Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 16:30   #41
Quote:
Vječno natipkavanje online mi je nekakvo izigravanje i stvaranje iluzija. Možeš se ti godinu dana, 6 mjeseci ili tjedan dana tipkat s nekim i šta ti to vrijedi ako je uživo na kraju žešće pucanje ploče.
Tocno.

Kaj se ostalog tice, mislim da si quotal krivu osobu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 16:37   #42
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Tocno.

Kaj se ostalog tice, mislim da si quotal krivu osobu.
Ma ne, nego onaj drugi dio je moj dojam one druge PanLugarove teme. Kad mi je opisivao situacije, meni su više išle suze na oči od smijeha nego jeza, ali to je zato jer sam to ovako otprilike zamislio. :klap:
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:21   #43
Ja sve ženske koje sam upoznao i s kojima sam imao nešto sam ih upoznao preko interneta, tako da internet>upoznavanje vani.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:13   #44
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ja sve ženske koje sam upoznao i s kojima sam imao nešto sam ih upoznao preko interneta, tako da internet>upoznavanje vani.
Jebate ...ja kad sam pocel zemske ganjat nije bilo ni mobitela a kamoli interneta
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:36   #45
Mi u kvartu smo bili toliko siromašni da nismo imali remen za hlače. Onda smo iz šupe uzeli zavežljaj bijelog luka i vezali oko pasa. To je tada bila moda. Nije se kupovalo cvijeće nego si morao na Dolac kupiti glavu kupusa.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:49   #46
Quote:
PanLugar kaže: Pogledaj post
a mene ste sterali na pasja kola kada sam spomenuo da sam prišao curi u DMu (koji je ekvivalent recimo prići nekome na kupalištu)....i tu ste napisali dojmove kao da sam u najmanju ruku prepričao scenu iz filma prema romanu Stephena Kinga.....jeza, horor i sablažnjavanje te ste mi ujedno dali nekakve dijagnoze poremećaja i slično...kao da bi od mene pobjegli glavom bez obzira...
jel te više čudi što si dobio tada dijagnoze ili to što su ti te dijagnoze još uvijek otvorene rane?

aj ne budali - boli te kuki šta si netko misli o tebi.
najbolje da si život i ulete poravnaš po savjetima na us-u... onda ćeš fakat bit pun dijagnoza.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:56   #47
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Mi u kvartu smo bili toliko siromašni da nismo imali remen za hlače. Onda smo iz šupe uzeli zavežljaj bijelog luka i vezali oko pasa. To je tada bila moda. Nije se kupovalo cvijeće nego si morao na Dolac kupiti glavu kupusa.
Zec
Nije li ti neugodno ovako zafrkavati ljude? Kad si ti bio mali, nosile su se Nokie koje neki još pobožno čuvaju. Ne znam točno koje, ja sam modernija generacija.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:04   #48
Moraš fakat bit teški creeper da uživo upoznaješ ljude. Najbolje su mi one fore s uletavanjima na stanici, u tramvaju itd. To samo silovatelji rade jebote.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:13   #49
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Jebate ...ja kad sam pocel zemske ganjat nije bilo ni mobitela a kamoli interneta
Koliko si ti star, jbt, mobiteli postoje od '73
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:32   #50
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Koliko si ti star, jbt, mobiteli postoje od '73
Mislim na mobitel a ne kofer od metar puta metar
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:33   #51
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Mislim na mobitel a ne kofer od metar puta metar
Roki jos sad ima takvog.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:37   #52
Baš je bateriju promijenio. Ovu je našao u Njemačkom tenku 1945.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:49   #53
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Moraš fakat bit teški creeper da uživo upoznaješ ljude. Najbolje su mi one fore s uletavanjima na stanici, u tramvaju itd. To samo silovatelji rade jebote.
Baš tako. Prije 2-3 godine kad sam se vraćao doma iz Zagreba gdje sam studirao, u vlaku je neki čudak tako uletio jednoj curi. Nisam u životu vidio čudnije i gluplje situacije od te. Ono situacija, petak popodne, standardna gužva u vlaku, uglavnom studenti idu doma na vikend, nas 6 sjedi u kupeu, od toga nas 3 dečka i 2 cure (vjerojatno svi studenti) i još neka žena od kojih 50 godina. Vlak ide, svatko u svom svijetu i odjednom taj lik koji je inače sjedio preko puta mene uleti toj curi koja je sjedila na sjedalu do mene, kao: gledam te od kad smo krenuli iz Zagreba, baš si mi slatka i simpatična... Nas 4 mladih oko njega dignuli glave i gledamo se međusobno onako WTF??!! Jedino ta žena nastavila čitat knjigu, vjerojatno nije ni registrirala kaj je ovaj izvalio. Uglavnom lik je ispao žešća budala s tim, na kraju nije saznao čak ni kak se ta cura zove jer je skužio i on da je ispao glup pa je brzo stavio slušalice i pustio muziku. Ja sam dalje cijelim putem razmišljao koji je kurac tom liku, bilo mi je za njega neugodno.

