Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 22:53   #1601
Quote:
glenn kaže: Pogledaj post
Ja imam salewine, niske. Imam poprilično usko stopalo i za sada sam zadovoljna. Sve ostalo što sam probala bilo mi je jako široko, posebno Alipina. https://www.amazon.co.uk/Salewa-Wome...HZG?th=1&psc=1
Probaj s Merrellom, čitala sam da je njihova širina m dosta uska, no mojeg broja nije bilo.
Hvala!
Ja svakako trebam prave gojzerice, idući mjesec idem na Velebit i na Dinaru, a i za inače; a u ovim koje imam mislim da to ne bih podnijela.
Malo me strah dat tako puno novaca za nešto za što ipak ne možeš unaprijed biti siguran da će biti udobno.
I nekako ne bih uzimala veće od onog što mi je kad probavam taman na neke srednje debele čarape jer bih onda opet imala isti problem. Nije mi se nikad desilo da mi noga natekne.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:49   #1602
Quote:
glenn kaže: Pogledaj post
Ja imam salewine, niske. Imam poprilično usko stopalo i za sada sam zadovoljna. Sve ostalo što sam probala bilo mi je jako široko, posebno Alipina.
Ja imam Alpina tibet,nosim broj 41 a i imam uže stopalo i meni te gojze super stoje.Ne čini mi se da one imaju tako širok kalup kako se piše i meni su preudobne.Meni one izgledaju da su užeg kroja a i kad ih obujem na tanju čarapu dobro prijanjaju uz nogu.Biće da sam ja poseban slučaj.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:43   #1603
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nakon dva malo zahtjevnija izleta shvatila sam da mi nijedne od dva para gojzerica koje imam (jedne Alpina i druge Timberland) nisu dovoljno udobne. Oboje su mi presiroke, te noga mi curi prema naprijed i zapravo nemam osjecaj za podlogu zbog previse prostora.
Dakle trebam gojzerice koje su dosta uske i mekane iznutra jer me od tvrdje obuce pocne bolit peta.
Zna netko neke gojzerice uzeg kalupa?
Za sad sam probala ove, svakako su uze od mojih i cine mi se udobne koliko sam mogla skuzit u ducanu, samo mi je cijena malo previsoka..(1700 kn u Av. Mall-u)
http://oberalpcdn.azureedge.net/imag...jpg&quality=75
Imaš kod HAIX-a veliku ponudu...probaj nazvati u outlet pa se raspitaj za cijene jer su neki modeli i do 60% jeftiniji od webshopa....imaš i ženske modele, koji su dosta uži od standardnih...
https://www.haix.de/wanderschuhe/?p=1&o=2&n=1000&f=996
brijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 01:28   #1604
Quote:
brijac kaže: Pogledaj post
Imaš kod HAIX-a veliku ponudu...probaj nazvati u outlet pa se raspitaj za cijene jer su neki modeli i do 60% jeftiniji od webshopa....imaš i ženske modele, koji su dosta uži od standardnih...
https://www.haix.de/wanderschuhe/?p=1&o=2&n=1000&f=996
Hvala, a gdje je taj outlet?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:03   #1605
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Hvala, a gdje je taj outlet?
U sklopu tvornice,u Maloj Subotici

https://www.google.hr/maps/place/Hai....5241134?hl=en
brijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:19   #1606
Iskustva s ovim gojzericama? http://www.kibuba.hr/?cID=1763&pID=8226
Posebno ako ih je netko koristio po snijegu?
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 00:49   #1607
Quote:
brijac kaže: Pogledaj post
hvala!
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 07:58   #1608
Gojzerice Dani iz Sračinca

