Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2011., 11:11   #21
Mislim da to baš i nije istina. Meni je npr. bila najbolja svadba od moje frendice koja se udala samo zato kaj ju je svekrva maltene prisilila (bila je trudna). Ona se htjela udati tek sljedeće godine, kad već rodi i malo se oporavi. Pozivnice smo dobili preko maila, jedino smo sljedeći mjesec dobili kao zahvalnicu njihovu sliku.
Nakon crkve smo imali tulum kod njih u kući. Mladi su bili dole u stanu mladenaca, a "stari" na katu. Zabava nije trajala do jutra i slušala sa muzika, pričalo se, jela se torta... ono kao malo bolji rođendanski tulum, još su u dvorištu složili klupe i stolove pa nismo napravili ni previše nereda
Meni je to bila odlična svadba.
__________________
Ti ništa ne znaš Jone Snow.
Pink Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 11:18   #22
Bljak, mrzim pohoditi vjenčanja. Do sad sam bila samo na jednom.
Uvijek se spretno izvučem kad treba otići na to čudo.
Vjenčanje kao vjenčanje, znam samo da će moj biti fešta gdje ćemo se svi razvaliti od piva i rakije 3 dana....
I have a dream
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 11:34   #23
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
ne volim horore


Ako si hrabar, klikni na temu Gošće u bijelom

Nećeš požaliti : zli smiješak:

Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
da..ako im je to najsretniji dan zasto se onda razvode..da bi bilo jos sretnih dana..
Razvode se samo tamo neke nezasitne kojima jedan najsretniji dan u životu nije dovoljan. Pa se udaju opet i opet.
Pa nove cipele, nova vjenčanica, puno poklona, ah
Ti mrčkavi ništa ne kužiš, a činio si se tako bistar momak
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 11:42   #24
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ako si hrabar, klikni na temu Gošće u bijelom

Nećeš požaliti : zli smiješak:
ovo mi je ipak prihvatljivija solucija
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 12:07   #25
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
ovo mi je ipak prihvatljivija solucija
Blah, mekušac
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:04   #26
žene su barem izabrale jedan dan u životu koji će im biti 'najsretniji',
a koji je to vama, aaaaaa???????
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:09   #27
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
žene su barem izabrale jedan dan u životu koji će im biti 'najsretniji',
a koji je to vama, aaaaaa???????
El Clásico najmanje dva puta na godinu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:28   #28
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
El Clásico najmanje dva puta na godinu
Što ti je onda bilo onih 18 dana kad su odigrali 4 puta?!
Nije fer, to ti je kao da si se 2 puta vjenčao
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 15:11   #29
Tvoja draga se tako udavala, el mariachi, pa još nisi uspio izliječiti traume? Zašto ne posjetiš stručnu osobu?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 15:17   #30
to su traume iz djetinjstva
nego, uskoro će El Clásico najnovija vijest je da je Barcelona izgubila, ako Real danas pobijedi imat će 6 bodova prednosti... zanima me koliko vjenčanja ima u Španjolskoj na taj dan
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 15:25   #31
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
to su traume iz djetinjstva
nego, uskoro će El Clásico najnovija vijest je da je Barcelona izgubila, ako Real danas pobijedi imat će 6 bodova prednosti... zanima me koliko vjenčanja ima u Španjolskoj na taj dan
Hahah. To su te traume znači, a onda su se prilijepile i nove (monstrum udavača). A, da... tako to ide.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 16:11   #32
el mariachi najjaci tip na forumu,AJMO CAREEE
ne zajebavam se,slazem se s tobom i u ovoj temi i onoj o sjebanim drustvenim vrijednostima.
henkak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 16:57   #33
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
el mariachi najjaci tip na forumu,AJMO CAREEE
ne zajebavam se,slazem se s tobom i u ovoj temi i onoj o sjebanim drustvenim vrijednostima.
Valjda najveći kompleksaš sa foruma. Ne prođu dva dana, a da ne otvori neku temu o svadbama i udavačama.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 17:07   #34
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Valjda najveći kompleksaš sa foruma. Ne prođu dva dana, a da ne otvori neku temu o svadbama i udavačama.

