Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 23:26   #41
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako ti je ovo prva forumska inkarnacija, možda ti nije jasan razlog roflanja: naravno da će nekome tko je upao u krug "pos'o kuća, kuća, pos'o" dobro doći impuls koji će, bude li sreće, taj krug i razbiti - pa čak i ako se ne radi o "društvenoj" aktivnosti koja bi mogla rezultirati uparivanjem.

Ono što jest za roflanje je statistička anomalija u kojoj praktički svi forumski savjetodavci kao društveno uparujuću aktivnost redovito preporučuju - planinarsko društvo i plesnu školu. Rekao bi čovjek da Hrvati k'o mahniti skakuću s brijega na brijeg. U pauzama tancanja, dakako.
Naravno da je savjet "uclani se na ples ili planinarsko drustvo" jebeno prepatetican iz razloga sto se ne uclanjuje da nekoga upoznas nego valjda ako te aktivnost zanima. S tim se slazem. No ljudi ovdje ne razumiju da postoji nesto sto se zove "social circle" i iz njega se upoznaju ovo sto autorica i ostali traze.

Problem nije u online aplikacijama niti uclanivanju u planinarska drustva, nego u njihovom socijalnom krugu koji je premali. No ako su vec takvi ponosni oh "loneri" sa smanjenim socijalnim krugom, onda neka budu i oh tako ponosni kad nemogu nac nikoga zbog toga i neka budu tiho bez cmizdrenja.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, što sad želiš pokazati s tim?
Da si pasivan i to je razlog. Sve ostalo su opravdavanja. Pises postove kad ti neka zena slucjano pridje i ocaran si time. Dovoljno govori samo za sebe.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:34   #42
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Da si pasivan i to je razlog. Sve ostalo su opravdavanja. Pises postove kad ti neka zena slucjano pridje i ocaran si time. Dovoljno govori sam za sebe.
Naravno da sam očaran, nešto tako doživjeti u balkanskoj državi u kojoj samo muškarci prvi započinju razgovore sa ženama je ravno čudu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:35   #43
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Naravno da sam očaran, nešto tako doživjeti u balkanskoj državi u kojoj samo muškarci prvi započinju razgovore sa ženama je ravno čudu.
Samo zato jer zene ne zapocinju razgovor s tobom ne znaci da ne zapocinju s drugim muskarcima. Usto, kakve sad drzava ima veze s tim?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:39   #44
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Naravno da sam očaran, nešto tako doživjeti u balkanskoj državi u kojoj samo muškarci prvi započinju razgovore sa ženama je ravno čudu.
Ti nisi normalan. Prije ce ti pric prostije i otvorenije balkanske zene nego curice u americi koje se smatraju princezama i kraljicama svijeta. Prihvati da nemas pojma o cemu pricas.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:40   #45
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Samo zato jer zene ne zapocinju razgovor s tobom ne znaci da ne zapocinju s drugim muskarcima. Usto, kakve sad drzava ima veze s tim?
Pa ima, velike.
Ne znam, ja još nisam vidio da ženska uleti skroz nepoznatom tipu u parku na klupi i započne razgovor (osim ako je nekakav celebrity ili kvazi-celebrity).
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:42   #46
kazu da ako nisi sposoban biti sretan sam, nece te ni drugi usreciti
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:43   #47
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ti nisi normalan. Prije ce ti pric prostije i otvorenije balkanske zene nego curice u americi koje se smatraju princezama i kraljicama svijeta. Prihvati da nemas pojma o cemu pricas.
ovo nije istina, frend dok je zivio tu, bas mu zene nisu prilazile, preslio se u New York, kaze da se situacija popravila po tom pitanju. Ja sam upoznao jednu curu iz amerike tu kod nas, upoznao na nacin da je ona meni prisla dok sam jeo, i pocela pricati kao da se znamo 100 godina, tu neku pitam za smjer ili nesto slicno, kada sam u zg, gledaju me kao da ih zelim silovati
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:45   #48
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
ovo nije istina, frend dok je zivio tu, bas mu zene nisu prilazile, preslio se u New York, kaze da se situacija popravila po tom pitanju. Ja sam upoznao jednu curu iz amerike tu kod nas, upoznao na nacin da je ona meni prisla dok sam jeo, i pocela pricati kao da se znamo 100 godina, tu neku pitam za smjer ili nesto slicno, kada sam u zg, gledaju me kao da ih zelim silovati
I sad ako ja navedem primjera svojeg frenda, tko ce biti u pravu?
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:46   #49
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
I sad ako ja navedem primjera svojeg frenda, tko ce biti u pravu?
Nista, ja sam ti naveo svoj primjer, prisla mi amerikanka, nase otvorene zene me gledaju kao da sam najvece smece kada pitam za smjer, zato sam opcenito poceo izbjegavati zene kada trebam nesto takvo pitati
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:48   #50
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
I sad ako ja navedem primjera svojeg frenda, tko ce biti u pravu?
Treba nam još diskutanata na temi sa svojim iskustvima.

