Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 22:15   #2681
Quote:
debellatrix kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dobila sam na mail kod 15% popusta i free shipping.
Imate li možda preporuku za:

1) Neki suplement za hrskavice/mišiće/kosti, ni sama zapravo ne znam što točno tražim. Liječnik nema nikakvu konkretnu dijagnozu, pokretnost zglobova je optimalna, mislim da je rekao da je problem u hrskavici. Činjenica je da me otkad sam rodila jako bole koljena i ramena (npr. na poslu svako toliko moram prošetati ili izmasirati koljena jer me počnu jako boljeti). Liječnik mi je preporučio kombinaciju vitamina D, kalija i kalcija, ali meni se svi ovi OsteoBiflexi i ostali čine preskupi.
Preporučujem ti da uzmeš Life Extension, Only Trace elements.

Jer u tim kapsulama između ostalog ima 3mg bora, a bor pomaže većoj apsorpciji kalcija.

Pri dozama Bora od 10mg naviše, mozak bolje radi. Ja uzimam taj pripravak, uzimam i Selen metionin 200mcg. Otkako ih uzimam, nokti su mi svjetliji i čvršći. A i čini mi se da se kile malo manje lijepe na mene. A kao čovjek s hipotireozom skloniji sam debljanju od prosječnih osoba.

Ako tih tableta nema u Vitacostu, nabavi ih preko iHerba ili preko samog Life Extensiona.

Pokušaj da NE uzimaš kalcij i magnezij u tabletama jer su oni jako česti minerali. Cijele planine su sastavljene od njih. A ako uzimaš, pazi u kojem kemijskom obliku ih uzimaš. Šumeće tablete kalcija i magnezija ja uopće ne bih ni kupio. Radije ću biti bez ičega nego kupiti šumeće tablete jer u njima skoro isključivo ima magnezija u obliku magnezij oksida i kalcij karbonata.

Ili jednostavno rečeno, u njima se kalcij i magnezij nalaze u obliku jako fino mljevene prašine.

Prašina je bezvrijedna, pa bila ona i fino mljevena.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:12   #2682
KOme treba popust za prvu kupovinu za VitaCost slobodno PM .

Međutim nešto drugo sam htjela reći. Da li vi koristite cashback za VitaCost? Ja osobno koristim Befrugal i već sad sam natukla 38$ povrata novca. Jer često koristim VitaCost. Cashback je 4.5% po naruđbi nekad je i 6% . Befrugal ima u ponudi cashback za preko 5000 trgovina.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 11:19   #2683
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Preporučujem ti da uzmeš Life Extension, Only Trace elements.

Jer u tim kapsulama između ostalog ima 3mg bora, a bor pomaže većoj apsorpciji kalcija.

Pri dozama Bora od 10mg naviše, mozak bolje radi. Ja uzimam taj pripravak, uzimam i Selen metionin 200mcg. Otkako ih uzimam, nokti su mi svjetliji i čvršći. A i čini mi se da se kile malo manje lijepe na mene. A kao čovjek s hipotireozom skloniji sam debljanju od prosječnih osoba.

Ako tih tableta nema u Vitacostu, nabavi ih preko iHerba ili preko samog Life Extensiona.

Pokušaj da NE uzimaš kalcij i magnezij u tabletama jer su oni jako česti minerali. Cijele planine su sastavljene od njih. A ako uzimaš, pazi u kojem kemijskom obliku ih uzimaš. Šumeće tablete kalcija i magnezija ja uopće ne bih ni kupio. Radije ću biti bez ičega nego kupiti šumeće tablete jer u njima skoro isključivo ima magnezija u obliku magnezij oksida i kalcij karbonata.

Ili jednostavno rečeno, u njima se kalcij i magnezij nalaze u obliku jako fino mljevene prašine.

Prašina je bezvrijedna, pa bila ona i fino mljevena.


Hvala ti, našla sam baš ove tablete na Vitacostu. Sad me zanima, ako uzmem samo njih, misliš li da bi olakšalo moje tegobe? Ili da uzmem i sa strane neke kalcije, vitamine D i slično. Naravno, uzele bi najbolje oblike tih vitamina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
debellatrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:42   #2684
Quote:
debellatrix kaže: Pogledaj post
Hvala ti, našla sam baš ove tablete na Vitacostu. Sad me zanima, ako uzmem samo njih, misliš li da bi olakšalo moje tegobe? Ili da uzmem i sa strane neke kalcije, vitamine D i slično. Naravno, uzele bi najbolje oblike tih vitamina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam duže vrijeme pratio ovu temu. Pa ne znam tvoje tegobe. Bi li htjela ih ponoviti ili dati link do posta ili postova u kojem ih opisuješ?

