Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 23:07   #41
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako nemaš dvanaest, kad s nekime dejtaš neko vrijeme događaju se snošaji. Puuuuuno snošaja.
Sheldon!
Ma, ali pitanje je ipak... da ne skrolam na početak, čini mi se da se radi o par dejtova...
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:09   #42
A ako si bila na par dejtova kao odrasla osoba, i tip vidi da nece tu bit sexa tako skoro, mozda je jednostavno odustao i nema zivaca vise ici s tobom na "par dejtova".
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:10   #43
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A u tri pm koji si ti luđak!
A gle, ako biram bit papucar, a biram, nek to barem bude uz kuhano, cisto i oprano.

Zajebavam se. Mogu ja biti papucar i domacica odjednom.


Mislim da se odnos stvara izmedju dvoje ljudi u odnosu na njihove zelje, potrebe, prilagodbe i svasta jos nesta.
Feminizam ili machizam nam u vezi uopce ne trebaju.
Feminizam postavlja okvire.

Necemo o tome jer smo van teme, a autorica mozda i nema sumnjive ideje pa pricam uzalud.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:10   #44
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Nema zaobilaznica, ili biti iskren ili ispasti sonjo. Bolje i povrijediti nekog da zna na cemu je nego lagati i muljati sve kako bi se obisao pravi razlog kao mali stakor u labirintu koji trazi izlaz.
Ma nije baš lagano nekome reči da ti nije dovoljno seksualno privlačan. Razumijem ljude kojima je to teško reči direktno pa laganim tempom uzmiću. Slažem se sa tobom da je puno kvalitetnije istupit jasno i glasno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:14   #45
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ma, ali pitanje je ipak... da ne skrolam na početak, čini mi se da se radi o par dejtova...
"Međusobno zagrijani budemo na max prva tri dejta. ". Poslije se spominje i "dejtanje neko vrijeme".

Kao što rekoh, ako je domet toga dejtanja "fizička komponenta koja napreduje po planu" - hvala, ali, ne bih, hvala. Ne zbog neke žurbe za jebom, nego zato što bi takvo kompliciranje oko jeba moralo biti kompenzirano čudesnim ostatkom djevinih osobina pa da mi se da bakćati s tim.

Naravno da nije napisano ni koliko je takvih odlazećih bilo, ni što se točno u tim dejtanjima neko vrijeme događalo. Jebi ga, forum.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:15   #46
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
"Međusobno zagrijani budemo na max prva tri dejta. ". Poslije se spominje i "dejtanje neko vrijeme".

Kao što rekoh, ako je domet toga dejtanja "fizička komponenta koja napreduje po planu" - hvala, ali, ne bih, hvala. Ne zbog neke žurbe za jebom, nego zato što bi takvo kompliciranje oko jeba moralo biti kompenzirano čudesnim ostatkom djevinih osobina pa da mi se da bakćati s tim.

Naravno da nije napisano ni koliko je takvih odlazećih bilo, ni što se točno u tim dejtanjima neko vrijeme događalo. Jebi ga, forum.
Pa jes, forum. Najbolje da stavi link na snimke... I sam si nekome savjetovao da se suzdrži od nekih sjećanja pisanih na forumu... čini mi se

da, vjerovatno je tu problem. Ne da u prva dva tri dejta i dobije cipelu. Eto, misterij riješen. Stvar je jednostavna. Uobičajena. Uobičajeno jednostavna.
Tugica
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:16   #47
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Da mi svi govore "Ne sviđaš mi se", vjerojatno bi rekli zašto pa bih bar imala neku polaznu točku u poboljšavanju same sebe.
Možda bi u početku boljelo, ali mogu to odhendlati sve dok se ne moram pitati što se dogodilo iz vedra neba.
Riiiight! Ne funkcionira to na taj način.
Čak i da dobiješ iskren odgovor od svih to ti ništa ne znači jer svatko će imati svoje razloge. Osim naravno ako nemaš neki bolno očiti problem sa osobnošću ili izgledom oko kojeg bi se svi mogli složiti, ali onda bi već saznala za to na druge načine. I velike su šanse da bi bila u denialu oko toga pa si opet back to square one u procesu samospoznaje.

