Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2016., 22:34   #21
Škicnuh, pa ovo je zbilja jako malo saržaja.
Jedino što mi se sviđa, a što nema na Netflixu, je Community i Seinfeld. Općenito mislim da našem Netflixu fali više sitcoma.
Uz te njihove serije, zapravo nema ništa.
Malo ću škicnut sad preko blagdana te njihove serije, ali nadam se da misle ovo znatno povećati. Sumnjam da ću produživat pretplatu nakon free triala.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 23:02   #22
Da, da .. i meni je Seinfeld prvo zapeo za oko
Mislim da je on dostupan i na Picboxu, barem je bio davnih dana kad sam imao njihov free trial account, ne znam jel sad.

Inače ja sam svoj Amazon jučer odjavio, iako je pretplata 3 eura meni osobno ne vrijedi ni toliko. No u svakom slučaju je pozitivno da ovakvi servisi dolaze u HR, sa vremenom može biti samo bolje.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 12:46   #23
Sad sam otvorio britanski amazon. Pa oni imaju jos manje. Samo amazonove serije i par bollywoodskih filmova. Uzas.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:50   #24
Pošto je prošlo pola godine od zadnjeg posta da li netko koristi Amazon Prime i kakav je trenutno? Utisci?

Hvala.
ask29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:50   #25
Pošto je prošlo pola godine od zadnjeg posta da li netko koristi Amazon Prime i kakav je trenutno? Utisci?

Hvala.
ask29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 19:51   #26
Uzela na mjesec-dva, da pogledam neke stvari koje sam htjela, American Gods, Goliath, One Mississippi.


Poludila, ali apsolutno poludila kad sam skužila da mi One Mississippi nije dostupan. Bez objašnjenja, jednostavno ga nema.

Jebite se, Amazon, nema šanse da vam ikad više išta platim, da mi serija koju ste vi napravili u svojoj produkciji nije dostupna
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:31   #27
Uzeo sam 1 month free trial na amazon.co.uk jer mi se svidjelo par serija pa reko da probam kad je besplatno. Prijava lagana, trial počeo, dodajem sve serije koje me zanimaju na watchlist i sve vrvi od zelenih Watch Now gumbića. Skinuo sam si i na smart tv aplikaciju, ulogirao se i krenuo gledati Goliath i ide bez problema. Nakon par epizoda skuzim da odvojeno nude prvu sezonu ali UHD što je potpuni fail, ali eto pogledao sam zadnjih par epizoda tako.

Krenem dalje na Animal Kingdom kad ono na TVu kaže da regija nije podržana. Isto to javlja i za American Gods i The Man From The High Castle i Vikinge itd. Pogledam pod watchlist na kompjuteru sve opet vrvi od zelenih Watch Now znakova, kažem si vjerojatno je do TVa budem gledao preko kompjutera. Stisnem Watch Now, nakon milisekunde mi i tamo javlja da je regionalno zaključan sadržaj.

Kao jedina i default adresa mi stoji hrvatska, a ne koristim ništa da bi prikrio svoju lokaciju. Kako je onda moguće da mi posvuda nude sadržaj koji zapravo ne mogu gledati i to saznam tek kada počnem gledati? Što da sam platio mjesec dana i tek onda shvatio da 90% serija koje sam dodao na watchlist ne mogu gledati? Znači nije da serija nema u ponudi, sve su tamo, sve sezone i epizode, ali kada stisnem play onda dobijem error poruku. Ima li kakvo rješenje za ovo?
dc_sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:28   #28
Koristiš britanski Amazon Prime pa zato imaš ta ograničenja. Ovo je stranica za naš (international verzija)

https://www.primevideo.com

Zašto uopće dopuštaju da se iz HR registriraš na co.uk je drugi par rukava, tehnička greška koja im se ne bi smjela dešavati.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:58   #29
Koristi li netko još uvijek ovaj Amazon Prime da provjeri ima li na našem Amazonu novih epizoda Will and Grace (9. sezona)? Vidim da Ameri uploadaju na torrente nove epizode sa Amazona pa me baš zanima da li je dostupno to i kod nas, iako sumnjam
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:45   #30
naravno da nije.
strava kolko je ponuda loša. pogledala sam jedino fleabag, muž par epizoda grand toura i american gods prije nego je zaključio da su dosadni.
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:21   #31
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Koristi li netko još uvijek ovaj Amazon Prime da provjeri ima li na našem Amazonu novih epizoda Will and Grace (9. sezona)? Vidim da Ameri uploadaju na torrente nove epizode sa Amazona pa me baš zanima da li je dostupno to i kod nas, iako sumnjam
Ameri kupe epizodu I skinu DRM pa dijele, isto kao i s iTunes-a.
ZnaSeTkoJe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 08:55   #32
Postoji li uopće način da se gleda Američki Amazon kod nas?Pokušavao sam kombinirati sa smart dns i američkim account-om i otvori mi, ali ne mogu niti jedan sadržaj pokrenuti.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:14   #33
Jesi podesio geo location u browseru da ti izbacuje istu adresu kao dns/vpn što li već koristiš? Izguglaj chrome, firefox plugins za to. Ja ne koristim Amazon ali kod servisa gdje ne pali samo vpn ili dns, druga solucija je podešavanje geo location koji sam browser vuče i mora raditi.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 15:09   #34
Po ovome svemu što sam pročitao, pretpostavljam kako ga ne mogu gledati direktno preko tv-a?
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:14   #35
Pojavili se titlovi na Amazonu. Za sada ukupno 10ak naslova. Zanimljivo je to da nijedna serija iz originalne produkcije nema titlove. Naslovi koji imaju titlove ili audio na nekom od jezika (hrvatski/srpski) su: Sponge Bob, Mr Robot, Fear the walking dead, Flesh and bone, Hap and Leonard, Penguins of Madagascar, iCarly, Sam and Cat, The Haunted Hathaways, Avatar the last airbender, Victorious.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:47   #36
Mrtva trka između Netflixa i Amazona tko će manje sadržaja lokalizirati, lol. Ali ajde, lijepo da su i oni počeli.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:43   #37
Zato ih je HBO GO u tom slučaju prešišao. Samo da još malo poboljšaju ponudu...
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:51   #38
Dobro mislim da je malo nepravedno ih uspoređivati sa HBO-om po tom pitanju, oni su na ovom tržištu već gotovo 14 godina, dok je Netflix dvije a Amazon tek godinu dana. Tako da je logično da po pitanju prijevoda već imaju uhodan posao.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:57   #39
Imaju uhodan posao ali i oni dobijaju nove sadržaje koje treba prevoditi bez obzira na tih 14 godina postojanja tako da su po tom pitanju na istoj poziciji. Sve se svodi na to koliko ulažeš u tržište.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:34   #40
Imam pitanje, uglavnom živim u Njemačkoj i imam Amazon Prime aktiviran, sad sam na smart TV-u instalirao aplikaciju Amazon video, i pokrenuo par filmova, ali svi imaju samo njemačke subtitlove, pa me sada zanima da li je moguće skinuti nekako hrvatske i ubaciti? i da li uopće postoje koje serije ili filmove koji posjeduju hrvatske titlove??
Figo7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.