Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2017., 09:39   #1
Svaka osoba u srcu je anđeo

Ako u drugoj osobi ne vidiš anđela, onda ni u sebi ne vidiš da si anđeo.

Ako to vidiš tada će se tvoje cjelokupno mišljenje, osjećanje i ponašanje promijeniti, što dalje transformira sva odnošenja: prema samome sebi, drugim ljudima i odnos prema našim životima.

Anđeli pomućene percepcije = ljudi pomućene percepcije.

Je li moguće da takva potencijalna realnost: 'da je svaka osoba zapravo u srcu anđeo' - bude realnija od današnjeg opće prihvačenog ljudskog poimanja "realnosti", čovjeka, života i svijeta?

Što ako se nismo rodili da bi se kao ljudi borili jedni protiv drugih, loše se osjećaji, pogrešno shvaćali i vidjeli život iz pomućene paranoične percepcije da je življenje nekakvo jako teško i patničko iskustvo?

Da li je moguće da je i Hitler bio anđeo, ali jako pumućene percepcije bez koje ne bi činio takva djela?

Pod terminom anđeo ne mislim na anđele u biblijskom smislu i značaju.

Rafiniraniji smisao pridjeva kao što su: dobar ali opet ne glup; borben, ne zbog nekog poremećaja ili pomaknute percepcije; mudro neustrašiv, veseo i razigran bez fiksanja i nekog specijalnog razloga i uzroka; ponekad žestok iz nagona za dobrim; voli pomoći radi čiste anđeoske razmjene, ko brat sestri i bratu....

Anđeo koji je došao na ovaj svijet iskusiti život, a ne dodatno patiti zbog ponekad nekih nama teških stvari koje život sam po sebi povremeno donosi.

Da li smo možda previše zaglibili u tu svoju jako cijenjenu "humanu" ljudskost da nam je sada toliko teško vidjeti svoju anđeosku prirodu?
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:57   #2
Jest, kako da ne.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:27   #3
Anđeli džavolčići

Puno je komplikovanije no i je jako jednostavno.. samo treba da se razumemo i volimo.. ne traziti toliko srece koliko mira i ljubavi.. ali uvek povuce... i dok god zelimo ista, bice tu i djavo negde u nama zapravo kao i andjeo , nije to nista lose samo trebamo odluciti sta zelimo a teske energije je danas bas tesko zaobici svakako ponavljam, ako zelis nesto pogotovo onda.

Pa svakako uvek moras imati na umu da nema djavola ni andjeo ne bi znao ko je.. a ko si cim se zapitas, nema te, jer si beskrajan.. ne trazi smisao jer si ga stime automatski izgubio. Zivi u miru i ljubavi , sto se vise stvari odrices u zivotu biva Ti lakse.. samo znam danasnje drustvo i ponuda bas vuce da zelimo.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:15   #4
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
... ali uvek povuce... i dok god zelimo ista, bice tu i djavo negde u nama zapravo kao i andjeo ,nije to nista lose samo trebamo odluciti sta
zelimo a teske energije je
danas bas tesko zaobici...

....Pa svakako uvek moras imati na umu da nema djavola ni andjeo ne bi znao ko je...

...Puno je komplikovanije no i je jako jednostavno...
Pišem iz vlastitog iskustva. Preplavio me je taj osjećaj da su svi ljudi zapravo anđeli pa naravno i ja. Radi se samo o pročišćenju i pomaku u percepciji.

Da naglasim tj. da ne izostavim: anđeli su i oni koji nam i ne žele baš dobro ili su nam učinili nešto ružno, emocijalni vampiri, ego manijaci, kolege na poslu koji nam pokušavaju svašta podvaliti, šefovi, prijatelji, supružnici, svećenici.-generali...generalno svi. A zbog pomućene percepcije rade stvari koje rade, ne iz zlobe nego zbog zamagljene percepcije.

Sad kad vidim drugu osobu u njoj u stvari vidim anđela zamućene percepcije zbog koje trenutno ne vidi sebe anđeoskim.

