Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2016., 11:16   #61
Quote:
Fisherr kaže: Pogledaj post
Ja mogu potvrditi i zadovoljan sam u Radissonu Dbk inače se nebi vraćao već evo treću godinu.Poštuje se zakon o radu a to znači da su ti svi dodaci na plaću plaćeni kao i slobodan dan tjedno.Radno vrijeme je fiksno tj.koliko ti je smjena odradiš i doma.Zato preporuke:-)
Pa da, i ovi koje ja poznam vraćaju se po neznam koju godinu već tamo !! A kod nekih sezonskih hotelskih firmi treba naglasiti i izdvojiti dio posla koji se obavlja preko nekih servisa, jer tko ide preko servisa, može jasno očekivati puno manju plaću, ne plaćene prekovremene, i još štošta !!!

A početnim sezoncima savjetujem: Ako već idete raditi za nekog privatnika, gledajte da to bude u nekom većem gradu, da ako vam se on ne svidi da možete lakše naći dr posao ako ste već pošli da nešto zaradite
LauraFlores26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 12:03   #62
[QUOTE=light my way;57142909]Dobra ti je ta poštuje se zakon u Radissonu Dbk
Tamo sam odradila sezonu 2014. u hsk-u i nisu plaćali prekovremene
tako da no thank you....
Možda je tebi bilo ok,ali u housekeepingu....katastrofa[/QUOTJ

Ja nisam ni rekao da plaćaju prekovremene nego sam rekao da ih nema a ako ih ima onda idu u preraspodijelu(slobodni dani ili plaćeni kao prošle godine).Stoga ako je tebi bilo loše jer si očekivala prekovremene i ktome plaćene trebala si se raspitati.Meni je dobro dole inače se nebi vraćao i da ,poštuje se zakon o radu i to je ono što mi se sviđa.Ja imam već 20 godina iskustva iza sebe i ovo je dosad najbolja firma u kojoj sam radio baš zbog toga.Ako je tebi bilo loše žao mi je ,nezadovoljnika će uvik biti ali ako želiš raditi,steći iskustvo i nešto zaraditi Radisson Dbk je pravo mjesto za to.Barem ja tako mislim i preporučujem.
Pozz svima i sretno:-)
Ako tko želi kakav info neka se slobodno javi na pvt...:-)
Fisherr is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 15:04   #63
U vezi Radissona Dbk
Znam da su konobari imali prekovremene sate pretvorene u slobobne dane ,ali sobarice čak ni to.
Nije sve crno ili bijelo,nešto je i sivo.
Ja nisam navikla raditi besplatno.Drago mi je da si ti zadovoljan.
Očito nisu svi isti,radnici.....
light my way is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 20:27   #64
Nudi li se u Splitu išta što ima veze s komunikacijom sa stranim turistima za studente preko student servisa, nešto kao recepcioner, konobar i slično? Zanimaju me takvi poslovi jer sam komunikativna osoba i leže mi takvi poslovi, govorim nekoliko jezika (engleski, talijanski, francuski, španjolski i nešto sitno njemačkog). Gledam po stranicama student servisa i malo se toga nudi.
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:10   #65
Pozdrav
Jel zna netko mozda ako se sta nudi za srednjoskolce u porecu? (prodaja karata, djeljenje letaka, standovi, sladoled, na benzinskoj... I opcenito kako doci u kontakt s onima koji to nude)

Prvi put tako trazim neki poslic za sezonu, i nemam bas previse iskustva u trazenju
balalala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 12:34   #66
Takoder i ja, isto za Porec
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 13:03   #67
Quote:
kinfa77 kaže: Pogledaj post
pozz svima ...nova sam ovdje...ovako....u 5 mjesecu bi trebala početi raditi na Hvaru...hoteli Sunčani Hvar kao sobarica...
Da li je netko radio tamo,zanimaju me iskustva...inače mi je ovo prva sezona i nervoza je veelika
A neznam znam ove neke cure koje su se zalile sve ovisi koji hotel,a place su ti male oko3,a privatnici ti placaju puno vise
robertroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 14:42   #68
Zna li tko koliku plaću imaju sobarice u BLUESUN hotelima? u srijedu imam razgovor sa njima pa me zanima otprilike jer se mogu vratiti u kuhinju gdje mi je plaća bila 5200,ali bih radije što dalje od kuhinje
mala- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 20:16   #69
Quote:
mala- kaže: Pogledaj post
Zna li tko koliku plaću imaju sobarice u BLUESUN hotelima? u srijedu imam razgovor sa njima pa me zanima otprilike jer se mogu vratiti u kuhinju gdje mi je plaća bila 5200,ali bih radije što dalje od kuhinje
Evo baš danas bila na razgovoru za BLUESUN hotele. Plaća za sobarice/čistačice je početna 2800kn + vikendi, praznici, noćna, dvokratno i sl = oko 3000kn tako mi je rečeno...dosta malo ali daju smještaj, 3 obroka, refundiraju putne troškova za povrat doma na kraju sezone....toliko sam zapamtila. Eto, pa si vidi...
TonkaOptimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 17:08   #70
Je li tko radio u AQUA PARKU ISTRALANDIA?

