Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 03:30   #1
Problem zbog kojega cu vjerojatno ostati zauvijek sam

Htio bih objasniti šta mi se dešava već dosta dugo i zbog čega smatram da ću ostati sam, a budući da sam solo i da to traje dosta dugo pišem ovdje na US-u.

Moj najveći problem je impotencija uzrokovana malim kurcem.
Desilo mi se to jednom sa kurvom, da bi poslije i sa jednom curom koju sam jako volio, pa sam je zbog toga i ostavio (još uvijek i patim zbog toga), odnosno nakon neugodnosti koju mi je prouzrokovao fijasko u krevetu jednostavno nisam više mogao biti s njom. Jer prije kada sam bio sa nekom i kada sam bio mlad, nakon dva poljupca bi mi se digao pa je i u krevetu sve bilo u redu, a tada kada sam sa kurvom bio, nije mi se mogao dici pa mi ga je ona htjela oralno probuditi i jebiga, počela se smijati prilikom obrade zbog veličine i od tada je bilo sve gotovo sa mojim libidom, a kasnije i ljubavnim životom. Poslije se opet desilo i opet sam ostao sam nakon još jednog fijaska.

Tako da sada više i ne razmišljam o nekim uletima curama, odnosno ženama jer, ono, znam da im nemam što ponuditi u seksualnom smislu koji je jedan jako važan dio veze i razmišljam na način da prilikom svakog upoznavanja i možebitnog planiranja veze ulazim sa figom u džepu i zato više uopće ni ne pokušavam ništa.

Čak sam nedavno opet bio na par cuga sa jednom curom koja mi se svidjela, ali kada smo trebali definirati naš odnos jednostavno sam se povukao i tada uvidio da mi jednostavno nema smisla više išta pokušavati i tada sam shvatio da ću ostati sam. Jer koga bi zanimala neka romantika i neke slične pizdarije koje ja mogu ponuditi, a bez onog jako važnog momenta za vezu.

Jebiga, da sam bar u popove išao pa bih taj problem bar masno naplatio.

Mene u biti zanima da li netko ima sličan problem i kako i na koji način se nosi sa tom činjenicom da će stalno biti sam i kako si pomaže da to što bezbolnije prebrodi.

Jer ono, došao sam u situaciju da vidim neku žensku, dobre sise, dobro dupe i maštam kako bih s njom zagrljen gledao neki film ili neki csi a ne kako bih je puknuo.
I eto poslije toga se navčer zadovoljim i eto ti seksa...

A što je najgore obožavam žene, obožavam lijepo žensko tijelo, ali jebiga...

Ne bih volio da mi se ova tema prebaci na Psihologiju jer sam to tamo već inapravio, a u biti ono što ja mislim je da spada ovdje, jer se više radi o navikavanju na život solo nego o psihološkom rješavanju mog problema.

I da, imam preko 4 banke.
chamac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 03:42   #2
Oslobodi svoju muškost.

http://africkasljiva.com
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 08:15   #3
A kolki je taj mali kurac i zasto mislis da je impotencija uzrokovana njegovom velicinom?
Jesi li isao kod doktora sa tim svojim problemom?
Jesi li se seksao u proslosti?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:32   #4
Vec je bila tema prije par godina, jedan momak, visok, crn, zgodan a dolje 9cm, naravno stvorilo mu je to komplekse i takodjer se odlucio distancirati od cura zbog problema koji bi nastao sexom. E sad kazu iznad 7cm moze zadovoljiti zenu... naravno vecini ce biti los sex sa manje od 10cm, slabo se to ipak osjeti, vizualno je malo.
Ukoliko si iznad 10 mislim da ce se naci neka kojoj to nece smetat, pa azijci imaju oko 11 ili 12 i razmonzavaju se troduplo brze od europljanja, doduse i zene su im plice, bar tako je po istrazivanjima, ako te nece htjeti nijedna nasa evo ti azijatkinje, meni su bas nekako drage i nebi imao nista protiv veze sa njima.
Tvoj glavni problem je u glavi jer si nabijas komplekse da tvoje veze nece ici dobro sta se sexa tice i onda ti se zbog toga nece dici, moras se opustiti.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:14   #5
3D printeri će ti rješavati takve probleme u budućnosti
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 14:15   #6
mda, a jebat ce roboti, pa onda mozes na pivu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 17:41   #7
a jbg, svatko ima nekakav problem, i misli da je njegov najveći (problem)
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:01   #8
jebiga, tu moras biti brutalno iskren. odmah u glavu - imam malog. pa onda ona koja prihvati, valjda mozes nesto probati sa njom. mislim, realno, neke se kunu da je bitnija debljina/velicina nekih drugih stvari u zivotu.