Viđenjem u tom svijetlu automatski se mijenja i način ophođenja i ponašanja prema toj osobi. Što dalje vodi do lakšeg dogovora, razrješavanja i komunikacije.

Ne vjerujem u neka "vražje" stvari osim ako bi se pod vražje podrazumijevalo isto što i većinski društveno prihvačene pomućene percepcije realnosti, iskrivljene slike i filma u glavi.

Da, uvijek povuče ta "teška energija" zato što je teško ići protiv struje i gomile. Pa smo zato i dan danas svi "isti" dok smo zapravo toliko bogato različiti. Da teško zaobići opću neprespitanu percepciju gomile.

Zbog toga ja nigdje ne vidim nekakvog đavla ili slične poslove osim jednostavno zamućene percepcije.

Dobro si napisao: "...Puno je komplikovanije no i je jako jednostavno..."

Kompliciramo je samo radi percepcije dok je anđeosko sasvim jednostavno.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:51   #5
Svaki "djavao" ima u sebi barem trunku andjela, kao i obrnuto.

Btw lijepo ako tako gledaś na ljude i sebe. Możeś biti sretniji nego "prosjećni" ćovjek i viśe ljubavi davati od sebe i za sebe
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 18:50   #6
Ja nisam.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 10:40   #7
Ja nisam.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:20   #8
Nisu svi ljudi anđeli, i čim prije se riješi te iluzije, jer takva iluzija može biti potencijalno vrlo opasna u životu...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:22   #9
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Svaki "djavao" ima u sebi
barem trunku andjela, kao i obrnuto.
Btw lijepo ako tako gledaś na ljude i sebe. Możeś biti sretniji nego "prosjećni" ćovjek i viśe ljubavi davati od sebe i za sebe.
Hvala ti brate anđele

Lakše je tako a i srcu ugodnije... kao običan čovjek hoditi i živjeti zemljom, nego iluzorno pokušavati letjeti iznad usijanih "svetačkih" glava drugih...

Quote:
Bagemotica kaže: Pogledaj post
Ja nisam.
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ja nisam.
Pa i to je sasvim Ok!
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:41   #10
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Nisu svi ljudi anđeli, i čim prije se riješi te iluzije, jer takva iluzija može biti potencijalno vrlo opasna u životu...
Napisao u prvom postu:

Rafiniraniji smisao anđeoskih pridjeva kao što su: dobar ali opet ne glup; borben, ne zbog nekog poremećaja ili pomaknute
percepcije; mudro neustrašiv, veseo i razigran bez fiksanja i nekog specijalnog razloga i uzroka; ponekad žestok iz nagona za dobrim; voli pomoći radi čiste anđeoske razmjene,
ko brat sestri i bratu....

Nema razlike prije ili poslje takvog viđenja, samo je senzibilitet totalno drugačiji što vodi do sasvim druge kvalitete i posljedice komunikacije.

Anđeli nisu glupi isto kao što se jasno vidi da ni ti nisi. Tvoje upozorenje je jako dobronamjerno i po tome meni anđeosko.

Može biti opasno ako u ovo naivno uđe labilna osoba onečišćena svakakvim brijama u glavi.
Ljudi znaju biti jako "prokleto" lukavi i iskoristiti, makar su anđeli. Ne treba od svih naivno očekivati anđeoske namjere i djela, nego zapravo baš suprotno
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:57   #11
Quote:
Happyning kaže: Pogledaj post
Napisao u prvom postu:

Rafiniraniji smisao anđeoskih pridjeva kao što su: dobar ali opet ne glup; borben, ne zbog nekog poremećaja ili pomaknute
percepcije; mudro neustrašiv, veseo i razigran bez fiksanja i nekog specijalnog razloga i uzroka; ponekad žestok iz nagona za dobrim; voli pomoći radi čiste anđeoske razmjene,
ko brat sestri i bratu....