Ima li tko iskustva u AUTOKAMPU ULIKa ČervaR? npr. u kuhinji,kolika je plaća,gazde,smještaj?

I sa ROAN COMFORT CAMP turistička agencija d. o. o. -oni traže SPREMAČICU U KAMPU.. Pa zna li itko išta o njima
mala- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 18:10   #71
pozdrav svima!dali je netko radio u Jadranu d.d.Crikvenica da podijeli svoje iskustvo?svaka informacija je dobro dosla.
kelly44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 20:06   #72
Hotel Alan Starigrad, plaće pomoćnog kuhara, kuhara?? Iskustva?
Marijaa031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 15:48   #73
[QUOTE=mala-;57168697]Je li tko radio u AQUA PARKU ISTRALANDIA?



ovo i mene zanima jer imam razgovor s njima 15.02..
Danijel032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 11:27   #74
Ima li tko informacije o Jadranka hoteli Mali Lošinj
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 12:39   #75
Quote:
TonkaOptimus kaže: Pogledaj post
Evo baš danas bila na razgovoru za BLUESUN hotele. Plaća za sobarice/čistačice je početna 2800kn + vikendi, praznici, noćna, dvokratno i sl = oko 3000kn tako mi je rečeno...dosta malo ali daju smještaj, 3 obroka, refundiraju putne troškova za povrat doma na kraju sezone....toliko sam zapamtila. Eto, pa si vidi...
Da li će javiti ako smo primljeni ili čekamo 4.,5.,6.mj. da nas pozovu? Ne mogu se sjetiti da li su to spomenuli
__________________
Life, happens when you're making plans...
gogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 13:19   #76
Quote:
gogirl kaže: Pogledaj post
Da li će javiti ako smo primljeni ili čekamo 4.,5.,6.mj. da nas pozovu? Ne mogu se sjetiti da li su to spomenuli
Koliko sam ja to shvatila, javit će se tijekom sezone po potrebi za radnicima znači 5.,6. i 7.mjesec...sve ovisi o broju gostiju i sezoni
TonkaOptimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:03   #77
Iskustva sa poslom PORTIRA?
Hotel Punta u Vodicama inače.

Ima li smještaj,plaća,šta se radi?
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 19:04   #78
Quote:
jupitermoon kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva na sezonskim poslovima u Marini Frapa u Rogoznici?
Pisala sam već o tome prošle godine.
Ja sam tamo radila sezonu 2008. pa dugo je prošlo, ne znam kakva je situacija sada.
Bila sam jako zadovoljna. Vrlo korektna firma i pozitivni međuljudski odnosi.
Radi se 8h dnevno, nema prekovremenih.
Slobodnih dana u principu nema, ali po potrebi se možeš vrlo lako dogovoriti da ga dobiješ.
Plaća neka srednja.
2 obroka dnevno, od toga jedan topli i jedan sendvič.
Smještaj po privatnim kućama 5 min pješice od marine, po 2-3 ljudi u sobi s kupatilom, solidan.
BLANQUETTE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 10:22   #79
Zna netko kakvo je stanje u hotelu President Split/Solin (konkretno me zanima recepcija)? Plaće, kolege, atmosfera? Hvala
sonataa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:50   #80
[QUOTE=Danijel032;57185307]
Quote:
mala- kaže: Pogledaj post
Je li tko radio u AQUA PARKU ISTRALANDIA?



ovo i mene zanima jer imam razgovor s njima 15.02..


ja imam 17.2. pa javi što kažu kakvi su uvjeti,smještaj plaća
mala- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.