Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 23:42   #3501
Ja isto Ukrajince.
Stvarno nemam sreće s ovom ekspanzijom- legendary koje sam redom otvarao :Onaj prince neutralni, Hunter , Warrior i sad Warlock, ali nijedan nije DK nego ovaj drugi beskorisni legendary.
Bit će bolje, srećom pa nemrem duplić dobit, jer kakve sam sreće svašta bi bilo.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:07   #3502
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Ja isto Ukrajince.
Stvarno nemam sreće s ovom ekspanzijom- legendary koje sam redom otvarao :Onaj prince neutralni, Hunter , Warrior i sad Warlock, ali nijedan nije DK nego ovaj drugi beskorisni legendary.
Bit će bolje, srećom pa nemrem duplić dobit, jer kakve sam sreće svašta bi bilo.
pa iz prologa si moro dobit jedan DK heroj.

ako ti je onaj prince od 2 mane mores ga koristi u zoolocku.



edit,
kako retardirana meta vec nakon tjedan dana,
sve ili jade druid ili hiper agro.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*

Zadnje uređivanje Black Revenger : 18.08.2017. at 16:56.
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:32   #3503
Pa dobio sam iz prologa hunter DK, pričam o otvaranju packova i sreći.

Inače završio sam ovaj drugi wing, lich kingovi komentari ubijaju

You will never defeat me!! at least until this wing is locked !
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:54   #3504
svaka cast idiotu koji je dizajnirao ultimate infestation top 5 najboljih deckova su verzije druida
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:08   #3505
krenuo i ja lagano s Hearthstoneom. malo se za početak zabavljam s basic mage deckom (našao neki guide koji kaže da je za početak mage najbolji), skupljam gold i otvaram packove. ako imate nekakav savjet za njubaru, slušam
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 11:29   #3506
Btw ima li koji hrvatski ili balkanski hearthstone community?? Kao što je na gamer.hru postojala Starcraft, Warcraft, WoW scena itd.?
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:43   #3507
Znaci do sada od kadbje Hearthatonea sam dosta puta dosao do 12 winova u areni no samo jedan jedini put uz jako puno srece sam imao 12-0.

Od izlaska frozen thronea sam vec 4 puta dosao do 12-0 jednom uz pomoc frost lich jaine, jednom uz pomoc bloodreaver guldana, jednom me spasio garros kak god da se zove i jednom mi je pomogao ebon blade uther.

Protumacite to kako god zelite.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 09:34   #3508
ma jasno je da su DK heroji pre Op za arenu.
trebali bi ih maknut.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:04   #3509
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ma jasno je da su DK heroji pre Op za arenu.
trebali bi ih maknut.
Što prije.

Nisam nabrojao ostale 12-x runove i samo jedan poraz je bio od decka koji mi nije odigrao death knighta
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 08:38   #3510
Dobio free pack, kaj ne bi trebao dobit 3 ak sam za Ukrajinu glasao ?

Jedino ak to nije zbog onog buga , samo to je bilo prije 10-ak dana jos -kolko sam vidio.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:55   #3511
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Dobio free pack, kaj ne bi trebao dobit 3 ak sam za Ukrajinu glasao ?

Jedino ak to nije zbog onog buga , samo to je bilo prije 10-ak dana jos -kolko sam vidio.
ja isto dobio samo 1, isto ukrajina.
nisam bas pratio tako da nisam upoznat s mogucim bugovima.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:10   #3512
http://www.hearthpwn.com/news/3289-g...today-you-were na ovo sam mislio. jer ne znam kaj drugo može bit.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 21:17   #3513
http://www.hearthpwn.com/news/3319-f...xt-hearthstone

I sam igram druida, ali ovo je definitvno potrebno. iako sam ocekivao UI nerf, nije ni ovo za bacit.
Po meni , ove ostale klase nije ni trebalo nerfat ali dobro.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:08   #3514
Katastrofa
2 decka koja su dobra protiv druida su popila znacajan nerf.

Innervate je mrtav ali za jade druida manje bitan.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:43   #3515
loooooooooooool,
koj kurac ovi nerfovi.
hahaha.

kao neki kvazi nerf agro, ali fail.
cak nisu napravili ni over nerf ko inace, ali bezveze.

jade druid ce bit jos jaci lol.
strasno.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 10:26   #3516
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post


cak nisu napravili ni over nerf ko inace, ali bezveze.
.
Kako nisu.
Fiery war axe, innervate, Hex su mrtvi.

Warleader možda, a spreading plague je i dalje donekle igriv.

Ali zato kartu koja je druida brokala nisu niti taknuli.

Ok, innervate nerf je by proxy UI nerf ali svejedno i dalje šupci mogu nekažnjeno rempat sa nourishem i replrenishat hand da UI.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 11:48   #3517
Razlog zašto je Fiery Win Axe sada 3m/3a/2d umjesto 2m/2a/2d
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 12:51   #3518
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Razlog zašto je Fiery Win Axe sada 3m/3a/2d umjesto 2m/2a/2d
Pre glupo

Al ajd jedino mi war axe nerf nema smisla.

