Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2015., 01:06   #6361
Stvarno me ponekad sramota što sam žensko

Ženska očito želi ostati trudna kako bi igrala na sigurno, i kako ti slučajno ne bi otišao. Ne želim vjerovati da je s 29 godina toliko glupa da ima takve izjave.
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 20:39   #6362
Ljudi pozdrav, evo ja sam nova tu, citala sam nesto malo temu od pocetka, ali primjetila sam da ima puno stranica pa sam odustala i odlucila se obratit vama. Nadam se da sam dosla u pravu temu, ako ne stvarno sorry

Imam 18 godina, uskoro 19 i decka 6 god starijeg od sebe. Ja nikad nisam imala odnose niti zapravo bilo kakve ultra intimne situacije di mi bas neko gura ruke u gace ili ispod majice, sve do sada su bili momci s kojima sam sve obavljala preko odjece. On je u svemu tome iskusan i zna sta radi. Imam velik strah od prelaska te granice, ali ne zelim njega razocarat. On je rekao da nam se nigdje ne zuri sto se tice sexa, ali da bi on volio istraziti moje tijelo, malo se igrat, pa da oboje uzivamo. U vezi smo nekih mjesec dana, ali se vec zadnje dvije godine intenzivno druzimo. U pocetku nisam pustala nista, ali sada malo po malo od hvatanja za guzu do uvlacenja ruka pod grudnjak, dosli smo do toga da sam mu ipak nekako pustila da mi uvuce ruku pod gace. Poceo se igrat prstima i to što je radio radio je vrhunski. Al kad je pokušavao gurat prste u rupicu, nekako sam se ustrtarila, nekako me strah tog pucanja himena, moguce krvi i toga sto sam vec procitala tu kod vas, s obzirom da obicno to sve radimo u autu, malo bi nezgodno bilo prokrvarit, mislim da mozda cak ne bih ni htjela još ostat bez himena, al sam mu to sve presutila. Prilikom svega toga smo se strasno ljubili i na kraju je rekao da sam bila toliko odsutna, ali da sam vodila ljubljenje sto je za mene cudo. Cak ju je on htio i "ljubit" kako on kaze, al ipak nisam htjela skidat hlace, nekako mi je to ne znam, bruka Naravno, pri svemu tome mu se digao. Razmisljam na takav nacin da nije fer da samo on zadovoljava mene, a da ja njemu nista ne radim, pa sam prvi put napravila oralac, al nesto kratko jer nismo imali mogucnosti duze to obavljat. On mi je malo objasnio kako i sta da mu radim, iako sam vidjala te stvari, drugacije je u praksi Nisam jos nekako spremna za prave stvari tj da mi ga stavi u pipicu jer se bojim svega ukratko
Al evo, kako da ga najbolje zadovoljim oralno s obzirom da sam jaaako neiskusna i jel trebam na nesto posebno pazit i to?
__________________
Možda svi mi dajemo previše ljudima kojima ništa ne značimo.
Elektra0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 12:18   #6363
Quote:
Elektra0 kaže: Pogledaj post
Imam velik strah od prelaska te granice, ali ne zelim njega razocarat.
Ne radi stvari koje ne zelis bez obzira hoces li njega razocarat ili ne. Ako nema razumijevanja za tvoj strah onda te nije ni vrijedan.
Nikada ne udovoljavaj zeljama drugih kako ih ne bi razocarala jer bi te to moglo puno kostati.
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 12:56   #6364
Joj Eugene kruvati, pa vidiš da tip uopće ne forsira i da ima razumijevanja prema njezinim godinama i osjećajima, ne treba joj takav savjet, već onaj tehničke naravi..

- Mlada forumska kolegice, nemoj se opterećivati neiskustvom, i najveći ljubavnici su imali svoje početke..
Za svoj početak, samo pripazi da tvoji zubi previše ne rade u tome procesu i - ono najvažnije - da uživaš u tome što radiš..
Jerbo, ništa jače ne napaljuje, nego pogled na partnericu koja uživa u onome što čini tijekom seksualnog čina..

