Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2011., 20:57   #61
Ima li netko da prodaje lajkove? Imam stranicu i sad bi što zbog naručitelja,što zbog efekta 'popularnije' stranice dodat 200-300 lajkova,ništa pretjerano. Bavi se netko ovdje tim?
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 14:05   #62
http://www.microworkers.com/

Ovo ti je stranica gdje to možeš napraviti...
marija868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 20:20   #63
Quote:
Marakeš kaže: Pogledaj post
Ima li netko da prodaje lajkove? Imam stranicu i sad bi što zbog naručitelja,što zbog efekta 'popularnije' stranice dodat 200-300 lajkova,ništa pretjerano. Bavi se netko ovdje tim?
mogu ti to sredit javi se na pm
baja8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:17   #64
Kako mogu naci list stranica koje sam lajkala (Na FB-u) ?Unaprijed hvala !
Lana xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 13:02   #65
Quote:
kubamanijak kaže: Pogledaj post
da li ti vidiš kakvu kvalitetnu razliku između dvije situacije:
1. sviđa ti se neka stranica, pošalješ prijateljima da ju lajkaju, oni tu tvoju preporuku dobivaju u inbox ili u posebni kvadratić
2. stisneš SHARE i to se pojavi na tvom wallu kao jedan između stotina drugih zapisa, svako ima po 100 200 prijatelja pa ne čitam ja wall svakog od prijatelja, halo?

bit je u tome da stranice neće više rasti, odnosno da će se rast toliko usporiti da će biti jako jako teško ako ne i nemoguće skupiti nekoliko stotina lajkova )"članova") na stranicu.
Svaka promjena na facebooku uvijek se radi o tome da se ljudi čim manje međusobno povezuju i da im se čim više onemogući interakcija, samopromocija itd.
ne znam, meni je to ok, barem neću svako malo dobiti preporuku za stranicu tipa "svi mi koji jedemo ajvar iz tegle"
maarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 10:31   #66
Quote:
AnnoyngOrange kaže: Pogledaj post
Mene zanima onaj FBML kod za stranice, sto bude kao like + share da bi vidio link... ako netko ima, da podjeli? hy:
i mene ovo zanima
actually, nesto procitah da fbml vise ne radi, sad samo iframe.. pa ako je neko voljan da mi to objasni, ili da link na stranicu gdje ima objasnjeno... na pm
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:06   #67
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
nesto procitah da fbml vise ne radi, sad samo iframe.. pa ako je neko voljan da mi to objasni, ili da link na stranicu gdje ima objasnjeno... na pm
pa onda ti meni to isto pošalji na pm - može ?
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 21:03   #68
'ocu ako mi neko odgovori
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:58   #69
A gdje se mogu facebook stranice reklamirati?


Evo npr. znam da neki ljudi odu na neku web stranicu, tamo imaju na tisuće tih stranica pa onda samo likeaju. Zna ko možda ime takve web stranice?
ziher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 18:17   #70
Pozz, jedno pitanje vezano uz Facebook stranicu. Je li postoji neka aplikacija koja se može instalirati tipa BandPage od Root Music, ali za drugu djelatnost (stranica nje vezana uz nekog glazbenika ili glazbenu skupinu)? Dakle, htjela bih instalirati tab pomoću kojeg bi postojao pristup web stranici unutar Facebook stranice. Zna li tko?
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 14:53   #71
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
htjela bih instalirati tab pomoću kojeg bi postojao pristup web stranici unutar Facebook stranice. Zna li tko?
Bok, ja ti se bavim sa facebook aplikacijama.
Ovo što si tražila i nije neki zahtjevni zadatak, mogu ti pomoći.

Samo mi objasni što si mislila pod "pristup web stranici" unutar taba ?

Da li bi htjela da se u središnjem (canvas) dijelu prikazuje neka već postojeća web stranica (što je možda problem, jer smo limitirani na 520x800 pixela) ili bi htjela neku mini verziju svoje web stranice, posebno napravljenu za tab ?

edit:
ovo je primjer jedne mini aplikacije: http://goo.gl/Ccv6T
ovo je primjer kako to izgleda u tabu: http://goo.gl/fdZFR

Zadnje uređivanje LudaPtica : 24.10.2011. at 15:05. Reason: dodavanje primjera
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 02:08   #72
Kako je Yuri Milner iz anonimnosti došao do pozicije vladara Silicijske doline Yuri Milner je ruski milijarder na čelu ulagačkog fonda koji je suvlasnik Facebooka, Twittera, Groupona, Zynge i drugih velikih internetskih kompanija. Wired donosi vrlo zanimljivi tekst o njegovom odgoju u židovskoj obitelji, poznanstvima, te kako je preko noći doživio ogromni uspjeh. http://www.monitor.hr/vijesti/kako-j...doline/183708/ Ruje osvajaju sva tržišta pa i ona virtualna
veliki_mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 23:52   #73
Quote:
LudaPtica kaže: Pogledaj post
Bok, ja ti se bavim sa facebook aplikacijama.
Ovo što si tražila i nije neki zahtjevni zadatak, mogu ti pomoći.

