Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 13:53   #61
ma nije stvar u lupanju. vec ona cim se pocne okretati bubanj bas cvili ili skripi kako da nesto zulja o nesto drugo! ma nema smisla to sad opisivati na netu, treba se cuti no pisala sam jer sam se nadala da je jos netko imao takvo iskustvo
__________________
Život je ovdje i sada, a ne ondje i poslije.
zloćka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:08   #62
ma to reklamiraj odmah... nemaš što razmišljati.
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 20:50   #63
Quote:
zloćka kaže: Pogledaj post
Stvarno? Jel imas istu takvu ili barem neku od Gorenja? Ma naviknut ću se ja ako je to normalno Mene trenutno kopka da li smo se zaje... pri kupnji te na akciji?
gorenje wa 583, mrvicu stariji mode l
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:08   #64
Ovako, prije sam imao wa543, i taj bi znao užasno cviliti kad bi se tek uključio. Starci su imali isti taj model sa istim problemom i majstor im je rekao da je to neki problem u proizvodnji da mašina nije podmazana dobro. Nakon što je podmazao sve, nije više cvililo.

Sad imam isti model ko pokretač teme (Gorenje WA 61081 od 800 okr./min.) i prvo što me iznenadilo koliko je tiha mašina - bez ikakvog cviljenja. Kad stojim u hodniku ispred wc-a centrifuga se jedva čuje.

Definitivno reklamirajte! Ne smije se čuti nikakvo cviljenje. Gorenje daje garanciju na 5 godina, nek se malo isprse.

Inače, imam ovaj stroj oko pola godine, i prezadovoljan sam.
__________________
Mene, ako se sete za dan bezbednosti, sete se, ako se ne sete, nikom ništa.
emerald is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 08:44   #65
Quote:
zloćka kaže: Pogledaj post
Dakle ovako, kupili smo novi stroj za pranje rublja - Gorenje WA 61081 od 800 okr./min. Što se tiče pranja, zadovoljni smo jer zbilja dobro i iskuhava bijeli veš i dobro pere obojano (barem nakon ovog prvog puta što smo oprali ). Problem je u tome što jako zuji/cvili/škripi dok vrti bubanj : S obzirom na to da je bila na akciji, odmah smo posumnjali nešto no ajde riskirali smo i kupili ju. Mene sad zanima da li netko ima slično iskustvo? Da li možda kojim slučajem nove mašine za veš moraju zujati/cviliti/škripati dok se ne razradi ili je posrijedi ipak neka serijska greška pa su zato bile na akciji? Inače već dugi niz godina (oko 20) smo imali staru Gorenje mašinu i bili zadovoljni s njom.
Imam model WA63080 (slična kao tvoja samo što ima displej). Kad vrti čuje se jedan ton kao prigušenin fijuk. Kad centrifugira taj se ton nešto pojača i postane viši. Međutim to nije neugodan ton.
Ovo je normalan zvuk kod novih generacija mašina jer se vrtnja bubnja regulira preko elektroničkog uređaja. Stare su lupale i tresle se pa su ti zvukovi nadjačali zvuk vrtnje motora i bubnja.
Nekad se zna javiti grublji zvuk (kao da grebe) kod izbacivanja vode. Taj potiče od pumpe za vodu koja kad izbaci vodu onda izbacuje malo vode ba mlazove pa to izaziva buku.
I to su jedini zvukovi.
apf11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 11:48   #66
mi nedavno kupili perilicu kao na slici ali sa 1300 okretaja.... da samo znaš kako tek ta cvili i zuji ali to je normalno i pere 1000 godina veš... kažu da te nove perilice tako funkcioniraju .... a prihvatis ili mijenjas dok ne dodjes do savrsene... ak si to mozes priustiti
ivana_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 15:40   #67
Ja imam Gorenje Prological WA162.Roštala je ko luda dok nakon godine dana nisam prokužila u čem je problem.Npr.ako ponekad onako gotovo neprimjetno cvili ili tak nešto onda je sigurno nešto zapelo za onu gumu kod vratiju.A kad počne grmit,zujat,pa čak se pomicati kao moja onda je problem u senzorima koji su u njoj i oni tako reagiraju ako odredite neki program,za koji treba npr.5 kg.robe,a vi npr.stavite manje.Točno treba paziti koliko se robe stavlja za određeni program pranja.
HELENA KA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 12:28   #68
Glavni zastupnik je vise orijentiran na veleprodaju i servisnu mrezu tak da se na hrpetini mjesta moze nac po povoljnijim cijenam
__________________
There are those who look at things the way they are, and ask why...
I dream of things that never were, and ask why not?!
vocni_jogurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 14:02   #69
Da li se isplati otić u Sloveniju po Gorenje bijelu tehniku? Malo sam gledala njihove cijene na netu (www.gorenje.si) i čini mi se da su jeftiniji od naših ovdje? Znam da se na namještaj ne plaća carina, a šta je s bijelom tehnikom???
__________________
Quod tibi fieri non vis, alteri ne feceris.
candyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:28   #70
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Hvala svima na sugestijama.

