Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2009., 16:40   #81
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
...i snebivaš se što ljudi žele imati takav proizvod.
Ne čudim se "što ljudi žele imati takav proizvod", nego me čudi da žele platiti nešto za što će tek nakon kupnje ustanoviti je li "takav proizvod", ili obična plastična vreća...(Previše je negativnih iskustava i komentara, da bi se sva ta ispuhivanja i bušenja shvatila kao "izuzetak" ili "slučajnost"...)
Sve to je sasvim jasno iz mog posta, i ne znam zašto izvrćeš smisao onog što sam napisala...

Pitaš me zašto sam na temi... Pa zato što bih i ja rado imala takvu vreću, ali je pristajem platiti/kupiti samo ako znam sigurno da da dobivam ono što plaćam! Nije li to "normalan" stav kupca/platitelja proizvoda/usluge?
Moj je post "konstruktivan" u dijelu u kojem izražavam svoj stav/ mišljenje/sumnju prema kupnji nečeg što niije pouzdan/funkcionirajući proizvod.

Pitanje, komentiranje i čuđenje zašto ljudi to svejedno kupuju mogla sam možda zadržati za sebe...
Ali opet - ne vidim po čemu je ova tema tako "posebna" da bi malo širi razgovor, komentiranje i poneko logično "samopropitivanje" nas kupaca bili "neprimjereni" ili "nepoželjni"...
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar

Zadnje uređivanje Špranja : 10.05.2009. at 17:03.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 02:15   #82
Bok svima!

Pročitala sam sve komentare (i dobre i loše) i zahvaljujem se svima. Znam da je ovo već stara tema, ali ja planiram uzimati vreće, jer mi trebaju za put, tj. za kratkotrajnu upotrebu, pa vidim da ste pisali da ih ima u Metrou i Konzumu(nemam mercator i neke druge dućane koje ste naveli u blizini, nažalost...)
Zanima me, ima li netko da ih je tamo kupio u zadnjih godinu dana, kakve su cijene sad i da li ih se još uopće može pronaći?

Hvala!
viola_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 11:57   #83
Kupila sam prekjučer dvije velike vreće u offertisimi po 18 kuna za "probu" a onda pola vremena tražila po kući što bih još mogla staviti u njih. Nisam računala da bi toliko odjeće moglo stati unutra. Ja sam full oduševljena. Još samo da prođe tjedan dana da vidim da li će ostati u istom "obliku" pa da odahnem.
Pikabou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 21:27   #84
Ima li neko da bi mi kupio ove space bagove, jer sam iz Sarajeva. Platila bih uslugu
velvetlook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 00:02   #85
Quote:
Pikabou kaže: Pogledaj post
Kupila sam prekjučer dvije velike vreće u offertisimi po 18 kuna za "probu" a onda pola vremena tražila po kući što bih još mogla staviti u njih. Nisam računala da bi toliko odjeće moglo stati unutra. Ja sam full oduševljena. Još samo da prođe tjedan dana da vidim da li će ostati u istom "obliku" pa da odahnem.
ja sam ih imala i to toliko zgužva odjeću da je to ajme,i još odjeća kao da poprimi nekakav miris.
moje iskustvo je jako loše...

na kraju sam bacila u smeće
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 22:54   #86
Quote:
Fi Fi kaže: Pogledaj post
ja sam ih imala i to toliko zgužva odjeću da je to ajme,i još odjeća kao da poprimi nekakav miris.
moje iskustvo je jako loše...
na kraju sam bacila u smeće
i moje iskustvo s tim čudom je loše. žešće smeće od proizvoda. možda funkcionira za poplune i jastuke, i to je to.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 02:37   #87
Ja sam neke kupila kod Kineza, neke u Dioni, i jedne i druge su OK, cijena dobra, nemaju nikakav loš miris, dapače, roba miriše na omekšivač kao i kad sam je stavila unutra. Ne gužva se niš posebno...
Uglavnom ih koristim za spremanje posteljine sezonski.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:58   #88
ja imam one iz top shopa, i super su mi...koristim taj paket već 3-4god. i ništa im nije...stalno izmjenjujem zimsku - ljetnu robu ne znam šta bi bez njih, ni gdje bi sa tolikom odjećom
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 12:30   #89
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ja sam neke kupila kod Kineza, neke u Dioni, i jedne i druge su OK, cijena dobra, nemaju nikakav loš miris, dapače, roba miriše na omekšivač kao i kad sam je stavila unutra. Ne gužva se niš posebno...
Uglavnom ih koristim za spremanje posteljine sezonski.
bok, zanima me u kojih kineza/dioni si ih kupila?? i meni trebaju te "svemirske-torbe"
Quik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 20:23   #90
Quote:
Quik kaže: Pogledaj post
bok, zanima me u kojih kineza/dioni si ih kupila?? i meni trebaju te "svemirske-torbe"
U srcu Istre
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 17:25   #91
Gdje kupiti vrece za spremanje deka i sl.?

