Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 14:04   #81
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Brak nam je bio sjajan i onda je sve otislo k vragu zadnjih godinu dana. Ona se promijenila preko noci.
Mislim da cu se brzo iscupati jer sam vec krenuo na bolje, ali tko zna... uzasno mi fali seksa, razgovora i njeznosti, a necu jos neko vrijeme biti apreman za nekog novog uz sebe, a i kad budem spreman muci me hocu li naci neku prihvatljivu. Izbirljiv sam
iskreno, ja mislim da će tebi sljedeća samo služiti za postavljanje podloge za povratak bivšoj : D
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 14:35   #82
[QUOTE=novitt;54031227]iskreno, ja mislim da će tebi sljedeća samo služiti za postavljanje podloge za povratak bivšoj : D[/QUOTE

Zakaj to mislis?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 06:11   #83
Zato što ne znaš biti sa nikim novim jer si cijelo vrijeme bio sa njom.
Zato što si se jako raspisao o njoj, sa mnogo zamjerki ali ipak si jako pisao o njoj.
Zato što imate jaku poveznicu u obliku djeteta pa ćeš je još viđati.
Zato što ti je, usprkos svim manama, pružala i poneke stvari koje ti sad fale (sam veliš da ti fali razgovor/nježnost/seks kojih, pretpostavljam nema uopće otkako ste se razišli ili nema sa onim stupnjem bliskosti koju čovjek osjeća isključivo sa nekime koga poznaje godinama)

A možda se uspiješ i othrvati blesavim porivima koji vraćaju unatrag kada osjetiš tu potrebu da ti treba netko, nadam se da hoćeš, tko zna.
Ipak je prošlo godinu dana.
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 08:28   #84
Prosla je godina dana od kako propadamo. Mjesec je dana proslo od odluke o razvodu s time da smo na kratko mislili i pokusati dalje. frisko je sve to i mislim da mi dobro ide.
Do prije tjedan dana sam bio kao na nekom suludom toboganu emocija. Sad su se stvari smirile, pokusavam zivjeti iz dana u dan i neka druga mi je zamislivija iako jos nije realna. Napisao sam u nekoj drugoj temi da sam od cetrnaeste godine zauzet bez nekih vecih prekida i da bih mozda trebao biti malo sam.
svima nakon duge veze fale neke stvari...
Odvojeni smo kratko vrijeme s time da se vidimo skoro svaki dan radi sina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 01:17   #85
Uh. Ja sam krivo mislila da je godinu dana od konkretnog razlaza prošlo..ovo je malo gore.
Nisi još udario u kameno dno. Drž' se.
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 10:43   #86
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Uh. Ja sam krivo mislila da je godinu dana od konkretnog razlaza prošlo..ovo je malo gore.
Nisi još udario u kameno dno. Drž' se.
nadam se da si u krivu jer osjecam da je najgore proslo.
Pripremam se mjesecima na sve ovo, izanalizirao sam sebe, odljubio se od zene, vratio moc nad sobom u svoje ruke, shvatio da bi gubitak bio ostati u tom braku.
Shvatio da mogu bolje i da sigurno negdje postoji zena koja ce se moci dati kao sto se ja zelim dati, neku koja ce kad da sve od sebe htjeti dati jos vise.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 13:46   #87
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ja sam 15 godina bio sa jednom osobom. sada nas nema vec neko vrijeme iako jos kratko zivimo skupa, ali se izbjegavamo.
ima dobrih i losih dana, najgori je strah od buducnosti jer su snovi i planovi nestali skupa sa vezom. prestao sam patiti za time sto smo imali, okrenuo sam se vise sebi, prodorniji sam, vise u pokretu, nalazim starog sebe, sarmantniji sam, mozda cak i sretniji po nekim pitanjima, ali kada krenem doma i kada znam da cu biti sam okrene mi se u zelucu.
naviknuo sam biti jedna polovica veze i fali mi to jako.
bacio sam sve karte na taj brak i izgubio samog sebe usput. vrijeme je da se ponovno nadjem.


Bojala sam te se išta pitati ...

Žao mi je flatoos
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 14:04   #88
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post


Bojala sam te se išta pitati ...