Nema razlike prije ili poslje takvog viđenja, samo je senzibilitet totalno drugačiji što vodi do sasvim druge kvalitete i posljedice komunikacije.

Anđeli nisu glupi isto kao što se jasno vidi da ni ti nisi. Tvoje upozorenje je jako dobronamjerno i po tome meni anđeosko.

Može biti opasno ako u ovo naivno uđe labilna osoba onečišćena svakakvim brijama u glavi.
Ljudi znaju biti jako "prokleto" lukavi i iskoristiti, makar su anđeli. Ne treba od svih naivno očekivati anđeoske namjere i djela, nego zapravo baš suprotno
Nema nikakve skrivene poruke u mojem savjetu, poruka je jasna i glasna, ljudi nisu nikakvi neshvaćeni i zabludjeli anđeli, ljudi su oportuna bića i toga treba biti svjestan, živjeti u zabludi da su ljudi anđeli koje samo treba podsjetiti da su anđeli je krajnje naivno, a i potencijalno opasno razmišljanje...

I ne samo to, postoje istinski zli ljudi, i toga isto treba biti svjestan...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:55   #12
Tema je postavljena kao potencijalna "možda može biti" realnost i postavljena je kao diskusija ili rasprava na alternativi jer se radi o alternativno "kontraverzoj" misli i senzibilitetu.

A vjerojatno ima i dosta ljudi koji imaju makar nejasan osjećaj ili vjersko uvjerenje da nešto takvo kao anđeli postoje.

Sve je jasno i razumljivo kakvi sve ljudi mogu biti što je neprestano vidljivo u svakodnevnom i u medijima.
Umjesto da se udružimo, *nekako i zbog nečega* ostanemo posvađani samo da se slučajno ne bi udružili!

Ima i puno toga dobroga što ljudi rade da poboljšaju ovaj naš vrli svijet ali to nije toliko medijski popračeno.

Kao da prisilno moramo stalno gledati samo tamnu stranu mjeseca koja je u biti nevidljiva sa naše planete zemlje, dok nam je svijetla strana mjeseca direktno prisutna.

Žalosno ali i jako je 'čudno' , koliko se jako malo pokazuje to dobro djelovanje, u razmjeru sa lošim.

Na finijoj razini se uopće ne radi o podsjećanju ljudi da su oni zapravo zabludjeli anđeli jer bi to u svakodnevnoj komunikaciji bilo totalno strateški kontradiktorno.
To se odmah vidi na ovoj temi kao jaki otpor već iz početka.

U tom smislu ta strategija koja nije praktična ni pametna u svakodnevnom je jako dobro poslužila i dobro došla u smislu ove teme jer se odmah pokazao otpor što je sasvim normalno s obzirom na trenutnu kolektivnu percepciju svijeta.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:03   #13
Quote:
Happyning kaže: Pogledaj post
Tema je postavljena kao potencijalna "možda može biti" realnost i postavljena je kao diskusija ili rasprava na alternativi jer se radi o alternativno "kontraverzoj" misli i senzibilitetu.

A vjerojatno ima i dosta ljudi koji imaju makar nejasan osjećaj ili vjersko uvjerenje da nešto takvo kao anđeli postoje.

Sve je jasno i razumljivo kakvi sve ljudi mogu biti što je neprestano vidljivo u svakodnevnom i u medijima.
Umjesto da se udružimo, *nekako i zbog nečega* ostanemo posvađani samo da se slučajno ne bi udružili!

Ima i puno toga dobroga što ljudi rade da poboljšaju ovaj naš vrli svijet ali to nije toliko medijski popračeno.

Kao da prisilno moramo stalno gledati samo tamnu stranu mjeseca koja je u biti nevidljiva sa naše planete zemlje, dok nam je svijetla strana mjeseca direktno prisutna.

Žalosno ali i jako je 'čudno' , koliko se jako malo pokazuje to dobro djelovanje, u razmjeru sa lošim.

