Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 08:29   #61
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ak ide, možda ide i zato što sam spustio gard do poda. Ta opcija ti ne pada na pamet? I tada "ide"


Još jedna stvar koju mi se "ne da" je upucavati energiju u nešto dugotrajno, ali prolazno. Koliko god neki tvrdili suprotno, ne, nemam vremena za još pet veza od 3 godine i onda ženiti 25-godišnjakinju(karikirano, ali poželjno ako mislim imati i troje djetića ). Mislim, definitivno je moguće da budem u vezi dvije godine, da je zaprosim i da me odjebe jer se jebe s mojim frendom, a ja to nisam skužio. Moguće je i da me ostavi kada budem 45, pa da se objesim za trulu gredu. Ali ono što si želim je da amaterske greške u koracima izbjegnem na vrijeme.
najbolje da se objesis odmah i ustedis si dragocjeno vrijeme
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 08:41   #62
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I tak veliš dogodilo se jer nisi kalkulirao nego uživao jel?
Al se dogodi ono što si ne želim Zapravo, ono što si(navodno) priželjkuje većina ostalih Kao i s velikim cicama
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
najbolje da se objesis odmah i ustedis si dragocjeno vrijeme
Kad ja to kažem, onda kažu"Lud!"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 08:44   #63
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I tak veliš dogodilo se jer nisi kalkulirao nego uživao jel?
hmmmm, nije mi namjera ubosti, ali: koliko zena znas da se prepuste uzivanju bez razmisljanja?
bi li to savjetovala nekoj zeni, ili sebi?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 08:45   #64
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kad ja to kažem, onda kažu"Lud!"
ma to su oni samo zavidni kaj ces ti imati dug i elegantan vrat
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 08:49   #65
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hmmmm, nije mi namjera ubosti, ali: koliko zena znas da se prepuste uzivanju bez razmisljanja?
bi li to savjetovala nekoj zeni, ili sebi?
U takvu krajnost ne bi nikome savjetovala da ode. Ne trebaš isključiti mozak. Ali ne trebaš ni secirati drugu osobu do beskonačnosti da bi vidio odgovara li ona tvojim zahtjevima i bi li se uklopila danas, sutra ili za 25 godina u tvoju viziju života. Život te ionako obično odnese tamo gdje najmanje misliš da će te odnijeti.

Postoji ipak neka sredina između uživanja i isključivanja mozga.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 09:00   #66
odlicno, to sam htio cuti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 09:00   #67
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Al se dogodi ono što si ne želim Zapravo, ono što si(navodno) priželjkuje većina ostalih Kao i s velikim cicama o
Ne postoji recept da to izbjegnes.

Risk it to get a biscuit.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 09:33   #68
LBO kolko imas godina?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 09:50   #69
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
LBO kolko imas godina?
Malo manje od trideset.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 10:16   #70
Svidja mi se (vecinom) tvoje razmisljanje
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 10:24   #71
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Svidja mi se (vecinom) tvoje razmisljanje
Ma krtek je čudo od djeteta Lijepo si je puno stvari posložio u glavi.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 10:29   #72
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma krtek je čudo od djeteta Lijepo si je puno stvari posložio u glavi.
Djeteta kolko ti onda imas?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:01   #73
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
U takvu krajnost ne bi nikome savjetovala da ode. Ne trebaš isključiti mozak. Ali ne trebaš ni secirati drugu osobu do beskonačnosti da bi vidio odgovara li ona tvojim zahtjevima i bi li se uklopila danas, sutra ili za 25 godina u tvoju viziju života. Život te ionako obično odnese tamo gdje najmanje misliš da će te odnijeti.

