Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 00:37   #2961
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Nemoj vjerovati sve što ti kažu preko telefona..... kad sam tražio jednu informaciju dobio sam tri različita odgovora od tri različita agenta a svaki je bio samo djelomično točan....
Pickbox možeš gledati na više uređaja.... dva obavezno odnosno tri ako uzimaš Picbox na najmanje godinu dana....
Itekako, evo mog iskustva...
Istječe mi ugovor sa MAXtv osnovni paket, flat fiksni i mobilni 1000 min, net 20 Mbs cijena 306 kn
Odlučio podnijeti zahtjev kod konkurencije. - izgleda da je ovo ključno -
Sutradan me zove Služba za zadržavanje, nude isti paket za 210, uz prošireni paket za 5 kn (inače 49), kao i Pickbox za 5 kn (umjesto 35), HBO-Cinemax Premium za 27,50 (nakon 18 mjeseci ide na 55). Uglavnom, sličan paket Biram 2 bi koštao kod njih 399 kn. Kod Optime 345.

Zna li netko nešto više o mogućem odlasku Discovery kanala sa Maxtv, posebno Science i Animal ?
P.S. Imaš www.pickbox.hr na kojem su navedene platforme Max TV i Max ADSL.
__________________
You may very well think that. I couldn't possibly comment.
Frank Underwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 09:06   #2962
Mene je zvalo prije jedno 2m i pitalo me sta bih napravio kad bi discovery otisao jer da ce otic, al mi nije reklo kad. Jedino da bi dosli neki drugi programi
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:18   #2963
O odlasku discovery kanala se pričalo prije 2 mjeseca, da bi otišli od 01.09.2017., te bi došli History 2, travel, BBC earth i dr., ali za sada dalje ništa nitko ne priča, te ćemo uskoro vidjeti da li odlaze iz ponude maxtv-a.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:26   #2964
Stigli mi prvi računi za MAX tv nakon produžetka ugovora na sljedeće 2 godine..... i moram priznati da sam imao velikih sumnji da će se držati dogovora ( fiksna cijena od 420 kuna mjesečno ).... naime stari su mi računi dolazili od 450-490 kuna mjesečno a razina usluge kao i količina sadržaja mi je povećana..... za sada zadovoljan.....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:51   #2965
Imam dva max tv-a (stari su zamjenjeni ovim novima). I dogadja mi se da kada si na jednom stavim podsjetnik za neku emisiju, taj podsjetnik bude i na drugom. Zna li netko zasto?
Ne znam je li netko vec negdje pitao, ali zne li se hoce li staviti sat kao sto j bilo kada smo imali stari stb?
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:59   #2966
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Ne znam je li netko vec negdje pitao, ali zne li se hoce li staviti sat kao sto j bilo kada smo imali stari stb?
Rekli su da je u planu kad objave novu nadogradnju. A kad će to biti, vidjet ćemo...
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:55   #2967
Zna netko sta se dogadja sa Crime&Investigation programom? Zadnja dva dana nema titlova na programu iako je do sada sve bilo uredno s titlovima... Nisu valjda prestali s prevodjenjem?
Jesse Pinkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:06   #2968
Meni se u zadnje vrime događa da mi se ttx upali sam, a danas mi je cak i program prebacilo
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 02:26   #2969
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Meni se u zadnje vrime događa da mi se ttx upali sam, a danas mi je cak i program prebacilo


Ako imas novi prijemnik i na nekom mobitelu maxtv to go postoji opcija da s mobitelom mijenjas kanale i sve drugo kao s daljinskim gdje god bio... mozda te neko od tvojih zeza
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 08:26   #2970
Ma nije. Sam sam u sobi. Jucer sam gleda sk, odjednom prebaci na lijepom našom. To je jednom. A kad bi upalio ttx (3 puta mislim) uvijek je bio sk kanal upaljen. Ma nista bitno. Cisto da kažem.
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:25   #2971
Ne mogu vjerovati da nitko ne spominje kvalitetu slike, pogotovo HD programa, slika je užas u odnosu na prethodni /Siemens/ prijemnik, došao i njihov tehničar, samo je rekao" žao mi je"- ne mogu ništa učiniti , tv- LG Oled 4k 55 inch curved...
frenklovor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 23:07   #2972
Quote:
frenklovor kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da nitko ne spominje kvalitetu slike, pogotovo HD programa, slika je užas u odnosu na prethodni /Siemens/ prijemnik, došao i njihov tehničar, samo je rekao" žao mi je"- ne mogu ništa učiniti , tv- LG Oled 4k 55 inch curved...


Provjeri u postavkama kakav izlaz je namjesten.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 22:21   #2973
Buduci smo slozili novi reciver zanima me da li su i kod vas uzasno mutna slova na izborniku, pa nists ne vidis citati? Uzas. Isto tako fali mi tipka "menu" koja je bila na starom daljinskom i pomocu koje su bili posebno sotrirani filmovi, serije, dokum emisije po danima, ja to vise ne vidim, jer tko zna jer ima to negdje? Ako hocete izbjeci reklame kod paljenja ugasite samo tv a recivetr ostavite upaljen i onda samo palite tv i nece vam biti reklama. Mada ja i kod takvog paljenja, kada upalim tv, moram pritisnuti jos jednu tipku kao ulaz i onda mi se tek pojavi slika a prije normalno upalis tv i evo ti slike. Inace meni je tv spojen sa scartom ne zna jer to ima kakve veze ali nekako sve mi bolje bilo sa starim uredjajem.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 23:10   #2974
Velika je razlika skart i hdmi
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 07:04   #2975
Bilo je i kod starog recivera scart pa je sve bilo super. Da li netko ima taj novi reciver spojen scartom. Ne znam da li ta uzasno mutna slova na izborniku imaju veze sa scartom ili ne? I brzina nije nista brza od starog
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 08:51   #2976
Ja sam proba zbog drugog razloga i razlika je ogromna. Negledljivo. Bio spojen 1min, brze bolje skinija
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 08:56   #2977
Zašto bi to netko uopće spajao scartom?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:32   #2978
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Zašto bi to netko uopće spajao scartom?
Zato jer imam sony obican tv (nije lcd ni plazma) i ne mogu spojiti sa hdmi kablom. Taj tv ima samo scart prikljucak. Mozda vratim stari reciver jer sa starim je bilo sve super. Ok je slika i ovdje ali izbornik ne mozes uopce citati koliko je mutno.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 14:54   #2979
A sta kad stari nebude u funkciji? Jel bi ti ovo pomoglo?
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:36   #2980
Kakav je novi max-tv uređaj..
Dali ima nedostataka ili?
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.