Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 10:10   #21
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Ma trolllll

Ako ne, onda je mulac...u tom slucaju...na polje...kopat krumpire...rad ce istjerat u tebi vraga i zaokupiti misli zedju
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 15:53   #22
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?! Postoji demonska opsjednutost i demonsko ugnjetavanje, a mislim da me demon ugnjetava zapravo, i želi moje tijelo. I ozbiljno govorim. Počeo sam naglo slušati crnu neku glazbu, glazbu s sotonističkim porukama, mislim da je Lucifer moj pravi otac, gadim se crkve, kada sam jednom morao nedavno u crkvu psovao sam sve i svašta, čak sam se mislio učlaniti u Sotonističku Crkvu, no ipak jedan dio mene to ne želi, kao da se borim sam sa sobom, mislim da imam 2 osobe u sebi, npr. moja osoba kaže "bog je dobar", a ta druga koja nije moja kaže "nije, Sotona je dobar". Što da radim? Može li mi netko pomoći? Mislio sam otići u katedralu s prijateljicom, da netko bude uz mene. Inače, osjećam se kao da nemam energije, depresivan sam stalno. Postao sam bolestan i izokrenut, pale me svećenici. A takav nisam bio prije. Neznam što mi se to događa. I znam da nije neka depresija ili bolest, jednostavno znam, jer je nedavno počelo. Nitko nije bio bolestan u mojoj obitelji nikada. Nedavno vidim i da nešto leti oko mene. Znam da je glupo mjesto za postat ovako nešto, ali molim vas savjet, što da radim, želim čuti što drugi misle.
a) ovo je ociti primjer trollanja

ako slucajno nije (u sto sumnjam), onda:

b) ovo mi izgleda kao ociti primjer shizofrenije ili neke druge vrste psihoze i toplo ti savjetujem da potrazis lijecnicku pomoc sto prije, pogotovo jer poznajem osobu skoro s identicnom pricom, simptomima i dijagnozom. To što u tvojoj obitelji nitko nije bolestan ne znaci apsolutno nista, a ni to sto je nedavno pocelo, jer se te stvari mogu manifestirati bilo kad tokom zivota bez ikakve najave. I vecina ljudi koji su bolesni, sami sebi nece priznati da nesto nije u redu dok im na to ne ukaze njihova okolina ili lijecnik.

c) ako bas zelis egzorcizam, nakon sto si iscrpio sve medicinske mogucnosti, u hr postoji nekoliko egzorcista, samo treba malo guglati, evo jednog npr.
http://www.msgr-bolobanic.com/
mellanie86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 22:42   #23
Mislim da je tebi dosatno; da ti je neko pročitano štivo raspalilo maštu.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 18:59   #24
HelpMEplease, sve je to samo u tvojoj glavi, nista vise od toga. Ljudski mozak je jos nepoznato podrucje za medicinu ali se zna da nas nasa podsvjest zna vrlo cesto zavaravat. Mozda si dozivio šok recimo u djetinjstvu ili nešto potisnuo od loših događaja pa je sad naglo se pojavilo a ne znas se sa tim nositi pa si onda uobrazavas one standarne primitivne predstave iz srednjeg vijeka. Ne pokusavaj nikakav egzorcizam jer ce te ta parodija još više uvjeriti da si "opsjednut", bolje iziđi van, bavi se onim stvarima kojima si se i prije bavio. Čvrsta volja je najbolji lijek za sve. Sve je u nasoj glavi, tojest u mislima, ukoliko zelimo vjerovat u magiju, duhove, vanzemaljce, Boga, urote itd mi cemo u to zaista i vjerovat ali isto tako ako si očistimo misli i razmišljamo realno, onako sa obje noge na zemlji, onda ne živimo u svijetu imaginarnog već stvarnog i postepeno sve dođe na svoje mjesto.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 19:56   #25
Smile

Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?! Postoji demonska opsjednutost i demonsko ugnjetavanje, a mislim da me demon ugnjetava zapravo, i želi moje tijelo. I ozbiljno govorim. Počeo sam naglo slušati crnu neku glazbu, glazbu s sotonističkim porukama, mislim da je Lucifer moj pravi otac, gadim se crkve, kada sam jednom morao nedavno u crkvu psovao sam sve i svašta, čak sam se mislio učlaniti u Sotonističku Crkvu, no ipak jedan dio mene to ne želi, kao da se borim sam sa sobom, mislim da imam 2 osobe u sebi, npr. moja osoba kaže "bog je dobar", a ta druga koja nije moja kaže "nije, Sotona je dobar". Što da radim? Može li mi netko pomoći? Mislio sam otići u katedralu s prijateljicom, da netko bude uz mene. Inače, osjećam se kao da nemam energije, depresivan sam stalno. Postao sam bolestan i izokrenut, pale me svećenici. A takav nisam bio prije. Neznam što mi se to događa. I znam da nije neka depresija ili bolest, jednostavno znam, jer je nedavno počelo. Nitko nije bio bolestan u mojoj obitelji nikada. Nedavno vidim i da nešto leti oko mene. Znam da je glupo mjesto za postat ovako nešto, ali molim vas savjet, što da radim, želim čuti što drugi misle.
Znam da si uplasen i da ne znas sto bi...smatram da ti svecenik ne treba i da sve mozes sam rijesiti. Mozda bi bilo dobro okrenuti se alternativi i knjigama kao sto su Louise L. Hay, inspirativne knjige kao sto je Moc pozitivnog misljenja, moc sadasnjeg trenutka, tajna...bilo sto sto bi ti dalo snage i mozda otkrilo uzrok psiholoskog problema. Moras si prestati govoriti kako si opsjednut, pocni sa pozitivnim afirmacijama pa i sa osobnim molitvama ili samo razgovorom...to ne treba biti upuceno Bogu...moze to biti tvoj svemir, tvoje unutarnje ja, tvoje dijete unutra...sretno, nadam se da sam pomogla
Adrastea5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 04:25   #26
Ma đavla je opsjednut, samo mu je mozak prdnija u zoru

