Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2015., 12:17   #1621
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
Dakle cilj je doć u željenu grupu i održavat se...a onda dalje radi što hoćeš...kupuj dionice,prodaj,klikaj taskove,smotaj frulu,nije bitno
Cilj koji koliko kosta i koliko je isplativ? Navlakusa za naivne... I jos ti swapovi... sve je to vec vidjeno ali ljudi i dalje padaju na te fore!
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 12:42   #1622
Taj cilj je bio prije, dok je PV još valjao, tamo krajem 2014. godine i tada sam i ja tako igrao. Bio sam na 750k BAP-ova i imao dnevno reklame od 10+ $ dakle cca 3$ i više čistog profita. Ali sada smo ti lijepo izračunali koliko zarađuješ dnevno (cca 1$ u toj grupi čistog profita). Za doći na 720k BAP-ova treba uložiti 250$, 5 dana u tjednu x 1$ x 4.5 tjedna u mjesecu je cca 22.5$, ajde recimo 25$ mjesečno. Treba ti 10 mjeseci ili više (recimo godina dana) samo da bi isplatio uloženo. U tih godinu dana može biti i više swap-ova, a nek ponove opet onu "pljačku stoljeća" sa swap-om i gotov si.

Čemu usporedbe sa drugim PTC-evima? Pa tko još klika za par cenata dnevno !? Klasičan PTC nije isplativ ako nemaš ogroman broj referala. Pa nisam lud ni glup da klikam za 10 cenata dnevno, pa makar mi to uzelo 2 minute dnevno, što ću sa tih 10 cenata !? Nemaš na kraju mjeseca niti za kavu platiti PV je po meni i sada na rubu isplativosti, ako zaradiš 1$ dnevno a treba ti 20 minuta dnevno, jednostavnom računicom dođeš da je satnica <= 20 kn što je čak i OK. Ali radiš samo 20 minuta dnevno pa ti je mjesečna zarada nikakva. A ako uzmemo u obzir da moraš za doći na to uložiti 250 $ i da će ti trebati godinu dana da ih isplatiš, to je uz ove swap-ove po meni preveliki rizik. A u tih godinu dana ćeš naskupiti sati besplatnog rada koje moraš isto tako isplatiti. 20 minuta dnevno, 5 dana u tjednu, ispada oko 7.5 sati mjesečno odnosno 75 sati u 10 mjeseci. Uzmi satnicu 10 kn (što je neki minimalac) i nakon godinu dana osim uloženih 250$ imaš još 750 kn koje ti sustav duguje dakle oko 400$ trebaš isplatiti da se namiriš.

Evo i ja sam prebacio sve BAP-ove u dionice. Ako se jednog dana PV vrati na staro stanje i ako budu garantirali da ne bude swap-ova barem godinu, godinu i pol, možda se vratim u PV. Uostalom, kao što je @melodic.haze rekao, cijena dionica više ne bi smjela padati pa ovom prodajom BAP-ova, ako kasnije cijena dionica na raste mogu dobiti više BAP-ova nego što sam imao.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 19:58   #1623
Ma čovječe

Ja sam imao 2 milijuna BAPa

I dobivao tipa 2$ dnevno u reklamama

Ako netko želi klikati, neka klika

Ionako nama donosi profit

Btw, evo dionice na 0.022
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 20:11   #1624
Netko luđački kupuje. 0.0226 trenutno. Neka neka, bilo je i vrijeme, samo pitanje dokle će potrajati. Imam feeling da to jedna ili mali broj osoba kupuje i prije ili poslije će stati. Ja imam još što čekati barem do 0.10$
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 20:22   #1625
Pa tako dionice i rastu da.

Ja na 0.1 imam 1000$ tako da ^^

Vjerojatno ću prodat prije sumnjam da će to ić na 0.1.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 20:33   #1626
Psst! Mora meni je 0.1 minimum isplativosti, optimalno preko 0.25. Jer sam prije swapa veliku većinu imao u BAP-ovima.