Ako je štitnjača u pitanju selen je jako važan mineral jer pospješuje pretvorbu T4 neaktivnog hormona štitnjače u T3 - aktivni oblik.

T4 se u T3 ne pretvara samo u štitnjači, nego najviše u jetri, nešto i u ostalim tjelesnim stanicama.

Kineska medicina izjavljuje da oni koji imau problema sa štitnjačom, nemaju ustvari problema s njom. Nego njima jetra loše radi a štitnjača je samo kolateralna žrtva lošeg rada jetre. Ozbiljno razmišljam da kupi kakav čaj za jertru a da je na bazi nekoliko biljaka. Ne volim biti natabletiran. Ali nikako smići love za neki iole bolji pripravak. Ovaj Trace Elements Only nema selena.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:20   #2685
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Nisam duže vrijeme pratio ovu temu. Pa ne znam tvoje tegobe. Bi li htjela ih ponoviti ili dati link do posta ili postova u kojem ih opisuješ?

Ako je štitnjača u pitanju selen je jako važan mineral jer pospješuje pretvorbu T4 neaktivnog hormona štitnjače u T3 - aktivni oblik.

T4 se u T3 ne pretvara samo u štitnjači, nego najviše u jetri, nešto i u ostalim tjelesnim stanicama.

Kineska medicina izjavljuje da oni koji imau problema sa štitnjačom, nemaju ustvari problema s njom. Nego njima jetra loše radi a štitnjača je samo kolateralna žrtva lošeg rada jetre. Ozbiljno razmišljam da kupi kakav čaj za jertru a da je na bazi nekoliko biljaka. Ne volim biti natabletiran. Ali nikako smići love za neki iole bolji pripravak. Ovaj Trace Elements Only nema selena.
Nemam nikakvih posebnih zdravstvenih tegoba, samo me konstantno (već nekih godinu-dvije) bole ramena, koljena i ponekad kukovi. To nije bol za popiti tabletu, samo neugodna ukočenost, ramena i koljena krckaju kad ih razgibavam, i nerijetko se ujutro nakon osam sati spavanja budim strgana.
Štitnjača mi je u redu, krv u redu, pokretljivost zglobova u redu. Liječnik kaže da je problem vjerojatno u hrskavicama (uputio me na nekakvu pretragu krvi na koju nisam već tri mjeseca nisam stigla otići ). Preporučio mi je kombinacije vitamina D i K, Ca i slično i vježbe snage, idealno teretanu. To se naravno neće dogoditi jer teretanu zaista ne mogu ubaciti u raspored, a i vidim koliko mi je dijete od petnaestak kila teško nositi, kamoli da radim čučnjeve po opterećenjem.
Ne znam ima li ikakve veze to što sam dojila dosta dugo (2 godine), nisam baš od mliječnih proizvoda (mada jedem dosta mesa) i suncu se ne izlažem nikad.

Ispričavam se na plahti od posta i zahvaljujem ti što pokušavaš pomoći.
debellatrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:39   #2686
Quote:
debellatrix kaže: Pogledaj post
Nemam nikakvih posebnih zdravstvenih tegoba, samo me konstantno (već nekih godinu-dvije) bole ramena, koljena i ponekad kukovi. To nije bol za popiti tabletu, samo neugodna ukočenost, ramena i koljena krckaju kad ih razgibavam, i nerijetko se ujutro nakon osam sati spavanja budim strgana.
Štitnjača mi je u redu, krv u redu, pokretljivost zglobova u redu. Liječnik kaže da je problem vjerojatno u hrskavicama (uputio me na nekakvu pretragu krvi na koju nisam već tri mjeseca nisam stigla otići ). Preporučio mi je kombinacije vitamina D i K, Ca i slično i vježbe snage, idealno teretanu. To se naravno neće dogoditi jer teretanu zaista ne mogu ubaciti u raspored, a i vidim koliko mi je dijete od petnaestak kila teško nositi, kamoli da radim čučnjeve po opterećenjem.
Ne znam ima li ikakve veze to što sam dojila dosta dugo (2 godine), nisam baš od mliječnih proizvoda (mada jedem dosta mesa) i suncu se ne izlažem nikad.

