Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2024., 18:29   #1
Istresanje dušice

piše ex JesusReborn

Pišem ovo jer imam potrebu se ispovijediti a mislim da sam dovoljno šutio da sad imam pravo reći svoje mišljenje. Swithine, eto krenulo je tako da nisi davao dečkima da govore ili sam bar ja to tako shvatio i to me zasmetalo i odlučio sam reagirati tako kako sam reagirao. Što je isto šupski od mene ali sam samo htjeo otvorit temu. Nakon toga, ne mogu pričati za druge, ali sam rekao neke stvari koje su povrijedile druge ljude i zbog toga mi je stvarno jebeno žao. Pretjerao sam u nekim komentarima i osjećam ogromno grizodušje. Kao i odgovornost za ono što se dogodilo nakon THE teme. Svatko od nas je dobar kakav je i ne mora se mjenjati radi nikoga ali je zabavnije rasti nego stagnirati tako bar ja gledam. Stvarno sam imao najbolju namjeru,al kak kažu put do pakla popločan je dobrim namjerama. I ne, pojma nisam imao kako će tko reagirati i na koji način će me shvatiti .Nadam se da mi budete oprostili kao što sam i ja svima vama koji su me izvrijeđali. Bome vas je bilo mamicu vam. To ne znači da od sad nadalje budem tolerirao takvo ponašanje. Zapalio sam se jednom i nikad više... well, thats it. Peace and love always
__________________
Ignore: ad hominem,gossip, nekultura
SweetSymphony is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:52   #2
Samokontrola, stari...samokontrola
Quote:
Zapalio sam se jednom i nikad više... well, thats it.
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.