trol
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 02:01   #27
ma što je vama ,kakva shizofrenija?kakve to dijagnoze uspostavljate? pa ako je shizofrenija kod onih sto su vidjeli gospu onda je i kod njega..trol blesavi i to je
harmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 02:18   #28
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
mislim da imam 2 osobe u sebi
Pricekajmo tu drugu osobu da nesto posta
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 23:50   #29
pod hitno prvo traži pomoć psihijatra pa odi u crkvu i zatraži dozvolu za izvršenje egzorcizma.
__________________
sHE´S brOKen
GirlConverse is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 00:29   #30
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Pricekajmo tu drugu osobu da nesto posta
To i ja kažem,da vidimo šta ona kaže
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 08:29   #31
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?! Postoji demonska opsjednutost i demonsko ugnjetavanje, a mislim da me demon ugnjetava zapravo, i želi moje tijelo. I ozbiljno govorim. Počeo sam naglo slušati crnu neku glazbu, glazbu s sotonističkim porukama, mislim da je Lucifer moj pravi otac, gadim se crkve, kada sam jednom morao nedavno u crkvu psovao sam sve i svašta, čak sam se mislio učlaniti u Sotonističku Crkvu, no ipak jedan dio mene to ne želi, kao da se borim sam sa sobom, mislim da imam 2 osobe u sebi, npr. moja osoba kaže "bog je dobar", a ta druga koja nije moja kaže "nije, Sotona je dobar". Što da radim? Može li mi netko pomoći? Mislio sam otići u katedralu s prijateljicom, da netko bude uz mene. Inače, osjećam se kao da nemam energije, depresivan sam stalno. Postao sam bolestan i izokrenut, pale me svećenici. A takav nisam bio prije. Neznam što mi se to događa. I znam da nije neka depresija ili bolest, jednostavno znam, jer je nedavno počelo. Nitko nije bio bolestan u mojoj obitelji nikada. Nedavno vidim i da nešto leti oko mene. Znam da je glupo mjesto za postat ovako nešto, ali molim vas savjet, što da radim, želim čuti što drugi misle.
Slusaj sad... Demoni ne postoje,sumnjam i u Boga,no to nije tema za to.
Ispricati cu ti jednu pricu...
Kada je svemir nastao u Velikom Prasku nastala je i materija...
Kisik,vodik,ugljikov dioksid,metali (kalij,natrij.....)
E onda su se poceli formirati planeti, i galaksije i zvijezde.
Nakon toga je jedna od materija bila ribonukleinska kiselina koja je stvorila
prvi život na zemlji (bakterije) koji se tada oblikovao u
deoksiribonukleinsku kiselinu (DNK)
Iz deoksiribonukleinske nastali su svi drugi oblici zivota koji
su najprije naravno bili pod morem jer je sunce przilo
i nije bilo omotaca.
Kada su izasli na povrsinu nastale su zivotinje , a onda i ljudi.
Ljudi su odma htjeli vladati,i najprije su bili primitivni , ali 2000 g prije Krista
Su se egipcani poceli razvijati.
Oni su imali svoje faraone,koje su zvali Bogovima.
Tu su nastali prvi duhovi i demoni.
Faraoni su ih stvorili,strasili su svoj narod
demonima i nadnaravnim stvorenjima da bi se pokoravali njemu
Sada 4000 godina kasnije,mi smo i dalje prestraseni,a to je
sve stvoreno samo da manipuliraju nama.