Sent from my Sony Xperia Z1 using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 08:08   #1627
Čekamo da se pokrenu stvari, realnost je da ako veliki igrači vide da ovo ide nekam, 0.1 pa i 0.2 je tu začas.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 14:01   #1628
Uff

Ako bude 0.1

Ja imam 1600$
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 15:30   #1629
A ja samo 500-njak $ na 0.1 Zato kažem da mi je to minimum, preko 200$ sam investirao a još barem toliko "zaradio" po nekoj minimalnoj satnici na uloženo vrijeme samo za klikanje (bez praćenja dionica).

Uskoro je na 0.03$. A razmišljao sam o ulaganju dok je bilo 0.008$. Da sam uložio tada 100$, sad bi imao 350$, iliti 250$ profita... Ali da sam ja uložio, sad bi dionice bile vjerojatno na 0.001$, jer eto takve sam sreće
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 18:54   #1630
a jbg, i ja sam još tisuću mislio ubacit

a sad qurac, ne treba mislit, treba djelovat
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:04   #1631
Ja sam skupio dovoljno iskustva da skužim kako sistem funkcionira i vjerujem da ću od sada samo profit ostvarivati.

Kada su bile ispod 0.01 ja sam znao da je teško da je kraj sistemu jer je previše uloženo i previše se novaca vrti da bi se samo olako odustalo, ali nažalost nisam imao više od 25$ Bitcoina za ubacit.

Evo već sada sam na 300% ROI.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 01:45   #1632
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
no meni se bavi ovim poslom i dalje...ni 20 minuta dnevno...
Mislim da hitno moraš kod dobrog urara.

Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
Zašto olakšanje? ne kontam šta će ti dionice sad bez reklama i zarađivanja...
Hmm...a kojeg to zarađivanja???
Prije swapa bio sam u 7. grupi i zarađivao tih zadnjih mjesec-dva u prosjeku svega pola $ na dan.
Kad odbijem 2/3 koju sam konstantno reinvestirao da bih se održao u grupi, ostalo mi je oko 15-20 centi čiste zarade dnevno, a za nju mi je trebalo oko sat i pol do dva jer sam dnevno dobivao 150-200 reklama, a najbrže što možeš isklikati je oko 100 reklama na sat ili mrvicu više ako baš ništa drugo ne radiš. I to ako klikaš po onoj metodi "otvori jednu, upiši captchu, otvori drugu, klikni 3 reda teksta, vrati se na prvu, čekaj da prođe, potvrdi, zatvori, sad otvori onu drugu" koja je spremna i ponavljaj postupak...

Onda se desio swap, dogurao sam do 5. grupe, mislio sam i dalje, ali sam ubrzo shvatio da to nema smisla. Održavao sam se u grupi, ali kad sam pod zadnje počeo dobivati po 200-250 reklama na dan, za njih mi je trebalo 2-2.5 sata, a "bruto" zarada je bila u prosjeku 50-60 centi u mojoj grupi.
Kad opet odbijem 2/3 koje reinvestiraš ako želiš ostati u grupi, ostalo mi je 15-20 centi na dan.
Za 2-2.5 sata rada.
Jest da je to najlakši posao na svijetu, klikaš, piješ pivo i slušaš muziku, ali ipak, daleko više se zaradi skupljanjem novčića koje nađeš na cesti.

Dakle, sve tvrdnje da se na klikanje potroši 15 min i da se isplati investirati, reinvestirati i da sve ovo ima smisla - ne drže niti kap vode.
Sve je ovo čisto gubljenje vremena i dobra škola.
Zato sam lijepo zamijenio sve u dionice i čekam da porastu toliko da vratim ulog. Da bi se to desilo, meni je dovoljno da dođu nešto ispod 5 centi. Ako porastu preko toga - super, mogu pričekati da vidim. Ako ne - nema veze, bitno da vratim uloženo. Iako mislim da ću odmah uzeti samo da sam na nuli jer opet padaju, to može trajati vječno...

