Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 16:34   #1
Payza -> Paypal

KOliko se god trudio nikako da pronađem neki siguran program a da radi transfer novca s Payze na Paypal i da bude koliko toliko pouzdan...

Nije da imam neki bolestan iznos, za sada tek 20$ za prenijeti ali htio bih naći rješenje kad mi zatreba.

Za sada sam jedino našao pmxchanzer.com koji ima 3%fee + 1$...

Ali nisu mi pouzdani i ne mogu računati s time, premalo informacija...

Eh sad.. ako možda ima netko od vas da mi je voljan to razmjeniti po nekom povoljnom tečaju, ili ako znate neki dobar exchanger da mogu raditi te transakcije...

Imam mali prihod na Payzu pa mi se ne isplati plaćati 8$ naknade za povlačenje na karticu. TNX
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:48   #2
To i mene zanima i to sam u sličnoj situaciji kao ti.
Jedino što Payza nudi službene razmjenjivače:
In:
- Paysera
- RCHANGE LIMITED
- GOLDUX

In and Out:
- Magnetic Exchange
- SimplySendBD
- Netex
- Exchange Zones
- RCHANGE LIMITED
- GOLDUX

https://www.payza.com/exchangers

Neki ni ne nude mogućnost Payza->Paypal ali Exchange Zones mijenja uz 13.7% proviziju što i nije baš najsretnije ali zato mi se Rchange Limited čini ok jer piše da mijenjaju u omjeru 1:0,903 što je nekih 9.7% na 20$
__________________
ave, ave sveti Krševane
Krševan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:20   #3
Quote:
Krševan kaže: Pogledaj post
To i mene zanima i to sam u sličnoj situaciji kao ti.
Jedino što Payza nudi službene razmjenjivače:
In:
- Paysera
- RCHANGE LIMITED
- GOLDUX

In and Out:
- Magnetic Exchange
- SimplySendBD
- Netex
- Exchange Zones
- RCHANGE LIMITED
- GOLDUX

https://www.payza.com/exchangers

Neki ni ne nude mogućnost Payza->Paypal ali Exchange Zones mijenja uz 13.7% proviziju što i nije baš najsretnije ali zato mi se Rchange Limited čini ok jer piše da mijenjaju u omjeru 1:0,903 što je nekih 9.7% na 20$
Na Rchange se ne možeš registrirati iz Hrvatske... Ovo sam sve isprobao, 0 bodova, većina ne nudi ovu mogućnost...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 13:34   #4
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Na Rchange se ne možeš registrirati iz Hrvatske... Ovo sam sve isprobao, 0 bodova, većina ne nudi ovu mogućnost...
A Exchange Zones?
Ako ni on ne valja jedino da onda neki privatni deal napravimo pa podjelimo troškove prebacivanja na račun od Payza?
__________________
ave, ave sveti Krševane
Krševan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 06:59   #5
Ovak da ne otvaram novu temu.

Kod mene je Payza preuzela primat nad Paypalom pa me zanimaju neki detalji.

Koji bi jos nacini bili dobri za isplatu osim klasicne na devizni tekuci ili ziro tekuci?

Do sad sam isplacivao na ziro ali mi to nije ugodno jer vjerojatno ostavlja neke upitnike...

Da li je moguca isplata na te bankovne prepaid kartice ili samo uplata s njih?

Pa eto, ako itko zna kakav način isplate osim gore navedenog neka napiše...

Tnx
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 10:45   #6
Mislim da je payoneer dobra opcija. Zna li netko da li se moze povezati payoneer sa paypalom? Imam i neteller matercard net+ karticu, ima netko iskustva s tim?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 20:12   #7
Dodala sam mastercard karticu od Netellera na paypal racun, no s njom ne mogu raditi withdraw samo placati!!! PayPal dozvoljava withdraw samo na Visa kartice...e sad da li ima koja Visa kartica, a da nije vezana za racun u banci da mogu povlaciti novce na nju s PayPala zna li netko?
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 12:02   #8
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Mislim da je payoneer dobra opcija. Zna li netko da li se moze povezati payoneer sa paypalom? Imam i neteller matercard net+ karticu, ima netko iskustva s tim?
Znači li to da payza surađuje s payoneer?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:09   #9
Nemam ti pojma, nisam proucavala Payzu.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 09:05   #10
Jel zna netko pouzdani exchange da ima osobna iskustva?

Moj slučaj trebam sredstva na perfect money a imam na payzi i visa kartici međutim probao sam sa magnetic exchange i trebam čekati 4-5 dana što je koma.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 16:42   #11
svi ti exchange servisi nisu legalni jer paypal i sl. zapravo ne dopuštaju takvu razmjenu. i zato treba biti oprezan da ne bi ostao bez love od strane exchange servisa. jer ih ima jako puno scam...

jedino koliko mi je poznato postoji jedna stranica poput foruma na koji možeš vidjeti korisnike koji se time bave i njihovu ocjenu. samo se nažalost nemrem sjetiti imena stranice.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 23:07   #12
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
svi ti exchange servisi nisu legalni jer paypal i sl. zapravo ne dopuštaju takvu razmjenu. i zato treba biti oprezan da ne bi ostao bez love od strane exchange servisa. jer ih ima jako puno scam...

jedino koliko mi je poznato postoji jedna stranica poput foruma na koji možeš vidjeti korisnike koji se time bave i njihovu ocjenu. samo se nažalost nemrem sjetiti imena stranice.
Da sumnjivo i meni ali desila se takva situacija pa sam neki simboličan iznos stavio na razmjenu da vidimo.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 08:22   #13
pogledaj ove stranice

https://my-xchange.com/en/exchange

http://www.wmtransfer.com/eng/

o njima se je još pričalo davne 2008.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 12:25   #14
Tražim hitno nekoga tko mi želi napraviti razmjenu Payza - Paypal... Radi se o 68$ a isplata kreditnim karticama na Payza ne radi u ovom trenutku...

Dajem proviziju 10% na ovu transakciju. Vi meni na Paypal ja vama na Payza lovu...

Ako je netko zainteresiran u inbox...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 12:57   #15
bolje to postavi pod oglase.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.