Na finijoj razini se uopće ne radi o podsjećanju ljudi da su oni zapravo zabludjeli anđeli jer bi to u svakodnevnoj komunikaciji bilo totalno strateški kontradiktorno.
To se odmah vidi na ovoj temi kao jaki otpor već iz početka.

U tom smislu ta strategija koja nije praktična ni pametna u svakodnevnom je jako dobro poslužila i dobro došla u smislu ove teme jer se odmah pokazao otpor što je sasvim normalno s obzirom na trenutnu kolektivnu percepciju svijeta.
Aha, ti to larpurlartistički? Ok, onda nastavi dalje, no nemoj očekivati da i drugi prihvate tvoju iluziju...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:25   #14
Jedan od problema sadaśnjice je fakt, da su za medija isplativije (tirażnije/gledanije) vijesti, koje nisu andjelskog karaktera.

Na taj naćin neki dolaze do lażnih saznanja, da postoje ljudi lośi i lośiji.

Slijedeći je problem, śto mnogi ljudi mnogo dulje i jaće pamte, kada im netko neśto ućini lośeg, nego dobrog.
Ne malo od takvih isto osjećaju "dużnost", da vrate zlo, ali ne konaćno i dobro.

Izmedju ostalog radi navedenog, je sve manje empatije i dobrote a sve viśe egoizma i zła.

Ukratko: "ćovjećanstvo" sve viśe napreduje k ... -dodati prema vlastitom izboru
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:07   #15
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Jedan od problema sadaśnjice je fakt, da su za medija isplativije (tirażnije/gledanije) vijesti, koje nisu andjelskog karaktera.

Na taj naćin neki dolaze do lażnih saznanja, da postoje ljudi lośi i lośiji.

Slijedeći je problem, śto mnogi ljudi mnogo dulje i jaće pamte, kada im netko neśto ućini lośeg, nego dobrog.
Ne malo od takvih isto osjećaju "dużnost", da vrate zlo, ali ne konaćno i dobro.

Izmedju ostalog radi navedenog, je sve manje empatije i dobrote a sve viśe egoizma i zła.

Ukratko: "ćovjećanstvo" sve viśe napreduje k ... -dodati prema vlastitom izboru
Znaci sve ce se rjesit ako prestanemo gledat Vijesti?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:35   #16
Ne, ironija će sve rijeśiti
Naveo sam, da je to "jedan" od razloga, śto su ljudi sve manje "andjelima"

Sigurno je poznato svakome, da se u żivotu ućimo i "ućimo", da sluśamo i "sluśamo", da vidimo i "vidimo", da prużamo i "prużamo", volimo i "volimo" itd, itd.

Tko ne kużi o ćemu govorim, może ispred svega śto je u navodnicima dodati: "olfo/ko fol".

Kakve to ima veze s medijima?

Da ih event ćitamo, gledamo i sluśamo, ali da se ne "hranimo" njima, jer sve je zdravo, śto se konzumira u umjerenim kolićinama

Btw "Śta je daleko od oćiju, daleko je i od srca", pa tko żeli może biti manje nepotrebno "trovan" bilo ćim i time zadrżati viśe dobrote (andjela) u sebi.
Może nekome zvućati ćudno, ali je i istinito.
Nije pdf "psihologija", pa neću ulaziti u detalje

Ne znam zaśto sam odgovorio na provokaciju, ali eto, danas mi je zadnji dan na forumu, prije bar par mjesećne pauze, pa da se "ispiśem"

Sada će vjerovatno neki otvarati śampanjac i/ili vratiti se iżivljavati na pdf-u
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:43   #17
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Aha, ti to larpurlartistički? Ok, onda nastavi dalje, no nemoj očekivati da i drugi prihvate tvoju iluziju...
prefrigano!
Znaci ja sam u nekoj iluziji i nagovaram druge u tu iluziju dok si ti u svojoj totalno objektivnoj realnosti te uz put mene nagovaraš da sam ja iluziji, tj nisam u tvojoj realnosti.
Čekaj malo! znaš što? Ja sam taj koji ovdje nagovara na nešto a ne ti. Ne kopiraj moje nagovaravanje na na svoju objektivnu iluziju.

Ne ostaje mi ništa drugo nego da slušam tebe jer sam ja u nekoj očitoj iluziji. Ti si autoritet realnosti i 100% znaš!

Hmm... ja se mogu zamisliti i priznati da sam ja stvarno u nekoj iluziji, ali da li i ti, pa makar malo, mikroskopski samo malo možda možeš potencijalno posumnjati da i ti možda živiš u nekoj svojoj iluziji pošto si i sam na alternativi?

Ili ti jednostavno čvrsto jasno i dokazano znaš da si totalno objektivan, pa drugima prodaješ svoju čvrstu objektivnost?

Zabavljamo se malo...

[QUOTES=benny;62616123]Jedan od problema sadaśnjice
je fakt, da su za medija
isplativije (tirażnije/gledanije) vijesti, koje nisu andjelskog
karaktera.

Na taj naćin neki dolaze do lażnih saznanja, da postoje ljudi lośi i lośiji.

Slijedeći je problem, śto mnogi ljudi mnogo dulje i jaće pamte, kada im netko neśto ućini
lośeg, nego dobrog.
Ne malo od takvih isto osjećaju "dużnost", da vrate zlo, ali ne konaćno i dobro.

Izmedju ostalog radi navedenog, je sve manje empatije i dobrote a sve viśe egoizma i zła.

Ukratko: "ćovjećanstvo" sve viśe napreduje k ... -dodati prema vlastitom izboru [/QUOTE]

potpuno se slažem. Trenutni realitet... Argumentiran i jasan.

...napreduje k ... jako bliskoj potencijalnoj destrukciji ako se "anđeli" malo žešće ne umiješaju...

Ali i ta potencijalna destrukcija je zapravo prilika za novu i svježu početnu konstrukciju..
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:50   #18
Quote:
Happyning kaže: Pogledaj post

Ne vjerujem u neka "vražje" stvari osim ako bi se pod vražje podrazumijevalo isto što i većinski društveno prihvačene pomućene percepcije realnosti, iskrivljene slike i filma u glavi.


Zbog toga ja nigdje ne vidim nekakvog đavla ili slične poslove osim jednostavno zamućene percepcije.

Dobro si napisao: "...Puno je komplikovanije no i je jako jednostavno..."

Kompliciramo je samo radi percepcije dok je anđeosko sasvim jednostavno.

Kao sto smo se slozili mnogo je komplikovanije.

Sto manje razumemo tj sto smo manje razumni sve nam je komplikovanije ali naravno i ako vise razumemo bice nam jednostavnije a vidim da tebi nije najrazumnije sta je luciferovo delo..

TI i svi ostali kao i sve ostalo.


Bog se ne deli na dva dela on je u svemu , svugde.

To sto su ljudi lakim energijama pridali andjeoske misli a sto su teskim energijama pridali djavolske misli to Bog sve podjednako voli i razume iznad svih nas sto bi ikad mogli.

Cim smo pozeleli, ista, vec kao duse, to je nuzno ropstvo i nuzna propast, svaka zvezda ce se ugasiti jednom jer nista ne traje vecno sem momenta u kom si. Polako i smireno.

Dok god juris za ljubavi ona se gubi... jer verujes da je nemas pa je onda jelda juris i sto to vise cinis ona je sve dalje od tebe a ustvari znas i sam da je ona u tebi.. samo je svet tu da nas nauci svemu tome( pritom nikako ne mislim na svetske medije koji unistavaju svet i duse lazima) , cim pocnes traziti sebe gubis se jer si beskrajan u momentu samom , cim pocnes traziti smisla znaci da si ga izgubio. Jednostavno je samo su zakomplikovali lazima pa zato i kazem samo polako i smireno

Bog podjednako voli sve cini jer u potpunosti razume da niko nista ne bi shvatoi da nema slobode sa njegovom voljom tj dopustenjem, davanjem se sve dogadja pa cak i teske dogadjaje, iskustva koje ne moramo ni zamisljati.

