Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 22:47   #1
Freelancing

Ne znam da li ste upoznati sa ovim nacinom zarade. Naime, freelancer je osoba koja nudi svoje vjestine (npr. obrada slike, videa, seo tehnike, mreze itd.) na trzistu.
Ja sam upravo jucer zaradio prvih 20 $ za 10 minuta posla, a posla ce biti jos. Ako mi ovo krene, necu raditi nista drugo osim ovoga

Napisite svoja iskustva kao freelancer.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 19.12.2010., 15:15   #2
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ste upoznati sa ovim nacinom zarade. Naime, freelancer je osoba koja nudi svoje vjestine (npr. obrada slike, videa, seo tehnike, mreze itd.) na trzistu.
Ja sam upravo jucer zaradio prvih 20 $ za 10 minuta posla, a posla ce biti jos. Ako mi ovo krene, necu raditi nista drugo osim ovoga

Napisite svoja iskustva kao freelancer.
Nadji moju temu
ex_1 is offline  
Old 20.12.2010., 13:42   #3
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ste upoznati sa ovim nacinom zarade. Naime, freelancer je osoba koja nudi svoje vjestine (npr. obrada slike, videa, seo tehnike, mreze itd.) na trzistu.
Ja sam upravo jucer zaradio prvih 20 $ za 10 minuta posla, a posla ce biti jos. Ako mi ovo krene, necu raditi nista drugo osim ovoga

Napisite svoja iskustva kao freelancer.
Sa kojim servisima za freelance imaš iskustva?
marija868 is offline  
Old 20.12.2010., 14:40   #4
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ste upoznati sa ovim nacinom zarade. Naime, freelancer je osoba koja nudi svoje vjestine (npr. obrada slike, videa, seo tehnike, mreze itd.) na trzistu.
Ja sam upravo jucer zaradio prvih 20 $ za 10 minuta posla, a posla ce biti jos. Ako mi ovo krene, necu raditi nista drugo osim ovoga

Napisite svoja iskustva kao freelancer.
kojom šemom...daj ref link (ako postoji) na pm
PeGO is offline  
Old 20.12.2010., 18:33   #5
Quote:
marija868 kaže: Pogledaj post
Sa kojim servisima za freelance imaš iskustva?
oDesk i guru...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 21.12.2010., 15:47   #6
Možeš li nas malo uputiti u freelance,kako to ide i sl...
marija868 is offline  
Old 21.12.2010., 16:23   #7
Quote:
marija868 kaže: Pogledaj post
Možeš li nas malo uputiti u freelance,kako to ide i sl...
ti nudis svoje usluge , ljudi dolaze na tu stranicu i ako im se svide tvoji radovi, i reference traze od tebe da m obavis određeni zadatak i za to te plate...
curva-tamburello is offline  
Old 21.12.2010., 16:56   #8
ODesk
CodeCanyon
99designs
Delboy Trotter is offline  
Old 29.12.2010., 19:35   #9
jesi nasao brzo posao?

i jel imas te pare u rukama?
__________________
Kako oblikovati potpise
markomarkogamed is offline  
Old 02.01.2011., 16:47   #10
Koliko sam upoznat, na tim stranicama dobro prolaze samo istočnjaci i ostala 'jeftina radna snaga'
robicare is offline  
Old 06.01.2011., 12:53   #11
Quote:
markomarkogamed kaže: Pogledaj post
jesi nasao brzo posao?

i jel imas te pare u rukama?
Nasao sam posao relativno brzo. Pare imam u rukama preko Payoneer MasterCard, na koju ti sjedaju novci koje zaradis.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 06.01.2011., 15:17   #12
Koje bi poslove preporučio kao jednostavne na tim servisima?
marija868 is offline  
Old 06.01.2011., 23:08   #13
Quote:
marija868 kaže: Pogledaj post
Koje bi poslove preporučio kao jednostavne na tim servisima?
Pa to ovisi o tebi. Ima doslovno sve, npr. web design, wordpress, obrada slike, videa i zvuka, seo optimizacija, izrada logoa i reklamnih bannera, izrada pozivnica itd. Recimo jucer sam zaradio 50 dolara u roku od pola sata. Eh, da mi je tako svaki dan ! Trebalo je od 2 .mov filea napraviti DVD bez menija, da ima autoplay i loop, i kasnije napraviti svaki .mov video kao zaseban DVD. Igrarija od ni pola sata posla. Dulje mi je trajao upload tih fileova ( ipak zivimo u HR gdje imamo ADSL a ne DSL), nego sama izrada istih.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 14.01.2011., 18:18   #14
od 6.11 do danas (znaci za 8 dana) sveukupno sam zaradio 140 $. Kakav Adsense, u freelancingu su pare !
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 24.01.2011., 14:34   #15
Pozdrav svima,