Na kraju sam se odlučila za Končarov frižider jer je dosta velik, a ne pretjerano skup, a i estetski mi je najviše sjeo. Za Gorenje nikada nisam ni bila (trudim se bojkotirati slovensko), ali drugi su me navukli zbog tog 5-godišnjeg jamstva, tak da sam tražila bilo kaj da nije Gorenje i na kraju našla.
korenje je recimo dosta kvalitetniji od končara što se pečnica tiće
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:51   #71
Quote:
candyca kaže: Pogledaj post
Da li se isplati otić u Sloveniju po Gorenje bijelu tehniku? Malo sam gledala njihove cijene na netu (www.gorenje.si) i čini mi se da su jeftiniji od naših ovdje? Znam da se na namještaj ne plaća carina, a šta je s bijelom tehnikom???
hm, otkud ti to???

kak su onda frendicu opalili svaki put kad je išla iz ikee??? a kupovala je SAMO namještaj.
nema veze kaje, bitna je cifra na računu i osobni dojam carinika
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:24   #72
a koju pecnicu da kupim: dvoumim se gorenje, whirpool i sl

nekako gorenje mi se cini najkvalitetnijen apravljen iznutra i izvana...


p.s. ne zelim da cujem bojkotiram slovensko.. zelim konkretne odgovore i isukustva
__________________
There can be no two substances of anything in the universe, two substances, two Minds or two beings.
Cheshire Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:30   #73
Quote:
Cheshire Cat kaže: Pogledaj post
korenje je recimo dosta kvalitetniji od končara što se pečnica tiće
Na kraju sam ipak kupila Končarov frižider, ne bih ga dala za sto Gorenja, kakti estetski savršenih i masno skupih, a niš boljih + slovenski su, a od toga mi je muka.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 01:52   #74
baš radim novu kuhinju i svi aparati su mi od gorenja. imam povjerenja u njih. nemam ništa protiv slovenskih proizvoda, to mi je malo blesavo
__________________
You've got the love
Perfect mistake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 11:44   #75
i ja imam sve od Gorenja, razlozi vrlo jednostavni:
1. tvornica mi je tu preko, pa mi ne mogu reći da "čekaju rezevni dio"
2. ova razvikana stranjska imena - zar zaista netko misli da je roba koja završi na hrvatskim i njemačkim policama iste kvalitete? Pa imaju svi oni traku za "istočna" i "zapadna" tržišta - takve firme iz principa bojkotiram
3. gledala sam Končar, ali cijenom su tu negdje, ali njihovi aparati su uglavnom u energetskom razredu C
4. do sad se nikad nisam razočarala u Gorenje
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 13:51   #76
ak mene pitate, ne ulazeći u osobne razloge bi li kupovali slovensko ili ne, gorenje je provjereni brand, ali nemojte očekivati čuda. njihova 5 g garancija prije svega je marketinški trik čiji je cilj da izgradi dodatno povjerenje u brand. oni će imati povećane gubitke od servisa, ali to su ukalkulirali sa porastom cijene koji se dogodio kad su prešli na 5 g garanciju. on što mogu svakako preporučiti su gorenje frižideri koji doista isporučuju robu u skladu s obećanjima, u praksi njihovi frižideri su doista među najtišima, što je jedna od najbitnijih stvari. njihove perilice peru provjereno, ako već nisu imune na kvarove
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 18:08   #77
Glupo mi je favorizirati Gorenje ak imam sasvim ok marku doma, tipa Končara. Ipak, nisam uzela njihovu radnu ploču jer se performanse ne slažu s mojom idejom kuhinje, ali ne pada mi na pamet potpomagati Gorenje kad ionak cijena nema veze s kvalitetom. Mislim, frižider od 7 tisuća kuna, isti ko i moj, samo manji, ali je supermegakulzakon jer miu je dizajner Ferina i nije naš. Ma stvarno...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 18:47   #78
gle nećemo se sad tu svađati oko favoriziranja Gorenja. ja sam samo napisala da imam povjerenja u njih, i da mi sve doma savršeno radi, i staro i novo. moji roditelji imaju Gorenje frižider 8 godina i savršeno radi.

a sama sebi skačeš u usta kad otvaraš temu o Gorenju i pitaš gdje je najeftinije, a dva posta poslije kažeš da bojkotiraš slovensko i tražiš bilo šta samo da nije Gorenje
__________________
You've got the love
Perfect mistake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:20   #79
Koliko znam Gorenje za nase trziste stize iz pogona koji su otvoreni u Kragujevcu, a ne iz Slovenije
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 21:15   #80
Quote:
Perfect mistake kaže: Pogledaj post
gle nećemo se sad tu svađati oko favoriziranja Gorenja. ja sam samo napisala da imam povjerenja u njih, i da mi sve doma savršeno radi, i staro i novo. moji roditelji imaju Gorenje frižider 8 godina i savršeno radi.

a sama sebi skačeš u usta kad otvaraš temu o Gorenju i pitaš gdje je najeftinije, a dva posta poslije kažeš da bojkotiraš slovensko i tražiš bilo šta samo da nije Gorenje

Nisam pitala za sebe, već sam kupovala nekaj za poklon ljudima koji neće niš nego Gorenje.

I ja imam jednu stvar njihovu, ali tu je sto i jedan razlog zašto.

I nisam rekla da ne valjaju, već da su precijenjeni. To kaj ja ne volim slovensko nema veze s njihovom kvalitetom.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.