Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 14:39   #81
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
koma, baš ljudi znaju bit sjebani
E kad se sjetim svog prvog blind datea

Skoro sam odustao
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 14:43   #82
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
E kad se sjetim svog prvog blind datea

Skoro sam odustao
Kad se neki zaborave sjetiti da je s druge strane i dalje ČOVJEK. Ako nešto krene krivo, nešto je krivo u pripremi. Ali kad odeš u šetnju netko ti može bubreg ukrast, jel to znači da nećeš nikad u šetnju otići?

Ovako nekakva linija misli je mene usmjeravala na pozitivne strane blindova, koliko se sjećam ni jedan nisam požalio
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 14:49   #83
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
E kad se sjetim svog prvog blind datea

Skoro sam odustao
ali nisi na kraju, jel?
pa dobro, valjda bi javio da odustaješ da ti je bilo do tog da se ipak ne pojaviš


Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Kad se neki zaborave sjetiti da je s druge strane i dalje ČOVJEK. Ako nešto krene krivo, nešto je krivo u pripremi. Ali kad odeš u šetnju netko ti može bubreg ukrast, jel to znači da nećeš nikad u šetnju otići?

Ovako nekakva linija misli je mene usmjeravala na pozitivne strane blindova, koliko se sjećam ni jedan nisam požalio
moram priznati da i ja imam samo pozitivna iskustva, nikad nitko bubreg nije zatražio i svi su došli meni i ja k njima
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 15:15   #84
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
E kad se sjetim svog prvog blind datea
Što točno smatrate "blind dateom"?

Po definiciji bi to trebao biti sastanak na "potpuno neviđeno", a ne prvi susret uživo s nekim s kim ste se tipkali - za takav blin date mi nikad nije bilo sasvim jasno kako se dovedete u takvu situaciju? Ono, zajednički prijatelji vam oboma kažu da budete u subotu u osam pod repom i uvjere vas da ste bašsuper jedno za drugo? Takvoga nečega se i treba bojati .
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Ako nešto krene krivo, nešto je krivo u pripremi.
Socijalna fobija nije za potcjenjivanje - ali, socijalna fobija se valjda podjednako manifestira za susrete u stvarnome životu kao i za susrete koji postaju stvarni život tek nakon tipkanja. Onaj tko tvrdi da u stvarnome životu nema problema s komuniciranjem i prilaženjem, a ima problema pri susretu s prethodno tipkajućom osobom, najvjerojatnije je stvorio problem prikazujući u tipkanju nekoga nepostojećeg, uljepšanog sebe.

Naravno da je frka susresti se s nekim kome si, ah. zaboravio prijaviti dvadeset godina viška ili dvadeset kilograma viška ili pokojega bračnog druga i dijete...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 15:17   #85
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Kad se neki zaborave sjetiti da je s druge strane i dalje ČOVJEK. Ako nešto krene krivo, nešto je krivo u pripremi. Ali kad odeš u šetnju netko ti može bubreg ukrast, jel to znači da nećeš nikad u šetnju otići?

Ovako nekakva linija misli je mene usmjeravala na pozitivne strane blindova, koliko se sjećam ni jedan nisam požalio
Ti meni vjerujes.....dobro mozda tema nije za zeku .....ovaki "krkan" da odustane
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 15:18   #86
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
ali nisi na kraju, jel?
pa dobro, valjda bi javio da odustaješ da ti je bilo do tog da se ipak ne pojaviš

Naravno da nisam, bila su to kratka 4h
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 15:19   #87
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ti meni vjerujes.....dobro mozda tema nije za zeku .....ovaki "krkan" da odustane
To koliko ja tebi vjerujem je nebitno, možda se netko deseti prepozna

To bi onda bio konstruktivni troll s tvoje strane

Ne bi li to bilo lijepo, kad bi nekome tako mogli pomoći
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 15:22   #88
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Socijalna fobija nije za potcjenjivanje - ali, socijalna fobija se valjda podjednako manifestira za susrete u stvarnome životu kao i za susrete koji postaju stvarni život tek nakon tipkanja. Onaj tko tvrdi da u stvarnome životu nema problema s komuniciranjem i prilaženjem, a ima problema pri susretu s prethodno tipkajućom osobom, najvjerojatnije je stvorio problem prikazujući u tipkanju nekoga nepostojećeg, uljepšanog sebe.