Namjeravam se baviti freelancingom i vec sam se registrirao na oDesku.Sve mi je jasno kako funkcionira i tako te seme...Ali,zanima me sta triban u banci napravit s obzirom na to da nisan punoljetan (16) a vidim da dr.mrgood ima nekakvog iskustva i vjerojatno zna koji racun triban otvorit pa molim pomoc ako nije problem
gunner57 is offline  
Old 27.01.2011., 21:42   #16
Ako si maloljetan (a i da nisi, svejedno) ovako: odes na oDesk, i tamo pod opcijama isplate imas Payoneer debitnu karticu. Tamo kliknes, i otvara ti se stranica payoneer-dot-com. Tamo sve ispunis na nekog od roditelja (jer se trazi provjera identiteta, ja sam recimo unio broj vozacke dozvole), nakon cega ces dobiti email obavijest da ti je zahtjev zaprimljen i nakon 2-3 tjedna stize ti kartica na kucnu adresu. Kad to dodje, u koverti uz karticu imas daljnje upute. Uglavnom, novac mozes podizati na bilo kojem bankomatu, jedino na bankomatu ne mozes vidjet stanje, jer valjda nasi bankomati to ne mogu (probao sam zasad samo bankomat od Erste, normalno dizem ali za stanje pise 0, pa stanje pogledam na payoneer siteu) .
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 03.02.2011., 17:27   #17
Quote:
gunner57 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Namjeravam se baviti freelancingom i vec sam se registrirao na oDesku.Sve mi je jasno kako funkcionira i tako te seme...Ali,zanima me sta triban u banci napravit s obzirom na to da nisan punoljetan (16) a vidim da dr.mrgood ima nekakvog iskustva i vjerojatno zna koji racun triban otvorit pa molim pomoc ako nije problem
A šta bi radio kao freelancer? koje sposobnosti posjeduješ? Možda ti ja mogu pomoći.
zmzzl is offline  
Old 03.02.2011., 17:45   #18
Pa po meni je najjednostavnije otvoriti moneybookers račun pošto ga oDesk podržava (a i brdo drugih). Jednostavno si pošalješ novce na devizni i to je to.

A devizni račun u banci otvoriš za 10min. Provizija sve skupa dođe nekih 3-4€. oDesk uzima 1$. moneybookers uzima 1.80€ po transakciji za slanje na devizni i banka uzima 1€ (zaba).
Prijenos s MB do deviznog obično traje nekoliko dana.
Eridan is offline  
Old 04.02.2011., 11:27   #19
Quote:
Eridan kaže: Pogledaj post
Pa po meni je najjednostavnije otvoriti moneybookers račun pošto ga oDesk podržava (a i brdo drugih). Jednostavno si pošalješ novce na devizni i to je to.

A devizni račun u banci otvoriš za 10min. Provizija sve skupa dođe nekih 3-4€. oDesk uzima 1$. moneybookers uzima 1.80€ po transakciji za slanje na devizni i banka uzima 1€ (zaba).
Prijenos s MB do deviznog obično traje nekoliko dana.
Nije, nego je najjednostavnije preko kartice, kako sam gore napisao. Ne moras u banku, kartica ti dodje postom, PIN si odredis sam i dizes novce di oces i kad oces preko bankomata. Kakvi devizni racuni i moneybookers?!
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 04.02.2011., 13:09   #20
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Nije, nego je najjednostavnije preko kartice, kako sam gore napisao. Ne moras u banku, kartica ti dodje postom, PIN si odredis sam i dizes novce di oces i kad oces preko bankomata. Kakvi devizni racuni i moneybookers?!
Koliko naplaćuju proviziju za podizanje? Jel ima po transakciji ili postoji neka fiksna maintain cijena/članarina? Ne vidim nigdje na sajtu tu informaciju. Zapravo piše da se treba logirati da bi vidio cijene.
Eridan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.