Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2013., 16:04   #161
Ovak mi moramo. http://damnxd.org/view.php?fid=15598
Rocco18 is offline  
Old 23.12.2013., 16:05   #162
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
btw Ser Mark ovo trolanje vise ide na jetra, prestani
zasto mislis da ja trolam prijatelju?

prije to nisam govorio, ali sve mi je to uvijek bilo na dusi. jos od 15te godine, kada sam gledao kako moji vrsnjaci jebu, a ja ne
ali sada prosto vise ne mogu... dosta mi je samoce... srce mi se steze pri samoj pomisli na moju nevinost, a svaki moj osmijeh postao je gorak i kiseo...
u zivotu ja bi nesto drugo, nisam valjda s tobom vjencan tugo...
Ser Mark is offline  
Old 23.12.2013., 16:05   #163
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
btw Ser Mark ovo trolanje vise ide na jetra, prestani
Pusti coveka, znas kako je meni bilo kad cujem da je neko 5-6 godina mladji od mene a nije nevin.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 23.12.2013., 16:11   #164
Kad citam sve ovo imam osjecaj ko da je nevinost neka bolest....
__________________
Moj potpis!
Uroshito is offline  
Old 23.12.2013., 16:13   #165
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Pusti coveka, znas kako je meni bilo kad cujem da je neko 5-6 godina mladji od mene a nije nevin.
A kako ti je bilo?
Ne znam, jesam li ja šašava ili što, ali s 20,21,22,23 godine da toliko "boli" što si nevin/nevina?

Više bi shvatila da je banana što ne osjećaš ljubav i voljenost druge osobe jer nisi bio nikada u vezi.

Quote:
Uroshito kaže: Pogledaj post
Kad citam sve ovo imam osjecaj ko da je nevinost neka bolest....
Što više čitam i slušam u RL, to imam osjećaj da je to dovoljno velikim dijelom do nekih koji i jesu nevini.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Old 23.12.2013., 16:20   #166
Evo, jedna u oglasima traži nekog za ff. Ajmo djevci, evo vam prilike
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Old 23.12.2013., 16:23   #167
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
A kako ti je bilo?
Ne znam, jesam li ja šašava ili što, ali s 20,21,22,23 godine da toliko "boli" što si nevin/nevina?

Više bi shvatila da je banana što ne osjećaš ljubav i voljenost druge osobe jer nisi bio nikada u vezi.


Što više čitam i slušam u RL, to imam osjećaj da je to dovoljno velikim dijelom do nekih koji i jesu nevini.
to i je banana vecini ljudi, sto nisu prozivjeli neke stvari koje se uzimaju pod normalno u teen periodu

Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Evo, jedna u oglasima traži nekog za ff. Ajmo djevci, evo vam prilike
jebes to i oglase
random101 is offline  
Old 23.12.2013., 16:25   #168
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
...nemaš sve činjenice tako da tvoja pretpostavka može, ali i ne mora držati vodu.
Ok ok, nisam ja ni rekao da sam 100% upravu a da ti pojma nemaš ili slično.

Quote:
richard kaže: Pogledaj post
To nije moje mišljenje o sebi da sam aseksualni psiho to je ono što drugi misle o meni
A ti se očito slažeš s tim mišljenjem.

Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
Ja osobno znam jednu curu koja je djevica, iako je prilično jebozovna....ali radi se o muslimanki iz Bosne. Nije ona zatucana muslimanka....izlazi van, oblači se izazovno(voli provocirati) ali ne da se.
Takve su kod nas "normalne", odnosno ok djevojke. E sad, iako i kod nas ima "fufa" i to ne malo, zbog vjere i svega toga nije sramota kad si djevac sa npr. 24-25 kao što je u Hrvatskoj/Srbiji itd.

Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Vase rasprave su nadasve interesantne, ali pravo pitanje je - hocu li ja ikad jebati !?!?!?
Pitaj vidovitu Džaziru.

Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
i kad sam ja odbio kavu, nije da me neko pozvo, a nakon mojih upisa ovdje sumnjam da ce i neko to htjet xd
A da ti pozoveš nekog?

Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
meni kad cura kaze bok ja se skroz zacrvenim i dodje mi prosto neugodno
E jebiga sad.

Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
tak i ja! al mi naj gore sto joj ni odgovoriti nemogu. pokusam al neide. pred zenskom ne bi pustio glasa da me tuces lopatom! pa si onda pomisli kakva je ovo budala
Vas dvojica imate baš *ebeno za*eban problem...Imao sam i ja tu sramežljivost kakvu vi opisujete, ali sam se riješio iste.

Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
najgore je kad me neka ekipa pozove van, a ono dodjem, a tamo zenska, ili nedaj boze vise njih
Ja bi jedva doček'o da se nađem u takvoj situaciji.
snajdan is offline  
Old 23.12.2013., 16:27   #169
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post

A da ti pozoveš nekog?

ak mi neko upadne u oko nije mi strano upast u pp
random101 is offline  
Old 23.12.2013., 16:27   #170
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Pusti coveka, znas kako je meni bilo kad cujem da je neko 5-6 godina mladji od mene a nije nevin.

Prva asocijacija na ovo mi je bilo 'jel te jebe i što netko ima milijun eura, a ti ne i padaš u depru'?

Ono ne znam, moja sreća ne ovisi o random drugim ljudima, a ako su mi bliski ljudi sretni, i ja sam sretna zbog njih, ono, iskreno sretna... A svoju sreću gradim sama, nije mene nitko tjerao da 8 godina budem šupendara u depri, sama pala, sama se ubila
Generalno, promatrajući druge mi je i pomoglo da sredim svoje sranje i odjebem to u trokurac, a ne da me deprimiralo što ja 'to nešto nemam', bilo je 'hoću biti sretna' i išla sam po to, njuškala, tražila, probavala... padala i dizala se...

