Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2015., 15:46   #121
ko oce cho gala nek mi se javi dok sam online.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:45   #122
Da pokušam oživiti malo ovu temu.

Jel igra tko HOTS još? Ili ste se svi prebacili na Overwatch?
Ako je nekome dosdno igrati solo neka se javi pa možemo baciti koju skupa.

btw dali netko zna jel postoji neki HR kanal u igri ili neki klan ili tako nekaj.
__________________
“The quieter you become, the more you can hear.”
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 19:45   #123
ulogate se u igru i dobite 20 free heroja.
također se dobiju i neki loot chestovi iz kojih se mogu dobit heroji, skinovi mountovi i ostala kozmetika.
ovak nabrzaka sam preletio, dosta su izmjenili kaj se tice kozmetickih stvari.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:22   #124
Je li ova igra prikladna za nekoga tko još nikad nije igrao moba igre, a htio bi probati, tj. je li dovoljno pristupačna za noobove ili bi možda bila bolja neka druga?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:08   #125
poprilicno je noob friendly.
preporucam Lili, uzmes sve heal skillove i tipkas Q, q, q, q, q.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:03   #126
zanimljiva igra
polako kupujem heroje
zadnje vrijeme igram quick match, bolji exp a i teže je u pravilu nego vs AI (pogotovo ako ti je party banana )
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:22   #127
Protiv AI nema smisla igrati, dobivaš puno manje XP-a te se nećeš naučiti ispravno igrati kao što bi protiv drugih igrača.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:20   #128
ja ne mogu skuzit, jel postoji tu nekakva meta?
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:46   #129
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
ja ne mogu skuzit, jel postoji tu nekakva meta?
Meta? Cilj igre je uništiti protivnički Core. Boriš se u timu 5 protiv 5 (heroja)
postoji 60+ različitih heroja za odabir. Svaki tjedan se rotiraju koji su besplatni za igru. Kupuješ ih sa zlatom ili gemovima (gluplji način). I jedno i drugo skupljaš igrom i Daily questovima.
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:55   #130
posto sam igrala vec, to mi je jasno. pitam jel odredjeni lik mora ic u odredjeni lane, jel postoji neka, ne znam, difoltna strategija igre ili svatko ide random di se pogodi.

ono nekad odem mid pa mi dodju tam dva, nekad su dva na botu, itd. bez ikakvog mozga. pa zato pitam.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 16:03   #131
Odabir i raspored heroja je jedan od ključnih taktičkih dijelova igre. Nema nekog recepta kojeg možeš uvijek pratiti. Bitni su i vaši i protivnikovi heroji, očekivanja što će oni napraviti, imate li vi nekog assassina koji roama po mapi, jesu li svi igrači solo ili ih je nekoliko u grupi pa komuniciraju putem TeamSpeaka ili sl... Hrpa varijabli koje ne možeš općenito znati.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 16:55   #132
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Odabir i raspored heroja je jedan od ključnih taktičkih dijelova igre. Nema nekog recepta kojeg možeš uvijek pratiti. Bitni su i vaši i protivnikovi heroji, očekivanja što će oni napraviti, imate li vi nekog assassina koji roama po mapi, jesu li svi igrači solo ili ih je nekoliko u grupi pa komuniciraju putem TeamSpeaka ili sl... Hrpa varijabli koje ne možeš općenito znati.
kak je kljucan takticki dio igre kad ne postoji uopce nikakvo pravilo ni nista i ne mozes znati

znaci recimo ulazis u gejm i vidis njihove protivnike. i onda probas zakljuciti na koji lane ce oni ici i prema tome rasporedis svoj team? znaci assassin je zapravo nesto ko jungler koji roka monstere okolo?
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:56   #133
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
znaci recimo ulazis u gejm i vidis njihove protivnike. i onda probas zakljuciti na koji lane ce oni ici i prema tome rasporedis svoj team?
Da. Možeš counterat njihov plan, možeš napravit svoj ak misliš da ćete imati prednost, itd. Naravno, u randomu, teško je išta organizirazi...
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
znaci assassin je zapravo nesto ko jungler koji roka monstere okolo?
Eh, jungler je jedno, on farma XP na neutralnim creepovima, samo tu i tamo izleti na lane ak treba. Assassini se stalno kreću po mapi, cilj im je ubiti protivničke heroje, a ne creepove. Tipični primjer su ti Nova i Zeratul, no može se nabrojati puno više heroja među assassine.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:37   #134
bitno je u početku pokriti sve linije s herojima jer tako dobiješ exp. Kad odigraš sa svim herojima upoznaš njihove jake i slabe strane pa je lakše igrati. u quickmatch vrlo često nijanse prevagnu, taktički dobro odabrani trenutak vrbovanja bossa ili merc campa i dr. Neki dan sam završio QM pobjedom a naš core je bio na 3 %
u pravilu si solo uvijek lak plijen za party koji lunja po mapi

nažalost često ima debila koji solo igraju a support heroja su odabrali
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:33   #135
za pocetak uzmi Lili, budi uz nekog i samo tipkaj Q, Q, Q, Q, Q.
nema lakseg
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:19   #136
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Eh, jungler je jedno, on farma XP na neutralnim creepovima, samo tu i tamo izleti na lane ak treba. Assassini se stalno kreću po mapi, cilj im je ubiti protivničke heroje, a ne creepove. Tipični primjer su ti Nova i Zeratul, no može se nabrojati puno više heroja među assassine.
znaci imas svakog heroja u jednom lejnu, junglera i roamera?

Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
za pocetak uzmi Lili, budi uz nekog i samo tipkaj Q, Q, Q, Q, Q.
nema lakseg
ne treba mi lakse samo me zanima teoretski dio jer je tesko iz ovih pocetnih gejmova zakljucit ista o dinamici igre ili nekoj logici. odigrala sam mozda 30ak gejmova za sad.

prvo sam probala support jer mainam supp/mid (mage/assassin) u lolu. al mi je predosadan supp tu, plus nemrem neku razliku napravit, a znate kakvi su gejmovi na pocetku kad pocnes igrat... i onda me to iritira... tak da sam se odlucila za assassine. jaina i li-ming mi se svidjaju za sad a za melee nikad nisam bila, tak da sam to prekrizila odmah, pa nemam ni previse izbora
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 01:18   #137
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
znaci imas svakog heroja u jednom lejnu, junglera i roamera?
Pa nije da imaš nekog izbora kakav će ti biti tim. Odabereš kaj hoćeš i igraš...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:54   #138
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
znaci imas svakog heroja u jednom lejnu, junglera i roamera?
klasicnih jungler heroja tu nema.
nego odes povremeno pocistit sumu ekipno prije eventova i slicno.


inace ti je ko klasicna moba, s time da bi reko da je vise noob friendly. nema lasthitova, shared exp...
bitno je naucit sve heroje, a to malo potraje jer ih je dosta.

dinamika igre je brza, jer uvijek imas neki event koji treba osvojit tako da se potencira team fight i samim time gejmovi su vise akcijski i kraci od npr. dote gdi se nafarmavas pol sata da bi se ubijo slijedecih pola.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:22   #139
aha, sad mi je jasnije supać, tenks na informacijama pozabavit cu se malo time jos u buducnosti ^^
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 14:18   #140
vknez#2265 za društvo i etra exp
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.