Samo mi objasni što si mislila pod "pristup web stranici" unutar taba ?

Da li bi htjela da se u središnjem (canvas) dijelu prikazuje neka već postojeća web stranica (što je možda problem, jer smo limitirani na 520x800 pixela) ili bi htjela neku mini verziju svoje web stranice, posebno napravljenu za tab ?

edit:
ovo je primjer jedne mini aplikacije: http://goo.gl/Ccv6T
ovo je primjer kako to izgleda u tabu: http://goo.gl/fdZFR
Hvala na odgovoru Ugl, zamislila sam da se u tabu prikazuje već postojeća web stranica, sad ne znam je li se može smanjiti (inače sam neznalica za ove stvari), ali ovo mini mi je ipak premalo. Trebala bi se listati prema dolje i da se ima pregled u neki osnovni sadržaj, tipa novosti i sl...Ova aplikacija od RootMusic je u biti to što bih htjela, samo mi je glupo da mi piše BandPage u nazivu aplikacije u tabu ako nam stranica ne predstavlja bend
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 21:26   #74
Quote:
veliki_mestar kaže: Pogledaj post
Kako je Yuri Milner iz anonimnosti došao do pozicije vladara Silicijske doline Yuri Milner je ruski milijarder na čelu ulagačkog fonda koji je suvlasnik Facebooka, Twittera, Groupona, Zynge i drugih velikih internetskih kompanija. Wired donosi vrlo zanimljivi tekst o njegovom odgoju u židovskoj obitelji, poznanstvima, te kako je preko noći doživio ogromni uspjeh. http://www.monitor.hr/vijesti/kako-j...doline/183708/ Ruje osvajaju sva tržišta pa i ona virtualna
link je ok, ali kad odem na monitor ne mogu tekst otvoriti? jel nešto ne kužim ili..?
miccek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 02:52   #75
Quote:
miccek kaže: Pogledaj post
link je ok, ali kad odem na monitor ne mogu tekst otvoriti? jel nešto ne kužim ili..?
Čini mi se da to jeste tekst
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:26   #76
Quote:
LudaPtica kaže: Pogledaj post
Čini mi se da to jeste tekst
ma je, ima dvije rečenice i uvod je u tekst koji je objavio Wired, što god to bilo..
miccek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 21:58   #77
pozz, ja imam lazni profil na zensko ime i imam na njemu 5000 prijatelja a skoro sam napravio i stranicu na koju cu dovesti ljude preko laznog profila, praviti cu jos stranica i grupa jer nije mi problem privuci ljude najvise zahvaljujuci laznom profilu... sada sam cuo da se i s tim moze zaraditi a posto se ne razumijem puno u to zamolio bih nekog da mi pomogne, naravno neka mi se jave oni koji vec zaradjuju na taj nacin i koji vec imaju neke stranice.. nije problem mozemo praviti promociju jedni drugima
najo1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 00:18   #78
cisto informativno

imam grupu od 200 ljudi, ali grupa ne sluzi nicemu, pa sam morao page otvoriti. nisam mogao konvertirati iz grupe u page. na pagu nemam fanova sad. treba mi 50 fanova da bi mogao se na faceu oglasavati. radi se o apartmanima / a zanimalo bi me i za joj jedan privatni produkt. uz to kad sam kliknuo na oglasvanje kaze da mi akunt suspendiran. iz kojeg razloga ne znam. pitanje bi bilo ima tko ideju kako krenuti? najrada bi na free lancer angazirao nekog da mi se pozabavi oko tog. da mu platim 50 dolara.

drugo pitanje koliko bi za 100 dolara mogao napraviti za 2 mjeseca oglasavanja? par drzava i odredene godine bi targetirao.

isto pitanje za google oglasavanje. ne zanima me zarada od klikanja

trece pitanje kako napravit push da ti na google maps ubace adresu objekta?

cetvrto pitanje ima tko ideju gdje bi mogao naci 20 i vise korisnika kreditne kartice za napravit visestruki internet shoping istog produkta. naravno ja placam.

Zadnje uređivanje MillionMan : 11.02.2012. at 00:24.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 19:31   #79
Kupujem fb stranice od 50 000+ članova, javite mi privatnom porukom.
Pozz
Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:49   #80
Molim vas, možete li mi pomoći?
Uređujem stranicu na facebooku i nikako ne uspijevam lajkati ili komentirati postove na drugim fb stranicama. Ne znam što trebam učiniti da mi se otvori ta opcija. Koliko vidim, drugim adminima fb stranica to uspijeva, komentiraju ili lajkaju kao page.
Unaprijed puno hvala!
playera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.