No ponavljam dok god zelio ista bices na krstu.. a jako smo zapadnjaci forumasi daleko daleko od toga da shvatimo da nam od svega ovoga ustvari nista ne treba sem beskrajne ljubavi.

Cudno je to ali se uvek setim budista na himalajama kad je kineski car poslao da ih pobiju ovi se nisu ni branili i pa kontam da su bas razumeli stvari kako mi tesko mozemo danas kad se olako naljutimo na svasta nesto kad smo i nauceni da duplo vrati .. zato i kazem da jest svet tu da nas nauci a ovi ispiti danas su teski i za vukovce kontam kad su tako prefrigani.

Sto vise biti zahvalan na onome sto imas i sto vise razumeti svoju jednostavnost bica u ovom dosta zakomplikovanom svetu.

Zapravo je to kao sto se i siri prica da ..kao da nisu ljudi napravili ovakav svet, ko zna.. i po dnk smo neka sastavljena vrsta koja ima dosta mana ovakva kakva je uglavnom pa ko zna mozda se i dobro pokazujemo naspram svega, mada u realnom ljudskom oku ovaj svet nije bas normalan tj prirodan vec sve manje i to stvara i ljudima i citavoj planeti sve vise problema.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:56   #19
Quote:
Happyning kaže: Pogledaj post

potpuno se slažem. Trenutni realitet... Argumentiran i jasan.

...napreduje k ... jako bliskoj potencijalnoj destrukciji ako se "anđeli" malo žešće ne umiješaju...

Ali i ta potencijalna destrukcija je zapravo prilika za novu i svježu početnu konstrukciju..
Na żalost premalo ih je i iz desetljeća u desetljeće sve ih je manje i manje...

"Kakvo sjeme, takav plod" a ljudi se sve viśe hrane negativnim, pa teśko oćekivati, da će se iz bokala* toćiti neśto drugo, neko li je u njih uliveno.
To dotići toga śta nosimo u sebi iz djetinjstva (prvenstveno), ali i sadaśnjosti.

* -moja omiljena usporedba za ljude, za vrijeme nekih live diskusija u vezi żivota.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:07   #20
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ne, ironija će sve rijeśiti
Naveo sam, da je to "jedan" od razloga, śto su ljudi sve manje "andjelima"

Sigurno je poznato svakome, da se u żivotu ućimo i "ućimo", da sluśamo i "sluśamo", da vidimo i "vidimo", da prużamo i "prużamo", volimo i "volimo" itd, itd.

Tko ne kużi o ćemu govorim, może ispred svega śto je u navodnicima dodati: "olfo/ko fol".

Kakve to ima veze s medijima?

Da ih event ćitamo, gledamo i sluśamo, ali da se ne "hranimo" njima, jer sve je zdravo, śto se konzumira u umjerenim kolićinama

Btw "Śta je daleko od oćiju, daleko je i od srca", pa tko żeli może biti manje nepotrebno "trovan" bilo ćim i time zadrżati viśe dobrote (andjela) u sebi.
Może nekome zvućati ćudno, ali je i istinito.
Nije pdf "psihologija", pa neću ulaziti u detalje

Ne znam zaśto sam odgovorio na provokaciju, ali eto, danas mi je zadnji dan na forumu, prije bar par mjesećne pauze, pa da se "ispiśem"

Sada će vjerovatno neki otvarati śampanjac i/ili vratiti se iżivljavati na pdf-u
Da slučajno nisi otišao! Ne..ne možeš se samo tako lako ispisati iz anđeoske akademije! To nije mačji kašalj!

Ti imaš ogroman neoanđeoski potencijal..pa poglej s kojom lakoćom bacaš čini i pomičeš drugima moždane vijuge.

Nije još vrijeme za otvaranje šampanca. Od sad ti je kodno ime Rafo, po angelu Raphaelu.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.