Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 07:18   #7521
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Nije se sam proglasio za đenerala nego je to kralj učinio. Sve u svemu pričaš koješta, i demonstriraš neznanje. Mislim da si ti ubijen u pojam jer su se neke stvari složile baš onako kako treba: Kraljevska porodica se vratila u zemlju, Đeneral Mihajlović je rehabilitovan, po njemu se nazivaju ulice, podižu mu se spomenici. Ravnogorski borci dobijaju boračke penzije. Onaj zlikovac u Kući cveća sve manje je interesantan bilo kome.
Je li ga SPC vec proglasila za sveca iliti barem za mucenika?
Njega i jos jednog bradatog "junaka" i nositelja nacistickog Zeljeznog Kriza Pavla Djurisica.
Djurisic je dosta popularan kod srpskih popova u CG i kod poglavara "oporbenog" Drazinog Fronta. Cetnicki vojvoda Andrija Mandica inace poglavar DF-a je veliki navijac lika i djela Djurisica
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Old 21.03.2017., 01:27   #7522
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Nije se sam proglasio za đenerala nego je to kralj učinio. Sve u svemu pričaš koješta, i demonstriraš neznanje. Mislim da si ti ubijen u pojam jer su se neke stvari složile baš onako kako treba: Kraljevska porodica se vratila u zemlju, Đeneral Mihajlović je rehabilitovan, po njemu se nazivaju ulice, podižu mu se spomenici. Ravnogorski borci dobijaju boračke penzije. Onaj zlikovac u Kući cveća sve manje je interesantan bilo kome.

Tako da...
za post ipak ....

naime, ovakva na-'prvu-loptu'-bez-razmisljanja ( i/ili posle pola litra mlake brlje' :klap: ) iskrenost se ipak postuje...

sada ako je uticaj brlje i cetnickih 'balada' prosao su valjda jasni razlozi zbog cega je svako 'pobjegao' od srbije:

zamisliti nekakvu (koliko-toliko normalnu) 'zajednicu' sa srbijom gdje se vracaju 'na presto' kraljevske lopuze karadjordjevici, gdje se naci-zlikovci-i-sluge poput 'djenerala' mihajlovica (koga se odrekao i sam 'kralj' ) rehabilitiraju i 'ulice se po njima nazivaju', gdje je cetnicki vojvoda predsjednik a cetnicki diplomac premijer je nesto kao ekstremni mazohizam....

dalje, da se primijeti kako se bradati cetnicki omladinci sami 'na-penale' za zaje*anciju i to se moze vidjeti i u ovom citiranom postu..,..

naime, 'cica-draza' je bio 'pukovnik' dok su (navodno) njemci (kako je to bilo napisano od ovog istog autora u jednom ranijem postu) 'unistili kraljevsku vojsku' a kasnije 'kralj' unaprijedio mihajlovica u 'djenerala' da bi kasnije taj isti 'kralj' 'ladno odje*ao' svog 'djenerala' i 'naredio' da se 'kraljevi sledbenici' priklone titu.... :klap:

ima ona izreka o tome kako 'stvarnost nadmasi fikciju'
serafim is offline  
Old 21.03.2017., 22:36   #7523
da li netko idući 10 do 15 dana putuje iz Crne Gore i da prolazi kroz Zagreb, da mi poveze jedan paket
ako da, molim onda pm poruku
end12 is offline  
Old 26.03.2017., 18:24   #7524
Quote:
phanatique kaže: Pogledaj post
Mislim kada se uzme u obzir da CG veoma brzo ulazi u NATO, odnosno u drustvo fasista kako sam kazes, a potom i u EU.
U NATO ulazimo bez problema. To što je jedan senator blokirao je standardna trgovina "ako vi hoćete to, dajte meni ovo'
U EU ne vjerujem da ćemo ulaziti, ali NATO je u svakom slučaju bitniji

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
TheCoon is offline  
Old 26.03.2017., 18:29   #7525
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Kada ces svojoj djeci, cisto normalno, objasniti da je odlicno poklati par tisuca muslimana u Foci i Zvorniku?
Objasniće riječima
"To nisu ljudi, to su Turci"


Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
TheCoon is offline  
Old 26.03.2017., 19:19   #7526
Quote:
TheCoon kaže: Pogledaj post
U NATO ulazimo bez problema. To što je jedan senator blokirao je standardna trgovina "ako vi hoćete to, dajte meni ovo'
U EU ne vjerujem da ćemo ulaziti, ali NATO je u svakom slučaju bitniji

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
Mačak, u svojoj prvoj rečenici kažeš da ćete ući bez problema. A već u drugoj, ne da kažeš da ima problem, nego opisuješ u čemu trenutno jeste problem. Pa kakva ti je to logika?

Valjda otuda i ovakav besmislen odgovor na Rukino pitanje, na koje bih i ja sam odgovorio da nije isto tako besmisleno:

Quote:
TheCoon kaže: Pogledaj post
Objasniće riječima
"To nisu ljudi, to su Turci"


Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
aleksije radicevic is offline  
Old 27.03.2017., 00:44   #7527
Quote:
TheCoon kaže: Pogledaj post
U NATO ulazimo bez problema. To što je jedan senator blokirao je standardna trgovina "ako vi hoćete to, dajte meni ovo'
U EU ne vjerujem da ćemo ulaziti, ali NATO je u svakom slučaju bitniji

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
cini se da je vecina crnogoraca protiv nato-a i razlozi su jasni....

...ti banditi su bombardovali crnu goru a crnogorci nikada nijesu ljubili zadnjicu svojim dusmanima...

(barem do sad )
serafim is offline  
Old 27.03.2017., 18:25   #7528
Šta li je sa korisnikom Armadillo,nema ga mesecima.?
Pućko is offline  
Old 28.03.2017., 11:10   #7529
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...-nato/5824895/

UKLONJENA JE NAJVEĆA PREPREKA Američki Senat ogromnom većinom dao zeleno svjetlo za ratfikikaciju ugovora o ulasku Crne Gore u NATO!

Protiv su bila dvojica republikanskih senatora Rand Paul i Mike Lee koji smatraju da nema smisla jamčiti sigurnost i obranu tako male zemlje. Ustvrdivši da Crna Gora ima samo 2000 vojnika, Paul je rekao da će članstvo Podgorice "samo dodati još jednu zemlju u vagon blagostanja NATO-a", prenosi Reuters.

Konačno izglasavanje koje će dopustiti predsjedniku SAD-a Donaldu Trumpu da ratificira ugovor trebalo bi se održati u utorak navečer ili srijedu.

"Radi se o kušnji u borbi koju vodimo protiv Vladimira Putina", kazao je senator John McCain koji je ustvrdio da je ruski predsjednik "pokušao državni udar za rušenje slobodno izabrane vlade Crne Gore", u listopadu prošle godine.

"Ako kažemo 'ne' Crnoj Gori, zemlja više neće biti slobodna demokracija kakva je danas", kazao je republikanac, najžešći kritičar Moskve u američkom Kongresu, prenosi AFP.

Trumpova administracija podržava u potpunosti taj postupak.

"Ratificiranje prijama Crne Gore u NATO duboko je u interesu SAD-a", kazao je prošlog tjedna državni tajnik Rex Tillerson u pismu šefovima Senata.

Dosad je 25 od 28 zemalja članica NATO-a ratificiralo ulazak Crne Gore koja se nada sudjelovati kao punopravna članica na sljedećem summitu NATO-a 25. svibnja u Bruxellesu.
Bubochka is offline  
Old 28.03.2017., 13:56   #7530
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post

"Radi se o kušnji u borbi koju vodimo protiv Vladimira Putina", kazao je senator John McCain...

I sta jos kaze dobri senator?
Kaze li ista o tome da ce ulaskom CG NATO biti toliko ojacan da ce moci povesti rat protiv Putina?
tihobl is offline  
Old 28.03.2017., 18:46   #7531
putinovim nadristratezima iz banjalučkog velegrada ostalo još jedino ismijavati veličinu CG. Rugala se sova sjenici...
DobroJutro is offline  
Old 28.03.2017., 20:35   #7532
Quote:
DobroJutro kaže: Pogledaj post
putinovim nadristratezima iz banjalučkog velegrada ostalo još jedino ismijavati veličinu CG. Rugala se sova sjenici...