Mislim da je pitanje najprikladnije za ovaj podforum, a nisam ovakvu temu pronašla pa sam zato stavila opceniti naslov. Ako postoji tema, ja sam očito tupasta i ne znam se koristit tražilicom pa se ispričavam.

PITANJE: zanima me gdje mogu kupiti one velike vreće s cifom, koje inače dobijemo kada kupujemo, poplune, deke i sl.? ja imam viška deka, a nemam vreca.
hvala!
NylonSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 19:26   #92
Kupiš jeftine "Space-bag" vreće u bilo kojem shopping centru. Jeftinije baš i ne drže dugo vakum, srednje i bolje drže ko original (problematično jeftina plastika čepa za usisavanje).

mislim da sam kupovao neke za 40kn par u superkonzumu (i pol ih nije cijelu sezonu držalo "vakum")
morrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 16:15   #93
Jysk
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:21   #94
ima i metro
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 00:15   #95
kupila sam prije 3 godine u mercatoru original space bag....koristimo ih za deke, poplune i jastuke....toliko nam prostora u ormaru uštede i dosad sve funkcioniraju kao i prvi dan
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 18:53   #96
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
kupila sam prije 3 godine u mercatoru original space bag....koristimo ih za deke, poplune i jastuke....toliko nam prostora u ormaru uštede i dosad sve funkcioniraju kao i prvi dan
Koliko si na njima potrošila novaca?????????????????? ima li ih još?????????????
super-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 18:57   #97
Ja imam samo loša iskustva s tim proizvodom. I meni bi dosta pomoglo ali nažalost ništa od toga. Kupila san čak dva puta, i oba puta isto
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 04:12   #98
pitanje za nekoga ko ima iskustva sa ovim space bag vrecama :

Ako imam kofer u koji mogu staviti 50 majica npr, koliko majica cu moci staviti u taj isti kofer ako ih prije toga stavim u spacebag ?

I jel se moze odjeca ostetiti u tim vrecama ukoliko stoji tamo otprilike 24h za vrijeme trajanja putovanja, da li se bez problema ispegla kasnije ?

hvala
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 13:17   #99
Podizem ovu temu uz pitanje je li ima novih iskustava?

Sad ima tih vrecica u svakom centru, ja sam uzela u kauflandu nedavno, bile su na akciji. Jedva sam ih uopce zatvorila (uzasan je sustav ili se moja inteligencija enormno smanjila), i vec nakon tjedan dana vidim da su se napuhale. Inace, idejno mi je to super, da je naci kvalitetniju vrecicu s boljim sustavima za zatvaranje i vakumiranje, tu bi ionako isle stvari poput popluna, deka i sl s kojima sad nemam kud :'(
Savjeti?
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 15:09   #100
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
Podizem ovu temu uz pitanje je li ima novih iskustava?

Sad ima tih vrecica u svakom centru, ja sam uzela u kauflandu nedavno, bile su na akciji. Jedva sam ih uopce zatvorila (uzasan je sustav ili se moja inteligencija enormno smanjila), i vec nakon tjedan dana vidim da su se napuhale. Inace, idejno mi je to super, da je naci kvalitetniju vrecicu s boljim sustavima za zatvaranje i vakumiranje, tu bi ionako isle stvari poput popluna, deka i sl s kojima sad nemam kud :'(
Savjeti?
Vidim da nema bas odgovora na ovo pitanje a i mene zanima...
woobie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.