Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 22:09   #301
Quote:
Mary00 kaže: Pogledaj post
Ne znam kad sam zadnji put plakala kao večeras gledajući posljednju scenu u dok. serijalu Stambeno pitanje (1. epizoda - Tri države protiv jednog Paula).
baš sam ga danas pogledala na hrti, gutala knedle, scena na grobu prekrasno tužna i dirljiva.
planiram odgledat i sve epizode koje nisam uhvatila u redovnom emitiranju, serijal je odličan! (čudno da se nigdje ne komentira)
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 23:37   #302
Zna li netko gdje mogu pronaći BBC-ev dokumentarac iz serijala "Private Life of a Masterpiece"? Tražim epizodu "Little Dancer Aged Fourteen".
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:05   #303
Quote:
harukimurakami kaže: Pogledaj post
baš sam ga danas pogledala na hrti, gutala knedle, scena na grobu prekrasno tužna i dirljiva.
planiram odgledat i sve epizode koje nisam uhvatila u redovnom emitiranju, serijal je odličan! (čudno da se nigdje ne komentira)
ja sam gutala knedle kad sam gledala prošlu. kad gospođa priča o svemu što je proživjela. tako mi je izgledala obična, mala ženica, i tako je plakala na kraju da mi je muka još i sad. došlo mi da vičem, baš nemam riječi..potreslo me jako.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:50   #304
moze li mi netko dati linkod dokumentarca devils bible.ali da ima prijevod
ili link za titlove
hvala
kep19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:56   #305
Velika preporuka za dokumentarac CESTOVNICA emitiran na HRTu. Ima na HRTi https://hrti.hrt.hr/

O povijesti cestovnog povezivanja unutrašnjosti Hrvatske sa primorjem - ceste Karolina, Jozefina, Lujzijana.
3 epizode po 30 minuta.

Jako,jako dobro...
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:09   #306
Question Pomoc

Vec duze vrijeme pokusavam naci jedan dokumentarac. Gledao sam ga prije cca 3 godine i na Hrt-u. Nikako da ga pronadem, pa bi molio pomic, mozda ga i pronadem Dokumentarac prati zivotinje u africi, kako prezivljavaju veliku susu. Ako se ne varam dogada se u nekon dolini u kojoj je dio godine plodno i super, a u nekom periodu je susa, no nikada nije tako dugo traja susa. Nakon što na visim djelovima padne kisa, voda se spusti u dolinu pa postane sve zeleno opet. Kazem , nisam siguran jeli to to ili sam mozda pomjesao s drugim dokumentarcom. Sto znam da se desava u tom dok. 100% je to da su pratili slonove kako migriraju i traze vodu, sve te lokve ili jezera koja ju ostala su bili zagadeni jer su bile pune izmeta, pa su slonovi pili s vrha vode, a medju nijima je bio mali jedan koji se rodio s nekom deformacijom. Noga mu je bila u zglobu donjem savijena kao da kleci, i nikkao ju nije mogao ispraviti pa je hodao na zgobu ili zglobovima, ne znam jeli bila jedna ili 2 noge u pitanju. Ugl. Kako vise nije mogao nije imao snage, starji slonovi su otisli, a mama je bila na pola puta i zvala ga,ali nije imao snage pa je otisao. Nakon nekog vremena strvinari i lesinari su poceli kruziti oko njega, ali mama se vratila ipak po njega i on je poceo trcati prema njoj nekim cudom ispavio je te noge. Znam da su po tim jezerima bili svi skupa, sve se pomejsalo, nilskim konjima je koza skroz pogorila, a krokodil je pokusao uhvatiti gazelu i jadan ju je zvakao, ali nije imao vise snage za ista. Ona je tamo lezala ziva i nije se ni trudila pomaknut.

Nadam se da netko zna o cemu pricam, volio bi ponovo gledati taj dokumentarac.
detexr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:03   #307
Dominic Monaghan

Da li neko zna koji je dokumentarac u kome Dominic Monaghan roni sa urodenicima na dah.Istovremeno prikazuje njihov nacin zivota na brodu.
Pozdrav prima
prima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:42   #308
Quote:
prima kaže: Pogledaj post
Da li neko zna koji je dokumentarac u kome Dominic Monaghan roni sa urodenicima na dah.Istovremeno prikazuje njihov nacin zivota na brodu.
Pozdrav prima
Možda tu pronađeš to što Te zanima.
http://www.imdb.com/title/tt2523506/
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 01:00   #309
Dokumentarci o životinjama - sinkronizirano na Hrvatski

Pozdrav,
da li se na nekom kanalu emitiraju dokumentarci o životinjama - sinkronizirano na Hrvatski ?
TinGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:07   #310
trazim dokumentarac. mislim da je od National Geographics, ali nisam siguran. a tema je nesto kao 10 (valjda 10) najvecih mogucih svemirskih katastrofa, pa je tu nabrojano pogodak asteroida u planet, sudar 2 planeta, sudar 2 zvijezde, sudar 2 galaksije i kako bi to sve utjecalo na planet Zemlju, mislim da je tako nesto bilo.
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 02:43   #311
ima li kakvih dokumentaraca iz 2017 i 2018 , svemir, dark mater, dark energy, općenito bilo šta o svemiru pogledao sve ispod toga nemam šta gledati , moze savjet
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2020., 22:40   #312
Zna litko može li se negdje pogledati dokumentarac o Churchillu sa prijevodom, bio je na hrt prije koju godinu: Winston Churchill: A Giant in the Century?
krug is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2020., 23:42   #313
Jesi tražio na HRTi?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 01:41   #314
Da, nema
krug is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 01:50   #315
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje mogu pronaći BBC-ev dokumentarac iz serijala "Private Life of a Masterpiece"? Tražim epizodu "Little Dancer Aged Fourteen".
Bas sam ovo gledao neki dan
Imam pola ovog serijala
Zelim.i ostatak
A gdje ima
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2020., 02:05   #316
Ako nekog zanima na youtube je postavljen kontroverzni dokumentarac Michaela Moora o obnovljivim izvorima energije:

Michael Moore Presents: Planet of the Humans

https://www.youtube.com/watch?v=Zk11vI-7czE
toni_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2020., 10:02   #317
https://www.mff.ba/2020/opsirnije.asp?IDNovost=741

dokumentarac o Tomi, najpoznatijem radiovoditelju u hercegovini i dalmatinskoj zagori i njegovoj misiji da gangu ubaci u UNESCO i napravi arhiv napjeva koji se ne mogu tonski zapisati i koje još jedino pjeva 80+ gerijatrija

samo danas i sutra se može pogledat na linku, pa koga zanima, nek požuri.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2020., 16:20   #318
Plandemic II: Indoctornation (London REAL)

razotkrivanje zavjere oko korona epidemije, izazvao veliku buru u javnosti

https://beforeitsnews.com/politics/2...l-3209722.html
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2020., 21:27   #319
Pozzz, već godinama pokušavam pronaći doc izabran od Đele koji sam davno gledao na Hrt-u. Naziv je tipa "U potrazi za bojama" gdje dva profesora s nekog eminemtnog fakulteta putuju svijetom i traže naj boje svijeta. Hvala na info ako netko zna.
__________________
This is the strangest life I've ever known.
fakebuster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.