Postoji ipak neka sredina između uživanja i isključivanja mozga.
onaj zen osjećaj kada ne vrišti ni srce ni razum, kada ti se čini da je sa tom osobom sve na svom mjestu . Ponekad se i to desi, a kod nekih sretnika i potraje
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:01   #74
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Djeteta kolko ti onda imas?
Ne puno više od njega

Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
onaj zen osjećaj kada ne vrišti ni srce ni razum, kada ti se čini da je sa tom osobom sve na svom mjestu . Ponekad se i to desi, a kod nekih sretnika i potraje
Kad želiš saznati sve o toj osobi i jedva čekaš da ju vidiš. Kad si opuštena i možeš normalno i bez zadrški razgovarati i osjećaš da je u tom trenutku s tobom ovdje. Kad prihvaćaš i različitosti i sličnosti i kad osjećaš da možeš biti bolja osoba nego što sad jesi. I kad je to sve skupa obostrano.

Da, sad ovako napisano se ovo čini još nemogućije od onoga što Roki traži
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:12   #75
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne puno više od njega


Kad želiš saznati sve o toj osobi i jedva čekaš da ju vidiš. Kad si opuštena i možeš normalno i bez zadrški razgovarati i osjećaš da je u tom trenutku s tobom ovdje. Kad prihvaćaš i različitosti i sličnosti i kad osjećaš da možeš biti bolja osoba nego što sad jesi. I kad je to sve skupa obostrano.

Da, sad ovako napisano se ovo čini još nemogućije od onoga što Roki traži
Mislim da i nije uopće nemoguce, samo roki ima tendenciju rasclanjivanja svake stavke na jos sto.
Cak mislim da i one cure koje citaju njegove teme nemaju volhe javit se na oglas (njegov) i mislim da mu te teme samo odmazu. Plus, odmaze mu i njegov mozak koji se nije voljan prepustiti.
Stisle ga godine i sad ga je strah protratit jos koju, ali bojim se da nema obrasca po kojem moze on (ili bilo ko od nas) biti sto posto siguran da, iako smo s nekim kliknuli, nakon x godina neće isplivati neki problemi.
E, sad, ako su temelji veze cvrsti, sise dva broja vece nakon dvije godine nece biti razlog za prekid (karikiram) ali valjda vam je jasno kaj mislim.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:18   #76
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Mislim da i nije uopće nemoguce, samo roki ima tendenciju rasclanjivanja svake stavke na jos sto.
Cak mislim da i one cure koje citaju njegove teme nemaju volhe javit se na oglas (njegov) i mislim da mu te teme samo odmazu. Plus, odmaze mu i njegov mozak koji se nije voljan prepustiti.
Stisle ga godine i sad ga je strah protratit jos koju, ali bojim se da nema obrasca po kojem moze on (ili bilo ko od nas) biti sto posto siguran da, iako smo s nekim kliknuli, nakon x godina neće isplivati neki problemi.
E, sad, ako su temelji veze cvrsti, sise dva broja vece nakon dvije godine nece biti razlog za prekid (karikiram) ali valjda vam je jasno kaj mislim.
Ma Roki sebi komplicira život s previše razmišljanja i vaganja svega ikad i željenja nerealnih stvari. Na kraju svega ostaješ ti i druga osoba koju upoznaješ i gledaš odgovarate li si ili ne. Gledaš kako se osjećaš kad si s njom.

Od hrpe teoretiziranja uvijek je bolje ekšuli živjeti
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:22   #77
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma Roki sebi komplicira život s previše razmišljanja i vaganja svega ikad i željenja nerealnih stvari. Na kraju svega ostaješ ti i druga osoba koju upoznaješ i gledaš odgovarate li si ili ne. Gledaš kako se osjećaš kad si s njom.

Od hrpe teoretiziranja uvijek je bolje ekšuli živjeti
Slazemo se, to sam i ja ubiti napisala.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:24   #78
Quote:
calea kaže: Pogledaj post

Da, sad ovako napisano se ovo čini još nemogućije od onoga što Roki traži
a fak
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:27   #79
Quote:
sweet Irma kaže: Pogledaj post
a fak

Roki otvori temu i svi se ubediramo It's a gift!

Nevezano, samo da ti lajkam pjegice i zvijezde, godinama to ljudima govorim
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:42   #80
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nevezano, samo da ti lajkam pjegice i zvijezde, godinama to ljudima govorim
da, pa odmah se kuži da znaš šta pričaš hvala
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.