Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 11:51   #21
buličičeva..
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 13:04   #22
tražim smještaj na čiovu - okrug gornji za 4 odrasle osobe u terminu 2.8 - 12.8 7 dana.
ponude na mail [email protected] ili na privatnu poruku.
ascon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:40   #23
a sigurno da postoje... pogotove onaj dio okruga donjeg di je nenaseljeno....

a gornji... tako kod mene je sve puno ko šipak... nemas di stavit šugaman..

jedino mozete ici 10 min hoda u dio di je zabranjena gradnja.... tamo motete raditi sta hocete

Imam slobodan mali apartman do 2.8. dam povoljno - 30 eura 2 +1
veci 4 + 1 .. 45 eura
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 12:08   #24
Thumbs up Čiovo Info

Quote:
keezo007 kaže: Pogledaj post
Eto godišnji ćmo provesti na Čiovu?

Kakva su iskustva?
Što se ima pogledati u okolici?
Restorani?
Plaže?
Izleti?
Noćni život?

Uglavnom takve informacije!

E da, ide se u periodu od 14.08. -24.08.05

Hvala!
Na otoku su uglavnom plaže; 2008 bilo je dosta koncerata na plaži, za 2009 ne znam kakav je program... Što se tice aktivnosti na otoku se nudi dosta sportskih aktivnosti tipa let padobranom iznad mora i sl. S Trogirom je povezan mostom, e u Trogiru se stvarno ima dosta za vidjeti, grad je cak svrstan pod zaštitu UNESCO-a.

Evo jedan koristan link s dosta informacija o Čiovu:

http://www.dalmacijalink.hr/osx/hr/c246/Otok-Ciovo/


pozzz
Luda Squo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 11:31   #25
daj ne spamiraj....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 13:24   #26
Molim za pomoc tj. preporuku.. dosla bih sa dečkom na Čiovo, ali mislili smo doći autobusom do Trogira. I šta onda.. Dal se mora iznajmiti kakav taksi do Čiova, da li se može pješke preko tog mosta i koliko je daleko? I preporuka za smještaj, mi bi neki smještaj gdje nema previše ljudi i da je u blizini isto tako neka plaža gdje nije krcato. Hvala!
*Ami* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 13:34   #27
mozes ici pjeske preko mosta iz trogira u ciovo..ali ovisi di si smjestena jer ciovo ima vise naselja..svugdje u ciovu je guzva sto se tice plaza, mozda ima par zabacenih plaza ali su tesko dostupne bez auta..
ima taxi iz trogira, al ne vjerujem da je jeftino..nadam se da ce ti netko drugi pomoci tko detaljno zna ciovo.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 13:44   #28
najbolje ti je stopirat na Čiovu kad već pređete most. Stopiranje je tamo najnormalnija pojava jer je gradski prevoz mrkli mrak i ljudi uglavnom staju pa pokupe stopere u nevolji.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 15:18   #29
ako rentas apartman 100% ce vlasnik doci po tebe na stanicu... barem ja to cinim....

trogir - čiovo..bez automobila i nije bas neka opcija...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 15:26   #30
Čiovo ti je ljeti krcato; kao što je netko spomenuo bez automobila ćeš teško naći osamljenu plažu. Dio Trogira ti leži na Čiovu tako da pješice stigneš za 5 minuta, pitanje je samo na kojem dijelu Čiova želite odsjesti (Okrug Gornji ili Donji, Slatine, Arbanija, Žedno - nalazi se na vrh Čiova tako da do plaže ima dosta pješice,...). Ako ćete biti dalje od Trogira postoje autobusne linije, ali koliko me sjećanje služi iz davnih srednjoškolskih dana teško da ćete moći ostati u gradu dulje od 23h do ponoći jer uglavnom tada vozi zadnji autobus (iako Trogir poslije ponoći i nije pretjerano živahan). Ne znam kako je s prijevozom barkama i postoji li uopće tako nešto.
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 21:34   #31
Hvala svima na pomoci... e sad, prema ovome svemu, jos samo ne znam gdje bi nasla smjestaj. Pjeske smo, pa bi bilo za nas najbolje da se smjestimo negdje, blize Trogiru, i blize moru (a ne na nekom brdascu). U kojem bi onda naselju bilo najzgodnije traziti smjestaj?
*Ami* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 14:03   #32
Ništa što je bliže Trogiru ti nije na brdašcu blizu mora. Imaš oko kampa Rožac brdo , recimo. Ali meni su sve te plaže po mjestima koja su uz Trogir poprilično ružne. Sve lijepe plaže na Čiovu nisu blizu Trogira.
Tako da ili biraš između plaže ili između blizine Trogiru. Ja bih uvijek izabrala plažu. predvečer se možete prošetati do grada. neš ti 4 km. malo rekreacije. Ili dignete palac u zrak i netko će vas sasvim sigurno pokupit.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 14:49   #33
Quote:
*Ami* kaže: Pogledaj post
Hvala svima na pomoci... e sad, prema ovome svemu, jos samo ne znam gdje bi nasla smjestaj. Pjeske smo, pa bi bilo za nas najbolje da se smjestimo negdje, blize Trogiru, i blize moru (a ne na nekom brdascu). U kojem bi onda naselju bilo najzgodnije traziti smjestaj?
Obzirom da dolaziš sama s dečkom pretpostavljam da biste radije neko malo mirnije okruženje. Trogir ti ionako ne nudi nekakav pretjerano zanimljiv sadržaj takoda nećete ništa previše propustiti ako se vraćate busom u 23 , ali je sam po sebi prekrasan i užitak je šetati se uskim kaletama u predvečerje.
Preporučam ti Slatine, to je malo mjesto koje ima dosta ok plaža. Udaljeno je oko 7km od Trogira, a opet za razliku od drugih manjih mjesta duž Čiova ima nekakav mali centar pa čak i kakav-takav noćni život (par kafića i konoba).
Sve plaže koje su u blizini Trogira baš ne preporučam...nit su pretjerano čiste i većinom si iz cestu.
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 13:22   #34
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
e ja sam iz okruga, bušinci.... ma čiovo je super malo zeza promet... no tko se vozi izmedu 10 i 13 umisto da se kupa....

Split, Omiš i primošten su blizu

Ps. izdaje jeftino apartmane , 2 red od plaze
iznajmljuješ li i ovo ljeto apartmane i po kojoj cijeni? tnx
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 23:17   #35
E to i mene zanima, trebam apartman za 2 osobe u vremenu od 22.7. do 27.7. i molim odgovor na pm! Hvala
__________________
Moj potpis!!!!
LoknicaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 16:58   #36
Narode, treba mi jedna informacija.
Planiram par dana u srpnju provesti u Mavarčici (ili Mavarščici, ne znam kako je tko zove) pa me zanima ima li busa od Trogira jer smo pješaka?

Hvala vam
maskarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 10:32   #37
Čiovo

pozdrav,

ja za par dana dolazim do Čiova pa me zanima gdje ima lijepih i mirnih plaza, nista prenatrpano, po mogucnosti divlje plaze???
imam auto al mogu i hodat ako treba
diobun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 12:52   #38
imas Kavu, iza slatina jos. mozes autom tu,ima dosta malih plazica taman za par ljudi tako da odes ranije i uvatis si jednu takvu.. inace,placa se ulaz za auto 10kn za dan (to odrzava DVD Slatine)... mislim da ti je to najbolje..
ivana2702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 15:57   #39
Na Slatinama se također isplati spustiti, ima onih mićih plažica.
I Duga na svojoj divljoj strani.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 19:05   #40
dajte preporučite kako pronaći neke skrivene uvale i plažice, za kupanje u dvoje, bez puno gužve? inače bit ću smješten u okrugu gornjem? hvala
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.