Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2009., 17:28   #41
da, čini se da je to to.. nema to veze s urednim stopalima, dogodi se kad te neke cipele stalno žuljaju na istom mjestu i bude stvarno jako bolno... ja sam jedan jedini put to imala i ispočetka nisam ni znala da je to to, izgledalo mi je kao ubod od nečega, i bolilo je pregrozno.. flasteri mi ništa nisu pomogli, otišla sam u doktora da mi reže, to mi isto nije pomoglo, baka mi je onda stavljala svega i svačega na to, strugala sam i vadila i opet ništa, umirala sam i od nervoze više. na kraju kad je malo oslabilo(pola godine nakon što sam trpila to na nozi) sam jedan dan uzela iglu i raskopala to najdublje što sam mogla da bi izvadila neke crne štapiće iz toga i odtada to više nemam. i daj bože da više ni ne budem imala
__________________
little fucking goat
LittleGoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 19:16   #42
Quote:
LittleGoat kaže: Pogledaj post
da, čini se da je to to.. nema to veze s urednim stopalima, dogodi se kad te neke cipele stalno žuljaju na istom mjestu i bude stvarno jako bolno... ja sam jedan jedini put to imala i ispočetka nisam ni znala da je to to, izgledalo mi je kao ubod od nečega, i bolilo je pregrozno.. flasteri mi ništa nisu pomogli, otišla sam u doktora da mi reže, to mi isto nije pomoglo, baka mi je onda stavljala svega i svačega na to, strugala sam i vadila i opet ništa, umirala sam i od nervoze više. na kraju kad je malo oslabilo(pola godine nakon što sam trpila to na nozi) sam jedan dan uzela iglu i raskopala to najdublje što sam mogla da bi izvadila neke crne štapiće iz toga i odtada to više nemam. i daj bože da više ni ne budem imala
Nismo se razumjele. Kad kažem uredna stopala, mislim na izbjegavanje nošenja ikakve obuće koja deformira stopalo. Samo udobno i ništa više. Zato mi i je čudno što imam prokleto kurje oko.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 06:18   #43
kurje oko se zove verucca ili verrucca na engl. imala sam jednom, trajalo je godinu i pol dana, uzas!!!!
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 06:29   #44
jedan poznanik je kurje oko rjeshavao pepelom cigarete..
__________________
...a mozhda sam samo blesav shto vechito budan dremam i serem kojeshta, serem tamo gde chuda nema...
VuXs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:24   #45
Quote:
Black Milk kaže: Pogledaj post
kurje oko se zove verucca ili verrucca na engl. imala sam jednom, trajalo je godinu i pol dana, uzas!!!!


:pada u nesvijest:

Temeljito operiram žiletom namočena stopala svakih par dana, čak sam i na neke crne štapiće naišla (koje goat spomenu) ali se govno stalno vraća, mamumujebem. Ubija mi hodanje, boli sve jače. Danas sam tražila po Schollovim policama flastere ili što već za žuljeve i šta nađoh? Ništa
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:54   #46
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Nismo se razumjele. Kad kažem uredna stopala, mislim na izbjegavanje nošenja ikakve obuće koja deformira stopalo. Samo udobno i ništa više. Zato mi i je čudno što imam prokleto kurje oko.
a vidiš ja stalno u neudobnim štiklama, pa nigdje kurjeg oka!
Život je stvarno nepravedan.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 20:42   #47
Quote:
VuXs kaže: Pogledaj post
jedan poznanik je kurje oko rjeshavao pepelom cigarete..
to sam i ja probala, kriška pamidore i pepela po njoj, i to ti prodre u kožu, i smekša je, to sam preko noći držala. al meni ni to nije pomoglo :/


Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post


:pada u nesvijest:

Temeljito operiram žiletom namočena stopala svakih par dana, čak sam i na neke crne štapiće naišla (koje goat spomenu) ali se govno stalno vraća, mamumujebem. Ubija mi hodanje, boli sve jače. Danas sam tražila po Schollovim policama flastere ili što već za žuljeve i šta nađoh? Ništa
odi kod oktora da ti ga skine skalpelom, dobit ćeš inekciju i nećeš osjetit ništa. ne boli ni kasnije. meni to nije baš rješilo skroz, al kasnije sam ga mogla sama iščupat puno lakše. nema štete da probaš
__________________
little fucking goat
LittleGoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 14:16   #48
Kurje oko

Što napraviti sa kurjim okom na nožnom prstu?? Preporuke za Rijeku-medicinski ili dobar pediker, molim....
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 00:31   #49
Moj suprug je imao u 2 navrata kurje oči.
U apoteci kupiš flastere i učiniš po uputstvu.
Kad skineš flaster, šivaću iglu malo stavi u plamen i kopaj. To mjesto gdje je bio flaster je potpuno bijelo i ne osjećaš bol.
Moraš kopati tako duboko dok ne izvadiš jednu crnu točkicu. Kažu da je to korijen.
Za dva dana si kao nova.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 23:00   #50
Svakako riješi što prije jer se to može samo širiti i još više boljeti. Odi u ljekarnu i traži tekućinu za kurje oči, znat će tete. S tim namaćeš nekoliko dana, ne znam sada točno koliko dok se koža oko kurjeg oka ne otkine i to oko ne izađe van...To je način da ga se riješiš zauvijek...Ili bar dok se ne napravi novo od loše obuče. Ja sam imala jedno prije 12 godina, Sad opet imam jedno, ali sam lijena ući u ljekarnu...
ana.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 16:51   #51
Ja sam jedno dobio od patika, na tabanu! Bolilo je užasno jedno vrijeme, ali poslije nekog vremena sam je ispao sa korijenom
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:53   #52
jel ovo kurje oko?

