Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 19:49   #5401
poyy ikipa kako sam bio nedavno u ikeu i zapalio se za taj pax ormar da sam yaboravio pokupovat ove neke sitnice pa me zanima dal ima netko da kupuje tako manje stvari pa salje paketom.Naravno da ja uz to platim dodatno tu uslugu
bignike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 08:51   #5402
Pitanje za one koji imaju Bjursta stol u smeđe-crnoj varijanti - koliko se ta smeđa vidi?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:12   #5403
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Pitanje za one koji imaju Bjursta stol u smeđe-crnoj varijanti - koliko se ta smeđa vidi?

moji prijatelji imaju, jako lijep stol! ....ali se rub stola ofucao (ne znam kako bi drugačije rekla) ono kad se ruke naslone dok se jede pa se taj rub ižuljao, vidi se svijetli rub....i to niti godinu dana korištenja, baš šteta
nedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:43   #5404
Pozzevo opet putam ako ima neka dobra dusa koja bi mi kupila par sitnica iz ikee naravno da cu platit za tu uslugu
bignike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:01   #5405
Bignike
Pokusaj preko webshopa staviti u kosaricu te sitnice i vidi kolika je dostava. Ako su stvarno sitnice, trebala bi dostava biti 69 kn. Meni je u tu paketnu dostavu islo dvostruko pakiranje Tronesa.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:05   #5406
Quote:
nedica kaže: Pogledaj post
moji prijatelji imaju, jako lijep stol! ....ali se rub stola ofucao (ne znam kako bi drugačije rekla) ono kad se ruke naslone dok se jede pa se taj rub ižuljao, vidi se svijetli rub....i to niti godinu dana korištenja, baš šteta
Šteta da..
Mi smo trebali kupiti bijeli (onaj 90x90) ali smo nekako uspjeli doći doma s tim crno-smeđim, jučer sam tek skužila dok sam ga htjela sastaviti. Ne moram reći da sam rasturila kutiju pri otvaranju tako da je šok bio još veći kad su izvirile tamne noge vani.

