Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2008., 16:08   #81
autobus zg-ljubljana?

hej ljudi ako bi neko mogao napisati koliko cesto saobraca bus zg-lj, koliko kosta karta i koliko dugo traje voznja? mene posebno interesuje jednosmjerna karta iz ljubljane za zg??
sofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:41   #82
Hej, ako smijem predloziti, idi radje vlakom. Slovenci vise putuju vlakovima i vise ulazu u svoje zeljeznuice, nego u autobuse. Ja se stalno vozim vlakom i jako sam zadovoljna. Imas par vlakova na dan na relaciji Zagreb Ljubljana, ako se ne varam.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:49   #83
Oke ovako. Imaju jako fine meksicke restorane. Joe Penas i Cantina Mexicana. Imaju i tajlandski restoran, za kojeg se ne mogu sjetiti kako se zove. Malo vise fensi restorani su ti svi uz Ljubljanicu a talijanska kuhinja i fine salate i jos vise fensi restorani su ti uz ulicu paralelno s Ljubljanicom, poznatom kao Stara Ljubljana. Dobre pizzerie su zasad dvije koje sam otkrila: Emona i Foculus. Pod MORAŠ su torte i kolači u kafiću Zvezda, između Prešernovog i Kongresnog trga.
Za van - cajke klub, na vrhu Name - nekada poznati house klub Global, od čega mi se još dan danas srce slama jer su ga zamijenili s cajkama. Klub Ultra, to je wannabe Global, al im baš ne ide. ˝Cvetličarna˝to je malo dalje ali uzasno veliki prostor. Klub As, Galerija, Skelet.
Kafici za zagrijavanje prije izlaska su svi manje - vise uz ljubljanicu: Maček, Rendez vouz i dalje u nizu, zatim imas coctail bar Salon, Joe Penas, koji je preko dana restorana a navecer mozes naici na poznate slovence, Holidays Pub i ne znam sta bi jos mogla spomenuti ovdje.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:50   #84
Ah da sori tek sam sad vidjela da preferiras rock. Orto bar je mjesto za tebe, dolje je bar a gore koncerti i za otkaciti se muzika za hang out i divljanje. Metelkova mesto je puna alternativaca i ljudi sa svih strana svijeta uvijek vrvi od sve moguce muzike. Holidays pub ti mjesaju stari rock i rock ex yu
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 00:02   #85
pa ni to nije losa ideja, u svakom slucaju hvala puno
sofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 11:49   #86
čačkalice, strašna si!!!

super zvuči, sve mi se sviđa. ak se još nečeg sjetiš, javi, a ja javim gdje smo bile i kako je prošlo

hvalaaaaaa!!!!
m.a.r.t.y is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 14:41   #87
lol sjetila sam se kluba: roxly bar ;-)
javi obavezno kako je bilo i ti isto bugy bugy.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 20:37   #88
možda ima nešto zanimljivo ovdje http://www.enaplus.com/1plus/prosti_...xt=v+ljubljani

http://www.ljubljana.si/si/turizem/l...ategorija.html

Zadnje uređivanje dedek1 : 15.12.2008. at 20:55.
dedek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 13:40   #89
mi bi na klopu u neki restač u kojem je, onak, dobra atmosfera.
veselo, zabavno, neko mjesto gdje bi se mi curke dobro zagrijale za početak, a kasnije vjerojatno Orto bar ili nešto u Metelkovoj.

znači bitno je da je klopa ok,ali možda još važnije da je dobra atmosfera.
koji od nabrojanih bi mogao ispuniti te kriterije?

2.stvar, Orto bar radi do 4, gdje se može poslije 4, a da nisu neke cajke odn. da nastavimo u istom tonu?
m.a.r.t.y is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 14:47   #90
nažalost, poslije 4 se ide na cajke ili pajkit ili nekome u privatni aranžman.

ako želite dobru atmosferu prilikom papanja, onda definitivno Joe Penas.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 23:04   #91
super, thanks, ak se moje curke slože, rezervirat ćemo penasa.

i nadat se nekom dobrom privatnom aranžmanu
m.a.r.t.y is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 13:02   #92
dobri privatni aranžman se uvijek nađe, jer su slovenci jako otvoreni i zabavni, pogotovo pod alkoholom i uvijek upoznas nekoga s kim se skompas i zavrsis negdje. u biti sad sam se sjetila da radi jedan kafic cijelu noc, to je negdje na periferiji ljubljane ali stvarno ne znam kak doci do njega, pitaj nekog, u smjeru Trzina je, makar ne znam dal ce vam se svidjati cinjenica da je dosta ˝ruskinja˝i ˝ukrajinki˝tamo na ranojutarnjim ˝kavicama˝
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 14:32   #93
Ja se sa Slovencima uglavnom uvijek svađam tko će platiti cugu... Užasno su brzopotezni na novčaniku, i stalno bi ti samo plaćali cugu...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:02   #94
Dobra!
Makar ja moram priznati, da meni uvijek plate cugu. Prvi put hehe. Onda sam ja na redu.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:11   #95
Ma, ja se uvijek svađam s njima. Samo plaćaju i plaćaju. Nemoš toliko ni popiti da dođeš na red. Zadnji put sam morao strusiti 4 piva da dođem na red....
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:06   #96
Ufffffffff, mora da si Severina
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 20:49   #97
Nisam Severina... Prirodni šarm.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 07:05   #98
Meni u sloveniji nakon ove njihove agresije nije ništa lijepo i izbjegavam sloveniju koliko god mogu.
pljusak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 13:08   #99
Sve što vas zanima o ljubljani sam napisala u prijašnjoj temi koja se ticala ljubljane, pa si odite pogledati. Ako vas bilo šta zanima pitajte, jer Ljubljanu imam u malom prstu.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 13:10   #100
nukac, odi s nama!
m.a.r.t.y is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.