Jutro svima!
Zanima me da li netko ima gojzerice koje proizvodi Damir Hleb iz Sračinca (obrt Dani) i, naravno, da li je zadovoljan s njima. Kako nikako ne mogu naći 'kupovne' koje mi odgovaraju, na jednom sajmu sam vidjela njegov štand, probala jedne i čine mi se OK. Pa, ako netko zna nešto...
Hvala unaprijed!
gogz316 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:00   #1609
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Zna netko neke gojzerice uzeg kalupa?
ja sam prije koju godinu kupila marku binom u alpini. bili su modeli za usku i široku nogu
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 21:21   #1610
Hmm, nikad čuo a nažalost trebali bi poraditi na promociji, nisam našao na internetu ništa o njima. Barem da naprave neku stranicu i slike, ili ako ništa drugo nek' objave na njuškalu..
GeoVuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:05   #1611
Možda da ih nazoveš na telefon i provjeriš gdje prodaju svoje gojze?
Mada, koliko vidim bave se zaštitnom obućom. Pitanje je koliko je ona pogodna za planinarenje.
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:55   #1612
Quote:
gogz316 kaže: Pogledaj post
Jutro svima!
Zanima me da li netko ima gojzerice koje proizvodi Damir Hleb iz Sračinca (obrt Dani) i, naravno, da li je zadovoljan s njima. Kako nikako ne mogu naći 'kupovne' koje mi odgovaraju, na jednom sajmu sam vidjela njegov štand, probala jedne i čine mi se OK. Pa, ako netko zna nešto...
Hvala unaprijed!
Mišljenja sam da je to nepotreban eksperiment, traži dalje, nemoguće je da ti ne odgovara baš ni jedan model od stvarno velikog broja poznatih i kvalitetnih proizvođača.
Ursus actor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:11   #1613
Quote:
Ursus actor kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da je to nepotreban eksperiment, traži dalje, nemoguće je da ti ne odgovara baš ni jedan model od stvarno velikog broja poznatih i kvalitetnih proizvođača.



Afrofeet is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:59   #1614
Hvala svima na odgovorima i da, mislim da imate pravo. Potražit ću još po trgovinama!
gogz316 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:33   #1615
Gdje kupiti sprej za impregnaciju cipela od gore-texa?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 17:39   #1616
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti sprej za impregnaciju cipela od gore-texa?
Tih sprejeva ima puno. Jeftileni uqlavnom ne obave posao. Iqlu sport drži dobre sprejeve, cijena cca 75 kn (10e) kad sam zadnji put kupovao.
off roader is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:22   #1617
Quote:
off roader kaže: Pogledaj post
Tih sprejeva ima puno. Jeftileni uqlavnom ne obave posao. Iqlu sport drži dobre sprejeve, cijena cca 75 kn (10e) kad sam zadnji put kupovao.
Hvala!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:07   #1618
Kakav izbor gojzerica i off road cipela/tenisica ima The North Face trgovina u Vlaškoj, jel bio tko?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 17:01   #1619
ej ekipa dvoumim se izmedju alpininih modela nepal i tibet. nepalice su sad na vecem popustu od tibetica pa me to muci. necu ic u nekakve indiana jones pohode ali logika mi ne dopusta da dam vise para za tehnicki losiji model. znam da su nepalice tvrdje al koliko to bas ima negativnog utjecaja? ugl planiram ih koristiti iskljucivo za divljanje po snijegu i uglavnom po medvednici, zagorju itd... pri tom mislim na vece rute zato zelim bit bezbrizan sto se promocenja i topline tice. nepalice me ispadnu 85 kn jeftinije a smatram da su ipak klasa iznad tibetica. koje je vase misljenje?
mark0824 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:33   #1620
Pozdrav ekipa,
Treba mi cipela prvenstveno za vožnju bicikla u zimskim uvjetima (kiša, snijeg, hladnoća) te povremene izlete u šumu, a i svakodnevno hodanje po gradu.
Našao sam tri modela koja mi se "sviđaju" pa molim iskusne za pomoć pri odabiru ili neki drugi prijedlog:
Mammut Mid ii Gtx - Iglušport, 906,00 kn sniženo,
Merrell annex 6 - 635,00 kn, Sportvision
Alpina Tibet, 979,00 kn
Mammutice sam probao i nikad u životu nisam doživio takvu ugodu na nogama s obzirom da su nove cipele u pitanju.
Hvala svima na prijedlozima i savjetima.
ribetina00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.