doduse lako je promovirati spiritualnost i osjecaje dok ti se ne desi tako neki ekstrem.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:28   #9
Ne znam, ako ti se netko sviđa, onako baš, ništa nije toliki problem. Mogao si imati i velikog, a biti impotentan i šta će ti onda to? Seks je u glavi uvelike. No recimo, ja čovjeka koji ide na kurve ne bih nikad uzela u obzir. I ne podnosim muljanje. Iako znam zašto to ljudi rade. Ali nije fer nekome tek kad se zaljubi reći neke stvari. Doživjela sam jednom to. Nisam nijednom rekla ni jednu riječ, a mogla sam, mogla sam nabijati na nos i dići dreku, imala bih pravo. Ali važne stvari se moraju reći. Da ostaviš ljudima izbor prije nego im se uvučeš pod kožu.

No kažem, posve bih drukčije percipirala frajera koji ima malog i zato živi životom dostojnim depresivnog europskog filma i pada na samo dno jer - čemu ionako, nego frajera koji se unatoč tom hendikepu, jebiga, nećemo si lagati da je to samo tako i da nije išju, je, ali ne mora biti presudan išju, nastoji se povezati s ženama. No ono što mi je najgore dno jer ako već imaš takav problem, da ideš okolo i bariš žene prešućujući im to i da ih onda dočeka kinder surprise na licu mjesta. Nemoj to raditi. I ne govori ženama da si bio na kurvama. Testiraj se na spolne bolesti svakako. I odi liječniku, vjerojatno će ti trebati i terapeut da ispravljaš krive drine u tim godinama.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:35   #10
Quote:
chamac kaže: Pogledaj post
I da, imam preko 4 banke.


i tek sad te problem toliko zaintrigirao da si ga spreman podijeliti i čuti tuđa iskustva?

moš reč da sam jako zločest al kad prevališ još jednom tu cifru (godina) ovo ti se uopće neće više činiti problemom.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 00:19   #11
Quote:
chamac kaže: Pogledaj post
Htio bih objasniti šta mi se dešava već dosta dugo i zbog čega smatram da ću ostati sam, a budući da sam solo i da to traje dosta dugo pišem ovdje na US-u.

Moj najveći problem je impotencija uzrokovana malim kurcem.
Desilo mi se to jednom sa kurvom, da bi poslije i sa jednom curom koju sam jako volio, pa sam je zbog toga i ostavio (još uvijek i patim zbog toga), odnosno nakon neugodnosti koju mi je prouzrokovao fijasko u krevetu jednostavno nisam više mogao biti s njom. Jer prije kada sam bio sa nekom i kada sam bio mlad, nakon dva poljupca bi mi se digao pa je i u krevetu sve bilo u redu, a tada kada sam sa kurvom bio, nije mi se mogao dici pa mi ga je ona htjela oralno probuditi i jebiga, počela se smijati prilikom obrade zbog veličine i od tada je bilo sve gotovo sa mojim libidom, a kasnije i ljubavnim životom. Poslije se opet desilo i opet sam ostao sam nakon još jednog fijaska.

Tako da sada više i ne razmišljam o nekim uletima curama, odnosno ženama jer, ono, znam da im nemam što ponuditi u seksualnom smislu koji je jedan jako važan dio veze i razmišljam na način da prilikom svakog upoznavanja i možebitnog planiranja veze ulazim sa figom u džepu i zato više uopće ni ne pokušavam ništa.

