Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2010., 13:46   #41
Adwords problemcic

"zbog niske ocjene kvalitete rijetko se prikazuju"
Pojavljuje se ovaj tekst pored ključnih riječi u Google Adwords kampanji.

Jeli itko imao sličan problem? Korisnička podrška/pomoć na Google-u im je koma, totalno nejasni odgovori. Prije sam radio nekoliko google kampanja (prije nekih 6.mj.) i nije bilo ovakvih problema. Da li itko zna kako poboljšati tu ocjenu?

Hvala puno!
Begood is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2010., 13:57   #42
MOLIM POMOĆ ZA ADWORDS!!!!!!!

Poštovani,
Molim Vas za pomoć. Želim napraviti uplatu AdWordsu putem bankovnog transfera. Od Googla sam dobila podatke od tvrtke Global Collect BV skupa sa Swiftom i IBANOM, ali nije navedena ni adresa ni šifra države poduzeća te ne mogu nikako izvršiti transfer. Ako netko zna što upisati u spomenuta polja MOLIM VAS DA MI POMOGNE!!! Unaprijed hvalA!
GigiDan is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 27.04.2010., 13:02   #43
Molim Vas za pomoć oko Ad Wordsa!

Poštovani,
Molim Vas za pomoć. Želim napraviti uplatu AdWordsu putem bankovnog transfera. Od Googla sam dobila podatke od tvrtke Global Collect BV skupa sa Swiftom i Ibanom, ali nije navedena ni adresa ni šifra države poduzeća te ne mogu nikako izvršiti transfer. Ako netko zna što upisati u spomenuta polja molim Vas da mi netko pomogne!!! Unaprijed hvalA!
GigiDan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 09:22   #44
S obzirom da se obavlja uplata na tzv. nerezidentni račun, bilo bi dobro ispuniti nalog 14 (posavjetovati se u svojoj banci u vezi ovoga).

Inače GC se nalazi u Nizozemskoj:

Global Collect
The Netherlands:
Planetenweg 43-59
2132 HM Hoofddorp
semmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 18:02   #45
Kada radim kampanju u adwordsu, moram postaviti URL stranice nekog proizvoda.
Proizvod sam našao na CBENGINU, zanima me da li mogu taj proizvod prodavati preko adwordsa.
Hvala!
jura.s. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 01:45   #46
Quote:
jura.s. kaže: Pogledaj post
Kada radim kampanju u adwordsu, moram postaviti URL stranice nekog proizvoda.
Proizvod sam našao na CBENGINU, zanima me da li mogu taj proizvod prodavati preko adwordsa.
Hvala!
ukoliko na CBEGINE-u imaš affilate link...dakle koji je tvoj jedinstveni i na koji ako netko klikne i kupi proizvod CBEGINE će znat da je kupljen proizvod preko tebe, onda možeš slobodno u adwords roknit kampanju...možeš i ako nije affilate link al onda nemaš smisla jer možeš i mene tako reklamirat
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 17:48   #47
PeGo puno hvala, imam affilate link.

U adwordsu me nigdje ne pitaju za moj račun gdje bi oni meni trebali uplatiti novac ako išta zaradim, da li netko može pomoći.
Hvala!!

