Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 20:17   #2341
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
tko je bio na Visu, bio je...
od iduće godine još skuplji, samo će mali broj Hrvata moći platiti ljetovanje na ovom otoku
a i gužve će postati nesnosne
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...uciti/6461860/
Nažalost, gužve su već sad nesnosne.
A realno većini Hrvata je već sad problem doći do Visa kad je samo povratna karta za trajekt cca 1000kn ak ideš autom.
hyacinthblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:50   #2342
Kakav je Vis za posjetit recimo početkom 10 mjeseca?
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 20:10   #2343
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Kakav je Vis za posjetit recimo početkom 10 mjeseca?
prekrasan
lako je moguće da će ti more još uvijek biti za kupanje

ove godine će u to doba i dalje biti snimanje mama mie a kako će to utjecati na cijene i popunjenost apartmana.... ne znam
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:35   #2344
Kako najjeftinije doći iz Komiže na Biševo?
Koji je raspored vožnje? Cijena karte?
Modra špilja se ne može obići u toj kombinaciji?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:23   #2345
http://www.putovnica.net/prijevoz/br...-centar-komiza

U Modru spilju se ide posebnim brodicima iz Mezuporata. To je dodatni trosak.

Druga opcija je kupiti izlet iz Komize na Bisevo i to ili samo do Mezuporata il jos i kupanje u Poratu. I ovdje dodatno placas izlet malim brodicem u spilju.

Mislim da neces puno ustediti s prvom kombinacijom. Mi smo isli ovom drugom. Cijene sam zaboravila.
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:44   #2346
A moj izračun je bio, da poprilično uštediš, ako uzmeš redovnu brodsku liniju na Biševo ( u usporedbi sa turističnim izletom neke agencije). Organizirani obilazci Modre špilje završavaju negdje pri kraju listopada. Zapravo u tom periodu često več more nije dovoljno mirno, da bi dozvoljavalo sigurne ulazke u špilju i onda se ne ulazi.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:27   #2347
http://paiz-travel.com/st_activity/m...za-dugi-izlet/

Otisla sam provjerit. Izlet smo platili 150 kn. Za taj iznos smo dobili i prijevoz od Mezuporata do Porata te mogucnost kupanja tj. slobodnog vremena u Poratu sto u tom jednom danu nije bilo moguce napravit da smo isli klasicnom linijom. Plus da je bilo moguce i to bi kostalo pa bi usteda bila 50-75 kuna. Ovako smo platili 100 kn po osobi vise, al smo osim odlaska u spilju proveli vrijeme na plazi u Poratu koju bi bila steta ne posjetit.
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:40   #2348
Šetnja od Mezuporata u Porat i Salbunoru ( mislim da manje od 1 sat) je inaće za mene samo dodatni plus, ako je vrijeme OK. Barem krajem listopada/ početkom studenog, kada smo mi bili tamo ( i kupali se još u Poratu).
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:35   #2349
Da. Ukoliko vole i mogu setat to bi bilo isplativije...a cak i ljepse vjerojatno...
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:21   #2350
Koliko bi bilo sveukupno od Mezuporta do Modre špilje?

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:37   #2351
Sveokupno? Možda čak oko 300 - 400 metara, po moru, oko jednog malog rta.
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:50   #2352
Mislio sam kuna. :hint:

Danas je neki vjetar, bojim se da sutra ništa od Modre špilje.

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:55   #2353
Ove cijene su bile lani ( valjda je sada i ove godine već nizka sezona):

http://www.komiza.hr/wp-content/uplo...C5%A0PILJA.pdf
kranjski janez is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:24   #2354
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Mislio sam kuna. :hint:

Danas je neki vjetar, bojim se da sutra ništa od Modre špilje.

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
50
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:27   #2355
Samo 50kn s brodicom?

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:30   #2356
Da...a pazi ovo:

https://www.dalmacijadanas.hr/drama-...licija-uhitila
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:48   #2357
U narednih 7 dana ulazak u Modru špilju vjerojatno neće biti moguć zbog juga.

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 17:54   #2358
Imamo primamljivu ponudu za apartman u gradu Visu (centar mjesta), pa me zanima jeli dobra varijanta biti smješten tu, a povremeno otići u Komizu (sa autom smo) i ostala manja mjesta tj. uvale na otoku. Naravno, pošto bi neke dane ipak ostali tu u mjestu - Vis, isto zanima me kakva je situacija sa plažama u samom mjestu i kakve su?

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 10:06   #2359
Quote:
sencci kaže: Pogledaj post
Imamo primamljivu ponudu za apartman u gradu Visu (centar mjesta), pa me zanima jeli dobra varijanta biti smješten tu, a povremeno otići u Komizu (sa autom smo) i ostala manja mjesta tj. uvale na otoku. Naravno, pošto bi neke dane ipak ostali tu u mjestu - Vis, isto zanima me kakva je situacija sa plažama u samom mjestu i kakve su?

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
Još nema ni jednog odgovora. U međuvremenu, više od gore postavljenog pitanja me brine jedno novo. Naime, smještaj koji su mi ponudili u gradu Vis nema vlastiti parking. Kakva je situacija sa snalaženjem oko parkinga u mjestu Vis u sred sezone, kako se snaći za parking, neki prijedlog?
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 11:29   #2360
Quote:
sencci kaže: Pogledaj post
Imamo primamljivu ponudu za apartman u gradu Visu (centar mjesta), pa me zanima jeli dobra varijanta biti smješten tu, a povremeno otići u Komizu (sa autom smo) i ostala manja mjesta tj. uvale na otoku. Naravno, pošto bi neke dane ipak ostali tu u mjestu - Vis, isto zanima me kakva je situacija sa plažama u samom mjestu i kakve su?

Sent from my Alfa 1 using Tapatalk
Po meni je to dobra varijanta, Vis nije veliki otok i možeš svaki dan ići okolo na druge plaže. Gradska plaža iza crkve je sasvim dobra, uvijek ima mjesta, imaš i birc, ima i mjesta u hladu, a ne moraš palit auto. Nije toliko lijepa ko Stiniva ili Srebrna, ali stvarno nije loša.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.