Na forumima US, LJES i psihologija se vrti stalno istih 10-15 ljudi
Zato volim velike svjetske forume gdje svoja iskustva piše tisuće ljudi na jednoj temi.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:50   #51
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Treba nam još diskutanata na temi sa svojim iskustvima.

Na forumima US, LJES i psihologija se vrti stalno istih 10-15 ljudi
Zato volim velike svjetske forume gdje svoja iskustva piše tisuće ljudi na jednoj temi.
Pa procitaj upravo te svjetske forume i vidit ces koliko je gore njima po tom pitanju umisljenosti i povrsnosti.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:52   #52
Ekipa, to što vi pišete nema baš nikakve veze s temom i ne pomažete autorici. Ili se vratite na temu ili raziđite u miru.

Kruta balkanska moderatorica
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:55   #53
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Pa procitaj upravo te svjetske forume i vidit ces koliko je gore njima po tom pitanju umisljenosti i povrsnosti.
Pa baš sam ih čitao i nisam stekao takav dojam.
Pogotovo recimo na američkim koledžima, studentice normalno prilaze studentima i razgovaraju o svačemu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:56   #54
Kak ne?

Autorica bude uvidjela da joj je bolje biti samoj nego s nama muskima i odjednom bude shvatila kak joj je zivot super.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:00   #55
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa baš sam ih čitao i nisam stekao takav dojam.
Pogotovo recimo na američkim koledžima, studentice normalno prilaze studentima i razgovaraju o svačemu.
Dobro je li ti studiraš na američkom koledžu? Kakve to veze ima i s tobom i s temom?

Na koji način će autorci ili bilo kome sa sličnim problemom pomoći navodne navike američkih studenata?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:09   #56
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Jebiga, stavio sam ti forume ali je post obrisan. Uglavnom, u krivu si.
Vidio sam prije nego je obrisano. Ja ti ne vjerujem u te red pill, blue pill i incel teorije.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:22   #57
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
nije hrpa bezveznjaka, vec zene imaju ocekivanja koja nisu realna, sto sam citao po forumu, ali i sto sam cuo iz stvarnog zivota, stav zena je vecinom ovakav, a svi su upadi isti, niti jedan me nije oborio sa nogu, ti likovi svima salju iste poruke.

Da ne bi netko potrosio pola dana da smislis savrsenu poruku koju bi poslao nekoj curi o kojoj skoro nista ne zna, mozda nije niti njegov tip, nitko nema toliko vremena, ako su ti likovi bezveznjaci, sta se zenska ekipa ne potrudi pogledati profile, ne nađe nekog tko njima odgovara, i neka se jave nekom super porukom, ali ne, lakse je cekati da se netko javi i onda pljuvati po svima
Nisam odavno nesto bolje procitao.