Zadnje uređivanje Wrbhhh : 28.07.2010. at 18:07. Reason: dva posta spojena u jedan
jura.s. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 16:38   #48
Da li se uopće može zaraditi preko adwordasa?
Hvala!
jura.s. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 17:58   #49
preko adwordsa se ne može zaraditi direktno al npr. stavi reklamu na tv pa ćeš isto zaradit nešto od te reklame koju si platio...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 22:38   #50
A preko adsensa ??
jura.s. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 13:09   #51
preko adsensea možeš zaradit...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 11:30   #52
Molim pomoc
Do nedavno se oglas preko AdWordsa prikazivao redovno na prvoj strani, a jucer i danas ga nema. Na stranici kampanje pise da su uvjeti (za sve kljucne rijeci) ispunjeni, a provjera uz pomoc "alata za provjeru oglasa"
( https://adwords.google.com/support/a...r&answer=46454 ) isto pokazuje da se oglas prikazuje. Kada odem na pravi googl - oglasa nema. Jucer sam pomislila da ga nema jer je potrosen dnevni limit, pa se prestao prikazivati...ali nema ga ni danas. Btw, jucer je bilo klikova i troskova.Tek danas sam otkrila taj alat, do sada sam pregledavala na googlu...ali cini se da je taj alat nepouzdan, kada on kaze da se oglasi prikazuju, a nema ih. Ili je u necemu drugome problem?
Hvala unaprijed na svakoj pomoci.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:17   #53
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Molim pomoc
Do nedavno se oglas preko AdWordsa prikazivao redovno na prvoj strani, a jucer i danas ga nema. Na stranici kampanje pise da su uvjeti (za sve kljucne rijeci) ispunjeni, a provjera uz pomoc "alata za provjeru oglasa"
( https://adwords.google.com/support/a...r&answer=46454 ) isto pokazuje da se oglas prikazuje. Kada odem na pravi googl - oglasa nema. Jucer sam pomislila da ga nema jer je potrosen dnevni limit, pa se prestao prikazivati...ali nema ga ni danas. Btw, jucer je bilo klikova i troskova.Tek danas sam otkrila taj alat, do sada sam pregledavala na googlu...ali cini se da je taj alat nepouzdan, kada on kaze da se oglasi prikazuju, a nema ih. Ili je u necemu drugome problem?
Hvala unaprijed na svakoj pomoci.
Evo javio mi frend da on vidi oglas, najnormalnije se pojavljuje na prvoj strani. A ja ga ne vidim.
Ne kuzim kako je to moguce.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:33   #54
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Evo javio mi frend da on vidi oglas, najnormalnije se pojavljuje na prvoj strani. A ja ga ne vidim.
Ne kuzim kako je to moguce.
moguće je da (jer google računa i impresije al mislim pun k njih) ti se ne prikazuju oglasi jer si logirana u sučelje i google prepoznaje da si ti vlasnik oglasa i neće da ti ga prikaže...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 20:45   #55
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
moguće je da (jer google računa i impresije al mislim pun k njih) ti se ne prikazuju oglasi jer si logirana u sučelje i google prepoznaje da si ti vlasnik oglasa i neće da ti ga prikaže...
Pod "logirana u sucelje" mislis da sam taj cas na stranicama "kampanje"?
Bez obzira na to, i ako nisam, ne vidim oglas. Zadnja dva dana, prije je bilo ok.
Ako odem na https://adwords.google.com/select/Ad...ingPreviewTool
i provjerim, oglas se pojavljuje.
Vidjet cu sutra statistiku, je li bilo klikova/troskova/pojavljivanja...ako je, onda je valjda sve u redu, iako malo me zbunjuje to sto ja ne vidim...
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 11:07   #56
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Vidjet cu sutra statistiku, je li bilo klikova/troskova/pojavljivanja...ako je, onda je valjda sve u redu, iako malo me zbunjuje to sto ja ne vidim...
Nemam pojma sto je bilo i zasto nisam vidjela...uglavnom sada je opet sve ok.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 17:02   #57
Povezivanje adwords-a i analitica

Pozdrav,

zanima me kako povezati AdWords sa Google Analitic-om? Naime, za sad u Analitic ne vidim podatke o prometu koji dolazi preko AdWords-a?
Igor_1602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 14:26   #58
da li trebam za adsense imati svoju stranicu?
Hvala!
jura.s. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 14:59   #59
Quote:
jura.s. kaže: Pogledaj post
da li trebam za adsense imati svoju stranicu?
Hvala!
1. kakve to veze ima s adwordsom?
2. da trebaš, stranicu ili blog
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:16   #60
procjena troška

Dragi svi, kako da otprilike procjenim kolki bi bio trošak za kampanju, sa 3-5 grupa oglasa, svaka grupa da ima 2 oglasa? treba mi procjena za 10000 jedinstvenih korisnika koji bi preko oglasa došli na site? Puno hvala
ivchica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.