Ispričavam se na plahti od posta i zahvaljujem ti što pokušavaš pomoći.
Onda ni nemoj ići na teretanu da se ne preforsiraš. Tu neugodu u rameinima i koljenima koju imaš godinu-dvije... možda je povezana s porođajem? Možda se javila nakon njega? Ako misliš da bi mooožda to mogao biti uzrok, možda da odeš na topic o ženskom zdravlju. Možda ima kakva tema kako se ame osjećau par mjeseci ili godinu-dvije nakon porođaja?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:18   #2687
Quote:
debellatrix kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dobila sam na mail kod 15% popusta i free shipping.
Kako si dobila free Shipping?? To jos nisam cula da je itko dobio...obicno su davali 10$ kod???
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:46   #2688
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Kako si dobila free Shipping?? To jos nisam cula da je itko dobio...obicno su davali 10$ kod???
Nisam naglasila, free shipping je za SAD.
debellatrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 10:47   #2689
Molim vas preporuku za sampon koji bi obnovio ili bar smirio seborejom izmuceno vlasiste. Ranije me spasavao Vichy pa bi 1 prala s njim pa 2-3 puta nekim blagim, ali sada vise nista ne pomaze. Vlasiste je crveno, glava puna peruti😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭
katija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:54   #2690
Nije s Vitacosta, nego s Feelunique, ali baci oko: http://eu.feelunique.com/p/TIGI-Bed-...-Shampoo-250ml

Ne znam iz prve ruke, ali frendica već dulje vrijeme koristi taj šampon i kaže da joj se skalp preporodio. Isto je prije koristila Vichy (onaj protiv peruti, za osjetljivo vlasište).

Trenutačno je ovaj Tigi šampon na solidnoj akciji pa se i isplati. Baš sam joj ga neki dan ubacila u svoju narudžbu.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 23:42   #2691
Probat cu. Hvala!
katija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:44   #2692
Opet mi nedavno poslali $10 jer već dulje vrijeme nisam kupovala.

Čudno da i to već nisu snizili na $5, kao sve ostalo.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 20:46   #2693
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
KOme treba popust za prvu kupovinu za VitaCost slobodno PM .

Međutim nešto drugo sam htjela reći. Da li vi koristite cashback za VitaCost? Ja osobno koristim Befrugal i već sad sam natukla 38$ povrata novca. Jer često koristim VitaCost. Cashback je 4.5% po naruđbi nekad je i 6% . Befrugal ima u ponudi cashback za preko 5000 trgovina.
Možeš li mi reći nešto više o tome kako to funkcionira?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 09:30   #2694
I preko Ebatesa možete ostvariti cashback na Vitacostu.
Ako netko želi pozivnicu, pišite u inbox
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 14:29   #2695
Smile

Pozz svima, procitala sam dobar dio sto ste tu pisali
radim prvu narudzbu i trebala bi kod za popust pa ako neko ima bila bi zahvalna
Dea Zadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:56   #2696
Quote:
Dea Zadar kaže: Pogledaj post
Pozz svima, procitala sam dobar dio sto ste tu pisali
radim prvu narudzbu i trebala bi kod za popust pa ako neko ima bila bi zahvalna
Od 24.8. nema više referalnih kodova

https://www.vitacost.com/refer-a-friend-info
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:37   #2697
Sad bi mogli bar pojeftinit malo shipping
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:44   #2698
Nisam znala za kodove, zanimljivo...slazem se ovim za shipping
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 23:02   #2699
pozz

molila bi za savjet što kupiti od vitamina kod problema
sa niskom želučanom kiselinom
većinom sam dobila preporuku za betain hcl i vitamin b3
i koje marke vitamina preporučujete
aneri23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:20   #2700
Quote:
aneri23 kaže: Pogledaj post
pozz

molila bi za savjet što kupiti od vitamina kod problema
sa niskom želučanom kiselinom
većinom sam dobila preporuku za betain hcl i vitamin b3
i koje marke vitamina preporučujete
Ako unosiš samo vitamin B3, a ne i druge b-vitamine to bi ti moglo naštetiti. Ostali b-vitamini su zaduženi za metilaciju.

Kad je riječ o dodacima prehrani, kapsule su bolji, ali i skuplji način unošenja nutrijenata nego tablete.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.