Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2004., 20:21   #81
Re: Shmrc

Quote:
psychic kaže:

sorryte al nemojte pricat o nećemu o čemu nemate pojma! pozdrav!
Hm, hm, hm, ja sam mislila da forum postoji zato da bi ljudi pricalo o ne č emu o čemu nemaju pojma...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 09:21   #82
Re: Shmrc

Quote:
psychic kaže:
da, kužiš, samo vi "građani" plaćate! u kojoj ti dimenziji živiš!! Star Trek?
Pa ti misliš da plivači u klubovima besplatno plivaju?!
very special is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 09:26   #83
Re: Shmrc

Quote:
psychic kaže:

da, kužiš, samo vi "građani" plaćate! u kojoj ti dimenziji živiš!! Star Trek?
Pa ti misliš da plivači u klubovima besplatno plivaju?! a i što se tiče broja staza... pa "oni koji se brćkaju" imaju više staza od onih koji ozbiljno treniraju!

Razumijem tvoju frustraciju što treniraš već godinama i trošiš jako puno novaca na trenere i treninge a od rezultata vjerojatno nemaš ništa. Tu i tamo koja medaljica i paf.

Možda jednog dana dosegneš jednu razinu u kojoj SVI oko tebi imaju toliko POŠTOVANJA i RESPEKTA prema tebi kao čovjeku i sportašu da ti iz čiste nelagode-ljudskosti ne naplaćuju korištenje bazena.

Možda jednog dana doživiš i to, tj, bolje rečeno, shvatiš koliko si zapravo blesav i lud bio što si davao toliki novac a samo zato da bi bio duboko nesretan što nikada nisi stao na tron u PH. Zapitaj se, da li si mogao postići isto da si poznavao prave ljude, dao si truda, pročitao koju knjigu, promatrao treninge drugih plivača (i da, stvarno ih ima 10 po pruzi) i naravno, trenirao kao blesav...

Ne poznajem te, ne znam tko si ali podcjenjivati i ismijavati tuđe rezultate je krajnje neukusno i bezobrazno. Da si pravi sportaš, znao bi cijeniti i 2:30 na 100m kao i 30 na 50.

Pozdrav.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2004., 09:34   #84
Re: Re: Shmrc

Quote:
-Shevchenko- kaže:
Razumijem tvoju frustraciju što treniraš već godinama i trošiš jako puno novaca na trenere i treninge a od rezultata vjerojatno nemaš ništa. Tu i tamo koja medaljica i paf.

Možda jednog dana dosegneš jednu razinu u kojoj SVI oko tebi imaju toliko POŠTOVANJA i RESPEKTA prema tebi kao čovjeku i sportašu da ti iz čiste nelagode-ljudskosti ne naplaćuju korištenje bazena.

Možda jednog dana doživiš i to, tj, bolje rečeno, shvatiš koliko si zapravo blesav i lud bio što si davao toliki novac a samo zato da bi bio duboko nesretan što nikada nisi stao na tron u PH. Zapitaj se, da li si mogao postići isto da si poznavao prave ljude, dao si truda, pročitao koju knjigu, promatrao treninge drugih plivača (i da, stvarno ih ima 10 po pruzi) i naravno, trenirao kao blesav...

Ne poznajem te, ne znam tko si ali podcjenjivati i ismijavati tuđe rezultate je krajnje neukusno i bezobrazno. Da si pravi sportaš, znao bi cijeniti i 2:30 na 100m kao i 30 na 50.

Pozdrav.
Amen to that!
siljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 19:18   #85
@psychic

evo ovako .. 30 s na 50 .. priznajem nije puno, pa i ja sam treniro plivanje kad sam bio mali .. sad ekipa vjerojatno pliva 23 nvm
samo bih zelio reci da procitas kaj je sevcenko napiso . .
jer vrijedanje ljudi ti nije dobro .. mozda si bolji od mene u plivanju, al u toliko drugih stvari nisi tako da se nemas kaj kurcit. .
__________________
MAX LOVREK
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 12:19   #86
Quote:
ljudi, pa nemate pojma o čemu pričate! jeste li vi ikada vidjeli kako izgleda trening plivača (ne amatera nego natjecatelja koji svakodnevno već 12 godina provode po 4 sata u bazenu) i koliko je nas u svakoj pruzi!!! pa evo da te malo prosvijetlim. nekim danima nas u pruzi zna biti i po 7-8! ali nemoj zanemarit bitnu razliku treninga i vašeg građanskog brćkanja!
Malo smo nervozni, a?

Sinek. Nije isto kada u stazi imaš 8 ljudi koji mogu držati dobar (čitaj: jednak) tempo sat vremena, i kada u stazi imaš 2 penzića koje moraš zaobilaziti. Zaobilaženje ljudi u stazi u kojoj pliva 5-6 ljudi jednostavno ne funkcionira....

