Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2005., 10:23   #41
Što ima zanimljivo u sjev. Sibiriji?
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 11:40   #42
Sdrafac- kakav auto imaš? Na plin pretpostavljam?
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 07:37   #43
mala kia pride...da ju potrošim prije zamjene ....i ne, nije na plin, benga 95.
kao što vidiš, imam već dovoljno elemenata koji utiću na planiranje. pošto se kije sad rade u slovačkoj, vjerujem da nebi trebalo bit problema ak dodje do frke s djelovima...
 
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 17:24   #44
Quote:
neno1966 kaže:
Što ima zanimljivo u sjev. Sibiriji?
ja inace preferiram sjever radije nek jug ili istok
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 18:30   #45
Moj poznanik i kolega Darko Labas je to motorom nekoliko puta prosao. Putopisa njegovih ima svukuga. Kreni sa ovog sita http://www.horizonsunlimited.com/community/
mani_l is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 18:57   #46
Quote:
Sdrafac kaže:
Palo mi napamet da nebi bilo loše malo autom procunjat kroz bližu Rusiju. Jel bio tko i na što obratit pažnj??
naravno, išao bih kad zatopli

Sjecam se da su prije par godina iz Auto kluba, jedan bracni par, krenuo na put kroz Rusiju. Krajnji cilj Tihi ocean... Auto dugi Nissan Partrol... Put je uspjesno prevaljen.

Za detalje guglaj, jer se ne sjecam

Mozda imam predrasude, ali ne bi autom isao nigdje istocnije od Iloka, da ne bi i bez istog ostao
Helios is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 01:26   #47
Imao sam prilike upoznati Borisa (odnosno oboje) dok je još "žicao" predstavnika Nissana za Patrola, na kraju ga je i dobio.Cilj mu je bio sjedište Nissana u Japanu i uspješno je stigao do tamo. Inače dosta je prošao i sa svojim Mitsubishijem.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 14:01   #48
Volio bi vidjeti Sibir,ali transsibirskom zeljeznicom ili iz aviona.
azimuth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 00:49   #49
Rusija

Je li tko bio na Bajkalu i kaj mi ima reći u vezi s tim?
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 09:57   #50
ajde i mene zanima. to je ono sto moram vidjet prije nek klepnem. arijela, imas li sto u planu oko bajkala?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 12:06   #51
Quote:
Billi kaže:
ajde i mene zanima. to je ono sto moram vidjet prije nek klepnem. arijela, imas li sto u planu oko bajkala?
Ima slovenska agencija (mislim Akademska putovanja ili tak nekak) kaj ide u 8. mjesecu u Sibir, ali su samo dva dana na Bajkalu. Oko 2000 € košta, a četiri noći spavaš u vlaku. Ne znam je li sigurno u privatnom aranžmanu ići na Bajkal. Prema emisiji koju sam gledala prije 10-ak godina, to je najljepše mjesto na svijetu.
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 13:34   #52
ja sam gledala za irkutsk ali je on 5 tis km od moskve
zelim vidjeti bajkal, jenisej, angaru...

ne znam kak otic tam, tj ak doletim u irkutsk, kak dalje...
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 13:13   #53
Rusija

Da li netko zna kako da najjeftinije dodjem do Moskve iz Zagreba?
Ja sam iz Vinkovaca i upoznao sam curu iz Moskve pa gledam kako da dodjem do Moskve i napokon je vidim. Nisam bas pri novcu tako da bilo kakva pomoc oko cijene avionskih karata bi mi dobro dosla!
Hvala svima!
P.S. Da li ima netko tko je iz Moskve ovdje na forumu?
 
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 17:49   #54
bok,

otidji na web stranicu od MALEV-a, madjarske avio kompanije, i pogledaj Budimpesta-Moskva. oni znaju imati dosta dobre cijene do Moskve.
druga opcija je Aeroflot/JAT Beograd-Moskva. Trenutno imaju neku dobru akciju za Moskvu. Vidio sam na JAT-ovoj webstranici.
Ima jedna stranica koju ja koristim kada trazim cijene avio karata. Zove se Travelprice.fr - pokusaj i ti preko nje malo traziti. Uvijek uspijem preko nje naci dobru kartu.

Jedina low-cost opcija ti je Germanwingsom Zagreb-Berlin Schoenefeld/Koln/Stuttgart-Moskva Vnukovo.

nadam se da je pomoglo...
__________________
Instagram #vedrananelic

BACKPACK PUTOPISI http://backpack.blog.hr & http://backpack-ski.blog.hr | 23.06.-11.07.2018. Portugal & Gvineja Bissau; 16.-30.08.2018. Sevilla, Barcelona & Boston/Nova Engleska; 11.-18.11.2018. Gruzija, Ukrajina & Moldova; 30.11.-08.12.2018. Martinique, Dominica & Guadeloupe; 05.01.-02.04.2019. Australija
vanelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 14:03   #55
Rusija

U srpnju bih rado posjetio Irkutsk-Baikalsko jezero i od tamo Baikalsko-Amurskom željeznicom(BAM) do Khabarovska.
Moskva-Irkutsk i Khabarovsk-Moskva avionom Siberian airlines.
Plan B je putovanje nacionalnim parkovima sjeverozapada USA-rent-a-car iz Portlanda.
Ima li ozbiljno zainteresiranih?
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 16:29   #56
Za Rusiju ti je najvaznije saznat kakve sve dozvole trebas za kretanjem unutar zemlje jer nemozes bas slobodno plandrat bas svuda okolo kako se tebi sprdne. Baikalsko jezero bi vrlo lako moglo potpast pod regije za koju treba dozvola.
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 18:40   #57
St. Petersburg

Spremam su u osmom mjesecu u St. Petersburg, malo do Rusije, pa ako je netko bio, molim preporuke: hoteli, klopa, cijene i sve ostalo.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 21:29   #58
Indy, ja bi isla na ljeto u St. Petersburg. Imas kakvih naputaka za mene?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 01:04   #59
Quote:
player0 kaže:
U srpnju bih rado posjetio Irkutsk-Baikalsko jezero i od tamo Baikalsko-Amurskom željeznicom(BAM) do Khabarovska.
Moskva-Irkutsk i Khabarovsk-Moskva avionom Siberian airlines.
Plan B je putovanje nacionalnim parkovima sjeverozapada USA-rent-a-car iz Portlanda.
Ima li ozbiljno zainteresiranih?
Ja sam svojedobno bila pitala neke savjete jer je bio plan Bajkal, ali kao ziherašica u Sibir bih prvi put s agencijom (ima u Ljubljani agencija koja ide početkom kolovoza na Bajkal). No ne idem ove godine, nadam se sljedeće.
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 08:19   #60
kolko to sve košta?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.