Obzirom da te ovdje nitko ne poznaje niti može čitati misli trebamo se koncentrirati na potencijalne razloge gdje se može tehnički zajebati stvar. Jer ipak postoje nekakva implicitna očekivanja i protokoli kod takvih stvari.

Na primjer, dosta je čudno meni osobno što te odjebu kod trećeg spoja. To je onak, već malo kasno za većinu tih nekih tipičnih red flagova i slično. Da li je moguće da ne izraziš dovoljno interesa za odvesti stvari na višu razinu?

Quote:
Ne mislim da sam dosadna osoba. Imam širok spektar interesa, vladam općom i pop kulturom, volim biti neozbiljna i smijuljiti se, a opet volim i ozbiljno porazgovarati.... Ležerna sam, ne visim po ljudima, ne gnjavim stalno porukama. Istina je da nisam strašno ekstrovertirana, ali nisam niti pasivan introvert. Neka sredina.
Da, da, bla bla. Ali ono što je bitno jest: da li daješ pičke?
Ili bi brojala spojeve do dvoznamenkastog broja i onda krenula s držanjem za ruke? Izdaješ račun a nisi pokazala robu, ako me kužiš?

Kako izgleda taj treći spoj?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:17   #48
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Veli, otprilike, kako da se promijenim, da se svidim i zadržim interes muškaraca.
2+2=?
Kad tak velis onda ima smisla.

Znam zene feministickih uvjerenja koje se zele svidjeti muskarcima i zadrzati njihovu paznju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:17   #49
Hm, nisam baš očekivala da će ovdje svaka moja riječ biti dočekana na nož.

Insinuacije da "ne dam" su isto glupe. Imam zdrav odnos prema seksu i ne bježim od njega. Ipak, nije da ću nakon trećeg dejta na parkiralištu podić suknju i reći UZMI ME, samo zato jer je to ipak treći dejt.

Da, bilo ih je više tijekom nekog razdoblja, zato je i nastala ova tema. Jedan nedavni, i dva otprije.

I ne, nisam došla s namjerom da sebe promijenim samo kako bih se svidjela drugima. Čak ni ne mislim da je to moguće. Ali voljela bih sama sebi osvijestiti što radim krivo ili što to u meni odbija ljude.
Eyre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:18   #50
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Nadam se da je ovo "po planu" shvaćeno kao šala.
Uglavnom, htjela sam reći da postoji i fizički kontakt, poljupci, make-out sessioni i sve što se događa kad s nekime dejtaš neko vrijeme.
Seks?


Edit: vidio sam tvoj odgovor tek sad.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:18   #51
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako nemaš dvanaest, kad s nekime dejtaš neko vrijeme događaju se snošaji. Puuuuuno snošaja.


u tom grmu leži zec najvjerojatnije.

ako/kada ti je već do toga stalo; interes se u 90 posto slučajeva zadržava na način da osobi napipaš bilo i dižeš puls. inače niš' od toga.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:18   #52
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A gle, ako biram bit papucar, a biram, nek to barem bude uz kuhano, cisto i oprano.

Zajebavam se. Mogu ja biti papucar i domacica odjednom.


Mislim da se odnos stvara izmedju dvoje ljudi u odnosu na njihove zelje, potrebe, prilagodbe i svasta jos nesta.
Feminizam ili machizam nam u vezi uopce ne trebaju.
Feminizam postavlja okvire.

Necemo o tome jer smo van teme, a autorica mozda i nema sumnjive ideje pa pricam uzalud.
Pa jebo te feminizam da te jebo!Ista stvar vrijedi i za machizam Pa di uspiješ stalno uvest te pojmove u raspravu.Ja u životu nisam upoznal ni feministe ni machiste .A kad ovdje dođem stalno slušam o tome od tebe!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:19   #53
I ne znam zašto smo najednom svi počeli pričati o trećem dejtu, nije mi to nikakva granica niti gledam na to. Sa svima je bilo i više dejtova od tog.
Eyre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:21   #54
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Hm, nisam baš očekivala da će ovdje svaka moja riječ biti dočekana na nož.

