Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Pogledaj rezultate ankete: Što vas najviše plaši?
smrti 182 30.18%
škole, profesora 73 12.11%
horora 40 6.63%
da se loše stvari ne dogode bližnjima 347 57.55%
da se omiljeni show ne ukine (grrr) 33 5.47%
baš ničega 85 14.10%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 603. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2015., 00:23   #561
psihičkih bolesti, samoće, mraka, mrtve tišine, nepoznatih pasa, buba, opasnih životinja, ljudske zlobe
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 01:15   #562
Glasala sam za 'da se loše stvari dogode bližnjima', ali najkraće rečeno, najviše se bojim nepoznatoga. Valjda nas sve straši ono što ne znamo, što ne možemo vidjeti, a što nam se može prišuljati s leđa.. u mraku...
Strah od smrti spada u tu kategoriju.

Uz to, strah od osjećaja straha? Možda zvuči glupo, ali tko voli biti prestravljen?
Eileri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 10:59   #563
Propasti koja mi se smiješi
__________________
"Znaš li što je najljepše u životu? Želja, prijatelju."
" Željo moja, najslađi otrove. "
Tajana95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 23:57   #564
katabolizma
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 00:47   #565
utapanja,gušenja...
Skinny love is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 20:34   #566
Quote:
Skinny love kaže: Pogledaj post
utapanja,gušenja...
Također
NoFapper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 23:42   #567
Gluposti.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 01:11   #568
Quote:
pushthetempo1 kaže: Pogledaj post
Gluposti.
kako volim ovakve debilne odgovore. kad netko kaze glupost onda se ti prestrasis i pocnes plakati od straha? ili te je strah da netko ne kaze glupost jer ako kaze ces osjetiti veliku fizicku bol i ces umrijeti? kakve su to budalastine, ne mozes se bojati gluposti.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 01:26   #569
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
(...)
Strah me protista koji pričaju gluposti, poput tebe.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 19:05   #570
Paukove mreže u kojoj nema pauka. Pauka većih od 1 cm, premda mi oni veličine šake izgledaju lijepo.
liquid112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 21:48   #571
Quote:
pushthetempo1 kaže: Pogledaj post
Strah me protista koji pričaju gluposti, poput tebe.
BUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!

jel te strah, jel se bojiš? hoces li umrijeti?
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 22:19   #572
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
BUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!

jel te strah, jel se bojiš? hoces li umrijeti?
Ne moraš nastavljati s ispoljavanjem retardiranosti. Inače, samo sam se bio šalio — što je valjda previše za umno deficitarne.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 22:37   #573
Mene općenito strah najviše da mi neko od najmilijih iznenada umre ili ne završi u bolnici il nešto slično . To mi je najgore od svega definitvno.
A sad imam i dosta oni manjih strahova : Visine , Zmija , siromaštva , da me živog pokopaju ...
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 23:24   #574
Bojim se najviše crvenila i sramoćenja u javnosti
Anttok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 20:47   #575
Bojim se škole i moj život kao da je u drugoj dimenziji kad je vikend i praznici tad dišem punim plućima i neopisivo uživam a kad je škola sve mi je nekako tmurno i tužno i loše se osjećam od straha iako sam odlikaš.Bojim se slabe ocjene evo recimo sad u drugom polugodištu nemam manje ocjene od 4 i to imam oko 5 četvorki ukupno a ovo ostalo sve petice i sad sam uradio slabo test mozda za 1-2 i odmah sam se potresao i uplašio hoćuli proći sa odličnim.
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 23:53   #576
Sebe
Big bos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 15:23   #577
Imam neki čudan strah , pomalo kompliciran za objasniti, a to je strah od zaborava. Nije da se bojim da ću zaboraviti obaviti sve zadatke i slično, već da ću neki lijepi dio života smetnuti sa uma i u budućnosti potpuno zaboraviti na to razdoblje. Ili da je već zaboravljeno nešto važno iz prošlosti što bi bilo korisno znati danas... Ako je netko gledao Doctor Whoa i "Silence will fall" možda me bolje skonta
WriterGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 16:36   #578
Bojim se da ce grom puknuti u mene.
Bojim se da napravim neku grešku kad se nešto radi i da onda svi kukaju na mene.
Bojim se da postanem kao burazer ološ (svi ga mrze i kukaju) a svi govore da cu biti kao on.. :O
Bojim se da ne uspijem u zivotu.
Hellhound14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 10:01   #579
Bojim se samoce, da ne nadem svog zivotnog partnera. Na neki nacin se bojim trudnoce i radanja a volila bi imat jednog dana djecu. Bojim se da ne buden jednog dana imala sretnu obitelj, bojim se da me muz bude vara ( jos pogotovo sta svasta procitan ode..sta sve ljudi rade..) Bojim se psihickih bolesti i opcenito bolesti, depresije, zatvaranja u same sebe. Bojim se posljedica takvog ponasanja....Bojim se neuspjeha. Bojim se vecih paukova i vecih kukaca. Nedavno sam pocela osjecat strah od gromova, kad san cula kako je neka zena umrla od toga i tako je jedan put bila oluja i nikad stravicnije zvukove udaranja groma nisan cula ( bar mi se tako cinilo) a ja san trebala ic nanoge na posao i bilo me uzasno strah.
bakharnabieva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 21:19   #580
Najvise se bojim da necu naci svoje mjesto pod suncem i svoj mir i da cu vjecno lutati u zivotu.
Toga me je najvise strah.
Htjela bi postati uspjesna, samostalna, i osvjestena zenska.
Bojim se da se necu nikada negdje uklopiti, i da me ljudi nece shvacati ozbiljno.
I naravno onog trenutka kada cu ostati sama.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.