Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 12:48   #9601
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel mi može neko reći u vezi New Balance tenisica, kakve su im veličine? Planiram uzet sa sports directa, al ne znam koji broj da uzmem. Inače nosim adidas 43, nike i converse 44
inače nosim 40, a od nb imam 2 patike i obje su 40,5
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:30   #9602
Svakako veće uzmi...ja mizuno nosim 39-40, adidas 39, reebok 39, converse 39,5...a new balase imam dvoje 40,5 jer nije bilo većih i za hodanje i bicikl dušu dale, ali za trčanje bi mi trebale još veće
C:R:N:K:A is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:08   #9603
Quote:
Pozdrav, jel mi može neko reći u vezi New Balance tenisica, kakve su im veličine? Planiram uzet sa sports directa, al ne znam koji broj da uzmem. Inače nosim adidas 43, nike i converse 44
Tražiš tenisice za trčanje ili za šetnju?
Ako je za trčanje onda nije baš tako jednostavno i bolje bi ti bilo da ideš u dućan probati model koji misliš uzeti, pa onda naručiti.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:06   #9604
Quote:
gledaj uk broj us broj i j broj tj dužinu,ne gledaj te euro brojeve to i je mene bunilo u početku kako je mizuno us 10 43 a nike/asisc us 10 44.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.