Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2023., 15:40   #1101
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Vjerojeatno je zabilježen "pokušaj podizanja brzog kredita" i upissan kao da ste ga podigli pa sad ne dozvoljava ponovnu proceduru. Strpite se mjesec dana ili odite u banku. Taj predodobreni kredit se vidi i u poslovnici.
Iskreno i meni je to palo na pamet.
Hvala !
Ccvviittaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2023., 07:40   #1102
Mali update.
Ugovorio sam standardni minus i to 4 puta manji nego sam imao. Paralelno s time sam shebao opciju kupovanja na rate (sto sam saznao u trgovini na blagajni), sve u nadi da ce mi se micanjem minusa jos malo podignuti kreditna sposobnost i da mi odobre brzu pozajmicu. Naravno nista. Sad je mjesec dana proslo. Trebam 2000€ relativno kratkoročno i jedina opcija je nenamjenski koji ne zelim zbog placanja troskova JB. Sad sam opet zatrazio dizanje limita na prekoračenju.. pa čekam.. lol

Živo me zanima da li postoji itko u banci koji zna po kojem algoritmu radi ta brza pozajmica...
chalida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2023., 14:53   #1103
Quote:
chalida kaže: Pogledaj post
Mali update.
Ugovorio sam standardni minus i to 4 puta manji nego sam imao. Paralelno s time sam shebao opciju kupovanja na rate (sto sam saznao u trgovini na blagajni), sve u nadi da ce mi se micanjem minusa jos malo podignuti kreditna sposobnost i da mi odobre brzu pozajmicu. Naravno nista. Sad je mjesec dana proslo. Trebam 2000€ relativno kratkoročno i jedina opcija je nenamjenski koji ne zelim zbog placanja troskova JB. Sad sam opet zatrazio dizanje limita na prekoračenju.. pa čekam.. lol

Živo me zanima da li postoji itko u banci koji zna po kojem algoritmu radi ta brza pozajmica...
Ne. Zaposlenicima PBZ je dana informacija da govore, kako je riječ o automatizmu.
Ali o kojem automatizmu? Umjetnoj inteligenciji? Tko o tome odlučuje, stvarno je misterija - poput Atlantide ili NLO-a.
__________________
2. uvlačenje/ulizivanje je štetno za zdravlje; prije ili kasnije, ponestane kisika za razmišljanje i valja "izroniti". A onda......
u-prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2023., 14:20   #1104
Ugovoren mi je brzi kredit. Za plaćanje je pisalo “izravno terećenje” pa sad ne znam oduzimaju li oni sami s računa iznos po anuitetu ili je potrebno svaku ratu posebno plaćati?
scandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2023., 14:50   #1105
Uzimaju automatski piše s kojim datumom.
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 11:13   #1106
Ima li tko trenutno u ponudi tu pozajmicu od početka 2024. Godine?, ja sam imao do kraja prošle, a sad kad bi uzeo za srediti neke sitnice po stanu nemam je
Zuppara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 11:21   #1107
Meni ove godine nudi još veću kroz aplikaciju nego prije, tko će znati kakav im je algoritam
robimarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 13:57   #1108
Meni su nudili konstantno kad sam bio u plusu. Otkako sam u minusu, ne nude je.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 14:58   #1109
To realno ima dosta smisla
robimarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 17:26   #1110
Ja recimo nemam nikakvi minus jer sam tražio da mi ga ukinu, otplatio uredno 2 kredita...klijent 20 godina i ne nude ništa.

Kad sam imao kredit i odobreni minus nudili svašta. Nije da mi treba ali ne znam što onda gledaju....možda zaduženje u OSR-u
obzirom da imam 2 revolving i 2 charge kartice od kojih jednu charge koristim stalno a ostale povremeno.
indigo258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 18:25   #1111
Ja sam imao jedan kredit i brzu pozajmicu (iskoristen dio od onog sto su nudili), ali sam bio u plusu pa su mi nudili novu brzu pozajmicu. Otplatio sam kredit, skoro pri kraju otplate brze pozajmice, ali sad sam u minusu i... sad ne nude novu brzu pozajmicu.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 18:44   #1112
Question

Ja sam im baš poslao mail, još jučer bas u vezi toga odobravanja i nisu mi još ništa odgovorili, a djelatnice u banci na upit vezano za pozajmicu i načinu odobravanja blago rečeno ne znaju ništa.

U plusa sam, čekam možda budem i ja odabran do kraja godine da ne moram dizat kredit nenamjenski, jednostavno ta papirologija me umara.
Zuppara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 08:34   #1113
Je li tko dobio pozajmicu u ovoj godini?
Ccvviittaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 08:37   #1114
Quote:
Ccvviittaa kaže: Pogledaj post
Je li tko dobio pozajmicu u ovoj godini?
Meni ju nude od prije par dana, ali nisam proučavao uvjete i iznos
__________________
...
zega lega is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 13:22   #1115
Meni nude kamatu samo 6,47% EKS, sitnica
robimarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 17:08   #1116
Quote:
robimarko kaže: Pogledaj post
Meni nude kamatu samo 6,47% EKS, sitnica
Ma ništa,simbolično nešto😂
Ja imam već jednu,možda zato ne daju drugu mada mi je jedno vrijeme bila nuđena.
Ccvviittaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 17:15   #1117
Quote:
Ccvviittaa kaže: Pogledaj post
Je li tko dobio pozajmicu u ovoj godini?
Meni to stalno nude, s tim da svaki mjesec povećavaju iznos. Mislim da to ide nekim njihovim automatizmom.
Goldenrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 10:47   #1118
I kod mene je isto tako, stalno mi stoji ponuđena i svaki mjesec podižu ponuđeni iznos.
Flegmach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.