Ostalo je ok, ali je čudan trenutak za nerf nekih karata.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 17:14   #3519
Po meni ovo je najgori nerf paket od Blizza dosad.

Ovo su vise nerfali pro sebe nego igraca.

Innervate- trebao nerf ali fulana izvedba. Unistili 'flavor'(a tu Blizz totano pusi) i napravili Druid coin. Kao sto se prica na drugim forumima, novi innervate je trebao biti 'Refresh 2 mana crystals'. Tako bi sprijecio opness igranja 10 mana karata na turn 8 ali bi you uvijek mogao odigrat dvije 5mana karte na turn 8.
Fail!!!

Fiery win axe- Kako su osakatili warriora svaka cast. Da je karta bila vrlo dobra...je, ali je bila i potrebna. To je bio warriorov early game removal. Trejdaj hp za removal pa nadoknadi s armorom. Axe je bio jedaj od aduta pocetnika warriora. Sta sad osnovni warrior paket ima? Totalno nema razloga vise igrat klasu. Isto tako dio warrior identiteta je bio da warrior ima bolje weapone nego ostale klase kao sto recimo mage ima bolje spellove. Ali ko sto rekoh blizz flavor 0 bodova.
Sad warrior ima najgori 3 cost weapon. Dosla vremena kad rogue ima bolji 3 cost weapon nego warrior. Nije da mi smeta, treba rogueu ali, do ceg je doslo. A da nekazem da je Blizz aktivno poticao weapon warrior deck (evo ove expanzije izasla specificno weapon draw karta) a sad kad je dobar deck nerf. To je inace Blizzov nacin. Promici deck a kad postane igriv nerf.
A gle mage-a recimo? Jedini nerfovi su bli pyroblast s op 8 na 10 gdje je jos iskoristiv i freeze nerfs koji su jos uvijek sasvim upotrebljivi. Mageu ne rezu bas flavor najboljih spellova. Zasto Frostbolt jos uvijek nije 3 mane ili fireball 5?To je razina ovog nerfa.
Pirati ce rotirati a shitaxe ce ostati shit. Mega fail!!!

Hex- Zacudujuce sam ok s ovim. Uvijek je bio shaman polymorph.Sad dode i toliko. Dosad je bilo da shaman imao bolji mage spell nego mage. Ali sto me smeta je da nitko nije ovo trazio a blizz ide arogantno fixat sto nije broken.

Warleader- Unistili murloc tribe, GG! Murloci su uvijek bili glass cannon a sad su postali sand cannon. Unisti ih svaki boardclear. Sad moras pobjedit u jednom turnu a imas samo jednu sansu. Murloci viable samo vs nekog tko nema uopce boardclearova aka nijedan dobar deck. Warleader je bio srce murloc tribea tj murloc lord(iz mtg-a). Trebali su nerfat na +1/+1 da bude standardni lord. Tako smanje burst a ostave ono sto je bio vazniji dio warleadera. Ali naravno ovo je sve uvjetovano smece kodom(interakcije buffa i healtha od miniona) pa ko i uvijek ispastaju karte a iz toga igraci da nebi morao Blizz.

Plague- Podnosljiv nerf ali naravno totalni critical hit na druida*sarkazam off*. Samo se treba pitat ako je ovo anti aggro card zasto povecavat cost? A ako je odgovor da bi druid trebao biti slab na aggro zasto onda uopce ova karta postoji? Zasto nisu tauntovi nerfani na 1/4 ili 1/3. 2 mana 1/5 taunt je op. Sta nebi trebalo sto vise poticat da je ova karta losa ako dobijes samo jednog taunta.


Uglavnom diranje onog sto nije trazeno, jer Bliz naravno zna bolje. Jedva doticanje prvih problema. Dosad je blizz nerfao sta treba ali pri tom unistavao karte, sad fula nerfove i unistava sta ne treba. Napredak nema sta.
Blizz nastavlja nagrizati basic card pool jer imati igrive karte bez ulaganja para nije profitno.Vec sad zali boze nove igrace u HS a kamoli ubuduce.
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:58   #3520
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Kako nisu.
Fiery war axe, innervate, Hex su mrtvi.

Warleader možda, a spreading plague je i dalje donekle igriv.

Ali zato kartu koja je druida brokala nisu niti taknuli.

Ok, innervate nerf je by proxy UI nerf ali svejedno i dalje šupci mogu nekažnjeno rempat sa nourishem i replrenishat hand da UI.
treba gledat sa strane dali ce se karta nakon nerfa igrat i dalje.

Innervate - jako upitno dali ce se igrat.
War axe - igrat ce se i dalje jer nemas alternativu da ga zamjenis necime drugime.
Hex - igrat ce se i dalje. sad je skoro isti ko poly.
Warleader - igrat ce se i dalje, ali ce murloci biti slabiji.
Plague - igrat ce se i dalje i sa 6 mana cost je jako dobra karta.


ali promaseni nerfovi. isli su nerfat agro, ali uopce nisu pipnuli jade druida.
trebali su stavit npr. prvi jade da krece sa 0 napada i 1 hp. tako bi ga bar malo oslabili.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.