Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 14:08   #2421
Pa dobro jel vi komunicirate s tim ljudima s kojima ste na dejtu? Jel ima išta između naručit ću pola restorana ili popit ćemo samo najjeftiniju kavu? Jel se da dogovorit s tom drugom osobom tko će šta platit?

Kao što rekoh, valjda pristojnost nalaže šta u kojem trenu naručuješ i gdje.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 14:11   #2422
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Vi se ozbiljno druzite sa curama koje vas traze da ih vodite u najskuplje restorane? Ozbiljno? Znate li uopce koji su najskuplji restorani? Koliko puta vam se u zivotu to stvarno desilo da pocnete nesto sa zenom koja ocekuje da joj platite najskuplji obrok u najskupljem restoranu? Bas me zanima.
Najozbiljnije . Upoznao sam moju curu u discoteci . Plesali cijelu noc i razmijenili telefon . Sutradan je bila liga sampiona . Nazavo sam ju znajuci da ludja od mene po pitanju nogometa i pitao hocem gledati utakmicu skupa i kod koga . Imali smo svako svoj stan .
Ona je pozvala mene kod sebe . Zavisi od ljudi i zavisi sta te zanima u zivotu. Moja zena je najsrecnija kada joj platim europsko prvenstvo i odvedem je na utakmicu .
Ako necu da idem ode ona sama . Ne zavisna je finaciski i fucka se njoj hocu li joj sta platiti ili ne . Kupuje sam sta hoce .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:01   #2423
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
E sada mene zanima jedna stvar . Vredili li muski kurac sve te napore ? Nista drugo .
da ne bude zabune - sasvim subjektivan odgovor - da!
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:26   #2424
Ako je ženska ok neće pretjerivati ni s večerama ni s pićima. S vremena na vrijeme neka večera ali ne u skupim restoranima osim ako ste oboje u mogućnosti to si priuštiti. Čemu naručivati više od dvi kave il dvi Cole?! Kasnije ne znam možda slijedi šetnja po gradu. Pogotovo za one koji nisu toliko pri novcu, odete u kino i ako on želi platiti karte, drugi put plati ti al zato može ženska kupiti grickalice... Kad si s normalnom osobom sve se može dogovoriti.
Tako da ni on nije pod stresom, sad je naručila kavu, sad ovo, bože što još slijedi?!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 09:47   #2425
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
da ne bude zabune - sasvim subjektivan odgovor - da!
Nisam nista manje ocekivao od muske populacije usamljenih srca .
Nada je jelte ................ !
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:21   #2426
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nisam nista manje ocekivao od muske populacije usamljenih srca .
Nada je jelte ................ !
moj subjektivan odgovor nije plod nadanja već temeljen na iskustvu.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:50   #2427
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
moj subjektivan odgovor nije plod nadanja već temeljen na iskustvu.
Kojem iskustvu ? Sada mi je nugodno . Ne zelim cuti tvoje iskustvo .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 01:31   #2428
Samo sam znatiželjan, kako biste (ako ikako) bez dodatnog konteksta interpretirali to se odluka o plaćanju na kraju spoja/druženja donese tako da cura kaže "ja ću ovaj put platiti, a ti možeš sljedeći put"? Je li to samo standardna floskula koja služi da se brzo riješi pitanje plaćanja?

Zadnje uređivanje Bredon : 24.03.2017. at 02:20.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 07:12   #2429
to saznas sljedeci put
ako ga bude onda je to i mislila, ako ne - onda si odjeban
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 08:13   #2430
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Samo sam znatiželjan, kako biste (ako ikako) bez dodatnog konteksta interpretirali to se odluka o plaćanju na kraju spoja/druženja donese tako da cura kaže "ja ću ovaj put platiti, a ti možeš sljedeći put"? Je li to samo standardna floskula koja služi da se brzo riješi pitanje plaćanja?
Ovo je Balkan ipak, moraš bar malo se odupirati, pa reći: "Ma ne, ne, ja ću. Ti ćeš drugi put." Znaš već kak taj folklor ide
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 07:35   #2431
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ovo je Balkan ipak, moraš bar malo se odupirati, pa reći: "Ma ne, ne, ja ću. Ti ćeš drugi put." Znaš već kak taj folklor ide
Ja kazem "ma daj pusti ja cu platit,ti ces veceru"
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 08:40   #2432
Budem ja, ti ćeš platit apartman i kondome
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 10:11   #2433
"
Ako žena ne želi platiti ništa na prva dva spoja, to ne znači da traži sponzora, već je to neko nepisano pravilo, koje bi svi džentlmeni, i oni koji se tako osjećaju, trebali slijediti, ako se žele pokazati u najboljem svjetlu. Prema tome, svatko plaća svoj dio ili dijeljenje računa nije opcija na samom početku. A ako već nemate trenutno puno novaca, onda je spoj mogao biti odlazak na kavu ili šetnju, gdje nećete morati tražiti da i žena nešto plati te tako kući ode osjećajući se jadno."

