem test prije bete ili ne... imam traume od tih testova na piš jer mi još ni jedan nije pokazao pozitivan rezultat
lili-anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 11:33   #963
Quote:
lili-anne kaže: Pogledaj post
uf i mene je strah...
ne znam dal da pišnem test prije bete ili ne... imam traume od tih testova na piš jer mi još ni jedan nije pokazao pozitivan rezultat
ja cu pisnut..pa kaj bude, bude...
ma ja sam sigurna da ce ti ovaj testic pokaziti plusic!!!!!
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 11:37   #964
da, jucer sam bila kod gin. i trazila je uputnicu za betu..

na njoj pise medicinska biokemija... kaj se ne može beta izvaditi u labu u domu zdravlja? ja zaboravila pitati
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 11:51   #965
a joj nadam se da će nam svi ti testići biti pozitivni
osobno nemam nikakav osjećaj...

a kako to ide s betom, jave ti za par sati ili? kad ćeš?
lili-anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:05   #966
Quote:
lili-anne kaže: Pogledaj post
a joj nadam se da će nam svi ti testići biti pozitivni
osobno nemam nikakav osjećaj...

a kako to ide s betom, jave ti za par sati ili? kad ćeš?
joooj.. i ja se nadam!!!!

dr. L je rekao 18.02., prije neću sigurno..al sam mislila pisnut jedan 16.02. pa kaj bude (to ce biti 14 dan od aih mogla bi se pokazati bar bljedunjava crtica,jel tak?)...

znam samo da me cice sve vise bole i da stalno moram piskit ..al to ne mora apsolutno nis znaciti... tak mi je bilo i prosli mjesec..
kad sam bila trudna nisam imala niti jedan jedini simptom...
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:37   #967
Betu možeš vaditi i u ambulanti Doma zdravlja, ali u mojoj ambulanti su nalazi TEK ZA PAR DANA , pa sam ja prošli put vadila privatno 130,00 kuna u Zagrebu u polikliniki Sunce. I onda čekaš oko sat vremena nalaz ili ostaviš mail i za sat-dva ti pošalju nalaz na mail. Ne znam kak je po bolnicama jer nisam iz Zg-a.

Alpinica, hahaha ja isto tak mislila pišnut 16. ili 17. da se pripremim za betu 18. jer bum opet išla u Sunce i ostavila mail, pa kad dođe mail na poso da budem pripremljena (ovisi kakva bude crtica na testu...)

Cure moje drage, znate vi da ja još nikad u životi nisam pišala test, jer mi još nikad nije menga kasnila... (osim prošli postupak, ali to sam čekala betu...)
Leonicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:39   #968
I da, mene cice UOPĆE ne bole... Tak sam tužna radi toga...
Leonicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:40   #969
mislim da će ti testić 14 dana nakon aih pokazati sasvim solidnu crticu

ma ti simptomi će me rastavit, aposlutno ništa ne mora značiti, evo i ti mi to potvrđuješ jučer me je dosta probadalo dolje u trbuhu, onako kratka oštra bol koja dođe i prođe i tako satima...
lili-anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:41   #970
Quote:
Leonicaa kaže: Pogledaj post
I da, mene cice UOPĆE ne bole... Tak sam tužna radi toga...
prekopala sam jako puno foruma i mnoge trudnice uopće nisu imale bolne cice...
lili-anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:45   #971
Hvala lili

Nadam se da budemo sad mi tu dokazale da su simptomi svakavi i nikavi i da ništa ne mora značiti...
Leonicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:47   #972
hope so!

btw.. PAR DANA SE ČEKA BETA? teško bi to izdržala... pa do tad bi znala i ovako i onako.. dobro da si mi rekla, odo i ja privatno
lili-anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:53   #973
alo Leonicaa..a baš sam se pitala gdje si, i kak si...?



par dana kažeš??? tko će rezultate čekat par dana... baš ću nazvat u dz pitati za kolko su nalazi..ak se čeka par dana odoh i ja u neku polikliniku..bar ih ima na svakom kutku...

hehehe...za sve postoji prvi put, ne?
ja sam ih pisnula u zadnje vrijeme...uf...puno..
sto se bolova u cickama tiće..ne brini..to stvarno nista ne znaci... kazem ti da mene bole vec mjesecima u drugom dijelu ciklusa..a nikad nista...

kad me nisu boljele ni najmanje..bila sam trudna
tada me jedino trbuh rasturao kao da cu dobiti..al nikako pa nikako... i tak sam nakon 3 mj..otisla kod dr..a ono moj mali hahar mi mase na ekranu nije mi bilo na kraj pameti da bi mogla biti trudna
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:54   #974
A tak je u mom domu zdravlja... Možda su u gradovima ažurniji...

Aha, moj mužić kaže da je moj simptom da sam hiperaktivna, da bi stalno nekaj radila... A on mi baš neda i tjera me da se odmaram stalno
Leonicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:57   #975
Joj, Alpinica kak je to fora da ništ ne znaš... A ne ovo naše mučenje...
Ali... ima i to svoje čari.. Ne znam sad baš koje... Ali ima...
Leonicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 13:22   #976
upadam kao padobranac

inace, u pokusajima kada sam u drugoj polovici uzimala uz progesteron i estrofem mi se grudi nisu naduvale. u postupcima kad sam samo uzimala progesteron su pucale od osjetljivosti..samo onako narubu dakle ta osjetljivost nakon transfera ima veze s balansom hormona..jel.


alipinica, mene muce te sise

prosli put kad su me pred kraj ciklusa pocele boliti, no onda su prestale par dana nakon pozitivnog testa - ta trudnoca je zavrsila sa spontanim
trudnocu koju sam iznijela su me tek pocele boliti iza 6.tjedna.
sad ih osjetim ih kad ih pipnem, kao da su se mrvu zaokruzile, ali nista masivno..po mengi bi trebala biti 4+5. sve me paranojoa pere da ce mi se opet ista tragedija ponoviti..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 13:25   #977
Quote:
Leonicaa kaže: Pogledaj post
Joj, Alpinica kak je to fora da ništ ne znaš... A ne ovo naše mučenje...
Ali... ima i to svoje čari.. Ne znam sad baš koje... Ali ima...
joj, vjeruj mi da je on bio ( i još uvijek je) najljepše iznaneđenje u mom životu...

već u pubertetu su mi rekli da cu malo teže zatrudnjeti...
i pripremala sam se na to... a on je nastao od jednog jedinog odnosa bez zastite...i to 36dc... vidis da pravila nema!!!! sto god lijecnici pricali...

al eto...sad kad mi bas bi...eto me na forumu skup s vama... hm..ja bas u mpo ne vidim čari...
najveću čar ću vidjeti 18.2. kad bude dvo ili troznamenkasta brojka na nalazu )))))
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 13:30   #978
Joj, zoro, sad si me malo smirila... Ja uzimam estrofem...
Leonicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 13:34   #979
Quote:
Leonicaa kaže: Pogledaj post
Joj, zoro, sad si me malo smirila... Ja uzimam estrofem...
hm..i ja, utrice i estrofem... pa sad ti znaj...
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 13:38   #980
zooro
bez paranoje... bit ce onak kak mora biti...
pozitiva!!! to je nabitnije..na neke stvari u zivotu i tak nazalost ne mozemo previse utjecati!

pocetkom listopada ces drzat svoj smotuljak u rukama!!!!!!!
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.