Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 12:25   #21
Sunčani Hvar hoteli,slobodno pitajte radim tamo već par sezona,pomoći ću koliko mogu
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 13:14   #22
Može mi netko reći što radi nadzornik kata u hotelu? Kakav je to posao?
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 14:12   #23
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Može mi netko reći što radi nadzornik kata u hotelu? Kakav je to posao?
Pretpostavljam da se radi o sobaricama tako da nadzornik kata nadzire rad sobarica na tom katu na koji je postavljen.
Fisherr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 04:42   #24
Quote:
luckys kaže: Pogledaj post
Da li je netko radio u Jadranka trgovinama na Malom Lošinju? Uvjeti?

prijatelj poslao zamolbu za vozača C kategorije ondje, još čeka odgovor ali je čuo neke informacije od jednog radnika od prošle godine..Radi se na području Lošinja, Malog Lošinja te Velog Lošinja s obzirom da je 12 trgovina raspoređeno na tim mjestima, s tim da je relacija Mali Lošinj - Lošinj oko 30ak km a Mali Lošinj - Veli Lošinj 4-5km

plaću nitko nije spominjao a što se tiče smještaja zajednički je ali je lijep i sređen, također radno vrijeme uredno
__________________
Lonely fellow..

Zadnje uređivanje CaTaLysT_kid : 21.01.2016. at 04:53.
CaTaLysT_kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 12:04   #25
pozdrav svima!

evo i ja sam nova u ovome.. poslala sam par prijava, pa ako ima tko iskustva sa ovim poslodavcima neka slobodno podijeli iskustva..

Libertas Rixos Dubrovnik
Hotel Antunović Zagreb
Istraturist Umag
Plava Laguna
Falkensteiner

za Istraturist i Plavu lagunu sam pročitala i čula dosta dobrih iskustava.. za ostale ništa.. tako da svaki savjet je dobrodošao, hvala
iv44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 15:29   #26
Quote:
CaTaLysT_kid kaže: Pogledaj post
prijatelj poslao zamolbu za vozača C kategorije ondje, još čeka odgovor ali je čuo neke informacije od jednog radnika od prošle godine..Radi se na području Lošinja, Malog Lošinja te Velog Lošinja s obzirom da je 12 trgovina raspoređeno na tim mjestima, s tim da je relacija Mali Lošinj - Lošinj oko 30ak km a Mali Lošinj - Veli Lošinj 4-5km

plaću nitko nije spominjao a što se tiče smještaja zajednički je ali je lijep i sređen, također radno vrijeme uredno

Hvala!
luckys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 16:20   #27
ee,lijep pozdrav da li je mozda neko radio prije u firmi Falkensteiner i da li zna kakve su plaće,i kak se radi,iskustva imam
gem95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 15:19   #28
Quote:
iv44 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

evo i ja sam nova u ovome.. poslala sam par prijava, pa ako ima tko iskustva sa ovim poslodavcima neka slobodno podijeli iskustva..

Libertas Rixos Dubrovnik
Hotel Antunović Zagreb
Istraturist Umag
Plava Laguna
Falkensteiner

za Istraturist i Plavu lagunu sam pročitala i čula dosta dobrih iskustava.. za ostale ništa.. tako da svaki savjet je dobrodošao, hvala
Ako si početnik u sezoni onda će ti dobro doći ona sića od plaća koju nudi plava laguna i istraturist, u protivnom , zaobiđi te firme... jer ne budeš si nešto zaradila,... i realno .. plava laguna je šrot od firme...
LauraFlores26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 01:08   #29
Pozdrav svima! Zna li tko kakvi su uvjeti u Turisthotelu, u Zatonu ili boutique hostelu Forum?
kalamari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 05:05   #30
Pozz,zanimaju me iskustva sobarica u Radissonu Dubrovnik,još malo pa idem radit pa da znam kaj me čeka
nurbanu93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 19:57   #31
Quote:
minimarko kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Dali netko ima iskustva sa radom u Solaris hotelima, kakve su plate za pomoćne kuhare i konobare ?