Naravno da je frka susresti se s nekim kome si, ah. zaboravio prijaviti dvadeset godina viška ili dvadeset kilograma viška ili pokojega bračnog druga i dijete...

Problem je u glavi, i tamo ga se treba i riješiti. Nije da nikad nisam bio u najmanju ruku nervozan prije tako nečeg, no dovoljno je bilo podsjetiti se zašto sam inicijalno pristao na to sve. I nakon toga geni kameni uskoče i ne daju zajebat
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 15:24   #89
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
To koliko ja tebi vjerujem je nebitno, možda se netko deseti prepozna

To bi onda bio konstruktivni troll s tvoje strane

Ne bi li to bilo lijepo, kad bi nekome tako mogli pomoći
Ja se nadam da sam nekom pomogao
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 16:22   #90
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
koma, baš ljudi znaju bit sjebani
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Općenito ne volim nerazrješene stvari i ta nestajanja mi ne sjedaju nikako. Reci brate mili što imaš i idemo svako svojim putem i to je to. Nemoj samo nestati.

Ali dozvoliti da netko stoji negdjei čeka me i ne pojaviti se mi se čini baš okrutno prema tom nekome. Nisam imala pojma da ljudi to toliko rade
A stas,svakavih ljudi na ovom svijetu
Jos da bude gore to su mahom radile osobe koje su imale 30+ godina u guzici
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 21:25   #91
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
A stas,svakavih ljudi na ovom svijetu
Jos da bude gore to su mahom radile osobe koje su imale 30+ godina u guzici
Nezrelost ne poznaje godine
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 20:45   #92
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
A stas,svakavih ljudi na ovom svijetu
Jos da bude gore to su mahom radile osobe koje su imale 30+ godina u guzici
kad dođeš u 40+ preporodit ćeš se .
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:38   #93
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
kad dođeš u 40+ preporodit ćeš se .
A onda traziti mladje djevojke
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 22:01   #94
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
A onda traziti mladje djevojke
na taj način niš od preporoda.

mislim da moraš pogledati "dolazak" da bi zagrebao po površini ženskog razmišljanja.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 22:46   #95
Nisam dugo bila na forumu, predugo. I nakon toliko vremena ovdje je tema koju sam ja mogla otvoriti prije nekoliko godina. Zanimljiva situacija... Toliko mi je postao drag potpuno nepoznat čovjek. Nisam imala njegovu fotografiju, dugo vremena ni glas, samo riječi. Bila sam mlada (iako ne mislim ni sada da sam stara ), prvi put sam se našla u situaciji da mi nepoznat čovjek postane toliko drag. Bila sam sanjar.

Bojala sam se susreta jer sam se bojala... odbijanja. Nisam sigurna kakvog odbijanja jer nikada ništa između nas nije bilo osim prijateljakog razgovora. On me je ohrabrivao za susret, ali... pozitivnog odgovora s moje strane nije bilo. Prestali smo komunicirati, nismo se čuli nekoliko tjedana, a ja sam razmišljala o tome što sam mogla izgubiti upoznavanjem?! Ništa. Kad ništa više nije bilo za izgubiti, nazvala sam i pitala vidimo li se sutra za vrijeme ručka na poslu jer smo u to vrijeme radili u zgradama koje su jedna preko puta druge. Znam da sam tih nekoliko minuta dok sam ga čekala u parku na Zrinjevcu mislila da ja to ne mogu. Nisam znala gdje gledati, plašilo me da ga neću prepoznati jer nisam znala kako izgleda. U glavi mi je bila misao koju je jednom rekao... Da sam poput školaraca kad učitelj krene ispitivati, u tom trenu samo misliš da bar možeš odgoditi svoje odgovaranje za dva - tri dana jer ćeš biti spremniji, ali zavaravaš sam sebe. Bio je u pravu.

