Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2008., 18:26   #81
Imaš Bauhaus na Slavonskoj, to ti je više u istočnom dijelu grada, a imaš jedan u Jankomiru, to je više na zapadu. Nije baš zgodno za ić javnim prijevozom, bolje je ak si s autom - ak ćeš trebat smjernice, slobodno se javi pa ti objasnim
Ali mislim da to možeš u bilo kojem dućanu koji drži alat i te stvari - Pevec i slični. Ali pretpostavljam da su ti za alat, a čini mi se da si napisala da ne želiš takav...
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 19:56   #82
ma bila sam i u pevecu, i u metrou, i u mercatoru, i u intershparu, i u getrou, gdje god sam mogla u zadru sam i bila, ali najbolje što sam našla su baš klasične kutije za alat, a kao što sam rekla, nemam gdje s takvom, tako velika i crna, izgledala bi kao šaka u oko u mom, ionako malom, wc-u...

probat ću vidjet u tom bauhausu kad budem u zg, ali to mi je stvarno van ruke, jer sam gore osuđena na javni prijevoz, a da se izmunjesam sa tramvajima i busevima i onda još dođem tamo i nađem opet samo klasične crne kutije za alat, mislim da bi šiznula!

ma vidjet ću... hvala!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 23:09   #83
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
Imaš Bauhaus na Slavonskoj, to ti je više u istočnom dijelu grada, a imaš jedan u Jankomiru, to je više na zapadu. Nije baš zgodno za ić javnim prijevozom, bolje je ak si s autom - ak ćeš trebat smjernice, slobodno se javi pa ti objasnim
Ali mislim da to možeš u bilo kojem dućanu koji drži alat i te stvari - Pevec i slični. Ali pretpostavljam da su ti za alat, a čini mi se da si napisala da ne želiš takav...
Nije problem, s Ljubljanice bus 116 ili 117 i izaci van kad skrene u Skorpikovu (kod King Crossa).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 23:16   #84
ma da, al ovisi gdje je stacionirana, zato sam to napisala, meni je iz dubrave jankomir stvarno predaleko. al dobro je znat koji bus
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 23:49   #85
Da, shvacam, a taj koji imate na istoku nema tako dobar izbor.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 16:29   #86
ma kad sam u zg onda sam u dugoselskoj, nasuprot onog konzuma na vukovarskoj... pa ne znam kako od tamo do jankomira najjednostavnije???
dragi i ja smo se jednom totalno izmunjesali s tim javnim prijevozom do CC1, 3 sata su nam trebala do tamo još nas vozač izbacio iz busa, vidimo mi CC1, ali nigdje puta do njega... peče sunce, mi glavinjamo okolo, nigdje nikoga na cesti, već uhvatila subota popdne, svi ručaju i onda naletimo na neku žensku i ona nas preko nekog polja odvede do CC1, došli tamo znojni, cijeli od zemlje , ajme kad se samo sjetim i istim smo puetm išli natrag, opet 2 sata! ne mogu... za krepati od smijeha!

ubit će me ako mu predložim da sad idemo u bauhaus! zato moram znati sve puteve i razraditi strategiju...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 18:50   #87
mislim da tamo po Vukovarskoj ide tramvaj broj 3 - e pa trojkom ideš do Ljubljanice (to ti je zadnja stanica, nemoš falit ) i kad siđeš s tramvaja produžiš desetak metara ravno, skreneš desno u jednu uličicu gdje stoje busevi i hvataš bus 116 ili 117 (kao što pati reče) i pičiš do king crossa. vozni red buseva imaš na zet.hr pogledaj si kad ti idu busevi jer mislim da te linije idu dosta rijetko. ne bi trebali nailazit na blatnjava polja, bus stane jako blizu bauhausa i king crossa i... put je asfaltiran
i računaj na minimalno sat vremena vožnje.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:12   #88
Hm, ja bila na Žitnjaku (Bauhaus i Pevec), a fakat ne znam kako do tamo tramvajem
U Pevecu ima skoro svih tih modela, ali su skuplji.
Bila sam prije nekoliko dana, u potrazi za spremištem šminke. Na kraju sam zaključila da mi ne odgovara kofer, jer na njemu ne može ništa stajati, znači da je prostor neiskorišten kad je zatvoren, pa sam odlučila udavit svog majstora da mi napravi ladičara za ispod ogledala.
Postam fotku kad sredim svoj make up kutić
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:42   #89
I jos na ulazu u Bauhaus uzmi plan, gdje se sto nalazi, da ne lutas po cijelom jer meni bi noge otpadale kad bih cijeli obisla.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 20:26   #90
ajme cure hvala puno..
ajde sve ću ja promozgati, kako do tamo i kada, valjda ću ga uspjeti natjerati da ide sa mnom...
samo ne bih htjela napraviti toliki put za ludu, pa eto da još jednom pitam, za svaki slučaj: sigurne ste da tamo ima ovih kovčežića u drugim bojama (osim crne), raznim veličinama itd., a ne samo klasičnih crnih za alat??? i ako znate, kako se otprilike kreću cijene??

thanks!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 20:50   #91
Sljedeci put kad odem u Bauhaus, sve cu provjeriti, pa cu ti napisati.

Ali ako se dobro sjecam, bio je srebrni Wisent i to je bio jedan manji i jedan ogromni.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 20:52   #92
ajme pat thanks!
ajde, lipo onda javi što si vidila kad ti bude zgodno pa da se ja znam orjentirati
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 21:04   #93
Ima crnih, sa, kao, srebrnim zakovicama, pojačanjima, štajaznam, ima srebrnih. Druge boje nisam vidjela. Modela ti ima, recimo 4,5 zanimljivih. Ima jedan koji mi je bio super, a sa 4 ladice, samo malo prevelik, pa sam odustala.
Ima elemenata od metala (crnog ili crvenog) sa pregršt malih prozirnih ladica, što je baš zgodno.
Ali koferi su prva liga i čine se kvalitetni.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 21:21   #94
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Ima crnih, sa, kao, srebrnim zakovicama, pojačanjima, štajaznam, ima srebrnih. Druge boje nisam vidjela. Modela ti ima, recimo 4,5 zanimljivih. Ima jedan koji mi je bio super, a sa 4 ladice, samo malo prevelik, pa sam odustala.
Ima elemenata od metala (crnog ili crvenog) sa pregršt malih prozirnih ladica, što je baš zgodno.
Ali koferi su prva liga i čine se kvalitetni.
a cijene? jel se sjećaš?

inače, sad malo petljam po netu i naletim na stranicu tvrtke marrai d.o.o www.marrai.hr koji su zastupnici robne marke Selektiva gdje spadaju E.Arden, Orlane, Kenzoki i neki drugi, između ostalog i neka marka The Tools, koja osim što ima dekorativnu kozmetiku, navodno ima i širok raspon kistova za makeup, nesesera, makeup kovčega itd.
Jeli to kome od vas poznato? Znate di ima kupit tih The Tools proizvoda?
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 21:53   #95
Napisala sam već 2 puta
Cijene su ti od 150 do 250 kn.
Onaj ladičar je bio oko 470, al stvarno je velik.
Piše na siteu da ima Lyra butik u Centru Kaptol.

Btw, na e-bayu sam vidjela kofere jednakog dizajna, ali znatno manjih dimenzija. Najveći je bio 30x25x25 cm,a meni je to jako malo. Isto cijena oko 100-150 kn.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 22:00   #96
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Ima elemenata od metala (crnog ili crvenog) sa pregršt malih prozirnih ladica, što je baš zgodno.
E takav ja imam, crveni, samo plasticni (metalni se ne moze nadogradjivati), slike su na prvoj stranici topica. Samo sad ima jos vise ladica
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 22:01   #97
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
E takav ja imam, crveni, samo plasticni (metalni se ne moze nadogradjivati), slike su na prvoj stranici topica. Samo sad ima jos vise ladica
Aha, baš sam te se sjetila kad sam ih vidjela
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 22:15   #98
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Napisala sam već 2 puta
Cijene su ti od 150 do 250 kn.
Onaj ladičar je bio oko 470, al stvarno je velik.
Piše na siteu da ima Lyra butik u Centru Kaptol.

Btw, na e-bayu sam vidjela kofere jednakog dizajna, ali znatno manjih dimenzija. Najveći je bio 30x25x25 cm,a meni je to jako malo. Isto cijena oko 100-150 kn.
ajme sorry... pročitala sam sigurno kad si napisala cijenu, ali vjerojatno nisam povezala sa bauhausom pa sam eto ispala dosadna...
da, vidjela sam da imaju taj dućan, ali piše da drže modne dodatke, tj. novčanike, putne torbe, remene, kišobrane i to marki Givency, Kenzoki i Lancel, ni riječi o neseserima i makeup kovčezima, a ni marci The Tools

da, evo ja baš sad gledam na e-bayu, ima stvarno prekrasnih, a jeftinih...
tipa ovih:


ova roza boja me ubija u pojam, al bitan je dizajn
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 11:45   #99
dada, te sam i ja gledala, i jako su mi OK, jedino kaj su svi nekak majušni
više su mi za putovanje, a ne za po doma. pa obrati pažnju
Možda da odeš u taj dućan, pa pitaš di im je taj Tools? Ili pošalji mail na kontakt sa sitea.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 12:46   #100
uf, meni ti je ovo sasvim dovoljno... imam ja dekorative dosta, ali ne zakrcavam se totalno s njom.. u pravilu kupujem kvalitetne stvari koje dugo koristim, tako da.. istina, većina ovih bi mi bila mala, ali recimo ovaj treći rozi mi bi bio čisto ok, mislim da bi mi sve u njega stalo...
uglavnom, potraga se nastavlja
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.