To ti je kao kad stigneš šleper kod Plitvica.... Lagano zujanje do Koranskog mosta....
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 16:56   #87
me ne znam zakaj vas je to sve skup tak uzrujalo. ja sam samo napisala svoj komentar na sve ovo. dobro, mozda je bilo malo nabrijano al uvijek me razljuti kad se netko previse jada! vidim da je netko otvorio temu o plivanju i poveselih se
a kad ono svi nesto cvile... onak, ne pase mi sto ima previse ljudi, ne pase mi ovo ne pase mi ono! to mi je ful glupo!

@daz
i kada u stazi imaš 2 penzića koje moraš zaobilaziti

to je istina, ju ar rajt! mislim da bi poludila kad bi me neki penzic stopal... ali... bila bih sretna kad bi s tolko godina jos uspijevala odrzavat formu! malo je takvih pa !

@crna_ninja
evo ovako .. 30 s na 50 .. priznajem nije puno, pa i ja sam treniro plivanje kad sam bio mali .. sad ekipa vjerojatno pliva 23 nvm
samo bih zelio reci da procitas kaj je sevcenko napiso . .
jer vrijedanje ljudi ti nije dobro .. mozda si bolji od mene u plivanju, al u toliko drugih stvari nisi tako da se nemas kaj kurcit. .


meni se cinilo da se ti forsas pa sam ti zato to napisala... ne namjeravah te vrijedjati! to ne radim nikada u zivotu pa zasto bi to cinila na forumu?! pa naravno da si bolji od mene u tolko drugih stvari, pa svatko je na ovoj zemaljskoj kugli bolji u necemu od barem jednog covjeka... nista novo!

@-Shevchenko-@
Ne poznajem te, ne znam tko si ali podcjenjivati i ismijavati tuđe rezultate je krajnje neukusno i bezobrazno. Da si pravi sportaš, znao bi cijeniti i 2:30 na 100m kao i 30 na 50.

ma nije bilo neukusno i bezobrazno, to je bilo cinjenicno stanje i sve sto sam napisala je temeljeno na cinjenicama, nije izmisljeno i zato nimalo ne kuzim zakaj ste me svi tak napali.
e, da, frustracija... ha, ha, ma daj molim te! ljudi koji provode tolko vremena na bazenu to rade iz cistog gusta, dobro, ima i nekoh nadobudnih ljudova al eto moja malenkost odlazi na bazen iz ciste ovisnosti o kloru
a onda dolazi sve ostalo... gust je kad dobijes koju medaljicu, peharcic ili stipendijicu (naravno, kom nebi bilo) al mi je najveci, neopisivi gust kad spustim rezultat pa makar i za pola sekunde! to je ono pravo jer je proizvod tvoga rada! a sto se tice proucavanja svega vezanog uz plivanje... don't worry obavih sve to a jos sam amater tako da nikad dosta ucenja od drugih!

pozdraf s bazena
__________________
They say it's the last song
they don't know us
you see...it's only the last song
if we let it be!
psychic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 17:28   #88
Koji konfuzno nerazumni beskorisni post.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 17:52   #89
whatever...
__________________
They say it's the last song
they don't know us
you see...it's only the last song
if we let it be!
psychic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2005., 20:47   #90
...Ma sve je ok dok se ne pojavi neki s ''ocalima'' koji ko fol ''radi trbusnjake'' uz rub bazena, a cim se pojavi neka zenska on zaroni malo da kroz svoje slinave ocale snimi ono malo kloriranih ZENSKIH nogu...

ipak, feeling nakon plivanja (cca 2 km...) je bolji nego ne znam koliko djuskanja na aerobiku prema tempu neke ''vid-me-kak-sam-zgodan'' koke...

a onda tusiranje koliko ti pase, fen, kremica... flasa vode, vinena kapica... i lebdis
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2005., 20:49   #91
Quote:
night_train kaže:
kremica...
ma moram iako je moj topik i popizdila bi da netko drugi tak zajebava...

A ti si metroseksualac, jelda?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 13:30   #92
kaj sam ?!!?
__________________
MAX LOVREK
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 13:31   #93
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 20:18   #94
Quote:
-Shevchenko- kaže:
i moram dodati i svoj
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 11:34   #95
kaj!
__________________
MAX LOVREK
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 09:10   #96
Quote:
kemik kaže:
i moram dodati i svoj
Ja sam se smijao tebi
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 09:47   #97
ja sam se smijala njemu...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2005., 21:23   #98
... hm... kaj ostale curke ne koriste kremicu za lice (bar to) nakon kloriranja...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2005., 09:21   #99
ako je night_train "curka", onda cijela ova spika s metroseksualcem i nema bas puno smisla...

u svakom slucaju, i ja redovito koristim kremicu za lice i nivea mlijeko za tijelo, ali sam mislila da si ti decec (nemam pojma zakaj), pa me to s "kremicom" asociralo na pomodno razbacivanje pojmom metroseksualac...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2005., 09:21   #100
Quote:
night_train kaže:
... hm... kaj ostale curke ne koriste kremicu za lice (bar to) nakon kloriranja...
Ma koriste ju svi... I ja se "mažem", samo oni kojima fakat nije stalo do sebe prepuste kožu neprijatelju gospodinu kolru.

Vidiš da te zeza.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.