Čak sam nedavno opet bio na par cuga sa jednom curom koja mi se svidjela, ali kada smo trebali definirati naš odnos jednostavno sam se povukao i tada uvidio da mi jednostavno nema smisla više išta pokušavati i tada sam shvatio da ću ostati sam. Jer koga bi zanimala neka romantika i neke slične pizdarije koje ja mogu ponuditi, a bez onog jako važnog momenta za vezu.

Jebiga, da sam bar u popove išao pa bih taj problem bar masno naplatio.

Mene u biti zanima da li netko ima sličan problem i kako i na koji način se nosi sa tom činjenicom da će stalno biti sam i kako si pomaže da to što bezbolnije prebrodi.

Jer ono, došao sam u situaciju da vidim neku žensku, dobre sise, dobro dupe i maštam kako bih s njom zagrljen gledao neki film ili neki csi a ne kako bih je puknuo.
I eto poslije toga se navčer zadovoljim i eto ti seksa...

A što je najgore obožavam žene, obožavam lijepo žensko tijelo, ali jebiga...

Ne bih volio da mi se ova tema prebaci na Psihologiju jer sam to tamo već inapravio, a u biti ono što ja mislim je da spada ovdje, jer se više radi o navikavanju na život solo nego o psihološkom rješavanju mog problema.

I da, imam preko 4 banke.
O di si legendo! Sam da te pozdravim! Ah kurve i mali pimpeki! Prezakon!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 00:48   #12
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kolki je taj mali kurac i zasto mislis da je impotencija uzrokovana njegovom velicinom?
Jesi li isao kod doktora sa tim svojim problemom?
Jesi li se seksao u proslosti?
Ma malo za popizdit.
Ma jesam i prije nisam imao problema, ali sada imam. I bio sam kod doktora, nije me ni pregledao nego rekao da moram početi sa zdravim životom, prestati pušiti, naći si nekoga i da onda opet dođem.
chamac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 01:04   #13
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam, ako ti se netko sviđa, onako baš, ništa nije toliki problem. Mogao si imati i velikog, a biti impotentan i šta će ti onda to? Seks je u glavi uvelike. No recimo, ja čovjeka koji ide na kurve ne bih nikad uzela u obzir. I ne podnosim muljanje. Iako znam zašto to ljudi rade. Ali nije fer nekome tek kad se zaljubi reći neke stvari. Doživjela sam jednom to. Nisam nijednom rekla ni jednu riječ, a mogla sam, mogla sam nabijati na nos i dići dreku, imala bih pravo. Ali važne stvari se moraju reći. Da ostaviš ljudima izbor prije nego im se uvučeš pod kožu.

No kažem, posve bih drukčije percipirala frajera koji ima malog i zato živi životom dostojnim depresivnog europskog filma i pada na samo dno jer - čemu ionako, nego frajera koji se unatoč tom hendikepu, jebiga, nećemo si lagati da je to samo tako i da nije išju, je, ali ne mora biti presudan išju, nastoji se povezati s ženama. No ono što mi je najgore dno jer ako već imaš takav problem, da ideš okolo i bariš žene prešućujući im to i da ih onda dočeka kinder surprise na licu mjesta. Nemoj to raditi. I ne govori ženama da si bio na kurvama. Testiraj se na spolne bolesti svakako. I odi liječniku, vjerojatno će ti trebati i terapeut da ispravljaš krive drine u tim godinama.
U biti da, u pravu si u većini toga, samo kad se već kurvi dotičemo, nećeš vjerovati koliko ljudi idu na kurve i koliki od njih će ti reći da ne bi nikada seks platio pa ga sretneš negdje ili se izlaju pijani. Kod nas je to tabu, ali svi idu, i svi će ti reći da im se to gadi i da nikada ne bi. Pogotovo kada dođu u neke godine.

I upravo zbog tog osjećaja varanja u samom početku nečega sam i odlučio da neću ništa pokušavati ubuduće, ali kako sam gore i napisao treba se znati i nositi s tim.
chamac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 01:07   #14
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post


i tek sad te problem toliko zaintrigirao da si ga spreman podijeliti i čuti tuđa iskustva?

moš reč da sam jako zločest al kad prevališ još jednom tu cifru (godina) ovo ti se uopće neće više činiti problemom.
A ono stalno misliš možda je to trenutno, možda ovo, možda ono... a godine idu
chamac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 04:44   #15
Mislim da ti je jedina greška bila to što si išao u kurve, ako to je bila kurva, a ne neka dobra cura koja te odbila pa si je prozvao kurvom.