Danas s portala. Dakle žena ako plati ona se osjeća jadno. Dijeljenje računa nije opcija. A opcija da žena počasti čak nije ni pokrivena jer je nezamisliva. Haha..
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 10:25   #2434
Meni je zanimljivo, u praksi, koliko su neki opterećeni time. Nervozni oko toga tko će platiti, tko treba platiti. Ono, tko god pravi frku oko računa oko 20-30kn, ne bi trebao niti dejtati, jer će mu kondomi biti ubitačan trošak s vremenom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 10:33   #2435
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo, u praksi, koliko su neki opterećeni time. Nervozni oko toga tko će platiti, tko treba platiti. Ono, tko god pravi frku oko računa oko 20-30kn, ne bi trebao niti dejtati, jer će mu kondomi biti ubitačan trošak s vremenom
Jedno su pojedinci i njihovo razmišljanje, a drugo je kad državni mediji pišu da dijeljenje računa nije opcija.

Inače tema se malo potrošila. Vrijeme je za novu temu "Tko treba plaćati kondome?".
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 11:11   #2436
Quote:
enduring kaže: Pogledaj post
Jedno su pojedinci i njihovo razmišljanje, a drugo je kad državni mediji pišu da dijeljenje računa nije opcija.

Inače tema se malo potrošila. Vrijeme je za novu temu "Tko treba plaćati kondome?".
Dokle god ima žena(makar i jedna) koje se nađu u situaciji da namjerno zatrudne, ja imam mišljenje o tome Zaštiti se da ne bi plakao


Nek nije opcija. Ali i tada može ona platiti. Nastojim ja platiti. Ali imao sam situaciju gdje je Ž pitala"hoćemo li platiti svatko svoje?", rekoh da meni nije problem platiti sve, osim ako je njoj frka.



Ali, iskreno(iako vjerojatno nije neopravdano), znam za slučajeve gdje su žene tvrdile da ne žele ostati dužne nešto. Valjda bude i situacija"pila si na moj račun, a nisi dala pi**e"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 12:25   #2437
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
, znam za slučajeve gdje su žene tvrdile da ne žele ostati dužne nešto. Valjda bude i situacija"pila si na moj račun, a nisi dala pi**e"
koja razlika između tog stava, i stava kojeg ima vecina zena, ja imam picku pa ti moras platiti prvih par cuga, isti tip ljudi koje treba zaobilaziti u sirokom luku
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:05   #2438
Razlika je u predznaku. Ova se ne želi osjećati dužna piće/pičke, pa plati svoje. Neka druga unovčava svoju pičku(pa makar i jeVtino, za kavu )



Edit: ne prejudiciram da većina trguje. Mnijem da je većina normalna i ne zamara se pizdarijama, ali očito ima dovoljno onih koji "naplaćuju" curama kavu/burek/prijevoz, pa cure i na hladno pušu.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:13   #2439
Mene su od malih nogu ucili da se pokrijem koliko sam duga, da ne posudujem od drugih i tako. Dati drugome je ok, ali uzeti ne. Tako da u kontekstu toga, osjecam se jako nelagodno ako mi netko zeli nesto platiti. Dodatno me zbuni i ovo o cemu rocket pise - da postoje ljudi koji ocekuju svasta za uzvrat ako ti npr. Plate kavu. U trenu dok on placa racun, ne znam da li je stvarno gentleman ili ocekuje nesto zauzvrat i to mi stvara laganu nelagodu...
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 13:25   #2440
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Mene su od malih nogu ucili da se pokrijem koliko sam duga, da ne posudujem od drugih i tako. Dati drugome je ok, ali uzeti ne. Tako da u kontekstu toga, osjecam se jako nelagodno ako mi netko zeli nesto platiti. Dodatno me zbuni i ovo o cemu rocket pise - da postoje ljudi koji ocekuju svasta za uzvrat ako ti npr. Plate kavu. U trenu dok on placa racun, ne znam da li je stvarno gentleman ili ocekuje nesto zauzvrat i to mi stvara laganu nelagodu...
Nekako sam uvjeren da, koliko god mi sada naklapali, da se vjerojatno tako nešto i skuži na kavi, što možeš očekivati. Ne mogu se sjetiti, ali mislim da sam imao jako davno jednu situaciju gdje ženska nije dala da joj se plati kava na "kavi". U gradu je znalo biti "imam piće", "ne želim ništa" i slično, ali tu se puno manje znamo.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.