Po meni, puno bolja stranica od PV-a je Advertzer, možda trenutno i najbolja takva. Ne preporučam nikome , dapače, samo kažem.
U 3. grupi zarada je oko 30 centi (bila je i 90 nakon swapa, ali svaki dan pada i polako se i neumoljivo bliži novi swap).
No, za sve ovo, pa i puno veću zaradu u višim grupama, treba ti doslovno 10-15 min s tim da ne možeš klikati drugačije nego jednu po jednu. Po meni, to je puno bolje od PV-a, ali i od tuda bježim, još mi malo fali da sam na nuli.

Ipak, kao što i tate-mate za ovu temu (mekerica i melodic.haze) kažu, i ja smatram da su svi ovakvi sistemi neodrživi i da u njih ne treba ulaziti.
Ali čovjek se uči dok je živ.

Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Bilo je slicnih vec shema i stranica i to je osudjeno na propast cim morate placati da biste klikali. Onda radije radite taskove i bez ikakvog uloga svaki dan mozete imati po koji dolar na pouzdanim stranicama...
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 02:26   #1633
Ustanovili smo da BAP nije isplativ da, ništa novo.

Advertzer je čisti ponzi i ako se ne varam već je propao ili uskoro će.

Ja sam danas mogao cashoutati 500$ da sam prodao dionice i otići kući sa 300$ profita ali nisam htio čekam barem 750$.

Sada su dionice opet pale ali mislim da je to samo privremeno.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:12   #1634
Ja nisam tata-mata za ovo, samo spamam previše pa ti se možda čini jer je moj svaki drugi post
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 13:24   #1635
Samo da se nadovežem - sistem uistinu nije održiv, zato je tu debt swap.

A radi se na održivosti samo da se razumijemo, to je ogromna razlika.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 15:09   #1636
Što mislite ima li kakve opasnosti da se MTV i PV razdvoje? Bilo je spomena o toj mogućnosti. Nemam puno dionica ali dio je u jednoj a dio u drugoj pa ne znam može li se to prebacivati.
__________________
ave, ave sveti Krševane
Krševan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 21:17   #1637
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Ja nisam tata-mata za ovo, samo spamam previše pa ti se možda čini jer je moj svaki drugi post
Ma znam ja dobro razlikovati kad netko samo puno piše od onoga kad netko kuži i zna objasniti.

Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Samo da se nadovežem - sistem uistinu nije održiv, zato je tu debt swap.
Upravo tako.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 13:59   #1638
PayPal je back za kupnju adova.

Zanimljivo, držim fige da su za nas shareholdere good times ahead.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 17:07   #1639
Nisam dugo bio ovdje...vidim opet svakakvih gluposti...Advertzer bolji od PV? mislim da ga uopce ni nema više pa neću komentirat...
Vidi se da neki ne znaju cijelu suštinu PV-a i zato ga ne smatraju tako dobrim kao ja...
Odg na 2 stvar...sad u grupi 7 od 360k+ bapa imas cisto 1$ dnevno a swapa nema na vidiku...
I da ti odg na glupost o 200 reklama dnevno...valjda si cuo za ad filter ,stavis ga na 0,01 ili 0,02 ovisno o vremenu i grupi i imas oko 50 reklama koje pregledas reklativno brzo ,uostalom nevjerujem da je puno ljudi nešto prezaposleno kad 90% visi po fejsu pola dana,ukljucujuci i zaposlene..pa sad da nemas pola sata dnevno za kompom a usput mozes radit sto hoces 30 sec dok traje reklama...
Dionice su super isto al stajem u potpunu obranu PV-a
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 18:10   #1640
jel to znači da se može i isplata tražiti preko paypala ili je to samo za depozite?
znamkuhat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.