Nešto razmišljam o tome,,,,a i o ovome;
Ko će biti komandant buduće baze dronova ?
Možda i znam!
Sve u svoje vreme
__________________
Cili është roli i shtetit të thellë ballkanik në projektin NWO?
union grozni is offline  
Old 28.03.2017., 20:51   #7533
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post

I sta jos kaze dobri senator?
Kaze li ista o tome da ce ulaskom CG NATO biti toliko ojacan da ce moci povesti rat protiv Putina?
Crna Gora u NATO savezu će biti toliko ojačana, da Putin neće moći povesti rat protiv nje, ili išta slično onome šta su Rusi probali napraviti na izborni dan, e kako je CIA silovala Ruse tada
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Old 28.03.2017., 21:06   #7534
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Crna Gora u NATO savezu će biti toliko ojačana, da Putin neće moći povesti rat protiv nje, ili išta slično onome šta su Rusi probali napraviti na izborni dan, e kako je CIA silovala Ruse tada
Brzo će njemu Milo objavit rat,,,nek samo pokuša da se meša
__________________
Cili është roli i shtetit të thellë ballkanik në projektin NWO?
union grozni is offline  
Old 28.03.2017., 22:21   #7535
Quote:
union grozni kaže: Pogledaj post
Brzo će njemu Milo objavit rat,,,nek samo pokuša da se meša
Milove jedinice se već uveliko spremaju za invaziju na Krim kao prethodnica glavnine NATO snaga. Znaju ovi u Brukselu da kad je gusto Milogorci vade trnje iz khm vatre.
VrangeL_1917 is offline  
Old 28.03.2017., 23:30   #7536
Mora se priznati da je sadašnje crnogorsko državno vodstvo u ime svoga naroda postiglo ono što nijednom crnogorskom političaru nije palo na pamet da bi moglo postojati.

Dobrodošli u obitelj.
ruka-slave is offline  
Old 28.03.2017., 23:59   #7537
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Mora se priznati da je sadašnje crnogorsko državno vodstvo u ime svoga naroda postiglo ono što nijednom crnogorskom političaru nije palo na pamet da bi moglo postojati.

Dobrodošli u obitelj.
Ama priznamo
Samo je pitanje,,,ko će to platiti?
__________________
Cili është roli i shtetit të thellë ballkanik në projektin NWO?
union grozni is offline  
Old 29.03.2017., 00:07   #7538
Quote:
union grozni kaže: Pogledaj post
Ama priznamo
Samo je pitanje,,,ko će to platiti?
Naravno da ne političko rukovodstvo koje je usrećilo Crnu Goru. Oni su svoj zadatak na usrećivanju obavili, trošak usrećivanja nije njihov problem.
ruka-slave is offline  
Old 29.03.2017., 21:21   #7539
Quote:
union grozni kaže: Pogledaj post
Samo je pitanje,,,ko će to platiti?
Neko naivan sto se nije zapitao zasto Milo nije dovolio referendum i zasto je vatreni rusifil toliko zapeo da udje u NATO.

Ljudi nemojte biti naivni. Da su rusi htjeli da sruse Djukanovica ili da su htjeli da naprave atentat, nebi omanuli. Nije Dodik najodaniji putinov covjek na Balkanu vec neko drugi.
tihobl is offline  
Old 30.03.2017., 18:52   #7540
Ruski odgovor na ratifikaciju: prekjucer je ruska televizija objavila reportazu o CG u kojoj se raspravljalo koliko je CG postala nesigurna zemlja, a jos i rusofobska. Kao primjer teske rusofobije obljavili su intervju s jednim Rusom, kojemu je budvanska opcina prvo zabranila ilegalnu gradnju objekta pa njegovo koristenje
__________________
My love is stronger than your
Hate will ever be
Ivan Grozny is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.