Sta se autorice tice, pa kasne dvadesete to si vec stara cura gotovo ti je sa svime.. Salim se naravno
Ovisi gdje zivis ako si u urbanijoj sredini da se puno toga sredit, imas mogucnost sadrzaja i biranja zanimljivosti
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 00:59   #58
Meni upisivanje neke aktivnosti nije uopće glupa ideja. Najbolje da doma leži nakon posla ili ide na kave s obiteljskim ljudima. Nek ide negdje gdje može nekoga i upoznati, ako ne želi, onda ne znam što joj ostaje osim facebooka.
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 01:00   #59
Quote:
MissLoreen kaže: Pogledaj post
Svi moji prijatelji su u vezama. I njihovi prijatelji koje upoznajem su u vezama.
Evo autorici jedan konkretan savjet od mene da ne budem offtopic - pitaj ih kako i gdje su upoznali svoju curu/dečka, možda dobiješ inspiraciju kako i gdje tražiti.

Ako ti netko od njih odgovori da su se upoznali na planinarenju, reci im da mi pošalju broj svojeg žiroračuna jer će dobiti nagradu od 100 kuna od mene
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 01:09   #60
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam kako ti je.
Na prošlom poslu je bila fluktuacija mlađih ljudi spremnih na druženja i van posla i s nekima sam zadržala kontakt, ali sadašnji posao je prepun obiteljskih ljudi, neki su mlađi i od mene i iskreno, to me sve čini umornom i ne da mi se objašnjavati po pestoti put nekom novom da nisam udana i da me doma nitko ne čeka osim mačka. Imam par ljudi s kojima se viđam, ali kad svi radimo, to je tako kako je, nekad ti možeš, netko ne može i obratno.
Ne znam na kakvim se poslovima ljudi uparuju, a da to nije ljubavništvo s šefom i slične pizdarije. Ne znam ni gdje su ti single ljudi od 27-35 godina. Ne srećem ih, osim ovih koje poznajem već i s kojima se družim.

Hobiji, ljubimac, sve će to popuniti samo dio praznine. Bit ćeš malo manje sama. Recept za ostalo nemam ni za sebe. Čak i prijatelji su prijatelji, nitko ti ne može nadomjestiti partnera. Možeš proći torturu online upoznavanja, navlačiti na vrat čudake koji te opsjedaju seks ponudama ili dati šansu onim dosadnima jer tko zna... ili upoznati šarmere koji bi rado umakali u tri odjednom. Ili tko zna, možda baš ti budeš u onih mizernih neznamkoliko posto koji se sretno upare tako. Meni se to više ne da. Ako mi život ni na koji drugi način ne otvori priliku za nešto drugo, nešto uživo, ni ne treba mi.

Ne znam, planinari? Šeći psa, možda bude kao u filmovima... Tko zna.

To ti je mana samostalnog života. Kad živiš sa starcima, ma koliko gnjavaže bilo u tome, tu samoću ne osjećaš potpuno. Manje ti fali partner. Netko tvoj doma. Tlaka ti je. Ne znam.
Potpisujem od A do Ž.
Živim sam, starci su 15km dalje, vidimo se skoro svaki dan (žive na selu pa treba pomoći). Zimi se rijeđe vidimo. I bio sam u situaciji da bi tražio cimera da besplatno živi koliko mi je falilo komunikacije s nekim nakon posla.
Na poslu jest ekipa mojih god, ali većinom oženjeni, imaju svoje ekipe i društva, a i u 99% slučajeva nismo na istoj frekvenciji.

U zadnja 2mj sam krenuo u teretanu i na tečaj jezika, svaki dan neka aktivnost, nisam time uopće proširio broj poznanika (osim što sam u teretani sreo neke koje nisam vidio 5-15god) al imam manje vremena razmišljati s svom statusu.
Dobra je stvar i što teretana radi svaki dan do 23, pa petkom i subotom odem u 21, odradim trening, tuš i na spavanje, a ne razbijam glavu zašto vršnjacio banče s ekipom ili drmaju krevete.


Što se tiče uparivanja na poslu, čuo sam za te slučajeve, ali uglavnom se radi od firmama di je ekipa pola-pola po spolu, veće firme di ima i dosta mladih.
Kod mene 200 muških, 20 žena, čak 3 slobodne, od toga jedna udovica od blizu 50.
Šuška se i da je jedna slobodna našla "dečka" u firmi, mali problem je što taj ima ženu i 2 djece hehe.