klik
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:31   #53
Kurje oko [HITNO SU MI POTREBNI DOBRI SAVJETI KAKO GA UKLONITI]



Imam kurje oko vec godinu dana, krenulo od jedne tacke koja se povremeno sirila ali jako sporo. Koristio sam razne flastere, bezuspjesno samo dzaba bacanje para.Probao neku kao kiselinu koja bi trebalo da ga unisti nista uspjesno samo bolove dobijes. Posle sam isao doktoru spavljivao tecnim azotom ( i pridrzavao se njihovih uputa da nakon 4 ili 5 dana odsjecem ono bjelo nakon sto dobro pokiselim noge u slanu vodu i opet nista) isao sam na jedno 4 ili 5 tretmana i evo vidite do cega je doslo. Ja vise neznam sta da radim ako mi doktori nisu pomogli ko ce onda. Uglavnom neide na dobro zato molim sve koji mi misle dati dobar savjet cijenicu to mnogo. Nebi ovo pozelio ni najgorem neprijatelju. Hvala unaprijed.
Almiraga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 23:36   #54
Eto i ja dobio kurje oko prije cca mjesec dana.
Pokušao sam ga sam riješiti "kopanjem" ali nemam uspjeha.Skinuo sam tvrdi sloj kože,kad dođem do mekanog naravno počne neopisivo bolit i lagano krvariti.nikako da vidim taj crni "korijen" ili kažu da unutra bude bijela kuglica koju treba izvaditi.Doktor mi kaže da on tu ne može ništa te da se obratim pedikeru,ali nije mi jasno kako će mi to pediker izvaditi bez lokalne anestezije.kad mi se vrati zadebljana koža opet počne bolit pa ja ponovim postupak uklanjanja stare kože i puno mi je lakše. sad me ubija hodanje na plaži,boli užasno.
Molim vas za savjet.
Kova555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 23:35   #55
Kad sam ja jednom imala kurje oko, nikakve mazalice i ništa mi nije pomagalo.
Tako da sam se ja kurjeg oka riješiti tako da sam bosa hodala po betonu, kamenju i sličnim površinama.. to mi je netko preporučio i stvarno je kurje oko nestalo..
Aria95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 16:34   #56
Jučer nakon kupanja na plaži primjetio sam crnu točkicu u sredini kurjeg oka. Skinuo sam sloj stare i tvrde kože i vidim nešto crno kao žalac.Nikako ga nisam uspio uhvatiti pincetom i izvući,uzeo sam stanku od par minuta i kad sam htio ponovno pokušati tog crnog više nema,imam dojam kao da se uvuklo u dubinu. moram pokušati ponovo za koji dan. Nadam se da će mi more i hodanje po plaži pomoći da ga se riješim.
Kova555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 21:57   #57
U ljekarni sam dobila kremu za kurje oči budući je bilo izmedju prstiju pa flaster nije dolazio u obzir. Mazala sam nekoliko dana male količine, stavljala preko toga zavoj i koža se lagano počela ljuštiti. Tako sam došla i do te nakupine i ona je laganim trljanjem sama ispala. Bitno je da se krema nanosi samo na kurje oko, a okolnu kožu treba zaštititi nekom kremom, npr. melemom
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 21:19   #58
pošto imam slične simptome svega,zanima me dali je ovo kurje oko na mojoj nozi ispod palca ?
i koji je na kraju najbolji način za rješit ga se,pročito cijelu temu ima 200 teorija

http://upload.slike.com/slike/PDF3.jpg
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 13:31   #59
Trebam pomoć!
Je li netko koristio jedno sredstvo protiv kurjih očiju, bude u maloj bočici kao one za kapi za oči, naziv počinje sa A ili O, ima pomalo oštar miris, i kada se stavi na kožu osuši se i poslje skine gornji sloj kože. Imala sam to prije par godina i znam da mi je bilo odlično, a ne mogu se nikako sjetiti naziva
leptiric3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 13:52   #60
jel to kurje oko?

http://www1.picturepush.com/photo/a/...g/11171209.jpg

Na slici se vidi malo al to je ko neka izbocina na stopalu, ko malo veci prist... i izgleda ko oko... ima jedna tocka i onda dva kruga oko toga... boli dok hodam dok bas stanem tako da je na to pritisak... sad vec hodam tako da ne stajem na cijelo stopalo neg vise na lijevu stranu... boli i dok pritisnem na to....
je to kurje oko ili ?
catandmouse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.