I još jedna me stvar zanima, koliko se dnevno radi.. dali je isto nepisano pravilo 12-14h kao i kod privatnika di rintas dan i noc bi rekli ili postoji nekakav red sobzirom da nije privatni restoran etc ? ako moze netko iz prve ruke bio bih mu Zahvalan !
Pozdrav... Ja sam prošlu sezonu radila u Solarisu i moje iskustvo je pozitivno... Ako te zanimaju detalji, pitaj što te zanima u privatnoj poruci...
__________________
Life, happens when you're making plans...
gogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 14:10   #32
Ima li tko iskustva u plodinama kao punjac polica?
Cvrčak81960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 14:21   #33
pozdrav!

ide li neto na razgovor za Hotel Lafodia u Virovitici?
pipi duga čarap is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 17:46   #34
Quote:
Cvrčak81960 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva u plodinama kao punjac polica?
Prošlu sezonu sam radila u Plodinama, većinom na blagajni. Na punjenju večinom rade studenti koji rade za neku veću firmu, tipa Dukat, Vindija, Podravka pa onda pune isključivo njihove proizvode, plus još par zaposlenih koji pune ostalo. Uglavnom, ima se puno posla, pogotovo u sezoni kada se police jako brzo prazne i jednostavno ih je nemoguće napuniti, pogotovo onima koji još i na blagajni rade. Znali su organizirati i noćnu smjenu isključivo za popunjavanje polica....
luckys is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 20:57   #35
Question

pozz svima ...nova sam ovdje...ovako....u 5 mjesecu bi trebala početi raditi na Hvaru...hoteli Sunčani Hvar kao sobarica...
Da li je netko radio tamo,zanimaju me iskustva...inače mi je ovo prva sezona i nervoza je veelika
kinfa77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:09   #36
Da li netko ima iskustva na sezonskim poslovima u Marini Frapa u Rogoznici?
jupitermoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:46   #37
Quote:
Cvrčak81960 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva u plodinama kao punjac polica?
Ja bio prošle godine i jedva čekam da idem i ove godine.
Nikad nisam nista popunjavao preko noci,niti se ista radilo po noci osim odrade inventure.
Iako hranu moras sam kupovat,svime ostalom sam zadovoljan.
Smještaj u ljetnom apartmanu novija zgrada.
Radio sam 8h osim ako ostanes po pol sata duze da zavrsis nesto do kraja,nekad zavrsis tocno u sat.
Svaki tjedan slobodan dan,osim jedan tjedan kad je bila najveca guzva.
Poslovođa tj.voditeljica trgovine odlična,svaka joj čast,dosad još nisam imao takvu šeficu koja je sama znala prati po trgovini,puniti police,kao i svaki radnik,ja sam se iznenadio.
Imaš vremena i za kupanje i za sve ostalo.
Upravo šaljem prijavu cisto da se ima poslana,cudi me da su tako rano krenuli sa prijavama.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 15:51   #38
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Ja bio prošle godine i jedva čekam da idem i ove godine.
Nikad nisam nista popunjavao preko noci,niti se ista radilo po noci osim odrade inventure.
Iako hranu moras sam kupovat,svime ostalom sam zadovoljan.
Smještaj u ljetnom apartmanu novija zgrada.
Radio sam 8h osim ako ostanes po pol sata duze da zavrsis nesto do kraja,nekad zavrsis tocno u sat.
Svaki tjedan slobodan dan,osim jedan tjedan kad je bila najveca guzva.
Poslovođa tj.voditeljica trgovine odlična,svaka joj čast,dosad još nisam imao takvu šeficu koja je sama znala prati po trgovini,puniti police,kao i svaki radnik,ja sam se iznenadio.
Imaš vremena i za kupanje i za sve ostalo.
Upravo šaljem prijavu cisto da se ima poslana,cudi me da su tako rano krenuli sa prijavama.
Slažem se sa svime napisanim, ja sam isto tako i više nego zadovoljna. I kod nas u supermarketu je i šefica i zamjenici prali podove, punili police, uskakali na blagajnu kad je bila gužva.
Jedino je bilo par noćnih smjena, nisam osobno radila noćnu, ali kolegice jesu.
luckys is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:12   #39
Milenij hoteli zna li tko šta o njima ?
kucavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 02:17   #40
Pozdrav u drugom mjesecu imam razgovor sa nekime iz jadranskih luksuznih hotela koji se nalaze u Dubrovniku znali netko nesto o njima
kakva je placa i koliko se radi.
josip2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.