__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 20:48   #6365
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Ne radi stvari koje ne zelis bez obzira hoces li njega razocarat ili ne. Ako nema razumijevanja za tvoj strah onda te nije ni vrijedan.
Nikada ne udovoljavaj zeljama drugih kako ih ne bi razocarala jer bi te to moglo puno kostati.
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Joj Eugene kruvati, pa vidiš da tip uopće ne forsira i da ima razumijevanja prema njezinim godinama i osjećajima, ne treba joj takav savjet, već onaj tehničke naravi..
Evo gospon picopjevac ti je rekao šta bih i ja zapravo. Nije da sam još potpuno spremna za sex pa mu tu neću popuštat samo da bi on bio zadovoljan, kad budem spremna onda je vrijeme, a do tad lagano. Ako ne može čekat, šta da mu ja radim, nek si nađe nekoga tko će mu dat odmah. A i stvaaarno ne forsa, divan je i brižan, brine se da me ne boli i da sam zadovoljna, a svaki put na početku kad bih rekla nemoj on bi stao i uvijek kaže da sam mu ja bitnija od sexa. Sex je za njega važan, ali ne toliko da bi me izgubio i to jako puno znači kad čuješ

Quote:
- Mlada forumska kolegice, nemoj se opterećivati neiskustvom, i najveći ljubavnici su imali svoje početke..
Za svoj početak, samo pripazi da tvoji zubi previše ne rade u tome procesu i - ono najvažnije - da uživaš u tome što radiš..
Jerbo, ništa jače ne napaljuje, nego pogled na partnericu koja uživa u onome što čini tijekom seksualnog čina..
Hvala na savjetu, potrudit ću se jer se on uvijek potrudi oko mene. Nekako mi je na početku sama pomisao na to bila gadljiva, al nije to ništa strašno pa me eto zanimalo što je najbolje činit.

I još nešto.. Koliko god meni bilo dobro kad mi pruža prstima zadovoljstvo i sve to, nekako ne osjećam potrebu za time ovako dok ne počnemo radit. Meni to ne zvuči normalno haha, hoće li me s vremenom više želja vući?
__________________
Možda svi mi dajemo previše ljudima kojima ništa ne značimo.
Elektra0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 14:22   #6366
Quote:
Elektra0 kaže: Pogledaj post
Al evo, kako da ga najbolje zadovoljim oralno s obzirom da sam jaaako neiskusna i jel trebam na nesto posebno pazit i to?
Imaš temu o tome. Malo prolistaj.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 01:22   #6367
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Imaš temu o tome. Malo prolistaj.

Hvala ti
__________________
Možda svi mi dajemo previše ljudima kojima ništa ne značimo.
Elektra0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 11:12   #6368
Moj prvi put??? Na koncertu Rozge :klap:
dalmatinacizCH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 11:16   #6369
Uz njene sexy pjesmice.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 18:16   #6370
Prvi put hmm.
Jednostavno treba čekati samo da budes spremna i da to stvarno zeliš.
Ja imam 19 godina, i nikada nisam pomislila da cu imati sex prije braka, ali eto desilo se.
Ne kajem se nimalo. Prvi put mi nije išla krv, malo je boljelo ali ništa strašno. A svaki naredni put je sve veći užitak.Ja živim za to da je moj slatkiš sretan, bar u pola onoliko koliko sam ja sretna jer ga imam.
Svi koji su mi prije govorili šta čekaš, znaš kako je sex dobar, ja sam na to odgovala 'pusti to ', ' ne zanima me'.
Moraš biti siguran 100% da to želiš da se poslije nećeš pokajati.
Užasavala sam se od toga da ga oralno zadovoljavam, ali uspjela sam i to. Baš sinoć mi je rekao da to odlično radim i sretna sam jer je i on sretan. Veza nam se ne svodi samo na sex.Dobro funkcionišemo jer se nikada ne svadjamo, ne lažemo jedno drugo. U tome je i bit dobre veze, i znate kakav je osjećaj imati takvu osobu pored sebe. Ma volim ga i srcem i dušom i tijelom.
Nisam se pokajala, a svaki sex sa njim je savršenstvo koje ne bi mjenjala ni za što na svijetuu.
Aaasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 01:52   #6371
Molim za pomoć..