Stoga moras znati da demoni ne postoje i da te nijedan ne obsjeda.
Moras znati da si to umislio,a jesi li znao da umom mozes nauditi sam sebi?
Ako nesto stvarno jako mislis da ti se dogadja,to ti se dogodi.
Mozak moze narediti endokrimima (zljezdama za hormone)
da luce svakakve kiseline,koje mogu nauditi tvojem tijelu.
Zasto on to radi? Bas zato da napises post kao takav i da
ti se pomogne. Tako se mozak osigurava.
Za tebe je najbolje da se lijepo smiris,i shvatis iz ove moje price
da nema nikakvog demona.
A ako si glupi troll onda bi volio da odma umres jer sam ovo
pisao 20 min
Wiccan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 16:01   #32
Čitam i čitam i čudim se samom sebi pa zar mi je toliko u životu dosadno.
Kad ono shvatim da i nije meni tako loše.
Ne mislim vrijeđat ,trollat il sl.
Postoje opsjednuti ljudi i vrlo je teško odrediti dali je to psihička bolest ili nešto nadprirodno.
Osobe sa šizofreniom su ti jako slične opsjednutim ljudima.
Ako si sklon samozljeđivanju ja bih definitivno potražio pomoć dobrog psihologa i kompletnu analizu psihijatra prije donošenja ovakvih il onakvih predpostavka.
Predložio bih malo manje horror filmova.
northss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 14:45   #33
Ima jedan dobar svećenik u Budaševu kraj Siska koji se bavi takvim slučajevima. Nije na odmet probati ako možeš do tamo i vjeruješ u Boga. Ako nisi sam sa sobom na čisto u vezi vjere, kao prvu stanicu bih onda preporučila psihijatra. Možda ne bi bilo loše ni obje adrese obići
Lunarna Ivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:22   #34
Quote:
Wiccan kaže: Pogledaj post
Slusaj sad... Demoni ne postoje,sumnjam i u Boga,no to nije tema za to.
Ispricati cu ti jednu pricu...
Kada je svemir nastao u Velikom Prasku nastala je i materija...
Kisik,vodik,ugljikov dioksid,metali (kalij,natrij.....)
E onda su se poceli formirati planeti, i galaksije i zvijezde.
Nakon toga je jedna od materija bila ribonukleinska kiselina koja je stvorila
prvi život na zemlji (bakterije) koji se tada oblikovao u
deoksiribonukleinsku kiselinu (DNK)
Iz deoksiribonukleinske nastali su svi drugi oblici zivota koji
su najprije naravno bili pod morem jer je sunce przilo
i nije bilo omotaca.
Kada su izasli na povrsinu nastale su zivotinje , a onda i ljudi.
Ljudi su odma htjeli vladati,i najprije su bili primitivni , ali 2000 g prije Krista
Su se egipcani poceli razvijati.
Oni su imali svoje faraone,koje su zvali Bogovima.
Tu su nastali prvi duhovi i demoni.
Faraoni su ih stvorili,strasili su svoj narod
demonima i nadnaravnim stvorenjima da bi se pokoravali njemu
Sada 4000 godina kasnije,mi smo i dalje prestraseni,a to je
sve stvoreno samo da manipuliraju nama.

Stoga moras znati da demoni ne postoje i da te nijedan ne obsjeda.
Moras znati da si to umislio,a jesi li znao da umom mozes nauditi sam sebi?
Ako nesto stvarno jako mislis da ti se dogadja,to ti se dogodi.
Mozak moze narediti endokrimima (zljezdama za hormone)
da luce svakakve kiseline,koje mogu nauditi tvojem tijelu.
Zasto on to radi? Bas zato da napises post kao takav i da
ti se pomogne. Tako se mozak osigurava.
Za tebe je najbolje da se lijepo smiris,i shvatis iz ove moje price
da nema nikakvog demona.
A ako si glupi troll onda bi volio da odma umres jer sam ovo
pisao 20 min
A ti bi trebao znati da znanstvenici i danas ne znaju kako je nastao zivot na Zemlji, znaju kako se razvijao ali ne kako, tko, sto ga je donijelo ili potaklo I btw. teoriju Velikog praska je prvi iznio Georges Lemaître rimokatolicki svecenik
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 01:31   #35
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
I btw. teoriju Velikog praska je prvi iznio Georges Lemaître rimokatolicki svecenik
...koji se bavio znanoscu, nije ju izvukao iz supka il iz biblije.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 14:57   #36
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
...koji se bavio znanoscu, nije ju izvukao iz supka il iz biblije.
Da, covjek vjernik koji se bavio znanoscu u cemu je problem ? Samo kazem ovome sto sam ga quoto cinjenice, ni znanost ne zna odakle zivot na Zemlji stoga neka ne kaki.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 19:00   #37
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
slušaj ove pjesme umjesto sotonskih
http://www.youtube.com/watch?v=JuPVi_RpnhE.
http://www.youtube.com/watch?v=wv3r8zCfXV8.
http://www.youtube.com/watch?v=WJkU7S_f2Yg.
izmoli krunicu.
ispovjedi se u crkvi pojedi i hoštiju.
kupi bibliju.
eto.
Idiote,još mu samo fali cinična interpretacija Thompsonovih pjesama.

Slušaj ovo i moli se naglas.Traži adekvatnog psihijatra i strpljivog svećenika.
caocacao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.