Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 20:34   #361
Quote:
Laheza kaže: Pogledaj post
Hoćeš...hoćeš reći da...ne mogu samo tu napisati i čekati da mi dođe poštom na vrata?
znam, istina boli.
ali i oslobađa.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:41   #362
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne želim si više ništa. Samo svoj mir.
Prestara sam za leptiriće i odnose mi previše energije.
Dogovoren brak bi bio čisto ok, ono racionalno partnerstvo gdje s vremenom zavoliš nekog, ali baš zavoliš, ne se zaljubiš.

ma život je dosadan bez urnebesa.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:46   #363
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ma život je dosadan bez urnebesa.
Ma daj. Šta meni to treba da sa uskoro 32 godine u guzici mislim "da li mu se sviđam, a zašto me onako pogledao" i da lebdim kad je sve super i čekam oćemo li se spandžati. Sama sam sebi dosadna više. Neću. Dosta je. Oću nešto dosadno i predvidljivo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:53   #364
Hm, brbljava je, ali uvijek ima nešto novo za reći. Ne stvara mi iluziju vlastitog znanja o njoj nakon nekoliko susreta, nego uvijek iznenađuje. Ljubav joj, u romantično-muško-ženskom odnosu, nije cilj života, nego ju promatra kao jednu dimenziju življenja. Zna da nije moguće da se znamo u srž. Zna da smo jedno drugome najbolje moguće zrcalo. Bijele i plemenite laži su instalirane u njezin način života. Ne zato što je zla, nego zato što ima duboka intrinzična iskustva vlastite crnoće s kojom se nastoji hrabro boriti, pri tome štiteći mene. Iako ju vlastiti pokreti duše bole, bori se, ali drugi za to ne znaju. Nije utopljena u nihilizam. Nije sklona sarkazmu. Nije hejterica. Povremeno me zabavlja licemjerstvom i dramom, ali zna kada je dosta. Iako je inficirana klišejima, hini i živi kao da nije. Zna općenito-ljudske slabosti i ne shvaća ih osobno, leti nad njima. Istovremeno i mrzi i voli, snažna je i "mekana", lijepa i prirodna, u mraku, ali uvijek sa šibicama. Ukratko žena koja i jest i nije.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:55   #365
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma daj. Šta meni to treba da sa uskoro 32 godine u guzici mislim "da li mu se sviđam, a zašto me onako pogledao" i da lebdim kad je sve super i čekam oćemo li se spandžati. Sama sam sebi dosadna više. Neću. Dosta je. Oću nešto dosadno i predvidljivo.
32 godine nije puno za ženu. Mnoge čak i starije žene se dobro provode u tom smislu, ne očekujući ništa od svojih privremenih partnera. Zašto se ne bi zabavljala malo? Uostalom, to je zdravo!
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:55   #366
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma daj. Šta meni to treba da sa uskoro 32 godine u guzici mislim "da li mu se sviđam, a zašto me onako pogledao" i da lebdim kad je sve super i čekam oćemo li se spandžati. Sama sam sebi dosadna više. Neću. Dosta je. Oću nešto dosadno i predvidljivo.
mlada si.
vremena za dosadno i predvidljivo će biti dovoljno u penziji. do tada; što god ti gut feeling kaže.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:57   #367
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
32 godine nije puno za ženu. Mnoge čak i starije žene se dobro provode u tom smislu, ne očekujući ništa od svojih privremenih partnera. Zašto se ne bi zabavljala malo? Uostalom, to je zdravo!
To me ne zanima.

Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
mlada si.
vremena za dosadno i predvidljivo će biti dovoljno u penziji. do tada; što god ti gut feeling kaže.
Ma imam osjećaj da već znam kako to ide. S 15, 25, 32, sve je isto, uvijek identično. Htjela bih naprosto drukčije pasti na nekoga, ako je to moguće. A ne tako klinački, pubertetski i bez pameti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:01   #368
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma imam osjećaj da već znam kako to ide. S 15, 25, 32, sve je isto, uvijek identično. Htjela bih naprosto drukčije pasti na nekoga, ako je to moguće. A ne tako klinački, pubertetski i bez pameti.
Zvučiš malo rezignirano i kao da ti je sve jasno, što može značiti ili da ti je stvarno sve jasno ili si možda malčice upala u kakvu rutinu.
Bez brihe! Neko će da te obori s nogu na uzbudljiv način, predviđam da će tvoji letirići da lepršaju da ih nećeš moćoi zaustaviti.
No da se to desi, izloži se novim aktivnostima i okruženjima u kojima do sada nisi bila.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:02   #369
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post



Ma imam osjećaj da već znam kako to ide. S 15, 25, 32, sve je isto, uvijek identično. Htjela bih naprosto drukčije pasti na nekoga, ako je to moguće. A ne tako klinački, pubertetski i bez pameti.

moguće je. ali imaš osjećaj da dišeš na pol. ne znam, bar meni je tako. ne kažem da je totalno izgubiti tlo pod nogama dobro. ali evo iz ove moje starije perspektive mogu reći da bez toga nema motivacije za graditi dalje nešto.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:06   #370
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Zvučiš malo rezignirano i kao da ti je sve jasno, što može značiti ili da ti je stvarno sve jasno ili si možda malčice upala u kakvu rutinu.
Bez brihe! Neko će da te obori s nogu na uzbudljiv način, predviđam da će tvoji letirići da lepršaju da ih nećeš moćoi zaustaviti.
No da se to desi, izloži se novim aktivnostima i okruženjima u kojima do sada nisi bila.
Ne čitaš. Desilo se i iznerviralo me i dosta mi je takvih kvaziemocija.

Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
moguće je. ali imaš osjećaj da dišeš na pol. ne znam, bar meni je tako. ne kažem da je totalno izgubiti tlo pod nogama dobro. ali evo iz ove moje starije perspektive mogu reći da bez toga nema motivacije za graditi dalje nešto.
Ne znam. Neki kažu da se može i bez te početne zaluđenosti. Da ti netko naprosto priraste srcu. Da odabereš nečije kvalitete, a ne nesvjesno iracionalno padneš na nekog i ne jedeš i sav si high tjednima. Meni to, što sam starija, više nije tako pozitivan osjećaj. Osjećam se nadrogirano.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:15   #371
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam. Neki kažu da se može i bez te početne zaluđenosti. Da ti netko naprosto priraste srcu. Da odabereš nečije kvalitete, a ne nesvjesno iracionalno padneš na nekog i ne jedeš i sav si high tjednima. Meni to, što sam starija, više nije tako pozitivan osjećaj. Osjećam se nadrogirano.
ja imam suprotan problem. nikako da me opiči nešto. može se bez početne zaluđenosti. ali nakon nekog vremena je isto kao i jesti neslano jelo. zdravije je. može se jesti. ali je onako realno - zakurac.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:24   #372
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ja imam suprotan problem. nikako da me opiči nešto. može se bez početne zaluđenosti. ali nakon nekog vremena je isto kao i jesti neslano jelo. zdravije je. može se jesti. ali je onako realno - zakurac.
Blagotise, ajmo se zamijeniti malo.
Nekidan sam baš se vraćala doma i govorim si dosadna si više, pa nećemo valjda sad opet.
Ne znam, možda je problem i u tome što očito nije obostrano. Mada, nije samo to, sjećam se i kad je bilo obostrano pa me nerviralo jer nisam mjesec dana nit spavala nit jela kako spada. Je, slatko je, ali i iritantno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:02   #373
ne nailazim na pravu. zato nemam problema sa glavom. kada sretneš pravu opali te direktno u mozak.
drhtiš. treskavica. ostale ružne pojave. razmišljanje o njoj. ko mali jednu sam pratio celu godinu.
sreća moja da se taki osećaji u sadašnjposti retko javljaju. vreme potrošilo otrovne kemikalije u meni.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:12   #374
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ja mislila da je dovoljno ovdje naručiti.
ali onda mi jedan josuha potopio sve nade.
Žao mi je. Moje namere su bile čiste. Svi žele prinčeve na bijelim laptopima tražiti! Nečuveno!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:33   #375
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Žao mi je. Moje namere su bile čiste. Svi žele prinčeve na bijelim laptopima tražiti! Nečuveno!

aha. po mogućnosti da ne moramo prstom mrdnuti iz zone ugode i da se samo nacrta na vratima sa smiješkom na licu.

p.s. ako zna i peglat usput, bajka.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:39   #376
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma daj. Šta meni to treba da sa uskoro 32 godine u guzici mislim "da li mu se sviđam, a zašto me onako pogledao" i da lebdim kad je sve super i čekam oćemo li se spandžati. Sama sam sebi dosadna više. Neću. Dosta je. Oću nešto dosadno i predvidljivo.
Evo to je napokon jedno zdravo i realno razmišljanje. Za pohvalu! Za početak vibrator je čist dovoljan. A kasnije bebinim koracima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 19:24   #377
Oduvijek sam želio, biti heroj...
Victo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:36   #378
Mogla bi ispisati brda i doline… al kad razmislim, moja želja je zapravo jednostavna

Želim nekog tko još vjeruje u ljubav. Ali iskrenu ljubav, ne ono kad si zaljubljen u taj „osjećaj“ koji imaš kad si u vezi ili nešto prolazno.

Dakle nekog tko zna voljeti…kome su 2 najveće konstante poimanja ljubavi povezanost na onoj višoj razini i prijateljstvo, a ne samo fizička privlačnost.

Nekog koga je trnje i kamenje u životu izgradilo u jaku, moralnu, kvalitetnu i nesebičnu osobu s velikim srcem i koga nije strah to pokazati..i nekog tko neovisno o okolnostima ostaje dosljedan sebi i svojim načelima




Osjećam se ko Pale sam na svijetu

Zadnje uređivanje lady tauriel : 18.03.2017. at 17:48.
lady tauriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 19:42   #379
Nekog s kin se kužin i ko je dovoljno zanimljiv i uporan da me uvati ako poželin pobic,a ja volin bižat. Da voli iskoristit svaku sekundu života ,e tu osobinu volin
Neko ko ne trazi puno izljeva njeznosti ,emocija i romantike
Covjeka kaktusa kojem ne treba puno brige xD
To bi tribala ic sjevernije od Hrvatske ,gore u snig i led (zanemarimo šta kaktusi rastu u pustinji)
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:10   #380
Osobu koja će me razumit bez puno filozofije, nekoga s bezgraničnim strpljenjem jer to će joj u suživotu sa mnom biti potrebno, osobu koja je srdačna i vesela, a opet ozbiljna kada se treba biti ozbiljna, da ne pizdi oko sitnica te da nije luđakinja, da nije umišljena i snob, na ima nešto u glavi, da je pročitala koju knjigu osim Dnevnika gradske cure, po mogućnosti visoko obrazovana, da joj ne moram posvećivati pažnju od 0-24 i da mi da barem malo vlastitog prostora u danu jer sam osoba koja voli svoj mir. Da nije neka seljančica i da ima minimum nekih manira. Što se tiče izgleda ne očekujem sad nešto posebno, no volio bih da bude plavuša, ne premršava i ne presitna.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.