17 mi je godina. Spavala sam momkom prvi put prije 2 dana. Krvi nije bilo, ni traga joj. Ne znam više šta da mislim. Da li sam rodjena bez himena ili šta već? Trenirala sam rukomet kratko vrijeme... No valjda bi primjetila da mi je tijekom treninga puknuo, krvarila bih. Molim vas za odgovor. Ne znam da li mi ginekolog tu išta pomoći može. Želim čuti i vaša mišljenja. Unaprijed Vam hvala...
Elos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 01:54   #6372
i u čemu je problem? Mislim da ti se negdje u bijelom svijetu može ugraditi novi himen pa ga onda probij onak pošteno.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 02:00   #6373
Pa cura misli da MORA krvariti prilikom prvog sexa.

Ne zabrinjavaj se nego se opusti i zapamti onu staru: "Ponavljanjem do savršenstva".
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 02:09   #6374
i mene zanima u čemu je točno tu problem
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 02:11   #6375
Quote:
dalmatinacizCH kaže: Pogledaj post
Moj prvi put??? Na koncertu Rozge :klap:
Meni bi to vjerojatno bio i zadnji.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 02:23   #6376
Quote:
Elos kaže: Pogledaj post
17 mi je godina. Spavala sam momkom prvi put prije 2 dana. Krvi nije bilo, ni traga joj. Ne znam više šta da mislim. Da li sam rodjena bez himena ili šta već? Trenirala sam rukomet kratko vrijeme... No valjda bi primjetila da mi je tijekom treninga puknuo, krvarila bih. Molim vas za odgovor. Ne znam da li mi ginekolog tu išta pomoći može. Želim čuti i vaša mišljenja. Unaprijed Vam hvala...
Ovo je nešto najcudnije što sam pročitala cijeli dan - da se netko čudi što nije krvario pri prvom seksu. Uopće ne znam kako da to shvatim daj ti nama bolje pojasni u čemu je problem. Netko krvari, netko ne krvari, nemoguće je da si došla do 17. godine i to ne znaš.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 15:41   #6377
Imam 22 godine,fizicki jako dobro izgledam i nisam neki frik,ali do sad se nikad nisam sexala. Spavala sam s muškarcima,bilo je diranja i svega,al nikad do sad nije bilo sexa. Imam velik krug prijatelja i prijateljica,ali nitko ne zna tu moju tajnu. Uvijek me nesto koci,ali ne znam sto. Trenutno imam decka koji bi dao sve na svijetu za mene,i ja bi to htijela napraviti sa njime, ali ne znam kako mu priopciti da mi je to prvi put. Ako je tko bio u takvoj ili slicnoj situaciji mozete mi se javiti porukom i pomoci savjetima. Hvala
leana33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 15:43   #6378
Jednostavno mu reci tako. Iskreno. Nemas se ceka sramiti. Pusti drustvo i norme koje nalazu da si do 22 godine morala spavati. Ne. Uradis to kada si TI spremna.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 02:52   #6379
Quote:
Elos kaže: Pogledaj post
17 mi je godina. Spavala sam momkom prvi put prije 2 dana. Krvi nije bilo, ni traga joj. Ne znam više šta da mislim. Da li sam rodjena bez himena ili šta već? Trenirala sam rukomet kratko vrijeme... No valjda bi primjetila da mi je tijekom treninga puknuo, krvarila bih. Molim vas za odgovor. Ne znam da li mi ginekolog tu išta pomoći može. Želim čuti i vaša mišljenja. Unaprijed Vam hvala...
Vjerojatno niste bili dovoljno žestoki pa niste još ništa potrgali.
__________________
Slažemo se da se ne slažemo.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 01:00   #6380
Kakve veze ima zestina sa tim? Nije himen 15 cm unutra nego na ulazu. Zakacis ga kako god ili sam ja nesto propustila?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger