Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 19:37   #321
ma nije problem vozit, nisu toliko uske ulice. a krajem 9.og mj mozes parkirat di oces. ako si s autom do makarske imas 15 min autom a tamo imas lidl i kaufland
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:02   #322
Hvala
Još ću vidjeti oko destinacije jer se dvoumim,ali bi u Brela radi prekrasnih plaža
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 09:30   #323
Ajde u Brela, neces pozalit.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:03   #324
Nadam se da budem jer već par godina planiram,pa nikako. Možda je sad pravo vrijeme
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:27   #325
Slazem se sa Gilmourom
Ako trebas smjestaj javi se....
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:33   #326
Hvala ,budem ,ali to će biti par dana prije polaska negdje iza 20.9. Jer neznam hoće li dobiti godišnji kak je planirano,pa je to malo problem unaprijed rezervirati,a nije ništa sigurno,znate kak je to u Hrvatskoj onima koji su zaposleni
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:37   #327
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Hvala ,budem ,ali to će biti par dana prije polaska negdje iza 20.9. Jer neznam hoće li dobiti godišnji kak je planirano,pa je to malo problem unaprijed rezervirati,a nije ništa sigurno,znate kak je to u Hrvatskoj onima koji su zaposleni
Vjerojatno nedostaje reci: "kod privatnika" ...
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 12:07   #328
Upravo to, zato ni ne mogu unaprijed rezervirati jer ne zna hoće li odobriti godišnji,a to će
tek znati par dana prije
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:54   #329
Pozdrav,

kao neko ko obožava Dalmaciju, ali nisam imala prilike tu da provedem letnji period, ove godine sam odlučila da letujem u Brelima, 14 dana početkom juna Istraživala sam celu makarsku regiju i zbog mira, prirode, predivnih plaža i blizine Splita u koji sam zaljubljena mislim da su Brela pun pogodak! Zamolila bih za vaše savete oko sledećeg:

-odmor će biti vrlo niskobudzetan tako da ukoliko neko nudi smeštaj po ceni do 10evra po osobi (za 2 osobe) može da mi pošalje ponudu :-)

-da li je u tom periodu more dovoljno toplo za kupanje?

-pretpostavljam da je početkom juna svakako manja gužva ali jel moguće naći kutak na nekoj plaži samo za sebe, da par metara okolo nema nikoga, znači potpuni mir i tišina? Ima li šanse za to na plaži Punta Rata?

-imam jednu dobru ponudu, apartman je između Brela i Baske vode, otprilike u visini magistrale, nekih 250m od mora. Jasno mi je da je to uzbrdica, ali po komentarima na forumima izgleda mi kao da su Brela u najmanju ruku Mont Everest, pa razmišljam da nosim i planinarske štapove Da li je to bas toliko strašna strmina za dve mlade osobe koje nisu baš u vrhuncu kondicije al realno ništa nam ne fali da idemo malo uzbrdo?

Hvala unapred svima
Munchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:46   #330
Da ti dam usporedbu, mi smo prošlo ljeto bili prvi red do mora, ali do apartmana točno 100 stepenica.

Početkom 6. mjeseca imam osjećaj da ćete imati mjesta kolko poželite na plažama.

Ja bih na tvojem mjestu možda poslao na dosta mjesta da nudiš 20 eura po noći, za 14 dana. To mi se čini dosta rana sezone, pola njih je prazno. ( ili griješim )
Možda netko bliže pristane.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:21   #331
ja se cudim da si uopce nasla smjestaj za tu cijenu ja bi pristala dok se ne predomisle
nije uopce tako strasna uzbrdica, doduse ne znam di si tocno rezervirala. nece ti bit velika guzva na plazi, ako si izmedju brela i baske onda ti je punta rata dosta dalje, kupaj se ispod hotela Berulija, meni osobno puno draza plaza i manja guzva. more je lani bilo odlicno za kupanje u 6mj, preklani mi je bilo hladno recimo. ovisi kakvo ce vrijeme bit i koliko ste hrabri
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:08   #332
Uh, I plašila sam se suprotnih odgovora

Rossionero, dobar predlog, pokušaću, mada ne volim da se cenkam al tešim se time da niko ne zna ko sam

Fairy wings, ima smeštaja po toj ceni, pošto je početak sezone, naravno nisu najreprezentativniji ali ni ne očekujem da budu... Samo da su malo bliže
Munchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:19   #333


Tu je apartman... Hocemo umirati svaki put do gore?
Munchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:58   #334
Quote:
Munchy87 kaže: Pogledaj post

Tu je apartman... Hocemo umirati svaki put do gore?
pokusavam skuzit di je to uopce s obzirom da nema ni kuca okolo aj daj adresu na pp da pogledam?

gledam poblize, ovo je bas izmedju brela i bv na zemljanom putu (makadamu). imam predozbu neku kako dodjes pjehe do tu al nisam bas sigurna
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:36   #335
Quote:
Munchy87 kaže: Pogledaj post


Tu je apartman... Hocemo umirati svaki put do gore?
Apartmani Duka?

Točno na ovoj slici što si stavila imaš od crvene oznake lokacije zapadno - lijevo ovaj put što ide prema dolje, nije nacrtan spojen jer su u dnu stepenice a ne cesta, i dođeš na ovu donju cestu. Od tu je relativno blizu do plaže Loznica/Berulia

Imat ćeš se šta penjati ali za tu cijenu da si i još 500 m gore ne bi se trebalo žalit
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:41   #336
Quote:
PeP kaže: Pogledaj post
Apartmani Duka?

Točno na ovoj slici što si stavila imaš od crvene oznake lokacije zapadno - lijevo ovaj put što ide prema dolje, nije nacrtan spojen jer su u dnu stepenice a ne cesta, i dođeš na ovu donju cestu. Od tu je relativno blizu do plaže Loznica/Berulia

Imat ćeš se šta penjati ali za tu cijenu da si i još 500 m gore ne bi se trebalo žalit
Ne, ovo je iznad magistrale. Na kraju smo odustale, predaleko Zahvaljujući pomoći fairy wing ipak ćemo se odlučiti za nešto bliže.
Munchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:01   #337
Quote:
Munchy87 kaže: Pogledaj post
Ne, ovo je iznad magistrale. Na kraju smo odustale, predaleko Zahvaljujući pomoći fairy wing ipak ćemo se odlučiti za nešto bliže.
Ako je smještaj ova crvena točka, onda to nije iznad magistrale, magistrala je žuta
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:42   #338
Meni pari kao da si dobila smještaj u kući Nike Kovača....



Za 20eura po danu spavao bi i u špajizu nekakvom.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:04   #339
Quote:
Munchy87 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

kao neko ko obožava Dalmaciju, ali nisam imala prilike tu da provedem letnji period, ove godine sam odlučila da letujem u Brelima, 14 dana početkom juna Istraživala sam celu makarsku regiju i zbog mira, prirode, predivnih plaža i blizine Splita u koji sam zaljubljena mislim da su Brela pun pogodak! Zamolila bih za vaše savete oko sledećeg:

-odmor će biti vrlo niskobudzetan tako da ukoliko neko nudi smeštaj po ceni do 10evra po osobi (za 2 osobe) može da mi pošalje ponudu :-)

-da li je u tom periodu more dovoljno toplo za kupanje?

-pretpostavljam da je početkom juna svakako manja gužva ali jel moguće naći kutak na nekoj plaži samo za sebe, da par metara okolo nema nikoga, znači potpuni mir i tišina? Ima li šanse za to na plaži Punta Rata?

-imam jednu dobru ponudu, apartman je između Brela i Baske vode, otprilike u visini magistrale, nekih 250m od mora. Jasno mi je da je to uzbrdica, ali po komentarima na forumima izgleda mi kao da su Brela u najmanju ruku Mont Everest, pa razmišljam da nosim i planinarske štapove Da li je to bas toliko strašna strmina za dve mlade osobe koje nisu baš u vrhuncu kondicije al realno ništa nam ne fali da idemo malo uzbrdo?

Hvala unapred svima
izbjegni sedmi i osmi mjesec. kraj osmog vec moze.

usparat ces zdravlje i novce.

jel toplo, 15.6 je savrseno. 1.6 naravno moze se kupat. plaze, uvale su uvjek toplije nego otvoren kanal. ako nije brdo povise pa se brdska hladna voda uljeva.

trebalo bi otvorit topik toplije plaze u podsezonama. ja garantiram za lumbardu i pjescanu plazu da je topla jos u 5 mjesecu. i da treba bit na plazi od 9 do 3 popodne.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:18   #340
Quote:
PeP kaže: Pogledaj post
Ako je smještaj ova crvena točka, onda to nije iznad magistrale, magistrala je žuta
nije, krivo je oznaceno. poslala mi je link od kuce di se lipo na Google kartama vidi da je iznad magistrale.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.