Tako da ni ja ne kužim te fore sa uletavanjima nepoznatim ljudima po svuda, mislim što me briga sa nekom osobom koju vidim prvi i možda zadnji put u životu, ne poznam ju niti išta o njoj znam? Jedina poveznica između nas je što eto, igrom slučaja danas putuje istim vlakom kojim putujem i ja, kao i još 100 ljudi osim nje.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:53   #54
Znači vaši djedovi i bake su svi bili creeperi
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:56   #55
Nisu nego su bila druga vremena, to je kao da pitaš jesu ljudi u 19. stoljeću bili glupi kad su putovali na konjima umjesto u autima. Pa zašto mi danas ne putujemo konjima nego autima? Zato što su druga vremena. Možda ćemo za 50 godina mi bit creeperi nekim novim generacijama.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 01:01   #56
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Nisu nego su bila druga vremena, to je kao da pitaš jesu ljudi u 19. stoljeću bili glupi kad su putovali na konjima umjesto u autima. Pa zašto mi danas ne putujemo konjima nego autima? Zato što su druga vremena. Možda ćemo za 50 godina mi bit creeperi nekim novim generacijama.
Koliko je godina otprilike imao taj lik koji je uletavao? Možda je oldskool lik koji ne voli moderne načine uletavanja.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 01:23   #57
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Koliko je godina otprilike imao taj lik koji je uletavao? Možda je oldskool lik koji ne voli moderne načine uletavanja.
A mlad je bio, rekao bi da je student pri kraju faksa, možda 23-25 godina.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 04:01   #58
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
A mlad je bio, rekao bi da je student pri kraju faksa, možda 23-25 godina.
ako je to bilo prije 2-3 god znači lik sad ima 26-28, ja imam 27 i smatram sebe oldscool
ali u takvoj situaciji kakvu opisuješ vjerovatno nebi učinio što i taj lik ali se nebi ni toliko sablažnjavao ko ti, trebaš znat da ima svakakvih ljudi i da je sve u životu moguće(osim drvene peći) i ništa te ne treba iznenadit
ali da se nađem sam u kupeu s nekom curom obavezno bi pokušao pokrenut razgovor i smatrao bi sebe pizdom/kukavicom kad to nebi uradio
Romanticni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:16   #59
Zekoslave

Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ček samo da sad dofuram svoje ađutantice
Tu sam, koga treba tuci? Oprosti sto malo kasnim, imala sam neku guzvu s online kontaktima.

- Balavica
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:25   #60
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Baš tako. Prije 2-3 godine kad sam se vraćao doma iz Zagreba gdje sam studirao, u vlaku je neki čudak tako uletio jednoj curi. Nisam u životu vidio čudnije i gluplje situacije od te. Ono situacija, petak popodne, standardna gužva u vlaku, uglavnom studenti idu doma na vikend, nas 6 sjedi u kupeu, od toga nas 3 dečka i 2 cure (vjerojatno svi studenti) i još neka žena od kojih 50 godina. Vlak ide, svatko u svom svijetu i odjednom taj lik koji je inače sjedio preko puta mene uleti toj curi koja je sjedila na sjedalu do mene, kao: gledam te od kad smo krenuli iz Zagreba, baš si mi slatka i simpatična... Nas 4 mladih oko njega dignuli glave i gledamo se međusobno onako WTF??!! Jedino ta žena nastavila čitat knjigu, vjerojatno nije ni registrirala kaj je ovaj izvalio. Uglavnom lik je ispao žešća budala s tim, na kraju nije saznao čak ni kak se ta cura zove jer je skužio i on da je ispao glup pa je brzo stavio slušalice i pustio muziku. Ja sam dalje cijelim putem razmišljao koji je kurac tom liku, bilo mi je za njega neugodno.

Tako da ni ja ne kužim te fore sa uletavanjima nepoznatim ljudima po svuda, mislim što me briga sa nekom osobom koju vidim prvi i možda zadnji put u životu, ne poznam ju niti išta o njoj znam? Jedina poveznica između nas je što eto, igrom slučaja danas putuje istim vlakom kojim putujem i ja, kao i još 100 ljudi osim nje.
E vidiš, kad na spottedu netko zalijepi sliku i "lijepa cura, kako joj je ime?" svi ga nazivaju pičkom i napadaju"mogao si ju pitati kak se zove ako si sjedio s njom u kupeu, zašto nisi? A? A? "




I što ima veze što je TO zajednička poveznica? Zar bi trebao uletjeti nekoj koja je njegova savršena, samo se trenutno nalazi par tisuća km iznad zemlje, na ISS-u
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.