Online dejtanje je meni osobno teški gubitak vremena. Govorim to nakon višegodišnjeg iskustva. Na iskrici sam napravio profil čim je nastala.
Uglavnom, neka se nitko ne naljuti, al onlajn postoje 2 vrste ljudi (i muških i ženskih)- oni koji bi brzinski sex, i oni s greškom. Bilo kakvom greškom. Izgled, karakret, neimanje muda da priđu curi vani, cure sa nemogućim kriterijima, cure sa povećim viškom kilograma. Eto, dovoljno je na iskrici pogledat cure 27-33god, većina puši, višak kila, a i solidan broj već ima djete iz neke veze/braka. Te s djecom u 90% slučajeva puše.

Od svih online stranica, jedino mi je Forum imao smisla hehe. Doduše, tu sam upoznavao sam cure na prijateljskoj bazi, naravno većina je nakon nekog vremena nestala iz mog života, a jedna mi je sad najbolja prijateljica.

Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
realno, glupo se upisivati u nesto, eto sa ciljem, mozda cu tamo nekoga upoznati, ljudi koji tamo jesu nisu dosli da upoznaju potencijalnog partnera, vec zato sto vole planinariti i prirodu, ajde ako se potrefi super, ali upisati neku aktivnost sa ciljem da nekog nađes, bude samo razocaranje, vjerovatno se to nece desiti
Apsolutno se slažem, ideš se bavit onim što te zanima, a ako u tome ima cura, super.
Ja sam davnih dana krenuo na planinarenje, najviše zato jer mi je dosadilo bančenje do 5 i prospavana nedjelja. Pa sam umjesto da idem spavat u 6, ustajao u 6 i ruksak na leđa. Imao sam 25god, prosjek je bio oko 40, s tim da je bilo i nekoliko studentica biologije
Nažalost, zbog sportske ozljede sam morao prestat s planinarenjem.
Inače, planinarenje ej super jer cjelo vrijeme možeš pričati.
Odeš neznam, na tečaj jezika, imaš 5 min prije i 5 nakon tečaja za komunikaciju.

Meni npr ponekad kažu da odem na ples, da ima cura. Znam da je to točno, al ples me slabo zanima, ai neznam više di bi ga utrpao u raspored.

Inače, trenirao sam borilačke sportove, tu je uvjek muška ekipa, dobro je što su mješovite grupe, al cure ugl prestanu trenirati nakon srednje (a srednjoškolke me ne zanimaju), one starije su trenerice, i ugl već imaju dečke trenere/nabrijane sportaše, išao na tečaj njemačkog, bilo je cura, al sve uparene (uglavnom su s dečkima dolazile) tako da nije bilo pomaka po društveno-ljubavnom pitanju.

Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Naravno da je savjet "uclani se na ples ili planinarsko drustvo" jebeno prepatetican iz razloga sto se ne uclanjuje da nekoga upoznas nego valjda ako te aktivnost zanima. S tim se slazem. No ljudi ovdje ne razumiju da postoji nesto sto se zove "social circle" i iz njega se upoznaju ovo sto autorica i ostali traze.

Problem nije u online aplikacijama niti uclanivanju u planinarska drustva, nego u njihovom socijalnom krugu koji je premali. No ako su vec takvi ponosni oh "loneri" sa smanjenim socijalnim krugom, onda neka budu i oh tako ponosni kad nemogu nac nikoga zbog toga i neka budu tiho bez cmizdrenja.
To je točno, al valjda si svjestan da se socijalni krug smanjuje s godinama.

žIvio sam u studentskom domu 3god, socijalni krug od 200-300 ljudi, nakon prelaska u stan, krug od 50 ljudi, dođeš do kraja faksa i već spadneš na 20 ljudi.
Sad sam na 10, u krugu 300km.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)

Zadnje uređivanje zbunjenixx : 27.02.2017. at 01:24.
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.