I ne bih sekunde prošlosti promijenila, jer ovo gdje sam danas, meni je fantastično.
enigma in red is offline  
Old 23.12.2013., 16:42   #171
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
A kako ti je bilo?
Ne znam, jesam li ja šašava ili što, ali s 20,21,22,23 godine da toliko "boli" što si nevin/nevina?

Više bi shvatila da je banana što ne osjećaš ljubav i voljenost druge osobe jer nisi bio nikada u vezi.


Što više čitam i slušam u RL, to imam osjećaj da je to dovoljno velikim dijelom do nekih koji i jesu nevini.
Procitaj staru temu + 160 puta gore osecanje u RL
Ko odradi pre 20 nazalost (ili na srecu) ne moze to bas da razume

Jbg nisam izvucen na tomboli.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 23.12.2013., 16:44   #172
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post

Prva asocijacija na ovo mi je bilo 'jel te jebe i što netko ima milijun eura, a ti ne i padaš u depru'?
Kolko njih u Beogradu ima milion evra a koliko njih je u vezama?
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 23.12.2013., 16:55   #173
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Procitaj staru temu + 160 puta gore osecanje u RL
Vjerovat' ću ti na riječ.
Quote:
Ko odradi pre 20 nazalost (ili na srecu) ne moze to bas da razume
Meni to nije bila odrada.
A uostalom, ja nisam bila generacija "brale, jeba san sa 14/15/16 godina."
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Old 23.12.2013., 17:08   #174
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Vjerovat' ću ti na riječ.

Meni to nije bila odrada.
A uostalom, ja nisam bila generacija "brale, jeba san sa 14/15/16 godina."
Niko ni ne smatra tako sve dok ne pocne da tisti a pocinje kad poodmaknes sa godinama.

Ne mora sa 14/15/16 godina, nek bude i 20 al posle toga vec krece pritisak, ne samo zbog vrsnjaka nego sto i mladost prolazi.

Moji vrsnjaci su sa 16-17 vecina, ovima sto nije islo su sa 19...
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 23.12.2013., 17:10   #175
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Niko ni ne smatra tako sve dok ne pocne da tisti a pocinje kad poodmaknes sa godinama.

Ne mora sa 14/15/16 godina, nek bude i 20 al posle toga vec krece pritisak, ne samo zbog vrsnjaka nego sto i mladost prolazi.

Moji vrsnjaci su sa 16-17 vecina, ovima sto nije islo su sa 19...
http://www.youtube.com/watch?v=6qhLFZd1ZKw
snajdan is offline  
Old 23.12.2013., 17:11   #176
A dokle si mlad? Kako se danas gleda na mladost? Ako mladost prolazi sa 20+, onda su/smo oni od 30 i + vec za na groblje?
__________________
Moj potpis!
Uroshito is offline  
Old 23.12.2013., 17:22   #177
Quote:
Uroshito kaže: Pogledaj post
A dokle si mlad? Kako se danas gleda na mladost? Ako mladost prolazi sa 20+, onda su/smo oni od 30 i + vec za na groblje?
Pa tece tokom 20-ih sto znaci da prolazi ali ne i da je istekla mladost. O tome se radi.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 24.12.2013., 06:04   #178
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post

ok ja jos ne mogu razmisljati uopce o zivotu u dvoje lol, brijem da brijemo na neke razlicite stvari, sigurnost se ipak gradi kroz dugo vremena i sumnjam da u mojim godinama ima ikakve sigurnosti u vezama
Čudno razmišljanje ti imaš. U svim, osim možda u adolescentnim vezama, mi je bio izuzetno bitan osjećaj sigurnosti i svega onoga što enigma piše (u adolescenciji mi je bilo najbitnije da je zgodan i popularan u društvu ). Naravno da se to razvija kroz vrijeme, ali razvoj počinje od samog početka veze.
Ti imaš 20 godina, tek koju godinu starija od tebe sam bila kada sam upoznala sadašnjeg partnera, uskoro muža. Tako da nisi ti baš u balavim godinama, doduše muško si (bez uvrede ), vi u prosjeku malo kasnije nadolazite sa svime, tako da računaj da su cure tvoje dobi možda čak i korak ispred tebe (ne sve, naravno). Ali recimo i moj partner je neznatno stariji od mene i već je tada znao što želi/ne želi i imao poprilično zrele stavove o odnosima.

Naravno da to ne ovisi o broju godina, nego o razini na kojoj si u glavi. Netko ni u odraslim godinama nije u stanju izgraditi kvalitetan odnos. Ali nemoj se skrivati iza "malih" godina i to koristiti kao nekakvu obranu i izliku. Ono što je enigma pisala je temelj veze neovisno o godinama, samo se na drukčije načine percipira ovisno o godinama (nije isti oblik sigurnosti potreban u vrijeme dejtanja i u vrijeme, ne znam, zajedničkog kredita, ali je sigurnost potrebna uvijek, krivo razmišljaš).
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 24.12.2013., 09:14   #179
Jebeš nevinost i sve. Kad moraš ove dane biti bez zagrljaja toplih riječi jer nemaš s kime to podijeliti, svi se čude što sam neraspoložen uopće za blagdane a nitko nebi...
Rocco18 is offline  
Old 24.12.2013., 09:24   #180
ljudi ako vam fali ljubav, drogirajte se!!!
macevalac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.