Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 21:43   #6861
Mješovita sa obrazima sklonim suhoći i dehidraciji.
Stavljala sam esenciju (vodenasta je) i emulziju na cijelo lice, a kremu samo na obraze i one svračje nogice kod očiju. Zimi bi mi vjerujem krema bila OK za cijelo lice, ali ljeti uglavnom prakticiram ovakve rutine, i ne stavljam sleeping pack češće od 1-2 puta tjedno.
Ovaj Whoo set mi je u principu bio dovoljan bez sleeping packa.
aramejka is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:56   #6862
meni je sve iz tog seta bilo puno prejako, usred zime.
negdje u 1.mj. sam ga koristila.

inace jako volim whoo i kuzim da je ova linija super za suhe, ali meni je stvarno bila previse.
Old Danas, 00:24   #6863
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
meni je sve iz tog seta bilo puno prejako, usred zime.
negdje u 1.mj. sam ga koristila.

inace jako volim whoo i kuzim da je ova linija super za suhe, ali meni je stvarno bila previse.
znači taman za mene ... ako nekog zanima, na BeautyNetKorea ima trial setova od 3 i od 5 kom ... gledam ih jučer-danas-sutra
BNK web shop se popravio, sad baš imaju robe

Papa Receipe - dobro si rekla frupy, bazna hidratacija ... ove godine mi je bilo žao što nisam njega ponijela na more, slijedeće godine definitivno tražim neki takav mini set ... na moru mi je sve bilo nekako previše njege, val zbog SPF u kremama za sunčanje, samo sam se znojila i budila namašćena ... tu na kontinentu samo 2 ili 3 puta ...
svaka ti čast na upitima prema sellerima

Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
i ova 2 sam sinoć baš gledala, korea-cosmetic-samples jako dobro umota robu, kupovala sam od njega, a nowzenith ima super !!! ponudu samo viđeno, nisam naručivala
makozzang ne radi, na odmoru je

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:49   #6864
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
prevara nije sigurno, to je provjeren shop. ne moze biti ni rabljena.
jedino sto mi pada na pamet je da je pred istekom roka trajanja.

je, ima dosta silikona, ali ta linija je krasna. ima tu cura koje ju koriste i zadovoljne su.
Ja je imam i krema je izvrsna, toliko dobra da je stavljam uz bok Jigott puževoj. Imam ono pakiranje iz seta. I mene interesira zašto je tako jeftina.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.