S obzirom da nam je taj stol predviđen kao radno/po potrebi blagovaonski kad dođu gosti, sad si mislimo da bi mogli ostaviti tog tamnog ali se bojim da se to smeđe ipak previše vidi pa sam htjela čuti još koje mišljenje. Imamo ove stolce iz Jyska https://jysk.hr/dnevna-soba/stolice/...trup-siva-crna
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:50   #5407
Quote:
nedica kaže: Pogledaj post
moji prijatelji imaju, jako lijep stol! ....ali se rub stola ofucao (ne znam kako bi drugačije rekla) ono kad se ruke naslone dok se jede pa se taj rub ižuljao, vidi se svijetli rub....i to niti godinu dana korištenja, baš šteta
mislim da bi se to moglo lagano zamuljati krpicom umočenom u neku boju. treba probati na nevidljivim mjestima
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:57   #5408
Ima li koga ovdje da je uzeo kuhinju u Ikei? Baš sam u procesu pa me zanima koga ste uzeli za sastavljanje? Nekako naginjem onoj njihovoj usluzi jer me strah da mi netko neovlašten ne zbrlja sve, a opet, dosta je skup taj sport.
kozmetika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:31   #5409
Quote:
kozmetika kaže: Pogledaj post
Ima li koga ovdje da je uzeo kuhinju u Ikei? Baš sam u procesu pa me zanima koga ste uzeli za sastavljanje? Nekako naginjem onoj njihovoj usluzi jer me strah da mi netko neovlašten ne zbrlja sve, a opet, dosta je skup taj sport.
ja. uzas ak uzmes nekog atko nema iskustva. ja uzela covjeka koji radi sitni namjestaj u fušu i ima kuhinju iz ikeje (ali stari model). ja
sam nesto morala prekrajati pa je to valjda isprika da i ladice je slagao pola dana. cijelu vjecnost traje.
moj savjet obavezno pitati koliko ce trajati i koliko ce kostati unaprijed. ostalo nema sto zeznuti
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:39   #5410
Quote:
kozmetika kaže: Pogledaj post
Ima li koga ovdje da je uzeo kuhinju u Ikei? Baš sam u procesu pa me zanima koga ste uzeli za sastavljanje? Nekako naginjem onoj njihovoj usluzi jer me strah da mi netko neovlašten ne zbrlja sve, a opet, dosta je skup taj sport.
mi smo uzeli ali je muž sve sam sastavio, stolar koji nam je radio ostatak namještaja nam je samo radnu ploču namontirao jer je to bilo pipljivo, izrezao za korito i indukciju i lajsne stavio.
ostalo smo sve muž i ja sami.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:44   #5411
sastavila sam ju sama dok sam bila trudna. kasnije je majstor ugradio pecnicu, indukciju, sudoper, potpultni frizider i stavio radnu plocu.
__________________
napokon, mamax2 :srceko:
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:40   #5412
Hvala vam puno na odgovorima. Razmišljalo se i o samostalnom sastavljanju, ali frka me jer ima puno ladica, a i oni podizači za staklene dijelove. Bojim se da bi to trajaloooo, a s upitnim rezultatom. Inače sam dosta namještaja sastavljala sama, između ostalog i jednu jednostavniju kuhinju, i ubiju uvijek baš te ladice. A aparata me posebno strah. I ja također imam manje prilagodbe (recimo, ne odgovara nam standardna ikeina visina pa moraju ići druge nogice i tak) i brine me hoće li "službeni" majstori to htjeti raditi i hoće li (a hoće ) to dodatno naplatiti na ionako skupu cijenu montaže. Mislim da ću na kraju ipak ići na njih jer mi je prevelik stres gledati hoće li mi priučeni majstor nešto sfušati
kozmetika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 13:32   #5413
@kozmetika, poslao sam vam PM vezano za sastavljanje kuhinje, možda bude od pomoći.
pa3ksjul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 14:18   #5414
Molila bih na pp ako netko ima preporuku za provjerenog majstora za slaganje ikeine kuhinje i nekoliko ikeinih ormara.
Cjenovno naravno povoljnijeg od njihovih kooperanata.
Okolica Zg-a.
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 07:25   #5415
pozz ekipa kako sam nedavno u ikei kupio pax ormar tj slagao sam ga pa si kupio onaj korpus.I sad se sestri svidio ormar i hoce si narucit al evo vec 10 dana ga nema na zalihama,jel moguce da ga ne nabavljaju i dal netko zna okvirno kad bi trebo doc?U bijeloj boji
a-trix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:25   #5416
stigle u kuću kozice i ne ode ja u ikeu. i sad vidim na popisu za kupovinu da su bijele hemnes biblioteke diskontiniurane i više ih neće biti. da li netko zna da li čitava hemnes uredska serija izlazi iz asortimana pa da hitam po pisaći stol s nadogradnjom i onda tražim neku biblioteku koja će pasati pored njega ili možda samo mijenjaju čitavu seriju (kao expedit u kallax npr) pa da čekam hoće li biti i pisaći stol u istoj seriji? nemam baš vremena googlati ovih dana pa eto, ako netko zna što će biti s hemnesom za urede?
__________________
..jednom bila
curafina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:47   #5417
dumam već 5 minuta kaj će nekome kozice u kući, pa onda...možda su ipak neke kožice i onda mi sijevne da su to možda vodene kozice
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:01   #5418
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
dumam već 5 minuta kaj će nekome kozice u kući, pa onda...možda su ipak neke kožice i onda mi sijevne da su to možda vodene kozice
vodene,vodene..koštale me 1800kn popusta na paxevima,majku im

i savršene kombinacije hemnes pisaćeg i biblioteke za radni kutak
__________________
..jednom bila
curafina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 19:29   #5419
kakva je veddinge bijela? jel mat? i skroz bijela ili malo na sivo?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 07:55   #5420
Quote:
kozmetika kaže: Pogledaj post
Ima li koga ovdje da je uzeo kuhinju u Ikei? Baš sam u procesu pa me zanima koga ste uzeli za sastavljanje? Nekako naginjem onoj njihovoj usluzi jer me strah da mi netko neovlašten ne zbrlja sve, a opet, dosta je skup taj sport.
I mi smo sami sastavljali. Samo smo radnu ploču odnijeli u Conty da nam naprave otvore za sudoper i ploču za kuhanje.
Nakon prve ladice ostale su išle kao od šale. Najgori dio posla je bilo podešavanje nogica, razmaka između ladica (a imamo ih puno jer nemamo gornje elemente). Sami smo ugradili i aparate, stavili završne lajsne i super je ispalo.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.