Žao mi je flatoos
ovak je bolje za mene.
Hvala na podrsci.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 00:35   #89
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ja sam 15 godina bio sa jednom osobom. sada nas nema vec neko vrijeme iako jos kratko zivimo skupa, ali se izbjegavamo.
ima dobrih i losih dana, najgori je strah od buducnosti jer su snovi i planovi nestali skupa sa vezom. prestao sam patiti za time sto smo imali, okrenuo sam se vise sebi, prodorniji sam, vise u pokretu, nalazim starog sebe, sarmantniji sam, mozda cak i sretniji po nekim pitanjima, ali kada krenem doma i kada znam da cu biti sam okrene mi se u zelucu.
naviknuo sam biti jedna polovica veze i fali mi to jako.
bacio sam sve karte na taj brak i izgubio samog sebe usput. vrijeme je da se ponovno nadjem.
E kad pročitam ovakve stvari dođe mi da se udarim kad počnem cviliti za jednom djevojkom za koju sam mislio da je posebna, ali strašno dvolična osoba.

Drži se majstore, divim ti se!
Maksi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 00:56   #90
15 godina...Čini se kao cijela vječnost. Suosjećam s obzirom da sam i sama nedavno izišla iz prilično duge vanbračne zajednice.
Prvih je dana u glavi tupilo pa košmar...Pa onda kako, zašto i šbbkkb. Poanta je da se u cijelosti okreneš sebi i djetetu(ako sam dobro shvatila, imate sina).
Čak i kad prođu osjećaji, ostaje navika. Ja sam imala taj glupi osjećaj "amputiranosti", kao da mi nedostaju ruka ili noga.
Međutim, znaš kako kažu-na sve se živ čovjek navikne. Zvuči priprosto i petparački ali je istina.
Želim ti puno sreće da najprije nađeš sam sebe a onda i osobu koja će te bezuvjetno voljeti.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 23:29   #91
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ja sam 15 godina bio sa jednom osobom. sada nas nema vec neko vrijeme iako jos kratko zivimo skupa, ali se izbjegavamo.
ima dobrih i losih dana, najgori je strah od buducnosti jer su snovi i planovi nestali skupa sa vezom. prestao sam patiti za time sto smo imali, okrenuo sam se vise sebi, prodorniji sam, vise u pokretu, nalazim starog sebe, sarmantniji sam, mozda cak i sretniji po nekim pitanjima, ali kada krenem doma i kada znam da cu biti sam okrene mi se u zelucu.
naviknuo sam biti jedna polovica veze i fali mi to jako.
bacio sam sve karte na taj brak i izgubio samog sebe usput. vrijeme je da se ponovno nadjem.

Ovo me podsjetilo na period kada sam se prvi put obratio forumu i ujedno i otvorio ovu temu. Meni nije bilo u pitanju 15 godina, ali svejedno bolan period života.
Sada je prošlo od tada više od 2 godine i po svojem iskustvu mogu ti reći, koliko to sada izgledalo teško i nemoguće, vrijeme će učiniti svoje i vratiti te u život punim plućima samo se ne smiješ osvrtati unatrag.
U dugim vezama, brakovima, je po meni najgora stvar navika, ona je u biti ta koja nas zadržava u nekim stanjima bespotrebno i ne dopušta nam da krenemo dalje, a da pritom nismo svjesni koliko nam može biti bolje nego što nam je bilo.
Čar svega je u tome da se riješimo navike i dopustimo vremenu da učini ostalo
MickyMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 11:33   #92
Svi ste jako dragi i hvala vam na podrsci.
Ja se svakim danom osjecam sve bolje. Bit ce jos losih dana, ali nema li ih uvijek?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 11:48   #93
Quote:
MickyMouse kaže: Pogledaj post
Ovo me podsjetilo na period kada sam se prvi put obratio forumu i ujedno i otvorio ovu temu. Meni nije bilo u pitanju 15 godina, ali svejedno bolan period života.
Sada je prošlo od tada više od 2 godine i po svojem iskustvu mogu ti reći, koliko to sada izgledalo teško i nemoguće, vrijeme će učiniti svoje i vratiti te u život punim plućima samo se ne smiješ osvrtati unatrag.
U dugim vezama, brakovima, je po meni najgora stvar navika, ona je u biti ta koja nas zadržava u nekim stanjima bespotrebno i ne dopušta nam da krenemo dalje, a da pritom nismo svjesni koliko nam može biti bolje nego što nam je bilo.
Čar svega je u tome da se riješimo navike i dopustimo vremenu da učini ostalo
jep, ali još gore od toga je kaj svakog slijedećeg potencijalnog partnera/partnericu čovjek uspoređuje s prethodnim/om
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:25   #94
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
jep, ali još gore od toga je kaj svakog slijedećeg potencijalnog partnera/partnericu čovjek uspoređuje s prethodnim/om
Ma dobro, to je individualno... Iako istina, najčešće ljudi uspoređuju slijedećeg potencijalnog partnera/icu sa prethodnim, ali smatram da je to totalno krivo, i ja to nikako ne bih radio jer taj bivši/a partner/ica je iz valjanog razloga bivši/a tako da ne bi bilo nikako dobro da imaju puno toga zajedničkog
MickyMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:28   #95
Ah, kad razmislim, sjećanja su najteža
ja bi da mi se taj dio izbriše iz mozga pa da mogu normalno dalje
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:36   #96
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Ah, kad razmislim, sjećanja su najteža
ja bi da mi se taj dio izbriše iz mozga pa da mogu normalno dalje
Ja ne bih zelio brisanje. Bolje propala veza nego nikakva.

