Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 15:37   #9541
Sve piše ovdje http://www.outdoor.hr/velebit-trail
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 15:47   #9542
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Znam, mislio na iskustva. Jel' netko već trčao i na što obratiti pozornost ?
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 18:08   #9543
Uf http://www.runnersworld.com/general-...80%99s%20World
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 06:55   #9544
Quote:
qvezbra_81 kaže: Pogledaj post
Znam, mislio na iskustva. Jel' netko već trčao i na što obratiti pozornost ?
Obratiti pozornost na dehidraciju i možebitne manjkavosti na okrijepama

Ali active je kratak, tu vjerojatno nema brige. Da si ultra, e onda...
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:18   #9545
Quote:
qvezbra_81 kaže: Pogledaj post
Znam, mislio na iskustva. Jel' netko već trčao i na što obratiti pozornost ?
Moguce da ce biti vise km nego sto je napisano i da okrijepe nece biti tamo gdje je napisano. Treba na svakoj okrijepi uzeti po bar 2 litre vode, pogotovo pri kraju. Bilo je dosta ljudi kojima je pozlilo pa je dobro imati grozdjani secer uz sebe one bombone za par kuna - par pakiranja, pa podijelit
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:25   #9546
Hvala Gospon i Trail !
Da, čuo sam to u vezi okrijepa, imam mjeh od 2l u ruksaku i uzet ću te bombone ili nekakvu čokoladicu i ok, ipak je to kratka kategorija.
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:57   #9547
Quote:
qvezbra_81 kaže: Pogledaj post
Hvala Gospon i Trail !
Da, čuo sam to u vezi okrijepa, imam mjeh od 2l u ruksaku i uzet ću te bombone ili nekakvu čokoladicu i ok, ipak je to kratka kategorija.
Aha, ja sam bila na challengeru Mislila sam da su 3-4 duzine od 30+ km u Maksimiru dovoljan trening za to. Nisu! Za kratku ti je to ok, ali nemoj misliti da ce ti biti lagano. To je stvarno tezak teren.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:33   #9548
Quote:
qvezbra_81 kaže: Pogledaj post
Dal' ide tko u subotu na Velebit ultra ?
...
ja prijavila maraton ako preživim pričat ću
kunoichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:06   #9549
Quote:
Trail kaže: Pogledaj post
Aha, ja sam bila na challengeru Mislila sam da su 3-4 duzine od 30+ km u Maksimiru dovoljan trening za to. Nisu! Za kratku ti je to ok, ali nemoj misliti da ce ti biti lagano. To je stvarno tezak teren.
Brat ide na challenger, u boljoj je kondiciji. Ja sam na active. Da, ima dosta uspona, trenirao sam i u brdo. A da je lagano onda nije zanimljivo, zato i idemo tamo hahahaha.

Kunoichi svaka čast ! Sretno !
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:22   #9550
Quote:
qvezbra_81 kaže: Pogledaj post
Brat ide na challenger, u boljoj je kondiciji. Ja sam na active. Da, ima dosta uspona, trenirao sam i u brdo. A da je lagano onda nije zanimljivo, zato i idemo tamo hahahaha.

Kunoichi svaka čast ! Sretno !
Govori za sebe Meni je masa utrki bila puno lakša, ali i zanimljivija i veći gušt. Nije problem u težini već kad je nešto opasno po zdravlje i život. Ne bih rekla da je Lagvić liga, Sljemenski krug ili Lika Cave Trail pljuga, ali eto... ne privlači me smrt od vremenskih nepogoda i opasnosti iz prirode.

Kunoichi, vjerujem da si i trenirala za to jer ako nisi ne bih ti bila u koži... sretno!
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:55   #9551
Wink

Quote:
Trail kaže: Pogledaj post
Govori za sebe Meni je masa utrki bila puno lakša, ali i zanimljivija i veći gušt. Nije problem u težini već kad je nešto opasno po zdravlje i život. Ne bih rekla da je Lagvić liga, Sljemenski krug ili Lika Cave Trail pljuga, ali eto... ne privlači me smrt od vremenskih nepogoda i opasnosti iz prirode.

Kunoichi, vjerujem da si i trenirala za to jer ako nisi ne bih ti bila u koži... sretno!
U pravu si, svatko ima svoj pogon.
Dobro, nisam sad mislio na opasno po život ( nije valjda tako na utrci ? ) nego na težinu utrke i napor.
Mislio sam ić na Cave jer sam blizu ali ipak sam se prijavio na Velebit.
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:14   #9552
Quote:
qvezbra_81 kaže: Pogledaj post
U pravu si, svatko ima svoj pogon.
Dobro, nisam sad mislio na opasno po život ( nije valjda tako na utrci ? ) nego na težinu utrke i napor.
Mislio sam ić na Cave jer sam blizu ali ipak sam se prijavio na Velebit.
Pa active mi ne bi bio prosle godine tako tezak s obzirom na formu, ali challanger mi je bio s obzirom da treniram uglavnom na cesti. I sam organizator je, ja mislim, rekao na fejsu da je 42 km te utrke teze nego 52 km Valamara. Stvarno nije za igrat se.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:05   #9553
Kunoichi jesi trčala maraton ?
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:42   #9554
Moze preporuka za bezicne slusalice? Jednom je netko preporucio jedne, ali ne mogu sad naci taj post.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:02   #9555
Imam ove i odlicne su za tu lovu.
https://m.banggood.com/Dacom-Athlete...-p-976533.html
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:06   #9556
Hvala na preporuci, narucila sam ih!
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 17:27   #9557
Dobro djeluju, i mene živcira žica. Kompatibilne su sa mobitelima?
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:10:56 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 18:56   #9558
Jesu.
Rade cak i sa tomtom satom za koji obicno kukaju da rijetko koje slusalice odgovaraju.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 00:41   #9559
Quote:
kajjaznam kaže: Pogledaj post
Za vikend se u Tel Avivu održava Europsko ekipno prvenstvo - druga liga (ustvari treća).
Ide i naš čovjek.
Da, i istrčao je PB na 5 km :klap:
To je inače malo bolji tempo od 3 min/km, otprilike kojim trče najbolji maratonci.
Ja ne mogu tim tempom niti 1 km (ti vjerojatno možeš i više ), ali ja imam neke druge ciljeve kad je trčanje u pitanju.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:16   #9560
Nakon Sljemenskih 14 km ( i solidnog rezultata) imao sam tjedan dana pauze, i u pon idem raditi neku selidbu namještaja. Nije baš bilo niti toliko teško, ali slabi leđni mišići, i nepravilni pokreti rezultirali su upalom živca u donjem dijelu leđa. 2 dana sam jedva hodao, a sad je već bolje. Nisam niti planirao trčati preko ljeta jer radim studentske poslove, ali ovome se nisam nadao. Preostaju mi analgetici i voltaren gel, dok s ene smiri i pod hitno ojačati leđne mišiće
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.