Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2013., 14:41   #41
doma vecinom poluobucena... gola pred deckom i najboljom frendicom , te curama u svlacionici nije bed. ionak sve cure imaju sve kaj imam i ja, a decko je decko.
__________________
every saint has a past, and every sinner has a future...
scooby0726 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 00:55   #42
nije mi nikakav bed biti gola pred curama u svlačionici. zajedno smo svaki dan i to mi je normalno. po kući jedino ako sam sama, nema smisla da pred tatom hodam gola. pred dečkom mi nikad nije bio bed, jesmo u vezi ili ne?!
gilza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 12:35   #43
Quote:
gilza kaže: Pogledaj post
nije mi nikakav bed biti gola pred curama u svlačionici. zajedno smo svaki dan i to mi je normalno. po kući jedino ako sam sama, nema smisla da pred tatom hodam gola. pred dečkom mi nikad nije bio bed, jesmo u vezi ili ne?!
Otkud da mi znamo?
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 13:21   #44
ja bas nevolim svlacionice, gdje se puno njih presvlaci, ali doma kad nema mojih onda se presetavam u boksama... A kad su oni tu onda bas i ne, ma da bi ja i volio a ne na sve mislit, tu i tamo ozadjem iz wc-a kad se tusiram samo u rucniku...
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 14:22   #45
Quote:
deklok kaže: Pogledaj post
ja bas nevolim svlacionice, gdje se puno njih presvlaci, ali doma kad nema mojih onda se presetavam u boksama... A kad su oni tu onda bas i ne, ma da bi ja i volio a ne na sve mislit, tu i tamo ozadjem iz wc-a kad se tusiram samo u rucniku...
a tema se zove "goli pred nekim"
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 18:17   #46
volim bit gola kad sam sama, najviše vremena tak i je, pošto živim sa cimericom u zadnje vrijeme baš i nemogu prakticirat voljeni nudizam
gola sam kad sam s dečkom, a pošto mi je većina prijatelja dečki, nisam gola pred njima, naprotiv, potpuno sam obučena, jedino kad igramo, pa se čujemo preko skajpa, onda sam gola ali oni to ne znaju
Gallifrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 20:07   #47
Pred frendicama, curama s faksa na tjelesnom mi nije uopće bed, a ni pred svojima doma biti u donjem vešu. Pred sestrom nekad budem i bez grudnjaka, ionako će uskoro dobiti i svoje blizanke Bed mi je za divno čudo biti samo u donjem rublju pred dečkom s kojim sam već 2 godine. Pacijentica ne

Zadnje uređivanje Aira : 12.02.2013. at 20:13.
Aira is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 17:52   #48
Quote:
Aira kaže: Pogledaj post
Pred frendicama, curama s faksa na tjelesnom mi nije uopće bed, a ni pred svojima doma biti u donjem vešu. Pred sestrom nekad budem i bez grudnjaka, ionako će uskoro dobiti i svoje blizanke Bed mi je za divno čudo biti samo u donjem rublju pred dečkom s kojim sam već 2 godine. Pacijentica ne
Pa kako se seksate? Kroz robu?
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 09:29   #49
samo mi je pred starcima onak neugodno da se skinem. pred drugima me briga
nbr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:10   #50
Quote:
Aira kaže: Pogledaj post
Pred frendicama, curama s faksa na tjelesnom mi nije uopće bed, a ni pred svojima doma biti u donjem vešu. Pred sestrom nekad budem i bez grudnjaka, ionako će uskoro dobiti i svoje blizanke Bed mi je za divno čudo biti samo u donjem rublju pred dečkom s kojim sam već 2 godine. Pacijentica ne




Quote:
nbr kaže: Pogledaj post
samo mi je pred starcima onak neugodno da se skinem. pred drugima me briga
Jel mislite da se skroz skinete ili u donje rublje?
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 04:18   #51
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Jel mislite da se skroz skinete ili u donje rublje?
U boksercima sam stalno preko ljeta tak da ono uopce mi nije bed. Al sad da hodam gol po kuci i masem veseljkom nikako , to bi bilo precudno i preneugodno haha
nbr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 13:47   #52
Zar niste preko ljeta u kupaćem koji pokriva jednako kao i donje rublje, zašto nam se stvara toliko velika razlika u podsvijesti. Neugodno nam je u donjem rublju ali ne i u kupaćem? Kako vi gledate na tu situaciju.
Vjecni Sokol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 16:05   #53
Quote:
Vjecni Sokol kaže: Pogledaj post
Zar niste preko ljeta u kupaćem koji pokriva jednako kao i donje rublje, zašto nam se stvara toliko velika razlika u podsvijesti. Neugodno nam je u donjem rublju ali ne i u kupaćem? Kako vi gledate na tu situaciju.
Ako su cure u bilo kojoj takvoj situaciji gledam pozitivno.
ArtWIZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 01:53   #54
Quote:
Vjecni Sokol kaže: Pogledaj post
Zar niste preko ljeta u kupaćem koji pokriva jednako kao i donje rublje, zašto nam se stvara toliko velika razlika u podsvijesti. Neugodno nam je u donjem rublju ali ne i u kupaćem? Kako vi gledate na tu situaciju.
To je i meni uvijek bilo cudno
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 21:47   #55

ja se ponekad tuširam u kupaćem kostimu!
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 01:27   #56
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post

ja se ponekad tuširam u kupaćem kostimu!
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 01:30   #57
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post

ja se ponekad tuširam u kupaćem kostimu!
Sramis se biti gola pred sobom??
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 12:41   #58
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Sramis se biti gola pred sobom??
Ali samo ponekad
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 14:50   #59
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post


Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Sramis se biti gola pred sobom??
sob je jako velik

Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Ali samo ponekad
ponekad skupim dovoljno hrabrosti, a ponekad ne
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 18:06   #60
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
sob je jako velik
k3p


OT. Ni najmanji problem
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.