vidim tvoje postove na ovoj temi,vjerojatno su ti i ostali takvi,neda mi se pregledavati,ali iskreno mislim da si ti zapravo iskompleksirana glupaca,aj bok.
henkak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 17:09   #35
Nije ona takva, samo bi se htjela udati a niko ju neće
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 18:57   #36
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Tvoja draga se tako udavala, el mariachi, pa još nisi uspio izliječiti traume? Zašto ne posjetiš stručnu osobu?
eto sad ja imam traume a ti dolazis na MK kutak citati traumaticne postove..e sad ko je to lud
ja sam primjetio da zenske dolaze na MK hvatati muskarce jer im je dosta sonja i papucara kao sto su njihovi ocevi i tamo neki skravatom.. nema muskarca do kopaca kanana
krkimir: tog posta se ne sjecam..ko je taj dzoker..ovaj moji nisu imali tv al zar crtani nije bio u 7 i 45 il da pitamo cilku
henkakk: nisi u pravu kad je lozimka u potpitanju..pogledaj malo i kad je se ko uclanio na forum..ovdje se neke osobe godinama zezaju na isti nacin..nije nesto posebno ali eto popravis si dan i istreses se..onda obicno dodju neke zenske koje brane feministice ( to su one sto imaju brkove i ne briju noge) i onda pokusavaju u nekoliko stotina postova u 2-3 mjeseca pokazati kako mi nismo u pravu a kako su njihova stajalista 100% istinita.. i onda nestanu..kao onaj puz iz Andriceve knjige Zapisi pokraj puta .."Da su puzevi golaci koji zive svoje male zivote ostavljajuci samo sluzavi trag" i onda nastavlja u carpe diem tehnici (druga palatalizacija ili sibilarizacija) da je bolje brzo izgorjeti da se zna da se postojalo.. u biti samo se u pola slazem s njim..no k vragu ne mogu naci taj citat
krkimir: a sto je ti ne bi ozenio..kako se zvala ona sto te jedno vrijeme ganjala.. slizim je bila isto zaljubljena u tebe (tako mi ove sangrije koju upravo pijem)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:06   #37
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
tako mi ove sangrije koju upravo pijem)
Ja se neću nikada udati ako mi daš malo sangrije
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:24   #38
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Ja se neću nikada udati ako mi daš malo sangrije
el_em gives enter sandvumen sangriju shvatajuci ozbiljnost trena da se ona ne zeli udati

meni nije jasno kako zenske idu u wc u vjencanici..mislim..covjece pola sata ti treba da je skines i pola za obuci..i kako sjede na skoljki..bolesto..mislim te zene stvarno ne znaju sto znaci pragmaticnost..i jos misle da izgledaju lijepo..
zamislte ljepoticu u vjencanici na skoljci..ni njena mama ne moze misliti da je to nesto lijepo
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:31   #39
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Ocel mi neko objasniti sto je to posebno u svadbama?
Ne samom cinu vec u pripremama oko tog.
Sve zene razmisljaju otprilike ovako: nije bitno jel volim kretena za kojeg se udajem..bitno je da ce sve zene gledati i zavidjeti mi na aljinki i bijelim cipelama. Taj dan sam glavna. Taj dan sam carica. Nema veze ako se razvedem. To je moj dan.
Znam jednu koja je na svoju trecu svadbu zovnula oko 60 ljudi koji su se kladili kad ce biti cetvrta.
Zasto zene to planiraju tako pomno. Da koriste malo svoje mozgice kao pri pripremama za svadbu mogle bi dobiti po kojeg novela. Ovako gledaju RV, BB i slusaju cajke. Hrana iz mekdonaldsa.
I onda ko fol tradicionalne su. Sto to znaci? Znaci da moras ici klati kokos da bi pospricao plahtu krvlju jer eto mlada nije jebana samo u uho. I bijela aljina. Zenon bi se sakrio u zemlju grcku sa svojim paradoksima kad ovo cuje.
Onda najbolje su one glupace (maloj reci) koje planiraju ko ce gdje sjediti. Naravno glazba je vrlo bitna. Nesto visoko. Kad se popije svi se pale na cajke.
I kako to vec ide poslije sedam dana krece prica "Dobro je meni moja mama rekla..."Jebala to ona misli se mladozenja.


Sto je to posebno u tim svadbama;
ja eto volim otici tamo..pojedes..popijes...tjeras muhe s mesa..pa jos koju popijes.. pa gledas zene okolo..onda jos popijes .i tako.
Ali zene..one to rade po principu "Pero to cijeni"
Zasto zasto zasto?

hahaha, ovakvo brdo gluposti nisam davno procitala, pa gdje ti to zivis jadni covjece
ovo mi zvuci ko neka trashy crna komedija, el mozda nemas puno toga, ali maštu imaš
__________________
One for the money two for the show
evamattiolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:31   #40
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
el_em gives enter sandvumen sangriju shvatajuci ozbiljnost trena da se ona ne zeli udati
meni nije jasno kako zenske idu u wc u vjencanici..mislim..covjece pola sata ti treba da je skines i pola za obuci..i kako sjede na skoljki..bolesto..mislim te zene stvarno ne znaju sto znaci pragmaticnost..i jos misle da izgledaju lijepo..
zamislte ljepoticu u vjencanici na skoljci..ni njena mama ne moze misliti da je to nesto lijepo
Pa ja znam neke koje pišaju stojećki
Ružno za vidjeti, ali vjerojatno su to generacijama prije vježbale udavače i njihove majke, pa se to prenosilo s koljena na koljeno....

Kad će ta sangrija, ja čekam....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger