Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 09:13   #501
Quote:
bodylanguage kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer naručila drugu bočicu niacinamida. Od njih još koristim retinol 2%, serum foundation i uzela sma mliječnu 10% Niacinamid mi je odličan. Prije njega sma koristila vitamin c, retino i glikolnu i to mi je sve super djelovalo na kožu ali sam i dalje imala teksuru, ne akne nebo baš teksturu, koža nije bila glatka. On mi je rješio taj problem i ne kanim tražit išta drugo za tu cjenu
Mozes mi malo vise rec o retinolu.Ja sam koristila tretinoin al ne da mi se hodat i cekat u doktorice za recept,pa bi se 'prebacila'na advanced...i da li mozes usporedit glikolnu i mlijecnu...sta ti je bilo bolje?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:00   #502
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Mozes mi malo vise rec o retinolu.Ja sam koristila tretinoin al ne da mi se hodat i cekat u doktorice za recept,pa bi se 'prebacila'na advanced...i da li mozes usporedit glikolnu i mlijecnu...sta ti je bilo bolje?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Što se tiče glikolne ona mi je odlična i ne bi je mjenjala da ne moram, naručivala sam je iz koreje i onda mi je problem sa dostavom što zna potrajati, pa samo iz tog razloga. Mliječnu ću sad prvi put probati pa ću tek tad moći napraviti usporedbu ali očekivam da će bit blaža iako je koncentracija jednaka.
Retinol koji sam prvo koritila sam naručivala na ebayu iz USA-a:PURE RETINOL VITAMIN A 2.5% + HYALURONIC ACID - RETINOL WRINKLE CREAM / SERUM i nakon što sam potrošila sam prešla na ovaj iz ordinary i iskreno ne primjetim razliku. Kako koristim paralelno s njim i glikolnu ne znam u kojem je postotku on odgovoran za poboljšanje a u kojem glikolna. Samo što kad staviš glikolnu navečer ujutro vidiš ljepšu kožu, retinol treba više vremena da djeluje i suptilno je poboljšanje. Iskusila sam povećano ljuštenje kože što znači da se koža brže obnavlja tako da sada i češće radim piling. Jednom nisam napravila par dana i stavila sam puder, to je bilo uuuuužasno. Inače imam suhu kožu. Tako da je meni 2% dovoljan, imam tek 22 god, uzela sam ga da bi se brže rješila pigmentacije i planiram ga koristiti do tad
bodylanguage is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:11   #503
Koju glikolnu si uzinala iz koreje?

Ako ima netko ovw glikolne od the ordinary, ja bih kupila. Nikako da ulovim kupiti od njih.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:17   #504
Quote:
bodylanguage kaže: Pogledaj post
Što se tiče glikolne ona mi je odlična i ne bi je mjenjala da ne moram, naručivala sam je iz koreje i onda mi je problem sa dostavom što zna potrajati, pa samo iz tog razloga. Mliječnu ću sad prvi put probati pa ću tek tad moći napraviti usporedbu ali očekivam da će bit blaža iako je koncentracija jednaka.
Retinol koji sam prvo koritila sam naručivala na ebayu iz USA-a:PURE RETINOL VITAMIN A 2.5% + HYALURONIC ACID - RETINOL WRINKLE CREAM / SERUM i nakon što sam potrošila sam prešla na ovaj iz ordinary i iskreno ne primjetim razliku. Kako koristim paralelno s njim i glikolnu ne znam u kojem je postotku on odgovoran za poboljšanje a u kojem glikolna. Samo što kad staviš glikolnu navečer ujutro vidiš ljepšu kožu, retinol treba više vremena da djeluje i suptilno je poboljšanje. Iskusila sam povećano ljuštenje kože što znači da se koža brže obnavlja tako da sada i češće radim piling. Jednom nisam napravila par dana i stavila sam puder, to je bilo uuuuužasno. Inače imam suhu kožu. Tako da je meni 2% dovoljan, imam tek 22 god, uzela sam ga da bi se brže rješila pigmentacije i planiram ga koristiti do tad
Retinol meni nije nista djelivao na hiper.ja ga koristim u antiage svrhe.Probat cu bas ovaj Ordinary...i mene zanima ova korejska glikolna...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:44   #505
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Koju glikolnu si uzinala iz koreje?

Ako ima netko ovw glikolne od the ordinary, ja bih kupila. Nikako da ulovim kupiti od njih.
glikolnunsam isto preko ebaya: Glycolic Acid 10% AHA Serum Chemical Peel Face Acne Pimples Scars Wrinkles Pores. Zna peckati koju sekundu ako imam koju ranicu ali je djelotvorna
bodylanguage is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:08   #506
bodylanguage To je Jaina face firma? Sad gledam na ebayu, jako je povoljno - 7 dolara pa ću naručiti. Znaš li možda ostale sastojke, ako su navedeni na kutiji?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 00:20   #507
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
bodylanguage To je Jaina face firma? Sad gledam na ebayu, jako je povoljno - 7 dolara pa ću naručiti. Znaš li možda ostale sastojke, ako su navedeni na kutiji?
Da to je firma a sastojci: voda, glikolna, glicerin, 1,2-heksandiol, arginin, hidroksietilceluloza
bodylanguage is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:54   #508
Super, hvala ti
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:34   #509
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Super, hvala ti
Ništa
bodylanguage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:51   #510
https://www.superskin.hr/shopby/manu..._ordinary.html

Itko probao narucivat s ove stranice?
plavadjevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:33   #511
Quote:
plavadjevojka kaže: Pogledaj post
https://www.superskin.hr/shopby/manu..._ordinary.html

Itko probao narucivat s ove stranice?
Ja

To je bivši PC webshop. Paket stigne za tri dana (ja sam u Zg)

Zadnje uređivanje kukumka : 22.08.2017. at 16:35. Reason: Edit: samo da napomenem da su baš škrti na testerima čak i kad se radi o skupljoj narudžbi :-(
kukumka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:31   #512
konačno sam dobila coverage foundation u nijansi 1.2Y i ipak mi je prežuta. sad ne znam dal da naručim 1.2N ili da čak idem i na još svjetliju 1.1N(kad nemaju 1.1Y). inače sam NC15 - NC20. ima tko iskustava ili mišljenje?
nikolina2512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:04   #513
Quote:
nikolina2512 kaže: Pogledaj post
konačno sam dobila coverage foundation u nijansi 1.2Y i ipak mi je prežuta. sad ne znam dal da naručim 1.2N ili da čak idem i na još svjetliju 1.1N(kad nemaju 1.1Y). inače sam NC15 - NC20. ima tko iskustava ili mišljenje?

nikolina2512 jel mi možeš molim te reći kada si naručila? ja sam naručila 26.7. i još uvijek čekam (živim u okolici zagreba) i uzela sam 1.2Y i 1.2N pa ti mogu javit razliku kad stigne iako, čula sam da i 1.2N ima definitivno žuti podton, više nego neutralni, vjerojatno sam se i ja zeznula s 1.2Y
elens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:04   #514
sa victoria healtha sam naručila 15.8., poslano je 16.8., a stiglo je 21.8. (u narudžbi je bio samo taj puder; ja sam okolica Zg). Inače i prošla narudžba mi je stigla za točno 5 dana.
Sa Deciema službene stranice mi je oba puta stiglo za 4 dana.
nikolina2512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:13   #515
Quote:
nikolina2512 kaže: Pogledaj post
sa victoria healtha sam naručila 15.8., poslano je 16.8., a stiglo je 21.8. (u narudžbi je bio samo taj puder; ja sam okolica Zg). Inače i prošla narudžba mi je stigla za točno 5 dana.
Sa Deciema službene stranice mi je oba puta stiglo za 4 dana.
da ja sam naručila sa službene stranice deciema prije mjesec dana, novce je uredno uzelo, ali proizvoda nigdje..izgleda da ću morat slat mail na customer service hvala a info!
elens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 06:02   #516
KUPUJEM buffet
ako nekome samo stoji i skuplja prašinu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 20:45   #517
Quote:
elens kaže: Pogledaj post
da ja sam naručila sa službene stranice deciema prije mjesec dana, novce je uredno uzelo, ali proizvoda nigdje..izgleda da ću morat slat mail na customer service hvala a info!


Damn it. Da sam ovo prije vidjela ne bih narucivala...
Prije tjedan dana kupila, od tad ni A ni B od njih..


Sent from my iPhone using Tapatalk
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:40   #518
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Damn it. Da sam ovo prije vidjela ne bih narucivala...
Prije tjedan dana kupila, od tad ni A ni B od njih..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Curke bez brige, moje je naruceno 19.08 i danas su poslali mail da je poslano
plavadjevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:27   #519
the ordinary "izbacuje" hrpu novih stvari:

https://www.victoriahealth.com/edito...ewsletter-2017

Welcome to the September newsletter where we are going to rock and roll our way through some new brand and product launches. We have new products from NIOD, Dermasuri, Color Wow and iS Clinical. We have seven (yes seven!) new products from The Ordinary (head examination needed) and a new brand which I’ve kind of flipped over.

countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 05:49   #520
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
the ordinary "izbacuje" hrpu novih stvari:

https://www.victoriahealth.com/edito...ewsletter-2017

Welcome to the September newsletter where we are going to rock and roll our way through some new brand and product launches. We have new products from NIOD, Dermasuri, Color Wow and iS Clinical. We have seven (yes seven!) new products from The Ordinary (head examination needed) and a new brand which I’ve kind of flipped over.

odlično!!
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.