Pozdrav
Dora
dorasplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 10:06   #16
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam, ako ti se netko sviđa, onako baš, ništa nije toliki problem. Mogao si imati i velikog, a biti impotentan i šta će ti onda to? Seks je u glavi uvelike. No recimo, ja čovjeka koji ide na kurve ne bih nikad uzela u obzir. I ne podnosim muljanje. Iako znam zašto to ljudi rade. Ali nije fer nekome tek kad se zaljubi reći neke stvari. Doživjela sam jednom to. Nisam nijednom rekla ni jednu riječ, a mogla sam, mogla sam nabijati na nos i dići dreku, imala bih pravo. Ali važne stvari se moraju reći. Da ostaviš ljudima izbor prije nego im se uvučeš pod kožu.

No kažem, posve bih drukčije percipirala frajera koji ima malog i zato živi životom dostojnim depresivnog europskog filma i pada na samo dno jer - čemu ionako, nego frajera koji se unatoč tom hendikepu, jebiga, nećemo si lagati da je to samo tako i da nije išju, je, ali ne mora biti presudan išju, nastoji se povezati s ženama. No ono što mi je najgore dno jer ako već imaš takav problem, da ideš okolo i bariš žene prešućujući im to i da ih onda dočeka kinder surprise na licu mjesta. Nemoj to raditi. I ne govori ženama da si bio na kurvama. Testiraj se na spolne bolesti svakako. I odi liječniku, vjerojatno će ti trebati i terapeut da ispravljaš krive drine u tim godinama.
OK, a u kojem trenutku ti predlažeš da se povuče tema malog kurca? Na prvoj kavi? Drugoj? Nakon prvog poljupca? (u biti to si rekla da je već prekasno).

Ja isto smatram da to treba reći, ali sasm bez ideje kada. Jer ako kaže odmah, ispada čudak, možda i manijak. Mislim, kako bi ti reagirala da ti lik odmah kaže da ima mali pimpek? Prije prvog poljupca ne znam da li ima smisla to govoriti jer si lik minira bilo kakav daljnji kontakt 100%. Ako to radi nakon poljupca, moguće da je druga strana već zaljubljena i onda imaš problem koji si navela.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 15:11   #17
Znam lika koji ima mikropenis, zajebavali su ga za to i frendovi i cure, svašta je proživio.
Ali unatoč tome je s vremena na vrijeme imao cure, neke duže, neke kraće.
Sad na kraju ima ženu i dijete (nadam se njegovo )

Dakle nisi ni prvi ni zadnji kojeg je sudbina tako proklela.

Dok god tako briješ u glavi, neće ti biti bolje.
Možda bi bilo dobro da potražiš stručnu pomoć, ako do sada nisi ništa riješio sam sa sobom.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 15:15   #18
Imaš 4 banke čoeče. Moga si dosad ostavit koji somić sa strane i otić si ga povećat ako te to toliko prca u glavu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 15:22   #19
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
OK, a u kojem trenutku ti predlažeš da se povuče tema malog kurca? Na prvoj kavi? Drugoj? Nakon prvog poljupca? (u biti to si rekla da je već prekasno).

Ja isto smatram da to treba reći, ali sasm bez ideje kada. Jer ako kaže odmah, ispada čudak, možda i manijak. Mislim, kako bi ti reagirala da ti lik odmah kaže da ima mali pimpek? Prije prvog poljupca ne znam da li ima smisla to govoriti jer si lik minira bilo kakav daljnji kontakt 100%. Ako to radi nakon poljupca, moguće da je druga strana već zaljubljena i onda imaš problem koji si navela.
Na petoj kavi...ili šetnji. ne tema malog, nego tema penisa.
moguće je i slučajno dotaknuti pa onda provjeriš i funkciju.
vrijeme piči i ne smije biti asimetričnih informacija u vezi.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 15:23   #20
Ako vrijeme piči, koji krc čekat do pete kave?
Odmah na prvoj kavi se poznaju junaci
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.