Sjecas li se nekog putovanja sa veseljem ili sa tugom zato sto si se vratio sa njega i sad vise nisi na putovanju?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:45   #97
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ja ne bih zelio brisanje. Bolje propala veza nego nikakva.

Sjecas li se nekog putovanja sa veseljem ili sa tugom zato sto si se vratio sa njega i sad vise nisi na putovanju?
Prije sam i ja tako razmišljala, ali sad više ne znam. Trenutno sam jako slaba...
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 23:46   #98
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ja ne bih zelio brisanje. Bolje propala veza nego nikakva.

Sjecas li se nekog putovanja sa veseljem ili sa tugom zato sto si se vratio sa njega i sad vise nisi na putovanju?
Slažem se sa tobom. Veza makar i propala je ako ništa drugo lijep period dok traje i to treba cijenit a s druge strane i veliko iskustvo za budućnost ukoliko dođe do prekida.
Kako god, treba gledati pozitivne stvari u svemu tome što se izdogađa, a sjećanja, posebno ako su ona koja nas vuku natrag u tugu, pospremiti u ladicu prošlosti i držati je zatvorenom
MickyMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 18:10   #99
Danas se konacno iselila. Vec par tjedana nije u stanu iako je svracala svako malo.
Prazan je stan bez stvari koje je uzela, ali ja sam nekako cudno miran. Bojim se cak toga da ne potonem naglo.
Od danas vise nista nece biti isto. Osjecam se donekle dobro i nadam se najboljem.
Nisam uspio suzu ispustiti, to sam valjda dovoljno odradio proslih mjeseci.
Kako ljudi saznaju da se razvodimo svi se cude i bas svi govore kako su nas brak smatrali najboljim brakom za koji znaju.
Umjesto da me to rastuzi osjetim zadovoljstvo jer je bolje bilo imati toliko godina najbolju vezu nego nesto dozivotno, ali mlitavo.
Bilo bi bolje da je ovo trajalo dozivotno, ali velike ljubavi valjda moraju zavrsiti ovako jer bi s vremenom postale mlitave.
Mislim da se jos jako volimo jer sve je tu kao i nekad samo se puno ruznih stvari izdogadjalo i ovako je najbolje za sve.
U stvari mi jako fali sin. Biti ce on puno kod mene, ali se necu svako jutro buditi s njim, nece kuca svaki dan biti puna djecjeg smijeha, necemo vise cekati mamu niti ce oni cekati tatu da se vrati jer se vise nema tko vratiti.
Dobro je i da ide ljeto pa ce ga pola provesti uz mene. Veselim se tome.
Idem sada piti sa mojim odborom za podrsku.
Nadam se da me tuga nece sustici kasnije, samo zelim biti bolje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 18:15   #100
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
U stvari mi jako fali sin. Biti ce on puno kod mene, ali se necu svako jutro buditi s njim, nece kuca svaki dan biti puna djecjeg smijeha, necemo vise cekati mamu niti ce oni cekati tatu da se vrati jer se vise nema tko vratiti.
Dobro je i da ide ljeto pa ce ga pola provesti uz mene. Veselim se tome.
Idem sada piti sa mojim odborom za podrsku.
Nadam se da me tuga nece sustici kasnije, samo zelim biti bolje.
Sretno, drži se!

Lijepo mi je vidjeti kad je netko brižan otac i kad se veseli vremenu povredenom s djetetom.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.