Insinuacije da "ne dam" su isto glupe. Imam zdrav odnos prema seksu i ne bježim od njega. Ipak, nije da ću nakon trećeg dejta na parkiralištu podić suknju i reći UZMI ME, samo zato jer je to ipak treći dejt.

Da, bilo ih je više tijekom nekog razdoblja, zato je i nastala ova tema. Jedan nedavni, i dva otprije.

I ne, nisam došla s namjerom da sebe promijenim samo kako bih se svidjela drugima. Čak ni ne mislim da je to moguće. Ali voljela bih sama sebi osvijestiti što radim krivo ili što to u meni odbija ljude.
paaa evo da ne bude baš oštro ko nož...

znaš, teško je reći kaj ne štima i zakaj ti muškići bježe ovak na neviđeno...

kad se vidi slika i proba prilika tek onda se može donijeti neki sud.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:21   #55
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
I ne znam zašto smo najednom svi počeli pričati o trećem dejtu, nije mi to nikakva granica niti gledam na to. Sa svima je bilo i više dejtova od tog.
A jel bilo seksova? Možda je stvarno stvar u tome? Nikad ne znaš. Možda misle da si opatica?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:22   #56
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
paaa evo da ne bude baš oštro ko nož...

znaš, teško je reći kaj ne štima i zakaj ti muškići bježe ovak na neviđeno...

kad se vidi slika i proba prilika tek onda se može donijeti neki sud.
Koji si ti kralj!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:22   #57
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Možda se jako loše ljubiš! Al baš ono grozno! Kaj je ovo? Fotografirate se dok se ljubite i dodirujete? Kakvi su to sve izrazi! Nije ni čudo da beži ekipa od tebe.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:23   #58
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Hm, nisam baš očekivala da će ovdje svaka moja riječ biti dočekana na nož.

Insinuacije da "ne dam" su isto glupe. Imam zdrav odnos prema seksu i ne bježim od njega. Ipak, nije da ću nakon trećeg dejta na parkiralištu podić suknju i reći UZMI ME, samo zato jer je to ipak treći dejt.

Da, bilo ih je više tijekom nekog razdoblja, zato je i nastala ova tema. Jedan nedavni, i dva otprije.

I ne, nisam došla s namjerom da sebe promijenim samo kako bih se svidjela drugima. Čak ni ne mislim da je to moguće. Ali voljela bih sama sebi osvijestiti što radim krivo ili što to u meni odbija ljude.
Ako se to dogadja cesto, onda je jednostavno. Nisi ruzna ali nisi ni nekakav vrh sad, tako da ti momci, nakon par dejtova vec u glavi vide da seksa nece bit tako skoro i naprave izracun, "da li se isplati ici na toliko dejtova sa doticnom iako nije bas toliko atraktivna kako bih MOZDA umocio nakon 7,8,9tog dejta?" "Hm, ne. Trosim vrijeme i zivce za nesto sto nije sigurno niti toliko dobro, go no contact."

Savjet, podrolji se
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:25   #59
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Insinuacije da "ne dam" su isto glupe. Imam zdrav odnos prema seksu i ne bježim od njega. Ipak, nije da ću nakon trećeg dejta na parkiralištu podić suknju i reći UZMI ME, samo zato jer je to ipak treći dejt.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:27   #60
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ako se to dogadja cesto, onda je jednostavno. Nisi ruzna ali nisi ni nekakav vrh sad, tako da ti momci, nakon par dejtova vec u glavi vide da seksa nece bit tako skoro i naprave izracun, "da li se isplati ici na toliko dejtova sa doticnom iako nije bas toliko atraktivna kako bih MOZDA umocio nakon 7,8,9tog dejta?" "Hm, ne. Trosim vrijeme i zivce za nesto sto nije sigurno niti toliko dobro, go no contact."

Savjet, podrolji se
jer naravno, odnosi muškaraca i žena su isključivo seks.

Riona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.