U tom trenutku kad se pojavio, bio je najsimpatičnija osoba na svijetu. Susret je prošao ležerno, na čaju/kavi, ali kratko je trajao jer je posao čekao. I danas čuvam belgijske čokoladice koje mi je tom prilikom darovao. Danas, ne znam ništa o njemu. Ponekad ga se sjetim. Nadam se da je dobro i voljela bih da je sretan.

Ne znam, ne zato što on nije želio, nego se naši osjećaji nisu razvijali u istom smijeru.
Zaista vjerujem da je to istinski dobar čovjek i drago mi je što sam noćas u mislima "prohodala" kroz naš dio života.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:11   #96
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Ovo je issue sa kojim se borim vec cijelo desetljece.

Upoznam nekog onlajn. Svidimo se jedno drugom, kliknemo kak bi se reklo. Razmijenimo slike. Nakon nekog vremena, razumljivo, on pocne predlagati susret uzivo. Mene panika hvata. Odlazem koliko mogu. On postaje nestrpljiv. Mene hladni znoj oblijeva. Na kraju utanacimo mjesto i vrijeme sastanka, meni je danima prije muka, steze me u grlu i prsima, taj dan bi doslovno mogla povracati od nervoze i straha i panike i svega. Na nekoliko se dogovorenih spojeva uopce nisam pojavila. Prekidam svaku komunikaciju, brisem profil, nestajem iz virtualnog svemira.

Znam znam znam ZNAM koliko je to djetinjasto i glupo i nezrelo, faking znam, svaki put nakon toga se osjecam ko najgluplja osoba na svijetu koja je i zasluzila da bude sama.
Nekako mi je to online upoznavanje uvijek bilo previše robotski.A za anksioznost imaš fantastičnih programa,mogu ti preporučiti ako želiš.Mada i ako se nađeš uživo nije mala mogućnost da neće nešto krivo poći.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 14:13   #97
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Ne znam, ne zato što on nije želio, nego se naši osjećaji nisu razvijali u istom smijeru.
Zaista vjerujem da je to istinski dobar čovjek i drago mi je što sam noćas u mislima "prohodala" kroz naš dio života.
jes ti njega odjebala? što je bio neprivlačan? osjećaji se otprilike razviju u istom smjeru ako su si ljudi privlačni... feelings, oo oo ooo feeelingsss...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 14:17   #98
ja bi savjetova autoricu da nema velika očekivanja i da se s zanimljivim muškarcem proba naći ranije dok imaginarni ''ulog'' nije toliko velik u njenoj glavi da joj počme stvarati blokadu.

i online i uživo... blažena vremena bez fejsa, brže se išlo na dejt uživo nisi mogao otkrit odmah da je dotični kreten/-ka... trebalo je neko vrijeme. taman da se zagrije(š)
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:50   #99
Talking

Mislim da za tebe nije on line upoznavanje kad te puca tolika trema. Ništa čudno! Nije to za svakog! Nikad ne znaš tko će te dočekati i koliko god s nekim možeš preko mreže kliknit kako ti kažeš ne znači da ćeš baš tako kliknit kad vidiš osobu uživo. Ne kažem da je fizički izgled najbitnija stavka, nije ali je ipak bitan i ljepota je u očima onoga tko gleda. Meni je bitno da mi je osoba lijepa i privlačna ma čak ni ne mora bit drugima lijep al mora meni. Ako nema kemije, nema se tu što radit! To su onda prijateljski odnosi al ništa više. Ma nije lako izaći s nekim prvi put čak i da znaš osobu, nikad ne znaš kako će se situacija odvijati i kako će druga strana doživjeti tu večeru. Al to je rizik koji moramo svih istrpit. Za mene je bitno da nekog znam ipak duže vrijeme, da znam ljude koje mogu pitati o toj osobi. Blind date nije za mene, za to treba bit malo otkačen (ne u negativnom smislu)... Ako ti je baš stalo, popij dva Persena i kreni u akciju, drugi put će bit lakše. Najgore je prvi put!!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 22:14   #100
Ne bih rekao da se kod mene radi o ogromnom strahu, ali odredjena kolicina straha dakako postoji.
Cemu to treba pripisati, nisam ni sâm siguran.
Flegma nisam niti cu ikada biti, tako da je to normalno (govorim za sebe).
Zdenko Hozntreger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.